Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Sto lat, sto lat , spełnienia marzeń i wielu radosnych dni :-? - to dla Jubilatki.

Noc minęła , troche wody wydalilam, ale niestety co nieco pozostalo. Teraz matematycznie jest ok- 1 kg truskawek= 1 kg wagi :shock: No cóż, była to moja oststnia przygoda z truskawkami w tym truskawkowym sezonie- najwidoczniej jestem specyficznym przypadkiem i po truskawkach tyję.

Dziś ściśle bialkowo- bez ŻADNYCH udogodzeń. Kara musi być. Pije kawkę i pozdrawiam Was wszystkie. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-?

Milenko z okazji urodzin również przyjmij ode mnie te szczere i gorące życzonka: przede wszystkim szczęścia, zdrówka, pomyślności a na wieczór dużo gości. To o czym marzysz by się spełniło a to co kochasz by Twoim było. Życzę Ci osiągnięcia upragnionego celu jak min dojścia do upragnionej wagi....(po to tu jesteśmy) Buźka kochana.

................()..()..()..()

................||..||..||..||

...............(▒▒▒▒▒▒▒)

...............(*~*~***~*)

.............(♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥)

...........(ஜஜஜஜஜஜஜஜ)

...........(**~*~*~*~*~*~*)

.......(♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥)

.......(▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒)

.......(*~*~*~*~*~*~*~*~*~*)

.......▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

...................▓▓▓▓▓

.............▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie z kubkiem kawki  :-?

Sto lat,sto lat Milenko!!!

    post-7037-1244614789_thumb.gif  

Benek czekam na relację z pieczenia gofrów serduszek z mąki sojowej,ja niestety nie dostałam jej w lewiatanie...nasze lewiatany są gorzej zaopatrzone bo nawet nie słyszeli o takiej mące  :-) W tesco też nie ma...nie wiem czy gdzieś ją dostanę  :shock:

Juggin ,cieszę się że całe dwa kilogramy więcej Ci nie zostały po tych truskawach  :-P Napewno zaraz zgubisz ten kilogram kochana!

A nasza Balbinka rano wszystkich budzi zapachem kawki  :shock:

Pozdrowionka dla wszystkich Protalek z deszczowego Podlasia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie z kubkiem kawki  :-?

Sto lat,sto lat Milenko!!!

    post-7037-1244614789_thumb.gif  

Benek czekam na relację z pieczenia gofrów serduszek z mąki sojowej,ja niestety nie dostałam jej w lewiatanie...nasze lewiatany są gorzej zaopatrzone bo nawet nie słyszeli o takiej mące  :-) W tesco też nie ma...nie wiem czy gdzieś ją dostanę  :shock:

Juggin ,cieszę się że całe dwa kilogramy więcej Ci nie zostały po tych truskawach  :-P Napewno zaraz zgubisz ten kilogram kochana!

A nasza Balbinka rano wszystkich budzi zapachem kawki  :shock:

Pozdrowionka dla wszystkich Protalek z deszczowego Podlasia.

Dzien dobry kochane dziewczynki,i ja witam z kawka poranna:)i mniejsza waga,73,5:)az nie moge uwierzyc,ze jedzac mozna zrzucac kg.,te bialka sa czarodziejki fajne:)juggin,nie przejmuj sie,i jedz truskawki,w koncu to tylko kilka tygodni w roku:)no moze nie 1kg,a troszke mniej.

no ale oczywiscie,nie jestem ekspertem,chcialam tylko powiedziec,ze kg.to nie duzo,i tak nie zauwazalne.tak naprawde,to musze dokladnie przeczytac ksiazke jeszcze raz.

benek dzieki za rade,zjadlam 2,ale cale szczescie,jakby nie przeszkodzily w spadku wagi.

musze troszke poupiekszac takimi cudami jak macie,przynajmniej sprobowac:)

sliweczko wspaniala:)a czy moge sobie tam na naszej klasie sie dopisac,jako gosc chociaz?

no i zyczenia jubilatce pragne zlozyc

Wszystkiego czego pragniesz, czego szukasz oraz o czym marzysz. Wielu pięknych chwil, dni, miesięcy i lat. Bukietu kwiatów co dzień, miłego słowa co chwilę oraz szczęścia przez cały czas życzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie z kubkiem kawki  :-?

Sto lat,sto lat Milenko!!!

    post-7037-1244614789_thumb.gif  

Benek czekam na relację z pieczenia gofrów serduszek z mąki sojowej,ja niestety nie dostałam jej w lewiatanie...nasze lewiatany są gorzej zaopatrzone bo nawet nie słyszeli o takiej mące  :-) W tesco też nie ma...nie wiem czy gdzieś ją dostanę  :shock:

Juggin ,cieszę się że całe dwa kilogramy więcej Ci nie zostały po tych truskawach  :-P Napewno zaraz zgubisz ten kilogram kochana!

A nasza Balbinka rano wszystkich budzi zapachem kawki  :shock:

Pozdrowionka dla wszystkich Protalek z deszczowego Podlasia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Najlepsze życzenia Jubilatce :-)

Okazało się dzis nad ranem że jednak nie musze robić teściku :-? Mało tego, pomimo @ i wczorajszego truskawkowego szaleństwa, waga nie ruszyła do góry, stoi w miejscu jak zaczarowana, co akurat dzis mnie nie martwi :shock:

Przepraszam że wczoraj juz nie wchodziłam na wąteczek, ale kurier przywiózł nam nowy monitor i musiałam podlączyć wszystko itd. Troche walczyłam z ustawieniami monitora bo nie mogłam wydobyć czerwieni... Gdy mąż się wziął wieczorem za to, wtedy już wogóle padł nam kompik - tzn raczej system. Odkurzyłam więc laptopika i pierwsze kroki palcowe skierowałam do Was :-P Normalnie powinnam się leczyć z tego uzaleźnienia :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Najlepsze życzenia Jubilatce :-)

Okazało się dzis nad ranem że jednak nie musze robić teściku :-? Mało tego, pomimo @ i wczorajszego truskawkowego szaleństwa, waga nie ruszyła do góry, stoi w miejscu jak zaczarowana, co akurat dzis mnie nie martwi :shock:

Przepraszam że wczoraj juz nie wchodziłam na wąteczek, ale kurier przywiózł nam nowy monitor i musiałam podlączyć wszystko itd. Troche walczyłam z ustawieniami monitora bo nie mogłam wydobyć czerwieni... Gdy mąż się wziął wieczorem za to, wtedy już wogóle padł nam kompik - tzn raczej system. Odkurzyłam więc laptopika i pierwsze kroki palcowe skierowałam do Was :-P Normalnie powinnam się leczyć z tego uzaleźnienia :shock:

Anulka,rany,sama sie przerazilam,i w ogole cos pomajstrowalam,hehe,przepraszam,bo juz chyba cofnac tego nie moge:)Anulka,a jak wstawilyscie te suwaczki,wiem jak wejsc,ale jak go wrzucic tu:)bardzo bym prosila o wytlumaczenie,jesli masz chwilke,albo inne protalki,bo z moimi zdolnosciami to tu jeszcze jakiegos smoka wciagne albo "cus":lol:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

empty.gifWszystkiego najlepszego Milenko!

PO dwóch dniach nieobecności miałam dużo czytania,bo dziwczynki na forum nie próżnują :shock:

Gratuluję spadków wagi "byle do tyłu" :-? !!!!!!

A teraz uciekam do lidla zobaczyc co dziś serwują pysznego do żarełka! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onyks kochana,pewnie że możesz się zapisać do klasy i nie jako gość,ale jako uczeń!!!

Anulko,u mnie ok,waga coprawda stoi,ale dobrze że nie rośnie  :shock: Pogoda jakaś taka...pochmurno i brzydko.Cieszę się że Ty jesteś zadowolona,bo inaczej czyta się posty z odrobiną radości niż te smutne...A Twoja waga często pokazywała nie to co trzeba  :shock: więc cieszy mnie bardzo Twoje "jupiiiiii"  :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

empty.gifWszystkiego najlepszego Milenko!

PO dwóch dniach nieobecności miałam dużo czytania,bo dziwczynki na forum nie próżnują :shock:

Gratuluję spadków wagi "byle do tyłu" :-? !!!!!!

A teraz uciekam do lidla zobaczyc co dziś serwują pysznego do żarełka! :shock:

Cze Czeremcho!!!

To ja też poprosze jakieś pyszności ...bo tu u nas na tym zadupiu nic w sklepach nie ma  :-) Czekam na zakupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.