Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Marudo musze sie wybrac po zestaw do lewatywy bo skoro mowisz ze nie taki diabel straszny to sobie zafunduje a co mi tam...........

a co do truskawek to swieta prawda po sezonie truskawkowym mozna przez pare dni zacisnac pasa i jakos to bedzie ehhh zycie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam nowe protalowiczki :-)

próbowałam dziś zrobić placki na tortille wg przepisu z linku podanego przez Śliweczkę, ale mi nie wyszły - najpierw przywierają to patelni (teflonowej, rozgrzanej) i mocno sie podpiekają, a później rozrywają przy próbie odwrócenia :-? - wychodzą brązowe :shock:

Kochana miałam przed chwila to samo :-P Identyczne objawy. I już myslałam, ze mam niefajna patelnie ( niby tefal) albo ze cos pokręciłam. Tortiilla zupelnie nie podobna do tej ze zdjęcia. Nie bede oszukiwac ze jej nie zjadłam :lol: , bo zjadlam i to 2 tortille, ale rozczarowana jestem bardzo. wracam do naleśników Sliweczki- pyszne i zawsze wychodzą.

A w piątek wieczorem zrobiłam bigosik z młodej kapustki z mięskiem z piersi. Mój ukochany tak pałaszował, ze wczoraj dorabiałam jeszcze poł garka. Wierzyć się nie chce, ze do tej pory robilam bigos na tłuszczu- przecież Protalowy wychodzi pyszny :shock:

Dziekuję Wszystkim za życzenia powrotu do zdrowia- zadziałało :D . Wieczorem juz pływałam w basenie- na konto dzisiejsze tortilli.

A dzis leje cały dzień i nic tylko spać i spać. Spacerek by się przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(np. dzisiaj na obiad pieczone udo bez skóry,pieczone ziemniaki i dużo surówki z kapusty)

Na mnie też zrobiły wrażenie te ziemniaczki :lol:

Aaa.. i jeszcze jedno, co do truskawek.. to są słowa mojej siostry!!

Że w końcu będą jeszcze tylko z dwa tygodnie - więc nie ma co się

załamywać i jeść :shock: a dieta przecież będzie trwać tak czy tak dłużej.

Więc te 'kikla dni' z nimi myślę nikomu nie zaszkodzi.

Zresztą skoro mają ten cały indeks coś tam... niski to jesteśmy rozgrzeszone :-P

Jestem tego samego zdania...wczoraj tez pojadłam truskawek,a co mi tam!!!

Kochana miałam przed chwila to samo :shock: Identyczne objawy. I już myslałam, ze mam niefajna patelnie ( niby tefal) albo ze cos pokręciłam. Tortiilla zupelnie nie podobna do tej ze zdjęcia. Nie bede oszukiwac ze jej nie zjadłam :-) , bo zjadlam i to 2 tortille, ale rozczarowana jestem bardzo. wracam do naleśników Sliweczki- pyszne i zawsze wychodzą.

No to może i dobrze że nie robiłam tej tortilli :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z naleśnikami jade po calosci :-? Tzn. daje do nich serek waniliowy z Lidla linessa. Pyszniutke sa:)

Własnie sobie zapodalam po 2 nieudanych tortillach. I mam pelen brzuszek do szaleństwa.Coż dobrze ze nie przesywalam suwaczka o 1 kg mniej , bo po spadku wagi pozostało jedynie wspomnienie :shock: Ale co mi tam, waga nie zając- mam czas. W tak miłym towarzystwie, to aż żal wcześniej schudnąc :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbinko, Sliweczka proponowała serek wiejski light ze słodzikiem. Ja też go bardzo lubię normalnie z pudełka i z dodatkiem słodzika, jako deserek. Nie wiem tylko czy Ty masz dostęp do takiego serka. Ja też dodałam serka wiejskiego do ciasta Nana i bardzo mi smakowało, a mojemu kotu jeszcze bardziej :-? Jutro mam w planach leniwe leniwe. Wyczaiłam w przepisach na forum. Już się cieszę. Dzisiaj nie mogę zrobić, bo znowu idę do pracy :shock:

A tak a propos kotów, to ciekawe czy kotka Poli się znalazła. Mam nadzieję, że już wróciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanko a co z goframi? mam gofrownice i zastanawiam sie czy takie cudo mozna z maki kukurydzianej zrobic?

dzieki serdeczne za odpowiedz co do nadzienia nalesnikowego :-?

a serkow ci u mnie dostatek ale wiejskiego akorat niet :shock: takich polskich pychotek nie ma w sklepach a szkoda, jednak polacy nie umieja sie zareklamowac mamy tyle dobroci :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś dla poprawienia wszystkim humoru w ten pochmurny ,zimny dzień  :-?

  post-7037-1244355986_thumb.jpg

Witam ! Cy to o mnie ten dowcip ? bo ja właśnie dzis od rana chodze i płacze nad swoja niezmiennie, dużą wagą. Buuuuuuuuuuuuuuuuuu....................

Ja ja traktuję dietką a ona nic...ani drgnie, co prawda właśnie dziś kończę B+W a więc może za kilka dni będę miała lepszy humor......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gofry hmmm można by spróbować

ja osobiście mąki kukurydzianej w ogóle nie używam, robię naleśniki ze zmielonych otrębów (:

a jako nadzienie daję serek waniliowy/truskawkowy linessy, lub też jem bez nadzienia - i tak są słodkie i przeeeeepyszne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gofry hmmm można by spróbować

Dziewczynki znalazłam na innym forum coś takiego :

Gofry

! szklanka mąki kukurydzianej

3 jajka

1 szklanka wody

słodzik

Żółtka odzielic, dodac wody i zmiksowac,powoli dodając mąkę. Białka ubić ze słodzikiem na sztywna pianę.Wymieszac wyszystko razem i do gofrownicy.

Oby nie okazały się takie jak tortilla :shock:

Niech któraś wypróbuje,to wklei się w przepisy jak będą dobre :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje Mallinko za odpowiedz wiec chyba zaczne utrwalac tylko musze jeszcze poczytac ksiazke jutro kolezanka mi odda bo pozyczyla i do dziela.

-truskaweczek jeszcze nie kupilam mam nadzieje ze u nas na pln.wsch to beda dlluzej niz 2 tygodnie bo jeszcze zbior sie nie zaczal chyba ze przez pogode wszystko wygnije

-Maragrete kiedys waga drgnie musisz pozytywnie myslec a bedzie dobrze u mnie stala miesiac :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.