Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

To tak po kolei

Pola ojejciu jak mi strasznie przykro z powodu kici ja kocham wszystkie stworzonka mam nadzieje ze wroci do Ciebie bo gdzie jej bedzie lepiej :shock:

Sliweczko jutro wyprobuje przepis na gofry i napisze co i jak :-?

witaj onyks, fajnie ze do nas dolaczylas zawsze to swierza krew i pamietaj kto pyta nie bladzi wiec wal smialo jak tylko bedziesz w potrzebie

maho bardzo chetnie wyprobuje make sojowa cieszy mnie ze jest wiecej bialka niz weglowodanow

przepraszam jezeli kogos pominelam :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrej nocy dziewczynki jutro przy kawce pogadamy papa :-?

Dzieki dziewczynki za przyjecie,bardzo mile,ojej,teraz to ja sie juz nie wywine,i dobrze:)

Sliweczko,juz przegladalam i wlasnie zdalam sobie sprawe,ze ja nie mam nic w lodowce co sie nadaje:(no ,moze szynka,aaa,a serek wiejski,odtluszczony,nadaje sie?oj,jutro lista zakupow i myk do sklepu bo bialeczka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dziewczynki za przyjecie,bardzo mile,ojej,teraz to ja sie juz nie wywine,i dobrze:)

Sliweczko,juz przegladalam i wlasnie zdalam sobie sprawe,ze ja nie mam nic w lodowce co sie nadaje:(no ,moze szynka,aaa,a serek wiejski,odtluszczony,nadaje sie?oj,jutro lista zakupow i myk do sklepu bo bialeczka:)

Nadaje się serek wiejski lekki,jak najbardziej! JUż miałam spać..hehe,ale to forum uzależnia :-?

Teraz już uciekam.Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadaje się serek wiejski lekki,jak najbardziej! JUż miałam spać..hehe,ale to forum uzależnia :-?

Teraz już uciekam.Dobranoc.

oj tak,siedze tu juz kilka dobrych godzin i doksztalcam sie:)

swietnie,aaa,mam jeszcze jaja,tunczyka:)i jakas rybke w puszce,ale w jakims sosie,to pewnie nie wskazane,dziekuje Sliweczka,wyspij sie kochana:)papatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jak mi przykro Polu :-? Mój Leon też już od kilku tygodni się nie pokazuje i nawet nie wiem czy żyje...Być może jeszcze wróci,moje koty czasem kilka dni nie wracają.Bądź dobrej myśli.

Maho ta mąka to świetny pomysł,ale ciekawe gdzie ja ją kupię jak u nas nie ma żadnych porządnych sklepów...A Wy gdzie ją kupujecie?

a tego to ja już nie wiem.... musimy czekac na moją mamę :shock: ale z tego co wiem jutro będzie w pracy więc jeśli tylko uruchomi laptopika to napewno się tutaj pojawi i wszystko nam wyzna :shock:

W każdym razie sama się zdziwiłam wartościa odżywczą tej mąki, a przy tym jest zjadalna (czyt. ma całkiem dobry smak)

Może wypróbuj ją do tortilli (bo w mojej głowie powstaje już plan stworzenia tego apetycznego dania).

Pozdrawiam i życzę dobrej nocy!

Pola - wiem co przeżywasz, moje dwa małe kotki uciekły i ślad po nich zaginął... podejrzewam że ktoś sobie je zabrał (były takie milusie). Na szczęście starszy kot pozostał, a jestem do niego bardzo przywiązana (jest taki inteligentny).

Mam nadzieję że jednak twój się znajdzie, bądź co bądź kotom zdaża się znikać na jakiś czas.

Hmmm mój jak zaginął to się okazało że sąsiad niechcący zamknął go w swojej piwnicy. jak wyleciał z tamtąd! Po tygodniu był strasznie zmarnowany, ale ciszyliśmy się że wrócił.

Z kolei innym razem cały dzień go nie było a okazało się że tata w kanapie rozkładanej go zamknął. Hehehe

Bądź dobrej myśli!

Heh z moim kotem to są jednak cyrki, ciągle mamie placki z otrębów podjada ;D hahaha wygląda na to że smakują mu dania protalowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Boziu...kilka dni mnie nie bylo i nasmarowalyscie tych stron od groma...i bardzo dobrze! Super jak jest co poczytac :shock:

Polu- przykro mi z powodu kotka, ale tak jak ktos to zaznaczyl, chadzaja wlasnymi sciezkami i pewno wroci jak sie steskni :shock:

Chcialabym powitac wszystkie nowe proteinki.

Wszystkim weterankom mowie czesc :-):)

Ciezkie czasy mnie czekaja...jutro przyjezdza w odwiedziny siostra i juz zadeklarowala ze bez nocy okrapianej alkoholem sie nie obedzie...a znajac zycie bez wielu innych grzechow takze...ojejku jejku :-?

Trzymajcie za mnie kciuki, tak jak ja trzymam zawsze za Was :-P

Buziolki i postaram sie wpadac jak najczesciej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny,witaj onyks powodzenia w dietkowaniu.

tez sie nie odzywalam troche ale czytalam was :shock: u mnie od soboty do wtorku festyn w miasteczku ale pogoda...szkoda gadac :-? leje bez przerwy! wczoraj tez bylam na imprezce urodzinowej,zaliczylam kilka drinkow...ale wytanczylam wszystko nawet z nawiazka hehe(taniec dziala cudownie na spadek wagi) :shock: spadlo 40dag. mi sie podoba 3 faza :-) jem kiedy jestem glodna,ale tez nie codziennie produkty ktore juz moge..owoce np. nie mam ochoty na nie...za to opijam sie sokami owocowymi :-P no i ciesze sie ze moge sobie czasem na ziemniaczory pozwolic :lol: jami jami

zmeczona jestem..leze juz w lozeczku i tak juz mi sie oczka kleja,chyba pojde spac..poza tym bateria w krotce tez mi padnie od laptopka...buziaki kochane! zycze samych minusowych wynikow jutro na wadze!!! :D

Dobranoc:****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grazzia - dzieki za pocieszenie ja tez ufam, że Dukan nie kłamie i nawet po przestoju kiedys ten spadek wagi musi nadejśc, prędzej czy później

Pola- serdecznie współczuje, że straciłaś kotkę - taka strata "domownika" to bardzo boli... wiem jak to jest jakis czas temu straciliśmy psa, naszą ukochaną suczkę....

Onyks - witam wsród nas i głowa do góry, chociaz ja z moim dzisiejszym nastrojem nie jestem najlepszym przykładem wiary w sukces, ale przecież te pare kilosków juz mam za soba...więc i tobie pewnie sie uda, choć nadejda momenty zwątp[ienia... ale nic to... pogadaj wtedy na forum.. i optymizm murowany :shock:

Balbina i pozostałe dziewczyny - gratuluje spadku wagi !! :shock:

Śliweczko - skoro twoje tańce z siekiera są  tak skuteczne, to ja ci radzę nie rozstawaj sie z nia tylko tańcz, tańcz, tańcz.... :-) :-P dla nas wszystkich... a jest nas jak widzisz troche i cały czas przybywa... nie wiem czy dasz radę, jak liczba protalowiczów tak sie zwiększa :-? ... ale za to takie tańczenie nieustanne będzie miało zbawieny wpływ na twoja figure... :lol: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudo - zrobiłam dzisiaj ten twój ulubiony herabatnik i w smaku mi wyszwedł dobry, słodki ale jakis taki niewyrośnięty a poza tym musiałam go wydłubywac na siłę z blaszki, pewnie coś zrobiłam nie tak ...? :shock:  

Zuza - jajka a la sushi z chrzanem wasabi...pychota, całej rodzinie smakowały ... i mi je zeżarli..... :-?

Żegnam wszystkich i uciekam do łóżka, bo juz późno !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Boziu...kilka dni mnie nie bylo i nasmarowalyscie tych stron od groma...i bardzo dobrze! Super jak jest co poczytac :shock:

Polu- przykro mi z powodu kotka, ale tak jak ktos to zaznaczyl, chadzaja wlasnymi sciezkami i pewno wroci jak sie steskni :shock:

Chcialabym powitac wszystkie nowe proteinki.

Wszystkim weterankom mowie czesc :-) :-P

Ciezkie czasy mnie czekaja...jutro przyjezdza w odwiedziny siostra i juz zadeklarowala ze bez nocy okrapianej alkoholem sie nie obedzie...a znajac zycie bez wielu innych grzechow takze...ojejku jejku :-?

Trzymajcie za mnie kciuki, tak jak ja trzymam zawsze za Was :lol:

Buziolki i postaram sie wpadac jak najczesciej!

Witaj ! Jak cie dawno u nas nie było ! Trzymaj sie i nie daj pokusie alkoholowych przyjemności ... chociaz ja sama wczoraj dwie lampki szmpana wypiłam, a tobie radze wstrzemięźliwośc.. no ładna ze mnie "alko-protalka " no, no,no...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.