Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Kochane Maris i Doris z okazji urodzin:

@)-->-- @)-->-- @)-->-- @)-->--

«,•´`•.(*•.¸(`•.

¸ ¸.•´)¸.•*).•´`•,»

«*•.¸¸.*Happy Birthday!*.¸¸.•*»

«,•´`•.(¸.•´(¸.•* *•.¸)`•.¸).•´`•,»

@)-->-- @)-->-- @)-->-- @)-->--

♫ Happy Birthday to you...

♪♫

♫ ♫ Happy Birthday to

you...♫ ♪ ♪

♫ ♫ Happy Birthday

♫ Happy Birthday tooo yooouuu ♫

…………… ( …… ( ……( …… (

…………… () --- () --- () --- ()

…………… || -— || — || — ||

………… .{*~*~*~*~*~*~*}

………@@@@@@@@@@@@@

…… { ~*~*~*~****~*~*~*~ }

… . @@@@@@@@@@@@@@@

… .{*~*~*~* 100 LAT;;; *~*~*~*}

…{ *~*~ * 100 LAT 100 LAT ~*~* }

…{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ }

…@@@@@@@@@@@@@@@@@

……………… … )---------(

………… ____ ,-----------, ___

…… … /____________________________\

*"˜˜"*°•._˜"*°••°*"˜_.•*"˜˜"*°•. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin,

dużo zdrówka i uśmiechu na co dzień.

http://www.youtube.com/watch?v=m44z-223UYE...feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani witam wszystkie kobietki bo jak zauwazylam mezczyzni nam zagineli

-Witaj Onyks zycze wytrwania na diecie ; dieta jest naprawde wspaniala, a kobietki wspieraja jak tylko moga ,zreszto Sama sie przekonasz.

-Maragret ja pieklam herbatnik i wyszedl mi super wykladam foremke papierem polecam papier tani bo okolo 3zl. w Kauflandzie taki brazowy jest super nawet kilka razy uzywam i ciasto odchodzi dobrze.

-Marudo jeszcze ja sie dolacze. strasznie wspolczuje ze Ci sie nie udalo, ja mam swoje mieszkanie tzn. spoldzielcze w bloku, tez zeby dostac to wyjechalam 380 km od domu ale mam wlasny kat.wiec rozumiem Ciebie nie wyobrazam sobie mieszkania u rodzicow albo na stancji ale moje dzieci juz dorosly i tez zaczynaja mowic co z mieszkaniem?

-i jeszcze jedno .rano waga wskazala u mnie 62,4kg. w pracy 64,a po obiedzie rowne63kg. wiec zmieniam pasek bo mam to co chcialam jak to powiedziala jedna z Was :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki kochane,no wlasnie sie troszke podlamalam(to chyba jakis przewodni temat na dzis,nie wyszly gofry,nie wyszlo mieszkanie,ratunku,optymista pilnie potrzebny)Dzwonilam do kolezanki,ktora te diete stosowala,to od niej pozyczylam ksiazke i polknelam w calosci:)Byla nia zafascynowana,schudla,stosowala ja miesiac:(kilogramy wrocily b.szybko,a celulitu jak nie miala tak i dostala po.Stwierdzila wiec,ze absolutnie mi jej nie poleca.A ja juz jestem wteranka diet,wiekszosc przerabialam,bralam rozne tabletki(od chromu poczynajac na meridi konczac,bylo tego wiele)i dlatego boje sie,ze skonczy sie tak samo,schudne i znowu przytyje z nawiazka.Oczywiscie dietke zaczelam dzis i bede trzymac3dni,potem2faza,itd.i co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki kochane,no wlasnie sie troszke podlamalam(to chyba jakis przewodni temat na dzis,nie wyszly gofry,nie wyszlo mieszkanie,ratunku,optymista pilnie potrzebny)Dzwonilam do kolezanki,ktora te diete stosowala,to od niej pozyczylam ksiazke i polknelam w calosci:)Byla nia zafascynowana,schudla,stosowala ja miesiac:(kilogramy wrocily b.szybko,a celulitu jak nie miala tak i dostala po.Stwierdzila wiec,ze absolutnie mi jej nie poleca.A ja juz jestem wteranka diet,wiekszosc przerabialam,bralam rozne tabletki(od chromu poczynajac na meridi konczac,bylo tego wiele)i dlatego boje sie,ze skonczy sie tak samo,schudne i znowu przytyje z nawiazka.Oczywiscie dietke zaczelam dzis i bede trzymac3dni,potem2faza,itd.i co dalej?

A dalej bedziesz żyć stosujac sie do kolejnej fazy Dunkana- czyli pomału wszystko + dzien peroteinowy+ otreby i bedzie ok :-? . Jasne, gdy po skończonej II fazie rzucimy sie na frytki i bedziemy jeśc je w ilości takiej jak teraz twaróg, jajka i odtłuszczone mleko to nie trzeba 2 tygodni , aby kilogramy powróciły.Ale gdy będziemy żyć normalnie tzn. nie jak " spuszczone z głodówkowego łańcucha" to będzie ok.

Ja sama jestem rownież po kilku cudach min. meridii, ktorą uważam za najprzyjemniejszy rodzaj odchudzania. Schudłam na niej ok. 20 kg, wrocilo mi 7 kg- ale nie dlatego ze przesytalam ja brac ( bo całe zycie jej brać nie można), ale dlatego ze sobie pofolgowalam, pizza po 22.00, kolacje, slodycze- cudów nie ma :shock: . Teraz zdecydowalam sie na Duncana i wiem, że jeśli po II fazie nie wezmę się w garść to znów przytyję, i nie będzie to wina żadnej diety tylko MOJA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dalej bedziesz żyć stosujac sie do kolejnej fazy Dunkana- czyli pomału wszystko + dzien peroteinowy+ otreby i bedzie ok :shock: . Jasne, gdy po skończonej II fazie rzucimy sie na frytki i bedziemy jeśc je w ilości takiej jak teraz twaróg, jajka i odtłuszczone mleko to nie trzeba 2 tygodni , aby kilogramy powróciły.Ale gdy będziemy żyć normalnie tzn. nie jak " spuszczone z głodówkowego łańcucha" to będzie ok.

Ja sama jestem rownież po kilku cudach min. meridii, ktorą uważam za najprzyjemniejszy rodzaj odchudzania. Schudłam na niej ok. 20 kg, wrocilo mi 7 kg- ale nie dlatego ze przesytalam ja brac ( bo całe zycie jej brać nie można), ale dlatego ze sobie pofolgowalam, pizza po 22.00, kolacje, slodycze- cudów nie ma :shock: . Teraz zdecydowalam sie na Duncana i wiem, że jeśli po II fazie nie wezmę się w garść to znów przytyję, i nie będzie to wina żadnej diety tylko MOJA!!

racja w 100% tylko od nas zalezy czy bedziemy sie stosowac do regul ktore propagujemy tj. dieta dukana

dziewczynki w III fazie pisaly ze nie jest latwo moze nawet trodniej niz w II fazie ale jezeli nie chcemy zapszepascic tego co osiagnelysmy musimy sie pilnowac,

zreszta to jest najwiekszy blad ze po diecie niekiedy glodowce rzucamy sie na jedzenie kilogramy wracaja jak bumerang ( o tym dukan tez pisal)

moje kilogramy tez nie wziely sie z ksiezyca tylko z mojego obzarstwa, lenistwa, lakomstwa i jak w IV fazie rzuce sie na jedzenie i przytyje 20 kg to nie bedzie wina dukana czy diety tylko MOJA :-?

a tak przy okazji do ktorej fazy doszla ta kolezanka czy znajoma? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie protalki!!!!

Śliweczko - make sojową kupiłam w sklepie LEWIATAN nie mam pojęcia czy u Ciebie taka sieć się znajduje bo to chyba tylko na pomorzu. W sklepach SIEĆ 34 tez jest dużo produktów zdrowych i chyba przydatne będą w III fazie. Na razie tylko dodawałam jedną, dwie łyżki mąki sojowej do placków czy naleśników. Muszę przyznać że wyroby z dodatkiem tej mąki mają troszkę inny smak ale jeśli ktoś lubi soję to nie będzie miał z tym problemów. Spróbuję zrobić z niej naleśniki lub gofry to napiszę czy warto.

W sobotę wieczorem zakupiłam na straganiku po drodze do pracy cały koszyk truskawek. Podczas mycia ich i obierania z szypułek ślina ściekała mi na buty :-? . Bez zastanowienia zjadłam kilogram nie licząc się z tym, że mi jelita może wykręcić na lewą stronę. Ponieważ chciało mi się bardzo pić, popiłam ten kilogram wodą. Skutki uboczne: brzuch, jakby mnie ktoś napompował; niby byłam objedzona ale byłam głodna jak wilk; po twarzy widziałam, że jestem opuchnięta; do 7 rano odwiedziłam kibelek 8 razy z pełnym pęcherzem - dobrze, że byłam w pracy, to nie denerwowało mnie to tak bardzo. waga w poniedziałek lekko mniejsza ale może to być spowodowane tym, że wieczorem zamiast placków zjadłam tylko serek homo.

Dzisiaj zjem znowu około kilograma tylko ze bardziej kulturalnie, no i z serkiem

Grazzia - farciaro- wszystkiego dobrego w III fazie.

Onyks - nie martw się, ja spotkałam na swojej internetowej drodze (gierki) kobitkę która rok temu skończyła dietę i nie przytyła. Przestrzega protalowych czwartków a jak tam Twoja koleżanka też je przestrzega?

Juggin i balbina - popieram w 100 % to są święte słowa.

Pozdrawiam!!!

Ps. już czwarty raz od nowa piszę post. Czy laptopy tak mają, że co chwila coś innego sie włączy a post mi zniknie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.