Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Kochana Margarete

Cieszymy się razem z Tobą, tym bardziej, że już byłas trochę podłamana niezmieniającą sie wagą. Jednak chyba waga elektroniczna jest bardziej motywująca, a czasami szybciej ostrzega,że coś jest nie tak...

Gratulacje :-(

Dzieki za gratulacje Bożenko!

Rzeczywiście byłam wściekła jak waga stała i stała i stała, ale teraz mam same białka, od 4 dni i jeszcze dziś i od razu to widać na wadze. Poza tym ostatnio zmieściłam sie w taka wąska spódnice, której dawno już nie nosiłam i do tego bluzeczka nieco dopasowana, buty na obcasie, usmiechnięta mina ... i od razu w pracy wszyscy zauważyli że schudłam.. to bardzo motywuje...do dalszej walki z samym soba.. :grin:

Nie wspomne juz ile mam jeszcze innych, fajnych ciuchów odłozonych na moment jak schudnę.. juz sie nie moge doczekac.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz gratuluję, Maragrete, bo widzę, że suwaczek też zmieniłaś i pięknie oddalasz sie od trzycyfrówki :-(

Chciałam jeszcze wszystkie Panie poinformować, że wstawiłam kolejny przepis z ksiązki Dukana na ciasto czekoladowe, a tak naprawdę to chyba bardziej na babeczki. Smacznego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek, Milenko, Śliweczko, Balbinko - ja czytałam o tej diecie " odchudzanie na zawołanie" ale zostaje wierna Dunkanowi, bo mi na tej diecie dobrze, może te spadki nie sa tak spektakularne, ale jem ile chcę, bogactwo przepisów mnie poraża, nawet jak bym musiała na niej zostac ze dwa lata ( a tak sie zapowiada..ze stabilizacja włącznie..) to chyba wytrzymam. Nawet Dunkan , jak robiłam test to mi nie odpowiedział konkretnej daty, kiedy osiągne właściwa wage.. może dlatego,że jestem w "trudnym" wieku i zbliżam sie do menopauzy i po czterdziestce metabolizm mocno zwalnia.. albo sie Dunkan poddał, jak zobaczył te moje wieeeelkie kilogramy..ha,ha,ha :-( . co prawda wzrostu ma 176 cm, więc tez dość dużo i wszyscy mi mówiąże tych kilosów nie widac, ale.. ja swoje wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ale zapomniałam napisac o najważniejszej rzeczy - dzisiaj moj a waga o 1kg w dół .. :grin: :D :-D

HURRA !! HURRA !! Nareszcie... :grin:

Gratuluję :grin:

Dziś mimo piątku chyba skuszę się na tatara, 2 ryby już zjadłam, serek homo, serek wiejski i ciągle jestem głodna :-(

Idę zrobić memu dziecięciu obiadek a i sama skubne małe conieco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję :grin:

Dziś mimo piątku chyba skuszę się na tatara, 2 ryby już zjadłam, serek homo, serek wiejski i ciągle jestem głodna :-(

Idę zrobić memu dziecięciu obiadek a i sama skubne małe conieco :)

edytah na zdrowie kochana jedz, jedz nie glodz sie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam sobie nową elektroniczną wagę, zmieniłam linijkę, bo nowa waga chyba mnie lubi i pokazała o 1,5 kg mniej jak poprzednia :-(

No dobra, przekonałyście mnie, zaraz biorę się za pieczenie chleba :) Z czym tak wogóle jadacie ten chleb? Można z chudą wędliną ? Mam go traktować jako dozwolony (w wiadomych ilościach) i jeść z czym chcę?

Nie wiem czy też tak macie, ale mi się przydarzyło dzisiaj po raz drugi; zjadłam śniadanie koło 9, wybyłam z domu, cały dzień nic nie jadłam i dopiero po 16 wstawiłam rybę do piekarnika; aż mi było słabo z głodu, niedobrze, a ból głowy nie do zniesienia. Pałaszuję teraz rybę i z każdym kęsem mi lepiej. Kiedyś mogłam prawie cały dzień przeżyć o szklance wody, albo zjeść raz dziennie w okolicach południa i nie miałam takich jazd. Chyba organizm mi się przestawił na regularne jedzenie... Już nigdy nie dopuszczę do takiego głodu, przez moment bałam się, że zemdleję, tak fatalnie się poczułam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-( Hej witam wszystkie protalki!

Jestem tu nowa ale mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swego grona. Od jakiegos czasu podgladałam wasze forum nooo i postanowiłam spróbować. Obecnie jestem na 4-tym dniu diety II fazy. Trzy dni uderzeniowej i teraz kolejny etap z warzywami. Mam ambicje zrzucić około 5-6 kilo . Chciała bym podkreslić, że to forum jest świetne. Jest tyle dobrych rad i propozycji kulinarnych że aż strach! Pozdrawiam wszystkich serdecznie i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam sobie nową elektroniczną wagę, zmieniłam linijkę, bo nowa waga chyba mnie lubi i pokazała o 1,5 kg mniej jak poprzednia :-(

No dobra, przekonałyście mnie, zaraz biorę się za pieczenie chleba :-D Z czym tak wogóle jadacie ten chleb? Można z chudą wędliną ? Mam go traktować jako dozwolony (w wiadomych ilościach) i jeść z czym chcę?

Nie wiem czy też tak macie, ale mi się przydarzyło dzisiaj po raz drugi; zjadłam śniadanie koło 9, wybyłam z domu, cały dzień nic nie jadłam i dopiero po 16 wstawiłam rybę do piekarnika; aż mi było słabo z głodu, niedobrze, a ból głowy nie do zniesienia. Pałaszuję teraz rybę i z każdym kęsem mi lepiej. Kiedyś mogłam prawie cały dzień przeżyć o szklance wody, albo zjeść raz dziennie w okolicach południa i nie miałam takich jazd. Chyba organizm mi się przestawił na regularne jedzenie... Już nigdy nie dopuszczę do takiego głodu, przez moment bałam się, że zemdleję, tak fatalnie się poczułam.

mari chlebek mozesz jesc z czym lubisz moze byc z wedlina ale rownierz z mieskiem grilowanym albo pieczonym z serkiem itd, na ostro na slodko kto co lubi

ja mialam na obiad mloda kapuste z kawalkami indyka podsmazonymi na patelni oczywiscie bez tluszczu :) i do tego pajdka chleba nooooo niebo w gebie :grin:

to prawda ze organizm sie przestawil teraz metabolizm pracuje cala para dlatego tak bylo ci slabo a jak moglas nic nie jesc caly dzien to metabolizm spal i odkladal tluszczyk hehe :grin:

fajnie ze waga (nowka) pokazuje mniej bo to zawsze motywuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-( Hej witam wszystkie protalki!

Jestem tu nowa ale mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swego grona. Od jakiegos czasu podgladałam wasze forum nooo i postanowiłam spróbować. Obecnie jestem na 4-tym dniu diety II fazy. Trzy dni uderzeniowej i teraz kolejny etap z warzywami. Mam ambicje zrzucić około 5-6 kilo . Chciała bym podkreslić, że to forum jest świetne. Jest tyle dobrych rad i propozycji kulinarnych że aż strach! Pozdrawiam wszystkich serdecznie i trzymam kciuki

witaj acha100!!!!

zawsze nam milo jak nowa protalka dolacza do nas

baw sie dobrze i chudnij kruszyno hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko wiem, że w II fazie stosuje się na przemian białko z warzywami i samo białko, nie mam niestety jeszcze książki więc będę wdzięczna za pomoc:) . Tylko nie wiem czy na przemian to znaczy jeden dzień białka+warzywa a następny same białka? Czy moga byc 2 dni mieszane i kolejne same białka?. Z góry dziękuje za odpowiedź. Wczesniej na forum kilkakrotnie wspominano że co niektórzy maja skany książki i wysyłaja je na e-mail , czy ktoś może nimi dysponuje ? pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko wiem, że w II fazie stosuje się na przemian białko z warzywami i samo białko, nie mam niestety jeszcze książki więc będę wdzięczna za pomoc:) . Tylko nie wiem czy na przemian to znaczy jeden dzień białka+warzywa a następny same białka? Czy moga byc 2 dni mieszane i kolejne same białka?. Z góry dziękuje za odpowiedź. Wczesniej na forum kilkakrotnie wspominano że co niektórzy maja skany książki i wysyłaja je na e-mail , czy ktoś może nimi dysponuje ? pozdrawiam cieplutko

acha100 podaj maila to ci przesle skany tylko uprzedzam nie sa najlepszej jakosci :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.