Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Oliwio! Uszy do gory :-( . Czesto powtarzam, ze w tak miłym towarzystwie to nawet niedobrze szybko gubic kilogramow, bo przyjemnie jest na maxa. Kochana po weekendzie tych proteinek z chwilami zwatpienia bedzie wiecej o 50 % niz dzis , a ja na pierwszym miejscu :) . Po weekendzie w poniedzialek wszystkie mamy dola, ze waga nie spada , a wrecz odwrotnie.

Gdy mnie dopada zwatpienie, to grzesze sobie .. a co..od razu mi lepiej. Wychodze z załozenia, ze gdyby to byla dieta koszmarnie wymagajaca poświecen, gdyby to była gehenna dla mnie byc na tej diecie to martwilabym sie do nieprzytomnosci tym, że kilogramy stoja. A w przypadku tej diety, gdzie każde nowe danie jest dla mnie prawdziwa przyjemnoscia kilogramy nie musza spadać w szaleńczym tempie... mam czas, bo na tej diecie sie nie męcze.

Trzymaj sie cieplo i baw sie dobrze, ja tez zaraz uderzam na jarmark w Szczecinie- i pewnie pogrzeszę...i jutro pogrzesze.. a w poniedzialek popłacze , a Dziewczyny z forum podadzą wirtualna chusteczke do nosa :grin: i otrą moje łzy.

Oliwko,jak widzisz wszystkie jestesmy z Toba,dolaczam sie absolutnie do slow wszystkich aniolkow strozy:)to prawda,wielkim plusem tej diety,ze jem ile chce i kiedy,i naprawde mozna dobrze zjesc i smacznie.a organizm walczy teraz z toba,ale wytrzymaj i zobaczysz,ze dalej waga bedzie spadala:)trzymam kciuki i zycze polepszenia humorku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwko,jak widzisz wszystkie jestesmy z Toba,dolaczam sie absolutnie do slow wszystkich aniolkow strozy:)to prawda,wielkim plusem tej diety,ze jem ile chce i kiedy,i naprawde mozna dobrze zjesc i smacznie.a organizm walczy teraz z toba,ale wytrzymaj i zobaczysz,ze dalej waga bedzie spadala:)trzymam kciuki i zycze polepszenia humorku

Dziewczynki,mam pytanie,w ktorej fazie mozna pic cole light,i czy jest to jakas okreslona ilosc?

i jeszcze jedno,red bull light?mam strasznie niski cisnienie i czasami wypijam kilka w tyg.2,3,hmm

a ryby to ja ostatnie miesiace tyle nie zjadlam co teraz:)codzien,makrela,sledzik albo losos.

a i musze pozalic sie,ze 200gram mialam wiecej dzis rano,moze to przez ten jogurt?a moze woda sie zatrzymuje przed@bo czuje,ze paluszki mam jak serdelki,a,no i w ciagu tych6 dni tylko raz bylam w toalecie,ale nic to,czuje,ze to sie ruszy,zycze Wam dziewczynki milutkiego wieczoru:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem.

Pogoda tak okropna, wieje silny wiatr, ze my równiez zrezygnowalismy z wieczornych atrakcji na powietrzu.

Podłaczyłam sobie lapa w kuchni i pichcę kapustkę młoda ala bigosik. Dzis cały dzien w kuchni. Pije własnie kawke i jem czwartkowa zeberkę. Pisałam, ze mi sie zelatyna w farfocle ściela, ale cóż...dla spragionego słodyczy nie ma tego złego.

Moj ukochany śmieje sie , ze powinnam stołowke założyć, bo cały dzień w kuchni ( wczesniej mi sie to nie zdarzało- ulubiona kuchnia to w McDonalds była :-( ).

A od forum i Waszego towarzystwa to jestem uzalezniona. Latam z laptipem po całym domu, zeby miec Was pod reką. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze nie spojrzalam ze to juz ta godzina i moj stary krzyczy czy ja juz calkiem oszalam zeby piec ciastka!!!!!!!

no tak dziewczynki jeszcze kota nie mam hehe ciastka poczekaja do jutra :-(

a ja zycze wam spokojnej nocki papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :-( A nawet BARDZO dobry :) Kolejne dkg w dół, czego i Wam życzę :grin:

Oliwko, mam nadzieję,że dziś już u Ciebie lepiej! Głowa do góry, nie dawaj się dołom :grin:

Onyks, z tego co ja zrozumiałam, to pić colę light można kiedy się chce. A jak jest z redbulem,to nie wiem, trzeba sprawdzić skład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamw Niedzielny poranek.

Z samego rana Mamcia zrobila mi pobudkę.Wrociła ze zjadu absolwentów. Cała noc bez snu, tłukla sie pociagami :) . Ale czego sie nie robi, aby po 30 latach zobaczyc dobre kolezanki.Aż mi sie łezka w oku zakręcila jak zobaczylam jaka jest szcęsliwa i opowiada o kolezankach, co robiły, o czym rozmawialy. Wygladala jak podekscytowana nastolatka :-( .Nakarmilam ja ciastem nana i polożylam spac.

A ja pije poranną kawke i patrzę jaka dzis piekna pogoda od rana.Słoneczko świeci, churek na niebie nie ma. To bedzie śliczny dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, u mnie dziś pochmurnie, deszczowo, że chyba upiekę serniczek :grin: A wiecie, zauważyłam że mój małżyk zaczyna podjadać moje protalowe żarełko, zwłaszcza gdy nie chce mu się samemu robić obiadku :-( Wczoraj na obiadokolację wział do makaronu moją wątróbkę z indyka :D Jadł aż mu sie uszy trzęsły :)

Waga stoi w miejscu, ale może to dlatego że właśnie mam @, a do tego objadam sie mocno dość tłustą wędzona makrelą. Do tego przestój z wc, więc się nie martwię brakiem oczekiwanych wyników :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z kawusią  :grin:

Wczoraj szybciutko musiałam uciekać bo córka na kompie coś tam chciała działać,a laptopa nie chciało się włączać  :grin:

Dziewczynki,mam pytanie,w ktorej fazie mozna pic cole light,i czy jest to jakas okreslona ilosc?

Colę light możesz pić bez ograniczeń w każdej fazie,ale ja zauważyłam że jak piję jej dużo to waga raczej spada pomału,albo stoi.Więc ja ją ograniczam.

Pysiek,super że Twoja waga spada,pomalutku ale spada i to cieszy  :)

Dziewczynki macie dobrze,piszecie o pięknej pogodzie...a u mnie chmury zakryły całe niebo  :-( i leje... O jejku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z kawusią :D

Wczoraj szybciutko musiałam uciekać bo córka na kompie coś tam chciała działać,a laptopa nie chciało się włączać :-D

Colę light możesz pić bez ograniczeń w każdej fazie,ale ja zauważyłam że jak piję jej dużo to waga raczej spada pomału,albo stoi.Więc ja ją ograniczam.

Pysiek,super że Twoja waga spada,pomalutku ale spada i to cieszy :grin:

Dziewczynki macie dobrze,piszecie o pięknej pogodzie...a u mnie chmury zakryły całe niebo :-( i leje... O jejku...

Sliweczko ja tez zauwazylam ze po coli light jestem taka nadmuchana, mysle ze ma to zwiazek z gazem............nie wiem :grin:

ale przyjemnie jest tak chlapnac od czasu do czasu cole hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.