Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Benek szczerze mówiąc to ja też znalazłam tą dietę chyba w środę i ją sobie ściągnęłam. Jest bardzo ciekawa. I zastanawiałam sie nad nią ale jeśli na protalu jestem już tak długo i mam takie efekty (-15 kg) to nie będę eksperymentować. Odchudzanie na zawołanie składa się chyba z diety podstawowej i diety turbo(dokłądnie nie wiem) po 5-6 posiłków dziennie. Gdybym była na początku odchudzania to może bym się przeniosła na inna ale w tym wypadku raczej zostanę tutaj chyba, że znów dopadną mnie jakieś zastoje wagowe.......pozdrawiam cieplutko.

Anulka kochanie!!!!

Ja nie zamierzam rezygnować z naszej diety, myślałam raczej o pewnej modernizacji. W III fazie gdzie już jest więcej do wyboru + zasady nowej diety, to może coś z tego wyjdzie ciekawego. Dlatego zadałam pytanie aby dowiedzieć się czy to działa?

Pozdrawiam i dzięki za link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana ja dawałam drożdze i proszek. Dodatkowo do porcji drozdzy z przepisu dosypałam proszek do mąki. :) Wg. mnie drożdze dodaja tego kwasku charakterystycznego dla normalnego chleba.

Tego ze dalas drozdze i proszek to nie wiedzialam jugginko kochanie ...........hmmmmm ale powiem ci ze mi bez drozdzy tez wyszedl rewelka

ale spruboje nastepnym razem drozdze dodac :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kochana, nie ma o czym opowiadać, waga w tym samym miejscu;( białkami to przeżarłam się nie mogę już patrzeć nabiał, no i ta waga która stoi jak zaklęta (od chyba 2 mięsiecy)...ehh żadne herbatki wody owsianki itp nie pomagają!

Więc zrobiłam sobie mały luz, na pocieszenie waga nie drgnęła w górę!

Co jem teraz? Mięsko z kury czy indyka pieczone oczywiście bez tłuszczu, serki owszem takie jak na protalu, troszkę owoców, warzyw no i woda mineralna tak z butelkę dziennie herbatki również ale bez cukru czy słodzika!

A jak u Ciebie?

ehhh Milenko samo zycie..........od 20maja tylko 1 kg na minusie hehehe ewenement jestem :-( ale tak podoba mi sie ta dieta ze napewno nie zrezygnuje, podoba mi sie to ze nie musze sie glodzic i jem kiedy chce ( a uwierz mi jem DUZO) grunt ze nie tyje i samopoczucie tez oki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka kochanie!!!!

Ja nie zamierzam rezygnować z naszej diety, myślałam raczej o pewnej modernizacji. W III fazie gdzie już jest więcej do wyboru + zasady nowej diety, to może coś z tego wyjdzie ciekawego. Dlatego zadałam pytanie aby dowiedzieć się czy to działa?

Pozdrawiam i dzięki za link

benek slonce nasze nic nie wiem na temat tej diety a tak szczerze to nawet o niej nie slyszalam :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalowiczki :-D

wróciłam po 2 dniach przerwy (na usprawiedliwienie dodam, że spowodowanych awariami komputerków), no i czuje sie jak na głodzie :grin:

Chlebek... rzecz warta spróbowania, tym bardziej, że tak ładnie wygląda na zdjęciach :grin:

Ja w ciagu tych 2 dni mocno nagrzeszyłam, co oczywiście odbiło sie na wadze :-( z 55 skoczyło do 56,5 kg :) Wyszły ciasteczka z czekoladą i kamyczki (które perfidnie podkradałam memu dziecku). Ale nic to, od dziś znowu 5 dni proteinek to zrzuce to :D

Cieszy mnie Wasze podejscie do skrupulatności przestrzegania diety :grin: Na uderzeniówce ścisle jej przestrzegałam, na poczatku 2 fazy też, ale ostatnio zaczęłam się łamać... Całe szczęście codzienne ważenie sie stawia mnie do pionu :D

No i na koniec... STĘSKNIŁAM SIE ZA WAMI

jak milo ze ktos sie zanami stesknil :-D caluje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego ze dalas drozdze i proszek to nie wiedzialam jugginko kochanie ...........hmmmmm ale powiem ci ze mi bez drozdzy tez wyszedl rewelka

ale spruboje nastepnym razem drozdze dodac :-(

Twoj chlebek wyrósł jeszcze lepszy niz mój :). Podejrzewam, że to własnie proszek daje wysokość i pulchnosc, a drożdze fantastyczny smak prawdziwego kwaśnego chlebowego chleba :grin: . Ja juz sie nie mogę doczekac powrotu do domku dzisiaj- bo na obiad mam chleb z kotletem wołowym :grin: , jajkiem, pomidorem, ogorkiem, cebulą.Mniam mniam.... Juz czuję smak tego pysznego dania.

Na śniadanie na to konto zrezygnowałam nawet z owsianki, a owsianke tez uwielbiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoj chlebek wyrósł jeszcze lepszy niz mój :grin: . Podejrzewam, że to własnie proszek daje wysokość i pulchnosc, a drożdze fantastyczny smak prawdziwego kwaśnego chlebowego chleba :grin: . Ja juz sie nie mogę doczekac powrotu do domku dzisiaj- bo na obiad mam chleb z kotletem wołowym :D , jajkiem, pomidorem, ogorkiem, cebulą.Mniam mniam.... Juz czuję smak tego pysznego dania.

Na śniadanie na to konto zrezygnowałam nawet z owsianki, a owsianke tez uwielbiam :-D

ta owsianka jakos do mnie nie przemawia.........wogole mam klopot z otrebami :) nie moge sie do nich przekonac, jedynie chlebek mi podchodzi :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milenko gdybyś się zdecydowała wypróbować tą dietę to napisz jakie będziesz miała efekty zaraz po 10 dniach? Musisz wybrać rodzaj diety: podstawową - 5 posiłków dziennie czy turbo - 6 posiłków dziennie. Pa

Dzięki za namiary, chyba się na taką dietkę zdecyduje(lecz chyba od poniedziałku), te owoce mmm :-(

Dam znać na pewno...

Pozdrawiam, M :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi powitać wszystkie Panie,

Cieszę się, że wszyscy w dobrych humorkach. Mnie najbardziej cieszy to, że okazało się, że nie jestem potrzebna w pracy i mam cały weekend wolny. :) :-( :grin:

Śliweczko ja piekę chlebek raz na tydzień(porcja dzienna płatkówx6), ale zamiast pszennych płatków daję żytnie, bo lubię ciemny chleb. Jem również owsiankę codziennie na śniadanie. Może nie chudnę w zastraszającym tempie, ale niewiele mi do szczęścia potrzeba. :D

Pozdrawiam wszystkie Chudzinki :grin:

Witam po krótkiej nieobecności na forum !

Ja tez piekę raz na tydzień tylko bułeczki, wg tego samego przepisu w formie do mufinek i sa pyszne. Otrzymuje 12 bułko-mufinek, nie słodzę, daje troszke soli i jem po dwie albo trzy sztuki dziennie....Do tego rano owsianka z 2 łyzek otrab owsianych + 1 łyzka pszennych.. ale wierze że dzieki temu moje problemy z WC nie sa az taki jak były na początku, więc nie żałuje że tych otrebów troche pochłaniam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ale zapomniałam napisac o najważniejszej rzeczy - dzisiaj moj a waga o 1kg w dół .. :-D :grin: :-D

HURRA !! HURRA !! Nareszcie... :twisted:

Tak jak już kiedyś pisałam nie mam wagi elektronicznej i nie widzę dokładnie jak spada waga mniejszymi "porcjami" tylko dopiero jak wskazówka zejdzie wyraźnie na kolejna kreseczkę, to to zauważam i od razu zaraz odnotuje na paseczku, a co...niech wszyscy widza i cieszą się razem ze mną :-( :) :grin: :grin: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ale zapomniałam napisac o najważniejszej rzeczy - dzisiaj moj a waga o 1kg w dół .. :grin: :-D :twisted:

HURRA !! HURRA !! Nareszcie... :D

Tak jak już kiedyś pisałam nie mam wagi elektronicznej i nie widzę dokładnie jak spada waga mniejszymi "porcjami" tylko dopiero jak wskazówka zejdzie wyraźnie na kolejna kreseczkę, to to zauważam i od razu zaraz odnotuje na paseczku, a co...niech wszyscy widza i cieszą się razem ze mną :-( :) :grin: :grin: :D

Kochana Margarete

Cieszymy się razem z Tobą, tym bardziej, że już byłas trochę podłamana niezmieniającą sie wagą. Jednak chyba waga elektroniczna jest bardziej motywująca, a czasami szybciej ostrzega,że coś jest nie tak...

Gratulacje :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.