Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam. Ja dzis poszalałam i zjadlam kg truskawek, a jak. I jakby samych truskawek było mało to zjadłam je z jogurtem i slodzikiem. I leże jak baniak . I waga +2 kg. :-? Mam za swoje. teraztydzień bedę to zrzucać- niefajnie.Bo gdzie jest matematyka? Zjadłam 1 kg a przytyłam 2 kg. Nielogiczne :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam. Ja dzis poszalałam i zjadlam kg truskawek, a jak. I jakby samych truskawek było mało to zjadłam je z jogurtem i slodzikiem. I leże jak baniak . I waga +2 kg. :shock: Mam za swoje. teraztydzień bedę to zrzucać- niefajnie.Bo gdzie jest matematyka? Zjadłam 1 kg a przytyłam 2 kg. Nielogiczne :shock:

Ło...Juggin...ale Cię załatwiły te truskawy  :-? Oooo ja się już więcej nie skuszę...No może na parę małych truskaweczek.Współczuję kochana tego wzrostu wagi.Być może rano nie będzie tak strasznie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie super dziewczyny,"ktorych robi się mniej"-wg onyxa

Anula 1978-nie masz kochana żadnych omamów,tylko ja się pomyliłam i wpisałam starą wagę78,ale potem szybko to zmieniałam ,żeby nikt nie zauważył,że byłam tak przywiązana do starej wagi.Mam nadzieję,że nigdy nie wróci te78.

grazzia-dzięki za gratulacje,ja tez się cieszę,że dołączyłam do 3 fazy

balbina38-ale świetny ten Twój kociak super,ja mam takiego ale brązowego malucha,ma 4tygodnie i jest strasznie kochany,ale mp3 nie słucha!!!

DOBRANOC wszystkim pa :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wieczorowa pora!Balbinko czytajac twoja wypowiedz o zakupie lewatywy przypomnialo mi sie jak pojechalam 3 lata temu do Hiszpani i stres spowodowal ze przed wyjazdem powinnam dostac @ nie dostalam i pozniej w czasie 6 tygododni pobytu tez nie mialam wiec postanowilam isc do apteki i kupic test ciazowy nie znalam jezyka dobrze, ze siostra troche znala ,ile bylo tlumaczenia hoho, az w koncu udalo sie kupic a trafilam na mezczyzne ale dosc sympatyczny byl.

-oj te truskawki ale przeciez to tylko sezon i sie skoncza wiec maly grzeszek rozgrzesza.

-zycze dobrej nocy i samoistnych spadkow wagi hehe dobre by bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor wszystkim Protalkom :-?

Dlugo mnie nie bylo.. I tak sie Kobietki Kochane rozpisalyscie, ze nie nadazylam czytac.

Ale nadrobilam zaleglosci i jestem .

Balbinko ale pozmienialas:) Zdjecie nowe ; kotek, sluchajacy muzyki... Jest supppperrrrrr:)

Sliweczko widze,ze na suwaczku mniej . Gratuluje:)

Tak poza tym gratuluje wszystkich , ktorym waga spadla. Tym, ktorym nie spadla zycze wytrwalosci.

ZYCZE WSZYSTKIM DOBREJ NOCY. KOLOROWYCH SNOW PROTALKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko - ponieważ już raz do Ciebie pisałam i mi znikło moje pisanie (już nie pierwszy raz, prawie

zawsze jak piszę to po trzy razy zanim to wciepie na forum) to teraz pisze skrótowo do

wszystkich. Naleśniki wyszły dobre tylko ten smak jest jakiś inny ale ja będę je już robić

zawsze. Pierwszy się przykleił, ale reszta wychodziła jak prawdziwe pszenne. Jak jutro kupię

mąkę sojową odtłuszczoną to zrobię wafle serduszka czyli takie inne gofry.

Onyks - w uderzeniówce nie jemy jogurtów ani serków z owocami nawet jak są bez tłuszczu czy cukru. W II fazie

jest dozwolony jeden mały kubeczek. tylko jak będziesz jadła tak jak ja to przez miesiąc schudniesz tylko

30 dkg, tak tak dobrze napisałam.

Oliwi - mi waga stoi od półtora miesiąca można to tak nazwać bo skoro 26 kwietnia ważyłam 67,4 a dzisiaj ważę

67,5 no to nic dodać i nic ująć. Ale ja cały czas cierpliwie czekam i nie denerwuję się bo wiem ze w końcu

dieta wygra z moim organizmem który jest uparty jak wół. Zazdroszczę jedynie tym osobom które zaczęły

dietę później niż ja i już są w III fazie. Ale ja tez się doczekam, bardzo w to wierzę.

Doris - Ty farciaro, BRAFFFO!!! Jak ja Ci zazdraszczam i trzymam kciuki za dalszą walkę.

Edytah - moja córka nie ma @ od trzech miesięcy i nie jest to ciąża. czeka na wizytę do lekarza.

Juggin - wszystko wysiusiasz przez noc i rano będzie ok! Truskawki składają się w większości z wody tylko że

słodkiej hehehehehe :-?

Dobrej nocy wszystkim PAAAAAAAA!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z samego rana z goraca kawusia

jeszcze wszystkie spia ............no to spijcie kochane spijcie

Dla Ciebie Milenko w dniu urodzin:

Życzę Ci, abyś w tym odwróconym, pokręconym świecie

potrafiła odnajdywać pewny grunt pod stopami.

Abyś zawsze wiedziała po co i dla kogo warto żyć

i o co walczyć. Abyś kochała i była kochana.

Życzę Ci marzeń wielkich i odważnych

i odwagi by je spełniać.

Aby to o czym tak marzysz się spełniło, a to co tak kochasz, Twoje było.

Żyj tak, aby każdy kolejny dzień, był niesamowity i wyjątkowy.

Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością.

Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Próbuj życia i układaj je w swój własny sposób.

Żyj najpiękniej jak umiesz - po swojemu.

Spełniaj się! Żyj mądrze i dokonuj odważnych wyborów. Próbuj, bo jeśli nie będziesz próbowała,

nie będziesz wiedziała co tracisz...

Idź przez życie z odwagą w sercu, otoczona ludźmi, których kochasz... tego Ci życzę z całego serca.

Pamiętaj, że jako Twoja przyjaciółka będę Cię wspierać,

że możesz na mnie polegać i wiedz, że nie jesteś zwykłą dziewczyną.

Jesteś wspaniała i mimo, że czasem sobie odpuszczasz i mnie wkurzasz, to wiem, że jesteś silna i wytrwała i mogę Ci powierzyć różne sekrety.

Otwórz się, daj się odsłonić od środka, niech Twoje uczucia wypłyną na wierzch i sprawią, byś była kimś wartym podziwu.

Pamiętałam, pamiętam i będę pamiętać o Tobie.

Wszystkiego naj!

post-14755-1244608053_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie kilka dni, naprodukowałyście tyle postów, że nie wiem kiedy dam rade je przeczytać :shock:

Dziękuję za życzenia urodzinowe, jest mi niezmiernie miło :lol: I również życzę wszystkiego najlepszego i samych serdeczności, no i oczywiście osiągnięcia upragnionej wagi :-)

Od razu się przyznaję, że z okazji urodzin nagrzeszyłam dużym lodem i cukierkami czekoladowymi, no i oczywiście truskawkami... Jak skończą się truskawki będę bardziej przestrzegać diety, żaden inny owoc tak na mnie nie działa :-? No ale tak czy inaczej :shock: czuję różnicę po ciuchach, jest mi wyraźnie luźniej :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.