Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

No widzę nareszcie suwaczek,troszkę problemów było,ale człowiek się uczy na własnych błędach :-(

Tak w końcu sie udałooo, no ale tak jak w życiu z wszystkim powoli do przoduuu haha pozdrawiam cieplutko i dziękuję, a jeszcze mam pytanko, żeby poprawic wage?(jesli spadnie, A SPADNIE) to musze nowy zameczek zrobic? :DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w końcu sie udałooo, no ale tak jak w życiu z wszystkim powoli do przoduuu haha pozdrawiam cieplutko i dziękuję, a jeszcze mam pytanko, żeby poprawic wage?(jesli spadnie, A SPADNIE) to musze nowy zameczek zrobic? :DDD

Ja tylko edytuję suwaczek na stronce gdzie go robiłam,ale ja mam suwak z innej stronki więc nie wiem jak edytuje się Twój suwak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbina, ile dałaś proszku do chleba, że tak ładnie Ci wyrósł ???

Mój niestety nie wyrósł (nie miałam drożdży, dałam sam proszek) ale w smaku jest pyszny :-( POLECAM!

mari kochana dalam tylko lyzeczke do herbaty proszku do pieczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem.

Ja dzis zrobilam ketchup :-( calkiem znosmy wyszedł. teraz jestem w fazie robienia serka topionego- zasypany soda zachowuje sie dzwinie:). Razem z ukochanym cały czas sie dziwimy jakie dziwne procesy w nim zachodzą. Gdyby nie Dukan i Śliweczka niegdy bym tego nie doświadczyła :) .

Jutro zamierzam śledzie jakies zrobic, bo weekend oznacza, że bede jeśc więcej i czesciej, wiec trzeba miec zapas protalowy, aby grzeszyć niewiele.

A na dzis koniec łasuchowania- późno już.

Życze wam przyjemnej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja poleglam dzisiaj :-(

bylam na fescie rycerskim i nie moglam sie oprzec jedzeniu :oops:

no nic dziewczynki od jutra uderzeniowka :cry:

teraz ide zaszyc sie w ciemnym kacie i pochlipie troche ...................... :) :grin: :grin: :D :-D :grin: :-D :twisted: :D :?

papa do jutra dziewczynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja poleglam dzisiaj :-(

bylam na fescie rycerskim i nie moglam sie oprzec jedzeniu :oops:

no nic dziewczynki od jutra uderzeniowka :cry:

teraz ide zaszyc sie w ciemnym kacie i pochlipie troche ...................... :) :grin: :grin: :D :-D :grin: :-D :twisted: :D :?

papa do jutra dziewczynki

Balbinko nie chlip tylko weź się szybko w garść i pamiętaj,że zawsze każdy nowy dzień t nowa szansa na pozbycie się zbędnego tłuszczyku, czego Ci z całego serca życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbinko nie płacz...bo ja będę płakać  :grin: Jutro będzie nowy dzień i nowe szanse na szczuplejszą figurkę!

Mari,smacznego  :grin: Pyyyszne truskaweczki  :-(

Ja też już idę spać,trzymajcie się ,do jutra kochane Proteinki.Żeby jutro nasza waga wskazywała mniej  :) Papapapa

       post-7037-1244840175_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Protalki.

Przeczytalam tak szybciutko wasze posty. Napisze krotko, bo boje sie,ze mnie znowu rozlaczy z netem.

Witam nowa Protalke ACHA100.

Sliweczko ja sie nigdzie nie wybieram, choc przyznam,ze tamta dieta jest kuszaca. Ale nie bede bawic sie w motylka i przelatywac z kwiatka na kwiatek. Boje sie,ze takimi zmianami moglabym sie nabawic jojo.

Grazzia serdecznie gratuluje III fazy. Dopiero dzis zauwazylam. Ale mam refleks.

Balbinko wyszedl Ci piekny chlebek. Ja jakos nie mam odwagi.

Zmykam.Zycze wszystkim kolorowych snow. Do jutra. Mam nadzieje,ze bede miala lacznosc z internetem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbinko nie płacz...bo ja będę płakać  :grin: Jutro będzie nowy dzień i nowe szanse na szczuplejszą figurkę!

Mari,smacznego  :grin: Pyyyszne truskaweczki  :-(

Ja też już idę spać,trzymajcie się ,do jutra kochane Proteinki.Żeby jutro nasza waga wskazywała mniej  :) Papapapa

       post-7037-1244840175_thumb.gif

Sliweczko,Juggin,i wszystkie protalki,

nie pozbedziecie sie mnie tak latwo!:)poprostu chwilka zalamania,ale musialam sie pocieszyc i zjadlam jogurt bez tluszczu z owocami.I od razu mi lepiej.mysle,ze niektore z nas moga miec takie momenty,ale nie dam sie.a to co najbardziej mnie wspiera to Wy kochane dziewczynki,bo zeby nie to forum...to nie wiem czy juz bym dzis nie zgrzeszyla:(juggin,dziekuje za porade,moze jutro sprobuje cos upiec,choc chleba mi tak bardzo nie brak,ale czuje,ze mam jakies ochotki.rany,to pewnie dlatego,ze jestem kika dni przed@buziaczki i kolorowych snow

balbinko,glowa do gory,damy razem rade,maly grzeszek,to nie porzucenie diety,wiec nic sie nie stalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :grin:

Acha, powodzenia na diecie! :grin:

Wczoraj większość dnia prądu u nas nie było... Straszne to nie móc usiąść choć na chwilkę przed komputerem :-(

Uwielbiam BIAŁKA! O ile na warzywach z białkami waga podskoczyła niebezpiecznie do góry (1,5kg :) ), to na białkach wszystko ślicznie zleciało, z nawiązką! :-D Wreszcie zobaczyłam na wadze SZÓSTKĘ z przodu :grin:

Serio, nigdy nie spotkałam się z lepszą dietą. Teściowa właśnie schudła 9 kg na diecie płaskiego brzucha i też kusiła mnie ta dieta...tyle tylko że tam jest określona liczba posiłków, każdy po 400 kcal... wiem, że byłoby mi dużo ciężej niż teraz. Z początkiem lipca wybieram się do rodziców i mam silne przekonanie,że moja mama też mocno zainteresuje się Dukanem :D)) Widzę w lustrze poprawę, spodnie luźniejsze... szkoda tylko że brzuch po ciążach ciągle brzydki :/ Nie mogę się doczekać wagi 65 kg... zaplanowalam sobie na tą wagę jakiś pierwszy zakup ubraniowy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.