Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Sliweczko chcialas powiedziec pioroposz.............(chyba to indianie nosili?) :shock:

Tak Balbinko,pióropusz...a ja tu z kapeluszem wyjechałam.Ale już mam pióropusz,wszystkie kury oskubane z piór :-?

Śliweczko - make sojową kupiłam w sklepie LEWIATAN nie mam pojęcia czy u Ciebie taka sieć się znajduje bo to chyba tylko na pomorzu. W sklepach SIEĆ 34 tez jest dużo produktów zdrowych i chyba przydatne będą w III fazie. Na razie tylko dodawałam jedną, dwie łyżki mąki sojowej do placków czy naleśników. Muszę przyznać że wyroby z dodatkiem tej mąki mają troszkę inny smak ale jeśli ktoś lubi soję to nie będzie miał z tym problemów. Spróbuję zrobić z niej naleśniki lub gofry to napiszę czy warto.

Dzięki Benek,są u mnie lewiatany,więc poszukam tej mąki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onyka ja przy wzroscie 154cm wazylam 78 kg, a teraz 63 to i tak za duzo ale tak postanowilam ,zaczelam diete 9 MARCA jutro mija 3 miesiace wiec szybko udalo sie zwalic te zbedne kg.oby teraz utrzymac to co zyskalam a ponoc nie jest latwo bo pokusa wieksza :-?

Grazzia,ale 15kg.to nie lada wyczyn.Choc fakt,zadanie nieskonczone,wierze ,ze uda Ci sie.Ja mam173cm.wzrostu,wiec nawet 5kg.byloby to juz cos dla mnie,10chcialabym.Od marzen sie zaczyna,a tymczasem1dzien minal,i naprawde jest dobrze.Nie czuje sie glodna,zjadlam chyba z 0,5kg.rybyi 2jogurty(o wlasnie,byly owocowe,ale bez tluszczu i cukru,grzech?)A kolezanka niestety wylozyla sie na 3fazie

Juggin,mam taka nadzieje wlasnie,a to forum jest naprawde wsparciem z tego co widze i juz czuje,bo nawet dzis wykladajac ciasteczka na stol(tylko dla gosci:))za kazdym razem,kiedy na nie patrzylam i mialam chec,powstrzymywalam sie,bo wlasnie o Was myslalam

Benek,mam nadzieje,ze i wsystki Protalki beda sie mogly tym poszczycic z arok,niezmienna waga:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onyks w uderzeniowce to bym uwazala z owocowymi :-? a pozniej w drugiej fazie mozna taki jogurcik na deser wtrzachnac a grzech pewnie duzy nie jest.........

ja tez mam nadzieje ze wszystkie bedziemy piekne, zgrabne i powabne !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani witam wszystkie kobietki bo jak zauwazylam mezczyzni nam zagineli

-Witaj Onyks zycze wytrwania na diecie ; dieta jest naprawde wspaniala, a kobietki wspieraja jak tylko moga ,zreszto Sama sie przekonasz.

-Maragret ja pieklam herbatnik i wyszedl mi super wykladam foremke papierem polecam papier tani bo okolo 3zl. w Kauflandzie taki brazowy jest super nawet kilka razy uzywam i ciasto odchodzi dobrze.

-Marudo jeszcze ja sie dolacze. strasznie wspolczuje ze Ci sie nie udalo, ja mam swoje mieszkanie tzn. spoldzielcze w bloku, tez zeby dostac to wyjechalam 380 km od domu ale mam wlasny kat.wiec rozumiem Ciebie nie wyobrazam sobie mieszkania u rodzicow albo na stancji ale moje dzieci juz dorosly i tez zaczynaja mowic co z mieszkaniem?

-i jeszcze jedno .rano waga wskazala u mnie 62,4kg. w pracy 64,a po obiedzie rowne63kg. wiec zmieniam pasek bo mam to co chcialam jak to powiedziala jedna z Was :-)

:-P Już o tym nie mówmy - wystarczy, że wczoraj z moim się kłóciliśmy

z tego powodu - każde przeżywa to na własny sposób.. :shock:

Tyle, że to wszystko nie tak miało wyglądać!!

Ale dziękuję!!! :lol:

Grazzia - maleńka jesteś - hihihi.. - jak ja!!! Też mam około 154 :-?

Dziewczynki kochane,no wlasnie sie troszke podlamalam(to chyba jakis przewodni temat na dzis,nie wyszly gofry,nie wyszlo mieszkanie,ratunku,optymista pilnie potrzebny)Dzwonilam do kolezanki,ktora te diete stosowala,to od niej pozyczylam ksiazke i polknelam w calosci:)Byla nia zafascynowana,schudla,stosowala ja miesiac:(kilogramy wrocily b.szybko,a celulitu jak nie miala tak i dostala po.Stwierdzila wiec,ze absolutnie mi jej nie poleca.A ja juz jestem wteranka diet,wiekszosc przerabialam,bralam rozne tabletki(od chromu poczynajac na meridi konczac,bylo tego wiele)i dlatego boje sie,ze skonczy sie tak samo,schudne i znowu przytyje z nawiazka.Oczywiscie dietke zaczelam dzis i bede trzymac3dni,potem2faza,itd.i co dalej?

To trochę moja wina.. PRZEPRWSZAM!! Ale tu i tak spadki wagowe są

najważniejsze!!! A te inne sprawy to tylko dodatek. Co do gofrów - to dziewczyny

mi też narobiły smaka - i będę musiała spróbować. Bo przed dietą to byłam

maniaczką tej słodyczy :shock: i moje Kochanie dało mi w prezencie odpowiedni

sprzęt - choć w życiu gofry jeszcze mi nie wyszły tak jak te w budkach...

balbina38WOW - wieczorkiem Ty, z samego rana Ty!!!!! :D Ale masz zdrowie i siły.

Ja żeby wstać rano do pracy to muszę wczesnie iść spać - tak jak Ty nie dałabym

rady.. Ja też się jeszcze nie ważę - jakoś ostatnio czuję się jak kloc i trochę się

boję - dlatego dopiero po kilku dniach proteinek się odważę.

No i jestem przed @ - może to z tego powodu.

Aaaaa.... no i modyfikuj ten przepis - modyfikuj - proszę!!! Za tydzień też sobie chcę

gofry zafundować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Proteinki

Też myślę, że spadki wagi i nasze problemy dietowe są na forum najważniejsze, ale z drugiej strony bardzo nas zbliżają rozmowy o naszych problemach i klopotach. Myślę, że zawsze każda z nas będzie mogła się wyżalić i porozmawiać o swoich rodzinnych i życiowych problemach i to jest bardzo miłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Proteinki

Też myślę, że spadki wagi i nasze problemy dietowe są na forum najważniejsze, ale z drugiej strony bardzo nas zbliżają rozmowy o naszych problemach i klopotach. Myślę, że zawsze każda z nas będzie mogła się wyżalić i porozmawiać o swoich rodzinnych i życiowych problemach i to jest bardzo miłe.

AMEN!!! :-? Dlatego to forum tak tętni życiem !!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z pachnącą ,gorącą kawką!!!

post-7037-1244528117_thumb.jpg

lol to rosolek jutro bedzie mniam, mniam :-?

Rosołek...za tłusty kochana  :-P Ze swoich kurek rosół jest straszliwie tłusty,więc niestety  rosołku nie będzie  :shock:

Wczoraj uciekłam z forum szybciutko bo burza się rozpętała i musiałam wyłączyć kompa,a w laptopie bateria padła  :-) I nie mogłam z Wami być wieczorkiem  :shock: Dzisiaj piękna pogoda,słoneczko i ciepełko,ale pewnie tak jak wczoraj ,wieczorem nadciągną chmury burzowe bo strasznie duszno jest.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.