Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczynki,tylko mnie nie bijcie  :-?

Przychodzi kobieta do apteki:

- Macie jakiś naprawdę skuteczny środek na odchudzanie?

- Tak. Plastry.

- A gdzie się je przykleja?

- Na usta.

:shock:

Świetne :shock:. Bo to bardzo ważne, żeby nie jeść jak sikorka, trzy razy tyle ile waży.

Na razie was pożegnam, lecę do pracy będę około 10 i pewnie pierwsze kroki skieruję na forum.

Buziaki, pa pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko - gratulacje spadku ! Ciesze się razem i razem z tobą wznoszę toast wirtualnym winkiem !

Anulka, Juggin wam tesz zazdroszcze spadku wagi i szczerze gratuluję. :shock:

Balbinko, Sliweczko, Juggin- apetycznie brzmią te wasze pomysły kulinarne ! Moze na jutro ja tez sobie cos takiego przygotuję.... :shock:

A propos jutro - mam duuuża uroczystośc w rodzinnym gronie i nawet przekazałam dyspozycje co jem a czego nie jadam, ale nie wiem czy uda mi sie uniknąć grzeszków.. eh, zycie... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przepis na tortillę protalową.Jeśli ktoś chętny...Nigdy nie robiłam.Wydawało mi się to bardzo skomplikowane.Przepis Juggin jest łatwiejszy,ale może ktoś się skusi na ten :

http://www.wielkiezarcie.com/przepis43709.html

Śliweczko - czy myślisz, ze mogę użyć do tej tortilli suszonych drożdży ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka,

a ten przepis na tortille tez juz wyczailam na tamtym forum :-) mialam zrobic,skopiowalam sobie do folderu i zapomnialam o nim...chyba trzeba bedzie sprobowac :shock:

lewatywa :shock: przeraza mnie sama nazwa... dobrze ze ja nie mam problemow z wc,wystarczy ze jem teraz chlebek z ziarnami i codziennie chodze na kibelek :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich gorąco choć na dworze zimno i deszczowo!!!

Śliweczko - także jestem ciekawa, co tam słychać u pozostałych dziewczyn ale pewnie już nie dietkują albo nie mają czasu pisać. Ja czytam Was co drugi, trzeci dzień jednak rzadko kiedy piszę, bo nie mam zbytnio czasu (działka) no i nie mam zbytnio o czym pisać bo waga albo stoi albo się podnosi a Wasze posty są tak optymistyczne (nawet te pesymistyczne) że nie warto psuć euforii panującej na tym forum.

Cały czas szukam przyczyny mojej klęski dietowej i myślę że to geny obrzarstwa są winne. Jak dopadnę tego GENA to go tymi tłustymi paluszkami zatłukę albo przygniotę go moim osobistym plecaczkiem (czyt. brzuchem) :shock: :shock: :-) . Jesli chodzi o nasze brzuszki to niestety ale ćwiczenia pomogą utrzymać mięśnie brzucha w pozycji "wklęsłej" natomiast nadmiar skóry to już tylko operacyjnie i powinno to być refundowane z NFZ-tu :-? Jak kiedyś zostanę posłem to o to zawalczę :lol: .

Marudo - No proszę, w końcu wydało się jakimi jesteśmy rodzicami!!!!! :-P

Juggin - zelatyna to 82% białka w 100g ja tylko taką widziałam

Pola - napisz na kartce "NIE BUDZIĆ, MAM WOLNE OD PRACY" kartke postaw przy łużku, jak koty przeczytają to dadzą Ci pospać....hahahahahaha

Bogi - napisz czasami jakiś kawał, co by marudzie było raźniej!!!

W gazecie kiedyś przeczytałam, zastosowałam i to działa!!!!

spanie kota zamienić ze spaniem psa, na kilka nocy potem położyć oba spania obok siebie i kot z psem będą spali razem!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy kawce :lol:

Jeszcze dzisiaj nie byłam na wadze,najpierw kawka,potem wc...a dopiero potem ważonko :-? Jestem ciekawa ile pozostało mi do zgubienia żeby pokazała się waga z suwaczka :shock:

Co do sposobów na odwiedzanie wc :-P to nic nie poradzę,nie mam z tym problemu od kiedy codziennie rano naczczo wypijam kawę,a potem jem owsiankę otrębową na mleku.

Oj,a ja nie spotkałam się jeszcze z węglami w żelatynie.Jednak trzeba uważać co się kupuje.Ja i tak mam już "chorobę protalową" która uaktywnia się w supermarketach :-) we wszystkim czego dotknę muszę sprawdzić skład,węgle,białka itp. :shock:

Matko kochana wczoraj pisałam a już tyle stron! Macie tempo nie tylko w chudnięciu widać :D

Tez mam już 'chorobę protalową' pierwsze co, jak wezmę jakiś towar do ręki to szukam tabelki i sprawdzam jak to sie ma w białkach, węglach i tłuszczach. Niestety przeważnie trzeba odłożyć towarek na półkę ;D

też mam tak, że po kawie się zawszezałatwiam. Zresztą na ogół nie mam z tym problemów, choc pamiętam z początku były. Jakby nie patrzeć przestawiłam sie na totalnie inny sposób żywienia. teraz też tak jest - jak sięgnę po coś niedozwolonego (oj pamiętam ja te święta wielkanocne...) to zaraz mam kłopoty z wc. A jak trzymam się diety to jest ok. Ale jem codziennie otręby i serek homogenizowany, może to też jakoś wpływa nie wiem. W każdym razie kawa napewno ;D

Niam niam dzisiaj surimi + jajeczka na twardo z twarożkiem (twarożek na chleb z firmy Linessa - jak dobrze że ktoś o nas myśli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo mi się podobał Twój dowcip Śliweczko :-? , szkoda,że w życiu to nie jest takie proste.

U mnie waga stoi, ale na pewno ruszy. Gratuluję wszystkim dziewczynom, które zanotowały spadki. Już od dłuższego czasu chodzi za mną coś słodkiego. Mam już w domu skrobię kukurydzianą, to może sobie upiekę ciasto Nana z książki Dukana. Jeśli mi dobre wyjdzie, dorzucę Wam do przepisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!! nie bylo mnie wczoraj na forum, dzisiaj patrze, a tu 10 stron do czytania mialam co robic.Kochani ciesza mnie bardzo Wasze spadki wagi gratuluje sama wiem jak czasami jest ciezko jak waga stoi.

-Sliweczko czestowalam sie wineczkiem i za Twoj sukces wypilam.

-Bogi tez kiedys pisalam ze kolezanka z pracy zaczela diete protal .Po 3 tygodniach znalazla sie w szpitalu jeszcze nie wiem co stwierdzili lekarze mam nadzieja ze to nie przez diete chociaz juz takie komentarze uslyszalam.Dostala takich wymiotaow ze z lozka nie wstawala nawet lyk wody i juz z niej lecialo.dawano jej kroplowki a teraz lezy w szpitalu bo nic nie pomaga.

-u mnie tez brzuch zwisa mysle o sklonach ale LEŃ wlazl i nie pozwala cwiczyc.

-Marudo ja mam czworo dzieci, jedne podwojne ale sadlo zostalo teraz po schudnieciu; po ciazach zginelo.

-jezeli chodzi o moja wage to zauwazylam cos takiego:rano na czczo waze sie i mam 65,4kg zjem talerz owsianki i waga wskazuje 63,2 po poludniu przed obiadem podobnie 63,4kg dziwne dla mnie to myslalam ,ze jak na czczo to mniej sie wazy :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciasto Nana bardzo mi smakuje. Przypomina trochę ciasto ptysiowe z nadzieniem twarogowym. Jużjest w przepisach.

Polecam :shock: :shock:

Bozenko dzieki za przepis ...........ja to jestem taki slodyczo maniak hehe :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie z zalanej Iławy!

Zimno u nas na Warmii!

A co do wody Śliweczko to piję z butelki 1,5 litrowej 3 razy dziennie:do południa, godzinkę po obiedzie i po ostatnim posiłku.

pozdrawiam Wytrwale Wytwałe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha jeszcze jedno! mam syna chorego na cukrzyce.Dostal dzisiaj gazetke zwiazana z cukrzyca a tam ciasteczka otrebowe bez cukru i drugi rodzaj z sezamem o nazwie otrebusie zawieraja duzo blonnika (16-18%) nie znam reszty skladu moze ktos je spodka i napisze cos o nich.produkowane sa w Czestochowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-jezeli chodzi o moja wage to zauwazylam cos takiego:rano na czczo waze sie i mam 65,4kg zjem talerz owsianki i waga wskazuje 63,2 po poludniu przed obiadem podobnie 63,4kg dziwne dla mnie to myslalam ,ze jak na czczo to mniej sie wazy :shock:

jakies czary mary , jak tez tak chce :-? ale na powaznie to nie wiem co to moze byc? Sliweczka nasza kochana moze ona wie ? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.