Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Milego dnia Pola ! :-(

Edytah rower to fajna sprawa tylko ze przy tym masa miesniowa wzrasta i na poczatku waga moze pojsc do gory ale nie zrazaj sie tym ruch to zdrowie :)

bedziesz ciezsza ale centymetry poleca i ladnie ksztaltuje sie sylwetka i oczywiscie kondycha lepsza jest :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Protalki.

Dopiero uzupełniłam weekendowe braki w czytaniu. Macie tempo, e szok. Nie ma mnie przez weekend i później tyle czasu mi schodzi....

Śliweczko....drogą wyjaśnienia chciałam Ci oświadczyć, że ja nie miałam zamiaru się stąd nigdzie wybierać ani przemieszczać na inną dietę. Źle mnie zrozumiałaś bo nie pisałam, że chcę odejść tylko tyle, że czytałam o tej diecie (odchudzanie na zawołanie) i że gdybym nie była tak długo na protalu to może bym się zastanowił a że jestem już 5 miesięcy to nie przejdę bo to bez sensu i tym bardziej, że tyle już schudłam! Także wciąż jestem z Wami.

Poza tym Śliweczko zacznij znów tańczyć te tańce chyba Indiańskie bo znów stoję w miejscu z tydzień czasu.

Również witam nasz nowy narybek Acha100 witaj w grupie.

Po weekendzie grzesznym wracam na łono forum i grzecznie proszę o wybaczenie: zjadłam kilka truskawek i kawałeczek dosłownie 1 ciasta z truskawkami i pieczonego mięsa bez skóry ale na oleju. Wstyd mi ale już będę grzeczna.

Pozdrawiam i życzę miłego poniedziałku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie poniedziałkowo!!!

Ale czytania...rozpisałyście się trochę dziewczynki  :grin:

Ja byłam wczoraj na tym koncercie i pokazie sztucznych ogni,przestało padać i chociaż nie było zbyt ciepło to na koncercie jak na kopncercie...jaka by muzyka nie leciała to nogi same się do tańca rwały  :-( A że tańczyć nie wypadało  :D (co niektórzy po paru piwkach nie mieli oporów  :-D )to podrygiwałam w rytm muzyki  :) Z głośników leciało "pump it up" ,ale hipciowi nie wypadało skakać  :grin: Za rok to i ja poskaczę,bo będę szczupła i skoczna jak gazela  :twisted:

Już nie pamiętam co która pisała... :grin:

Tym wszystkim którym waga spadła-gratulacje!!!

Tym którym waga stoi-głowa do góry,jutro nowy dzień,będzie lepiej  :-D

Tym którym waga wzrosła-byle do przodu ,a waga spadnie.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Protalki.

Dopiero uzupełniłam weekendowe braki w czytaniu. Macie tempo, e szok. Nie ma mnie przez weekend i później tyle czasu mi schodzi....

Śliweczko....drogą wyjaśnienia chciałam Ci oświadczyć, że ja nie miałam zamiaru się stąd nigdzie wybierać ani przemieszczać na inną dietę. Źle mnie zrozumiałaś bo nie pisałam, że chcę odejść tylko tyle, że czytałam o tej diecie (odchudzanie na zawołanie) i że gdybym nie była tak długo na protalu to może bym się zastanowił a że jestem już 5 miesięcy to nie przejdę bo to bez sensu i tym bardziej, że tyle już schudłam! Także wciąż jestem z Wami.

Poza tym Śliweczko zacznij znów tańczyć te tańce chyba Indiańskie bo znów stoję w miejscu z tydzień czasu.

Również witam nasz nowy narybek Acha100 witaj w grupie.

Po weekendzie grzesznym wracam na łono forum i grzecznie proszę o wybaczenie: zjadłam kilka truskawek i kawałeczek dosłownie 1 ciasta z truskawkami i pieczonego mięsa bez skóry ale na oleju. Wstyd mi ale już będę grzeczna.

Pozdrawiam i życzę miłego poniedziałku.

Anula i tak bysmy cie nigdzie nie puscily :-( co to za grzeszki? kochana ja po takich grzechach ze twoje to pikus,

rozgrzeszenie jest wiec wracamy do dietkowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie poniedziałkowo!!!

Ale czytania...rozpisałyście się trochę dziewczynki :grin:

Ja byłam wczoraj na tym koncercie i pokazie sztucznych ogni,przestało padać i chociaż nie było zbyt ciepło to na koncercie jak na kopncercie...jaka by muzyka nie leciała to nogi same się do tańca rwały :-( A że tańczyć nie wypadało :grin: (co niektórzy po paru piwkach nie mieli oporów :-D )to podrygiwałam w rytm muzyki :) Z głośników leciało "pump it up" ,ale hipciowi nie wypadało skakać :grin: Za rok to i ja poskaczę,bo będę szczupła i skoczna jak gazela :?

Już nie pamiętam co która pisała... :twisted:

Tym wszystkim którym waga spadła-gratulacje!!!

Tym którym waga stoi-głowa do góry,jutro nowy dzień,będzie lepiej :D

Tym którym waga wzrosła-byle do przodu ,a waga spadnie.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających forum.

Sliweczko fajnie ze chociaz sobie po podrygiwalas zawsze to jakis ruch :D anula prosi o tance to i ja sie usmiechne kochana oczywiscie z siekierka :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję sie w poniedzialek :grin: . Słońce świeci, ciepełko..wszystko fajnie.. tylko dlaczego trzeba iśc do pracy???

Ja po wczorajszych szaleństwach zywieniowych grzecznie dziś zabrałam do pracy same dozwolone produkty, w ilości dość skromnej, i zamierzam pokutowac :-(

W piatek ide na wesele, wieć do tego czasu mam zamiar nie grzeszyć. Na weselu tez mam zamiar nie grzeszyc- kłamie,kłamię- bedę grzeszyc, ale w granicach rozsądku. :grin:

Brzuch mam dzis jak balon, ale mam nadzieje, ze hektolitry wody, jakie mam w planie dziś w siebie wpompowac zdzialają cuda.

Życze Wam Wszystkim pogodnego poczatku tygodnia i ogggrrroomniastych spadków wagi do weekendu, bo w weekend...jak to zwykle w weekend..pogrzeszymy pewnie.

Juggin wypluj te slowa o grzeszkach bo ja mam zamiar tak z reka na sercu przestrzegac wszystkich zasad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko....drogą wyjaśnienia chciałam Ci oświadczyć, że ja nie miałam zamiaru się stąd nigdzie wybierać ani przemieszczać na inną dietę. Źle mnie zrozumiałaś bo nie pisałam, że chcę odejść tylko tyle, że czytałam o tej diecie (odchudzanie na zawołanie) i że gdybym nie była tak długo na protalu to może bym się zastanowił a że jestem już 5 miesięcy to nie przejdę bo to bez sensu i tym bardziej, że tyle już schudłam! Także wciąż jestem z Wami.

Poza tym Śliweczko zacznij znów tańczyć te tańce chyba Indiańskie bo znów stoję w miejscu z tydzień czasu.

 

Uff...no to kamień z serca...Muszę nauczyć się czytać ze zrozumieniem   :-( Ale według mnie zabrzmiało to dziwnie i naprawdę się przestraszyłam...Jeszcze tylko Milenka...nie pokazuje się u nas...być może już przeszła na inną dietę  :)

Anulko,moja waga też stoi jak zaklęta i tańce nic nie dają.Musimy przeczekać kryzys.Ale jeśli ma Ci pomóc mój taniec indiański to idę potańczyć  :grin:

   post-7037-1245051580_thumb.gif

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwi3a Kochana

- dobrze, że pamiętasz o mnie chociaż w tym, że taka marudna

jestem :-( ??

Marudo pewnie że o Tobie pamiętam i to nie dlatego że jesteś marudna,tylko dlatego że żyję z Tobą od 4 miesięcy dzień w dzień,tak jak z resztą dziewczyn.To jak bym nie pamiętała?

Po prostu Ciebie w pisałam w post przez wzgląd na ksywkę,Ty Maruda a ja marudzę,mam jednak nadzieję że Cię nie uraziłam,pozdrawiam Cię serdecznie.

Dziewczyny od wczoraj choruję,mam skręt żołądka i biegunkę dopadła mnie nawet w nocy.

Śliweczko pisałaś że na to może być dobra gorzka sól?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny w sobotę upiekłam sernik ale z tym sernixsem Dr. Oetkera według przepisu na opakowaniu i wyszedł super. Z tym, ze dałam jedno opakowanie twarogu Piętncy 0% i 3 serki homo - bo tylko to miałam w domu a nie chało mi się lecieć do sklepu. I to sernik bez tłuszczu.....he he he tylko można dodać trochę budyniu bo mi wyszedł ciut rzadszy od sernika prawdziwego. Ale puszysty i fajny także możecie robić. A ten sernix nie drogi aż się zdziwiłam zapłaciłam 1,15 zł za opakowanie (wygląda jak budyń). Ale zapomniałam zrobić fotki....także następnym razem Wam pokaże jak mi wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff...no to kamień z serca...Muszę nauczyć się czytać ze zrozumieniem :-( Ale według mnie zabrzmiało to dziwnie i naprawdę się przestraszyłam...Jeszcze tylko Milenka...nie pokazuje się u nas...być może już przeszła na inną dietę :)

Anulko,moja waga też stoi jak zaklęta i tańce nic nie dają.Musimy przeczekać kryzys.Ale jeśli ma Ci pomóc mój taniec indiański to idę potańczyć :grin:

post-7037-1245051580_thumb.gif

Śliweczko taniec zarąbisty. Mam nadzieję, że uczyni cud....bo już 3 raz przechodzę zastoję - byle nie za długo one były!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny od wczoraj choruję,mam skręt żołądka i biegunkę dopadła mnie nawet w nocy.

Śliweczko pisałaś że na to może być dobra gorzka sól?

Tak,sól gorzka.Jedną łyżeczkę rozpuszczam w  3/4 szklanki wody i wypijam.W skaku ochyda,ale pomaga.Gorsza sprawa jeśli to grypa,może za pierwszym razem nie pomóc,a zbyt często nie można soli gorzkiej używać,więc uważaj.

Śliweczko, w pióropuszu wyglądasz bosko :)

Hehe... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudo pewnie że o Tobie pamiętam i to nie dlatego że jesteś marudna,tylko dlatego że żyję z Tobą od 4 miesięcy dzień w dzień,tak jak z resztą dziewczyn.To jak bym nie pamiętała?

Po prostu Ciebie w pisałam w post przez wzgląd na ksywkę,Ty Maruda a ja marudzę,mam jednak nadzieję że Cię nie uraziłam,pozdrawiam Cię serdecznie.

Dziewczyny od wczoraj choruję,mam skręt żołądka i biegunkę dopadła mnie nawet w nocy.

Śliweczko pisałaś że na to może być dobra gorzka sól?

Oliwio kuruj się bo teraz przy tej pogodzie to nie przelewki a jak za długo będzie Cię to trzymało to do lekarza.....bo wirusy teraz są niebezpieczne. Życzę zdrówka i szybkiego powrotu do naszego grona. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.