Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Koleżanki!!!

Piękna pogoda na Podlasiu,mam nadzieję że się utrzyma do jutra,bo dni miasta Sokółka się zaczynają i trzeba tam być ,posłuchać muzyki i dobrze się bawić ,a do tego ładna pogoda jest niezbędna  :D

Sliweczko,Juggin,i wszystkie protalki,

nie pozbedziecie sie mnie tak latwo!:)poprostu chwilka zalamania,ale musialam sie pocieszyc i zjadlam jogurt bez tluszczu z owocami.I od razu mi lepiej.mysle,ze niektore z nas moga miec takie momenty,ale nie dam sie.a to co najbardziej mnie wspiera to Wy kochane dziewczynki,bo zeby nie to forum...to nie wiem czy juz bym dzis nie zgrzeszyla:

Uff Onyks,ale mnie nastraszyłaś...Całe szczęście że to tylko chwilowe załamanie  :-D Ja też mam czasem takie chwile,chociaż staram się o tym nie pisać na forum,radzę sobie z tym sama,narazie...ale gdyby mnie mocniej przycisnęło to dam Wam znać napewno  :-(

Dodo kochana,cieszę się że i Ty ze mną zostaniesz  :grin: Przyznam że też przejrzałam tamtą dietę,ale powiedzcie same,kusi nas wszystko to czego nie znamy.Protal kusił tak samo,a teraz jak już go znamy, spowszedniał i nowości nas przyciągają.Ale ja wiem że prędzej czy później znowu zachciałabym zmian,dlatego trzymam się diety która tyle mi dała...pozwoliła mi uwierzyć w swoje możliwości i dodała chęci do życia i dalszej walki...a było już z tym kiepsko...

Pozdrawiam ,a na pocieszenie zdjęcie  :grin: My Protalki nigdy tak wyglądać nie będziemy  :)

                           post-7037-1244871277_thumb.jpg

    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam BIAŁKA! O ile na warzywach z białkami waga podskoczyła niebezpiecznie do góry (1,5kg :) ), to na białkach wszystko ślicznie zleciało, z nawiązką! :grin: Wreszcie zobaczyłam na wadze SZÓSTKĘ z przodu :-D

Serio, nigdy nie spotkałam się z lepszą dietą. Teściowa właśnie schudła 9 kg na diecie płaskiego brzucha i też kusiła mnie ta dieta...tyle tylko że tam jest określona liczba posiłków, każdy po 400 kcal... wiem, że byłoby mi dużo ciężej niż teraz. Z początkiem lipca wybieram się do rodziców i mam silne przekonanie,że moja mama też mocno zainteresuje się Dukanem :grin: )) Widzę w lustrze poprawę, spodnie luźniejsze... szkoda tylko że brzuch po ciążach ciągle brzydki :/ Nie mogę się doczekać wagi 65 kg... zaplanowalam sobie na tą wagę jakiś pierwszy zakup ubraniowy :grin:

No to super Pysiek!!! Gratulki serdeczne!!! Cieszę się razem z Tobą.

Ja też uwielbiam białka  :-D i nigdy nie spotkałam się z lepszą dietą  :-( Tak trzymaj,a "pierwszy zakup ubraniowy" będziesz mogła zrobić szybciej niż myślisz  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edytah,powiedz prosze,ile trwala u Ciebie 1 i 2 faza?bo ja wlasciwie to nie wiem,czy dam rade tak np.2miesiace na 1i2,bo przeciez w tym okresie chudniemy do okreslonej wagi,a w 3 fazie utrwalamy,czyli jakby juz sie nie chudnie,lub nie wiele,teraz to ja sie poplatalam.kazdy organizm jest inny,wiec ile np. stosowac 1i2 i znowu i znowu.o rany,chyba musze wrocic do czytania:)

przepraszam,ze marudze,pozdrawiam Was dziewczynki

Onyks, pierwszą fazę zrobiłam sobie 10 dniową, 2 faza natomiast 5/5. Na diecie jestem coś około 25 dni i WIDZĘ EFEKTY - wczoraj zmierzyłam spodnie sprzed ciąży - zapiełam sie i jest spoko, tylko skóra po bokach troszke jeszcze wisi i z brzucha :/ No i spódnicę którą bardzo lubie z czasów grubo sprzed ciąży - weszłam w nią :grin: wprawdzie mocno mnie obciska, ale kwestią czasu jest by sie poluzowała :-(

U mnie kryzys zażegnany - dalej trwam w diecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milenko.przejrzalam szybciutko te diete,najbardziej podoba mi sie,ze sa owoce,ciezko mi bez nich:(

juggin,jak piszesz o tym chlebku,to mnie normalnie skreca,oj chyba mam maly kryzys,i juz zaczynam wymyslac,ze a moze ta dieta nie zdrowa,itd.dziewczynki kochane,czy Wy tez macie lub mialyscie takie chwile?

Onyks - nie daj się nabrać na tą dietę. Wczoraj przeczytałam, że należy jeść połowę tego co się zamierza. Gdybym umiała zjeść połowę tego co zamierzam to nie potrzebowałabym żadnej diety. AMEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onyks - nie daj się nabrać na tą dietę. Wczoraj przeczytałam, że należy jeść połowę tego co się zamierza. Gdybym umiała zjeść połowę tego co zamierzam to nie potrzebowałabym żadnej diety. AMEN

Święte słowa Benek!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane zaczelam czytac ksiazke jeszcze raz i chcialam sie z wami podzielic taka sprawa wczesniej ktoras z dziewczyn pytala sie o wedzona rybe i padla odpowiedz ze mozna TYLKO makrele wedzona :-( a teraz cytat z ksiazki:

"Ryby wedzone szczegolnie wedzony losos ktory mimo ze blyszczy od tluszczu nie zawiera go wiecej niz stek.

Podobnie z wedzonym pstragiem, wegorzem i lupaczem.

kochane moje to tyczy sie uderzeniowkiwiec jedzmy rybki na zdrowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki,załamujecie mnie normalnie...Ty Onyks jesteś na diecie od paru dni i już masz dosyć? Żadna dieta Cię nie zadowoli z takim nastawieniem :-( Kochana,idź do przodu i zobacz,zgubiłaś już trochę czyli dieta działa ,więc po co ją zmieniać?A załamania i kryzysy przychodzą,domnie też...ale trwam bo wiem że na innej diecie polegnę.

Na siłę Was nie zatrzymam,tak jak nie udało mi się wcześniej zatrzymać naszej kochanej MamyKasi,przeszła na dietę plaż południowych,założyła swój wątek i słuch o niej zaginął...

Milenko,Ty chcesz nas opuścić??????????? No nie wierzę!!!!!!!!!!!!! :grin:

I Anulka się zastanawia...Wszystkie odejdziecie ,a ja i tak zostanę wierna Dukanowi bo przecież tyle osiągnęłam i Wy przecież też... Na innej diecie wytrzymacie do końca? Czy za jakiś czas znowu postanowicie coś zmienić.Niekonsekwencja...Ale to Wasz wybór...

Ja także Śliweczko nie wierzę w to co czytam i jest mi przykro, że mnie źle zrozumiano. Już dwa razy pisałam, że chodziło mi o pewną modyfikację diety a widzę, że co niektóre kobitki od razu by nas opuściły. :) :grin: :grin: :D :-D Mam tylko nadzieję że żartują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także Śliweczko nie wierzę w to co czytam i jest mi przykro, że mnie źle zrozumiano. Już dwa razy pisałam, że chodziło mi o pewną modyfikację diety a widzę, że co niektóre kobitki od razu by nas opuściły. :) :grin: :grin: :D :-D Mam tylko nadzieję że żartują.

 Benek,też mam nadzieję że dziewczyny po "przespaniu się" z tym tematem zaprzestaną myśleć o innych dietach.Ja zrozumiałam Ciebie bardzo dobrze,jestem chętna na różne odstępstwa i modyfikacje,ale od razu zmiana diety???Kurcze,też mam nadzieję że żartowały  :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po śniadaniu: serek wiejski lekki ze szczypiorkiem i kawałkiem chleba, miód w gębie :-(

Odkryłam dzisiaj w swojej wadze, że mierzy jeszcze jakieś wskaźniki, oznaczone skróami ST i LB, wiecie moze o co chodzi i jakie są ich normy?

Właśnie mnie olśniło, że LB = funt... a co oznacza ST?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie z deszczowego i zimnego Mazowsza

Może być deszczowo i zimno, byle u ciebie Śliweczko była piekna pogoda. Baw się dobrze z Rodzink i Przyjaciółmi. :-( :) :grin:

Moje0,5kg niestety wróciło, ale od poniedziałku znowu mam czyste białka, więc może się odczepi. Poza tym muszę sobie zrobić jakiś deser protalowy, bo co jakiś czas coś skubnę niedozwolonego.Cieszę się, że większość "córek marnotrawnych" zostaje z nami. Jak wiecie takie dzieci kocha się najbardziej. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie olśniło, że LB = funt... a co oznacza ST?

Bladego pojęcia nie mam  :-(

Witam Panie z deszczowego i zimnego Mazowsza

Może być deszczowo i zimno, byle u ciebie Śliweczko była piekna pogoda. Baw się dobrze z Rodzink i Przyjaciółmi. :) :grin: :grin:

Dziękuję Bożenko,mam nadzieję że będzie ładna pogoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.