Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

A dokładnie u góry strony otwierasz panel kontrolny i z lewj strony edytuj sygnaturę.Wklejasz link bbCode i zatwierdzasz.Gotowe.

Chyba cos robie nie tak, jak wklejam bbCode to pojawia mi sie czerwony X i nie ma obrazka , jak skopiowałam z tego drugiego to sama strona www mi sie pokazała:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko, ja też zostaję. Jeszcze nigdy tak łatwo nie było mi chudnąć. Nie chodzę głodna, mogę piec chlebek i ciasto :-( . Nie lubię diet, które wskazują dokładnie kidy i co mam zjeść. Poza tym mam taką pracę, że trudno byłoby mi jeść o ustalonych godzinach. Czasami mam kłopoty z pójściem do toalety, a przy naszym piciu to bywa kłopotliwe.

Super,to znaczy że kilka nas zostanie  :)

Dzięki za dokładniejsze informacje

Coś Ci nie wyszło z tym suwaczkiem,sprawdz czy napewno skopiowałaś link bbCode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onyks-upiecz sobie chlebek w II fazie i myslę, ze kromka dziennie zamiast otrebów nie będzie żadnym wielkim grzechem. Ja upieklam 2 dni temu blaszke i krojąć 2 kromki dziennie chleb starczy mi na tydzien. Tam jest 8 łyżki maki kukurydzianej. Gdy nie bedziesz jadła oprócz chlebowej porcji niczego zakazanego czyli dodatkowej mąki np. w nalesniczkach to będzie ok.

Dziewczyny- gdy nachodzi mnie zwatpinie( raczej mnie nie nachodzi, ale...) to robie sobie coś z przepisów co pozwala mi zapomniec , ze jestem na diecie- tego efektem sa naleśniki, chlebek, dzisiaj zrobilam ketchup :) .I jem to. Wtedy okazuje się, ze jem to co inni ludzie, ale z pewności,a ze nie jem cukrow, konsrwantow, tony soli itd. Moja dieta niewiele się rożni od zwyklego jedzenia: bigosik, golabki, ciasto...Oczywiście w ilości nie-hurtowej i nie codziennie, ale pysznie.

Dlatego po pierwsze nie chce innej diety, bo nie znam niczego, dzie mogę jeśc tak róznorodnie i w takich ilościach i smakach, a po drugie czuje się świetnie.

Jestem cukrzykiem typu II( nie biore zastrzyków z insuliny- to tzw. cukrzyca starcza) i ta dieta pozwala mi czuć energię. Wczesniej po powrocie z pracy marzyłam tylko, aby sie najeść i iść spać, nic mi sie nie chcialo, cukier dochodził nawet do 203!!! Po rozpoczeciu diety rozmawiałam z lekrzem, który jasno dał mi do zrozumienia, że ta dieta może pozwolić mi na zycie bez tabletek :-( .Od kilku dni moj cukier na czczo nie przekracza 110!! Od kiedy jestem na diecie, ani razu nie spałam po południu.Pewnie ktoś powie, ze to efekt nastawienia psychicznego. Mozliwe! Ale widze ze takie jedzenie mi nie szkodzi, ze chce mi sie żyć. I tylko to jest dla mnie najwazniejsze. :grin:

Co do bólów glowy i ogólnego osłabienia- na poczatku mialam to samo, minęlo po kilku dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba cos robie nie tak, jak wklejam bbCode to pojawia mi sie czerwony X i nie ma obrazka , jak skopiowałam z tego drugiego to sama strona www mi sie pokazała:(

Acha,nie wiem jakl Ci pomóc,sprawdz dokładnie jeszcze raz.Napewno weszłaś w edytuj sygnaturę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kochane Protalki i Nowa Protalke Ache 100.Ja od dwoch dni leze w lozku angina ropna mnie dopadla i w ustach nic nie mialam nawet wody nie moglam przelknac od dzisiaj antybiotyk i juz jest lekka poprawa ale za to waga o kilogram w dol.Z utrwalaniem nie mam wiekszych problemow przyzwyczailam sie do codziennej owsianki i jogurcikow z zarodkami wiec nadal jem je na sniadanie.

-dziewczyny gratuluje spadkow wagi to jest bardzo motywujace

-Onyks pytasz jak dlugo trwa I i IIfaza mysle ze to zalezy od organizmu i nastawienia u mnie trwala III miesiace i sie nie znudzilam teraz juz III faza

-juggin gratulacje ze cukry Ci sie wyrownaly duzo wiem o cukrzycy i cokrach mam syna chorego na cukrzyce typu I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha sprobuj tak klikasz na czyjs pasek w chodzisz w panelu kontrolnym na edytuj sygnature ukaza Ci sie dwa okienka z czyjas sygnatura i u dolu do poprawienia u gory jest znaczek po prawej stronie przekreslonego AA naciskasz wstawiasz w odpowiednie miejsce swoja wage naciskasz SaveHTMLi zmien sygnature i gotowe chyba tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego po pierwsze nie chce innej diety, bo nie znam niczego, dzie mogę jeśc tak róznorodnie i w takich ilościach i smakach, a po drugie czuje się świetnie.

Jestem cukrzykiem typu II( nie biore zastrzyków z insuliny- to tzw. cukrzyca starcza) i ta dieta pozwala mi czuć energię. Wczesniej po powrocie z pracy marzyłam tylko, aby sie najeść i iść spać, nic mi sie nie chcialo, cukier dochodził nawet do 203!!! Po rozpoczeciu diety rozmawiałam z lekrzem, który jasno dał mi do zrozumienia, że ta dieta może pozwolić mi na zycie bez tabletek :) .Od kilku dni moj cukier na czczo nie przekracza 110!! Od kiedy jestem na diecie, ani razu nie spałam po południu.Pewnie ktoś powie, ze to efekt nastawienia psychicznego. Mozliwe! Ale widze ze takie jedzenie mi nie szkodzi, ze chce mi sie żyć. I tylko to jest dla mnie najwazniejsze. :grin:

Juggin, całkowicie się z Tobą zgadam i szczerze gratukuję wyników. Ja w czasie trwania diety miałam badania okresowe i wszystko miałam w normie. Świetne wyniki, takie jak 20 lat temu . Nie miałam problemów z brzuszkiem, żadnych pobolewań, zgagi, tylko na poczatku obstrukcje, ale to sie zaczyna normowac. Nie zamierzam zamienic tej diety na żadną inną. Bedę jej wierna tak długo jak mi starczy sił, a podobno jestem twarda baba. :-(

Jeśli chodzi o chlebek, to ja robię z drożdzami i tylko z otrębami(bez skrobii, czy mąki kukurydzianej).

Chyba nie upiekę tego zmodyfikowanego, bo ten mi smakuje, a jednak jest mniej grzeszny :grin:

Co do bólów glowy i ogólnego osłabienia- na poczatku mialam to samo, minęlo po kilku dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko masakra napisz dokładniej gdzie w sygnaturze, bo gdzieś tam w profilu wkleiłam ale dalej sie nie pokazuje:(

Acha, kochanie, nie wiem czy umiem Ci pomóc. Ja najpierw klikałam zmień sygnaturę na dole i wkleiłam suwak. Powodzenia :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) :grin: :grin: Noooo w koncu mi sie udało jupiiiiiiiiiiii Ale problem był z ta strona na której to robiłam, weszłam na inną i mam . Teraz przydało by sie zważyć żeby się obrazeczek pieknie przesunął. Dziękuje Wam serdecznie za pomoc, Grazzia ciebie tez witam i dziękuje za powitanko :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.