Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich!!!!

jestem nareszcie w trzeciej fazie i cieszę sie bardzo,żeby tylko nie przytyć,bo po tych imprezach wiecie jak się człowiek boi stanąć na wadze!,ja ważę się tylko rano i mam tam upragnione 68,wieczorem jest ok.69-70,ale chyba liczy się ta ranna waga...?

pozdrawiam trzymajcie się zasad,bo ja też się trzymam -przynajmniej staram,ale jak się widzi efekty,to jakoś lłatwiej żyć!!!

ostatnio znajoma mi powiedziała,że coś zmarniałam,a ja jej na to:serdeczne dzięki za dobre słowo!!! to się słyszy no nie!!!pozdrawiam

Doris 806 to gratuluję serdecznie.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza coś na forum dzisiaj.

Mam nieodpartą chęc na truskawki, ale jestem na samych proteinkach i niestety moje grzeszne marzenie spelnie najszybciej w weekend :shock: .

Jutro przyjeżdza do mnie moja mama- zrobie zeberkę i mam ndzieję, że będzie jej smakowała. Postanowilam tak komponowac posiłki podczas jej pobytu, aby nie cierpieć widząc, że ona może jeśc to czego mi nie wolno. Na szczęscie mam elektryczny grill- a potrawy z grilla każdy lubi :shock:

Dzisiaj czeka mnie więc spalanie kalorii podczas porzadnego sprzątania :-? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam rowniez serdecznie wszystkie protalowe kobietki!

Dziekuje wszystkim za gratulacje i wsparcie, a bedzie mi ono teraz szczegolnie potrzebne aby nie ulec pokusom i na nowo nie przybrac na wadze.Drugi dzien III fazy uplywa nie najgorzej sniadanko podobne do protalowego, II sniadanko tez, na obiadek golabek troszke ryzu wiec mysle ze nie bedzie zle.waga nawet mniejsza niz wczoraj.

gratuluje rowniez Doris III fazy jest nas coraz wiecej do utrwalania.

Marudo pocieszajace jest to ze nie tylko mi Pan Bog poskapil wzrostu hihi.

-Onyks przyzwyczailam sie do takiego stylu jedzenia wiec nawet nie przeszkadzalo mi to ze ktos je cos innego.Jogurtow owocowych w fazie uderzeniowej tez nie polecam zdarzalo mi sie je jesc ale w fazie P+W Kupowalam Jogobelle b/cukru lub (cos takiego)Filueta chyba,w kauflandzie wczesniej o nim pisalam .

mam tez chec na te gofry ale chyba zrobie sobie dzisiaj placuszki otrebowe bardzo mi one smakuja :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudo i Anulko

Bardzo Wam dziękuję za odpowiedż,bo gdyby nie Wy pewnie już dziś bym się wyłamała,bo dużo dziewczyn pisze o staniu w miejscu ale podają krótsze zastoje.

Anulko od zielonej herbaty mam uczulenie więc nie piję.Do wc chodzę regularnie,deserków,placków,mąki i innych cudów nie używam,jem 3 serki z piątnicy 3%,i kawałek jakiegoś mięcha a ta zaraza waga ma to gdzieś.Wody też pije dużo.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, mam do was dość ważne dla mnie pytanie: czy w czasie diety miałyście problemy ze spóźniającym się @ ? Czy poprzestawiały się wam cykle?

Cześć ja też jestem na anty...więc regularnie,ale na sto którejś stronie pamiętam,że dziewczyny też pisały o tym problemie,więc chyba to możliwe.Pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj rzeczywiście cicho tutaj...

Dziewczyny, mam do was dość ważne dla mnie pytanie: czy w czasie diety miałyście problemy ze spóźniającym się @ ? Czy poprzestawiały się wam cykle?

Ja nie mam z tym problemów,mam @ regularnie,nie biorę tabletek i nic z tymi sprawami się nie dzieje.

Cześć :-?

Faktycznie, wyjątkowo spokojnie dziś na wątku :shock:

Napiszcie proszę jak sobie robicie tą zachwalaną owsiankę :shock:

Pysiek,owsiankę gotuję z dozwolonej ilości otrębów (1 łyżka pszennych i 2 łyżki owsianych),na chudym mleku.Chwilę gotuję ,wyłączam i zostawim na chwilkę żeby napęczniały troszkę.Można gotować otręby na wodzie i zabielić tylko mleczkiem.Można to robić w mikrofali,wstawiając miskę z otrębami i wodą i podgrzać do zagotowania,chwilę zostawić i potem zabielić mlekiem.Ja lubię owsiankę na słodko więc dodaję słodzik i można jeszcze dodać aromat np.waniliowy.Ale można zjeść też na słono z odrobinką soli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cosik pustawo dzisiaj .......wszystkie proteinki zalatane :shock:

co do @ to ja mialam taki przypadek, ze teraz dostalam wczesniej o tydzien ale ja na dietce jestem dopiero od 20 maja wiec nie wiem czy to nie jest cos innego

ale zawsze mialam regularnie

doris ciesze sie ze nastepna protalka w III fazie utwierdza nas to w przekonaniu DIETA DZIALA :-)

oliwia nie odpowiedzialam na pytanie o wage bo mysle ze jestem tak krotko na tej diecie niech inne kobitki cos doradza lub podpowiedza :-P

pysiek owsianki nie gotuje wiec ci nie doradze :-?

a do gofrow przygotowuje sie psychicznie i fizycznie hehe bo teraz chce zeby sie udaly (dzisiaj krucho z czasem) i od razu zamelduje

a tak pozatym dzien jak codzien :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cosik pustawo dzisiaj .......wszystkie proteinki zalatane :-P

co do @ to ja mialam taki przypadek, ze teraz dostalam wczesniej o tydzien ale ja na dietce jestem dopiero od 20 maja wiec nie wiem czy to nie jest cos innego

ale zawsze mialam regularnie

doris ciesze sie ze nastepna protalka w III fazie utwierdza nas to w przekonaniu DIETA DZIALA :lol:

oliwia nie odpowiedzialam na pytanie o wage bo mysle ze jestem tak krotko na tej diecie niech inne kobitki cos doradza lub podpowiedza :D

pysiek owsianki nie gotuje wiec ci nie doradze :-?

a do gofrow przygotowuje sie psychicznie i fizycznie hehe bo teraz chce zeby sie udaly (dzisiaj krucho z czasem) i od razu zamelduje

a tak pozatym dzien jak codzien :-)

Ja też dzisiaj jakoś czasu znaleźć nie mogę na nasze forum  :shock: Pogoda piękna więc trzeba było zadbać o ogródek ,bo przez te deszcze ostatnie to pozarastało... :shock: I trawka wyrosła więc kosić trzeba było ,obiadek,pranie i tak czas zleciał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi dot. @. Chyba na wszelki wypadek przeprowadzę jutro rano teścik :-?

Idąc za Waszym przykładem kochane Protalki pozwoliłam sobie dziś na truskawki :shock: Kupiłam 2kg GIGANTÓW :-) Podzieliłam się z rodzicami, więc nie wyszło dla mnie aż tak dużo, tym bardziej że to na więcej niż 1 dzień :shock:

U nas dziś cały dzień było parno i duszno, a za chwilę chyba lunie bo już jest ciężkie powietrze ;| 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.