Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was dziewczątka kochane!!

No cóż po czwartku protalowym waga troszkę w dół, ale nie za dużo.. Trochę mnie wydolowało i niestety przy zbliżającym się @ humor też w dól- jest mi zimno i źle, chce mi się słodkiego jak diabli, 2 dni zwalczyłam ale dziś wciągnęłam batonika i coś po drodze, poszlam na basen to może trochę spalilam, ale......jakoś mnie to nie bardzo..obchodzi... muszę opracoWAĆ SYSTEM NA 3 FAZĘ BO MNIE PSYCHICZNIE WYKOŃCZY./ może w koncu się przyzwyczaję/. Jestem w pełni podziwu i to w coraz głębszym- dla Maliny....ona daje radę....

Buziaki dla wszystkich idę spać niepocieszona...

Basieńko kochana,musisz sobie poradzić w tej 3 fazie,tyle już osiągnęłaś,a teraz się dołujesz?Bądź dzielna,trzymaj dietę,DASZ RADĘ!!! Trzymam kciuki!

 

Dziewczynki jak tam po truskawkach? jakieś wzrosty czy spadki wagowe? pytam bo zamierzam zmodyfikowaĆ diete i wprowadziĆ te przepyszne owoce jako warzywa do mojego jadłospisu.

Przez całe życie jadałam po kilogramie a nawet więcej dziennie tych wspaniałych, przepysznych, czerwoniutkich, pachnących słońcem owoców :shock: i szlag mnie trafia jak wszyscy dookoła jedzą a ja nie mogę :-) (to samo będzie z czereśniami). Tak sobie myślę, że i tak waga albo stoi albo rośnie więc zrobię swój prywatny, bezpłatny eksperyment. Będę pochłaniaĆ tyle truskawek ile dam rade i będę obserwowaĆ wage i upszejmnie Wam donosiĆ co się dzieje. :shock: Ale szatański plan, sama siebie podziwiam że mi takie bzdety do głowy przychodzą, ale czego człowiek nie zrobi dla jedzonka<już mi cieknie ślinka>

Pozdrawiam z zamarzniętego pomorza!!!!

Benek,ja najadłam się truskawek tylko raz i  nie zauważyłam większych zmian na wadze.Jeśli strasznie Ci brakuje truskawek i czereśni to zmodyfikuj dietę ,dopasuj ją do swoich potrzeb,być może wtedy będziesz szczęśliwsza ,a waga może tak strasznie nie oszaleje  :-?

Dawaj  znać jak Ci idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek waga jest dobra sprawdzalam to przez pare dni i zaly czas tak mam nawet na jednej nodze stalam i waga to samo wskazywala hehehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola pewnie tak jest, tylko ze dzisiaj sie wazylam juz kilka razy po poludniu i waga caly czas pokazuje ta nizsza wage, a rano zalamka 65,4 a przeciez chce miec te 63 aby przejsc do 3 fazy.Moje cory tez mialy dzisiaj zaliczenia z dwoch przedmiotow i szcesliwe udaly sie do znajomych aby to piwkiem opic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbina - dzięki za pocieszenie, ale jak nie zacznę przestrzegać zasad to marnie siebie widzę na tej wadze, no chyba że mi grazzia swoją pożyczy. :-P

Dzisiejszy dzień muszę zaznaczyć na czerwono.

Moje dziecko pierworodne, pełnoletnie, leniwe jak smok co ja piszę, jak dwa smoki, zrobiło DLA MNIE bezy i muffinki. Doznałam szoku i teraz na pewno Balbinko będę na L-4 :-) .

Mało się udzielam bo przecież Wy już wszystko wiecie a moje dni codzienne są nudne w opisie. Praca, ogród, praca,ogród ......itd. ale czytam Was i cieszę i smucę się razem z Wami.

Dzisiaj na pomorzu padał grad. W czerwcu grad, toĆ to koniec świata się zbliża. Trzeba buty zimowe wyjąĆ z szafki i bunkier jakiś budowaĆ, horror, zamiast się opalaĆ w kalesonach trzeba na dwór wychodziĆ.

Dziewczynki jak tam po truskawkach? jakieś wzrosty czy spadki wagowe? pytam bo zamierzam zmodyfikowaĆ diete i wprowadziĆ te przepyszne owoce jako warzywa do mojego jadłospisu.

Przez całe życie jadałam po kilogramie a nawet więcej dziennie tych wspaniałych, przepysznych, czerwoniutkich, pachnących słońcem owoców :-? i szlag mnie trafia jak wszyscy dookoła jedzą a ja nie mogę :shock: (to samo będzie z czereśniami). Tak sobie myślę, że i tak waga albo stoi albo rośnie więc zrobię swój prywatny, bezpłatny eksperyment. Będę pochłaniaĆ tyle truskawek ile dam rade i będę obserwowaĆ wage i upszejmnie Wam donosiĆ co się dzieje. :shock: Ale szatański plan, sama siebie podziwiam że mi takie bzdety do głowy przychodzą, ale czego człowiek nie zrobi dla jedzonka<już mi cieknie ślinka>

Pozdrawiam z zamarzniętego pomorza!!!!

Bo aj byłam spragniona słodkiego!!!!!!!!!!

I wcale nie jestem leń ;D miałam czas to zrobiłam o!

Nie myśl o truskawkah, nie myśl o truskawkach, nie myśl... nie myśl o truskawkach - powtarza do siebie - kogo ja chcę oszukać, tak sie nie da!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myśl o truskawkah, nie myśl o truskawkach, nie myśl... nie myśl o truskawkach - powtarza do siebie - kogo ja chcę oszukać, tak sie nie da!

Maho - będąc trzeci miesiąc na diecie już w ogóle nie myślę. I nie wiem czy zauważyłaś ale ja blondynką jestem, myślenie to mój wróg :-? :shock: :shock: :-) :-P :lol:

ja jeść truskawki, ja jeść ,jeść i jeść....heheheheheheheh - aż pęknę hehehehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd sikorka wie, ile waży???

Sikorka nie wie ile waży, ale obliczono, że dziennie zjada trzy razy tyle ile waży. Najwidoczniej ktoś ją jednak zważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.