Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

CZEŚĆ DZIEWCZYNKI

Dziś znowu mam wredny :-( humor,wszystko to zasługa pogody.

wiem,że ja tylko narzekam,ale waga dalej stoi,i chyba już nigdy nie spadnie,12 czerwca będzie 2 miesiące.Mówię wam szczerze z diety nie rezygnuję bo mi się podoba i nic leprzego dla siebie nie znaszłam.Nie wiem,8 lat temu odchudziłam się sposobem niejedzenia z 98 kg na 58 kg w rok ,po 2 latach zaczęłam przybierać na wadze,a po 2 ciązy jeszcze doszło,próbowałam w taki sam sposób się odchudzić jak szybciej,i nic nie skutkowało.Więc się pocieszam,ze może przez to niejedzenie wcześniej mój organizm tak długo się broni?powiedzcie że tak,bo już jestem całkiem skołowana.

jutro będę tego żałować,ale dziś idę upić męża a przy okazji i siebie.Mam takiego doła że marzy mi się o niczym choć przez chwilę nie myśleć.Dziewczyny dziś proszę mnie nie ignorować bardzo potrzebuję jakichkolwiek odpowiedzi,Śliweczko napisz o swoich załamaniach,to bardzo pomaga że nie tylko my przechodzimy chwile zwątpienia,do tej pory myślałam,że tylko ja i Maruda.Przepraszam za tak długie rozpisanie.Buziaki.

Oliwio _ coś ty nie daj sie temu nastrojowi...kto tu rządzi ty czy twoja waga... myśl pozytywnie, bądź systematyczna w postanowieniach a wreszcie da to sukces..nie może być inaczej. Taka utrata wagi to nie tylko satysfakcja ze względów estetycznych czy zdrowotnych ale też zadowolenie, że sie saazmemu robi cos ze sobą, samemuy kieruje swoim życiem....to poprawia nastrój...tzrymaj sie, na pewno wygrasz.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin, masz rację, że po weekendzie, zwłaszcza takim obrzydliwie zimnym będzie nas więcej nieszczęśliwych. Ja dzisiaj zjadłam trochę ryżu. :-( Ciekawe co jutro na to moja przyjaciółka-waga. Całe szczęście o poniedziałku same białka. Może coś spadnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin, masz rację, że po weekendzie, zwłaszcza takim obrzydliwie zimnym będzie nas więcej nieszczęśliwych. Ja dzisiaj zjadłam trochę ryżu. :-( Ciekawe co jutro na to moja przyjaciółka-waga. Całe szczęście o poniedziałku same białka. Może coś spadnie :grin:

Hehe,a ja zjadłam ciasto z truskawkami ,duuuuuuży kawał...i nie było to ciasto protalowe  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha i musze te placuszki zrobic co napisala Sliweczka :-( napewno pycha.........no i powiedzcie dziewczynki na jakiej diecie mozna sie tak obzerac ? hehe ja z tej diety nie zrezygnuje nigdy ooooooo NIE !!!!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie sytuacja sie wyklarowala moj luby zachorowal i festu nie bedzie wiec nie nagrzesze :)

A u mnie pogoda brzydka,zimno i nie chce się jechać.Oby jutro było ładnie bo będzie koncert Danzela i pokaz sztucznych ogni,a tego dzieci nam już nie odpuszczą choćby lało  :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zjadłam garść paluszków i truskawki :grin: Pogoda jest tak beznadziejna, że najchętniej zjadłabym z pół tabliczki czekolady, żeby sobie humor poprawić :)

Na poprawę humoru...Częstujcie się dziewczynki  :-( Wirtualne czekoladki nie tuczą,jedzcie do woli  :grin:     post-7037-1244914885_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zjadłam garść paluszków i truskawki :) Pogoda jest tak beznadziejna, że najchętniej zjadłabym z pół tabliczki czekolady, żeby sobie humor poprawić :-(

ja paluszka nie moge sprubowac nawet pol bo juz mnie nikt nie odciagnie jak pustej paczki nie zobacze,

normalnie paluszkowy narkotyk hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bladego pojęcia nie mam  :-(

Dziękuję Bożenko,mam nadzieję że będzie ładna pogoda.

witam serdecznie kochane:),Mari,st to stone,tj.0.157kg.,np.65kg.to ok10st.

Sliweczka,ja Cie blagam,tylko bez takich czekoladek,bo sie utopie w slinie:)hehe,no i zazdroszcze Wam tych truskaweczek,mniam.Pogody tez,jakbyscie kilka lat pomieszkaly tu gdzie ja teraz,tzn.w Irlandii,to nasza Polska pogode dopiero sie docenia,wiem,wiem,bywa zimno,ale nie jest wilgotno na okraglo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie, ja mam zawsze w lodówce protalowy sernik pieczony - jak się zachce czegoś konkretniejszego i deser na zimno (albo "ptasie mleczko", albo zebrę, albo serniczek na zimno) :D I nawet kiedy rodzina zajada się jakimś smakołykiem, to ja nie czuję się mocno poszkodowana :-( Generalnie jest tak, że postanowiłam walczyć z łakomstwem właśnie poprzez duży wybór protalowego jedzenia w lodówce. Nie kuszą mnie wtedy specjały męża, lub syna :grin:

Miłe Panie, jeśli macie jakieś pomysły na ŚLEDZIE, to ja poproszę ładnie :grin: Do tej pory robiłam tylko śledź+jogurt+cebula+sól+pieprz - było pyszne, ale chętnie poeksperymentowałabym bardziej :)

Pysiek to dobry pomysl,miec w lodowce takie cudenka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.