Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki wielkie kochane,Sliweczka,Ty jestes madra i z nami sie dzielisz,co to za pomysly z wymadrzaniem?

Ja jestem mądra?Ehehe,dzięki Onyks...po prostu  mam najdłuższy staż na protalu i zdążyłam wielu rzeczy się dowiedzieć ,albo przetestować na własnej skórze  :-?

Witajcie dziewczyny!!

Jestem, żyję, trzymam dietę ale nie mam czasu. Chodzę od okna do okna i sprawdzam czy Mini się nie pojawi. Wiem, że moja naiwność graniczy z głupotą, ale tak już mam.

Poza tym dziś przyjeżdża mój syn z rodziną, w tym z 6 tygodniowym wnusiem, którego jeszcze nie widziałam. Rozumiecie zatem, że nie będę miała czasu.

Gorąco Was jednak pozdrawiam i życzę wspaniałego weekendu.

Odezwę się jak tylko będę mogła.

Całuję Was wszystkie, pa

Oj Polu,Mini się nie znalazła...może jeszcze przyjdzie,mam nadzieję że kicia się znajdzie.

Tobie Polu również życzę miłego weekendu z rodzinką.Buziaczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tej części pewnie zeskanowanej nikt nie ma... ? :-? Myślicie, że w empiku będzie?

Ja nie mam,przejrzałam tylko ta książkę ,ale jak dla mnie to niewiele ciekawych rzeczy w niej jest.

Właśnie w empiku są te książki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z lidla i jestem rozczarowana bo tam tylko wielkie g...nko było :shock:

Co do mąki to czy dozwolona jest mąka orkiszowa?

Balbinko kicia jest przesłodka,ciekawe jakiej muzy słucha bo taką zadowolona minkę ma :-? :shock:

sama chetnie bym sie dowiedziala co slucha kicia....... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda smakowicie, .... mniam, mniam....a robiłas to z mazeina czy ze zwykłą mąka kukurydzianą ?

maragrete robilam z mazeina kochana i sama bylam w szoku :-? ze tak wyroslo bez proszka do pieczenia :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny!!

Jestem, żyję, trzymam dietę ale nie mam czasu. Chodzę od okna do okna i sprawdzam czy Mini się nie pojawi. Wiem, że moja naiwność graniczy z głupotą, ale tak już mam.

Poza tym dziś przyjeżdża mój syn z rodziną, w tym z 6 tygodniowym wnusiem, którego jeszcze nie widziałam. Rozumiecie zatem, że nie będę miała czasu.

Gorąco Was jednak pozdrawiam i życzę wspaniałego weekendu.

Odezwę się jak tylko będę mogła.

Całuję Was wszystkie, pa

Witaj Polu tak myslalam ze zamartwiasz sie o Mini ale to odruch ludzki i jak ktos ma dobre serce tak jak ty to nie raz jeszcze bedzie biegal od okna do okna i sie zamartwial,

dla ciebie rowniez milego weekendu i rodzinnego acha i zeby pogoda dopisala,

trzymaj sie cieplutko :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietki protalkowe(a moze Protala?hehe)dopisalam sie do Naszej Klasy,bardzo dziekuje Sliweczce za przyjecie:)))Powysylalam rowniez zaproszenia,gdybyscie sie dziwily,ze jakas Anna Was zaprasza,to szybko wyjasniam,ze to ja:)calusy na dobranoc(choc pewnie jeszcze w miedzyczasie zajrze:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojejku sliweczko jakie fajne placuszki mniam, mniam

kochana powiedz czy z takiej ilosci co podalas az tyle wychodzi plackow? :-?

Tak,sfotografowałam wszystkie  :shock: Mi bardzo smakują,bo lubię wszelkiego rodzaju placki.Lepsze pewnie będą z maizeną,ja robiłam z mąką kukurydzianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja tylko wpadłam na chwilke, bo mamusia do mnie przyjechała :-? i zajmuję sie gościem.

Zrobiłysmy razem Chlebek Dukana z lekko zmodyfikowanego przepisu Milenki.

Dałam podwójna porcję skladników, nie dałam ani kropli olejku tylko sól i dodałam łyżeczke proszku do pieczenia.

Link do przepisu

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?showtopic=7437&st=

75 ://http://www.smaczny.pl/forum/index.p...437&st=

75

Efekt wypieku

post-14712-1244663811_thumb.jpg

post-14712-1244663825_thumb.jpg

nastepnym razem planuje polowe otrębów zmielić na pył, a połowę dać w całosci bez mielenia.

Chlebek jest pyszny po prostu, smakuje jak prawdziwy chleb.

Milenko dziekuję :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.