Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

pilnujmy sie razem kochane a wyjdzie nam to wszystkim na zdrowie :)

O, to to, święte słowa :-(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka,

u mnie pogoda tez nie nastraja optymistycznie :grin: wlasnie sie burza przypaletala...dobrze ze mam baterie w laptopie naladowana! zrobilam sobie przed chwila placuszki sliweczki zmodyfikowane,z polowy porcji,calkiem smaczne! ale chyba nadal niedosyt czuje..woda sie dokarmie :D

Bozenko66 trzymam kciuki zebys nie zgrzeszyla podczas wyjazdu :-D

Balbinko ponawiam prosbe..powiedz gdzie kupilas ta maizene tak tanio! :) pewnie nie jest tez tak duzo jej ale cena super!

Juggin ja tez jak jestem w restauracji jakiejs to zamawiam zazwyczaj cos z indyka grilowanego z warzywkami z wody :grin: do tego cola light i przymykam oko na sosiki... :-(

apropo solenia..ja tez lubie doprawione dania...moge tylko jajko gotowane bez soli zjesc ale miesko czy inne dania bez soli albo raczej przyprawy kucharka w ktorym soli sporo jest! ani rusz.

asienko slonko przepraszam ale chyba przegapilam twoja prosbe kochana a wiec kupilam mazeine w fegro tak wiem ze u ciebie nie ma tego sklepu ale myslalam ze moze po firmie albo producencie poszukasz w jakims innym sklepie a jak nie to moge ci wyslac jak masz taka wole hehe u mnie tego dostatek :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobrze, Juggin!! W razie czego pisz, to szybko Cię odwiedziemy od podjadania niedozwolonych rzeczy. :-(

Ja taka mądra jestem bo stale poza domem. Od poniedziałku będę miała więcej wolnego czasu i pewnie też będę tylko drzwiczkami od lodówki trzaskać :)

Polu napewno cie przypilnujemy ja tu czuwam nad wami dziewczyny :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Juggin nasza dieta jest dobra i przyjemna bo jesz ile chcesz i kiedy chcesz. Wiesz wczoraj to tak wyszło, że zjadłam tak mało bo zwykle zjadam więcej albo częściej coś podjem a wczoraj byłam zaganiana. Ale już dzisiaj zjadłam 3 kawałki sernika i serek wiejski. Normalnie codziennie jem po 2 serki wiejskie. I jeszcze muszę wymyśleć obiadek sobie. Trzymajcie się ciepło.

To ja chyba rzeczywiście jem za mało!! Wczoraj zjadłam omlet z 2 jajek, serek wiejski light, 5 plasterków szynki z kurcząt, jogurt naturalny 400g, i owsiankę z 3 łyżek otrąb na wodzie z odrobiną mleka. Ale nie miałam ochoty na więcej. No i płyny: 2 l wody, 0.5l zielonej herbaty i 3 kawy po 200 ml. Może powinnam jeść więcej? Ale z drugiej strony, skoro mi się nie chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu napewno cie przypilnujemy ja tu czuwam nad wami dziewczyny :)

Bardzo się cieszę, Balbinko, pewnie będzie mi to potrzebne :-(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie szkodzi Kasiu,dzieki za odpowiedz! myslalam tylko ze moze w jakims sklepie ktory i u mnie nie daleko..to ja sobie poszukam tej firmy..moze znajde cos i u mnie :) ok w razie czego bede pisac do ciebie hehehh :grin: fajnie ze wstawilas fotke przynajmniej wiem czego mam szukac :grin: dobra,lece zmyc maske z twarzy..wygladam jak zielony ufolud :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba rzeczywiście jem za mało!! Wczoraj zjadłam omlet z 2 jajek, serek wiejski light, 5 plasterków szynki z kurcząt, jogurt naturalny 400g, i owsiankę z 3 łyżek otrąb na wodzie z odrobiną mleka. Ale nie miałam ochoty na więcej. No i płyny: 2 l wody, 0.5l zielonej herbaty i 3 kawy po 200 ml. Może powinnam jeść więcej? Ale z drugiej strony, skoro mi się nie chce?

To ja jem chyba jeszcze mniej, np. dzisiaj: 2 jogurty małe Activia, 2 serki wiejskie lekkie, 3 kabanosy drobiowe i może zjem jakiś serek, albo i nie, bo jeść mi się nie chce. Wczoraj: serek wiejski i 2 razy leczo, raczej nieduża porcja i jajecznica z 2 jajek + pomidor na kolację. Piję za to sporo 3-4 l dziennie. Powinnam jeść więcej? Ma to znaczenie dla spadku wagi??? Nie chodzę głodna...

Słuchajcie, jeśli chodzi o doprawianie jedzenia - używacie ziół? Bo ja używam ich bardzo dużo, z korzyścią dla mniejszego zużycia soli i potrawy wcale nie są mdłe, też takich nie lubię, raczej zdecydowane smaki. Acha, no i bardzo sporadycznie używam przypraw typu kucharek, czy innych mieszanek. Kupiłam też sól dietetyczną, o zmniejszonej zawartości sodu. A rosołek (też sporadycznie), ten nowy z Winiar ze zmiejszoną zawartością soli i tłuszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jem chyba jeszcze mniej, np. dzisiaj: 2 jogurty małe Activia, 2 serki wiejskie lekkie, 3 kabanosy drobiowe i może zjem jakiś serek, albo i nie, bo jeść mi się nie chce. Wczoraj: serek wiejski i 2 razy leczo, raczej nieduża porcja i jajecznica z 2 jajek + pomidor na kolację. Piję za to sporo 3-4 l dziennie. Powinnam jeść więcej? Ma to znaczenie dla spadku wagi??? Nie chodzę głodna...

Słuchajcie, jeśli chodzi o doprawianie jedzenia - używacie ziół? Bo ja używam ich bardzo dużo, z korzyścią dla mniejszego zużycia soli i potrawy wcale nie są mdłe, też takich nie lubię, raczej zdecydowane smaki. Acha, no i bardzo sporadycznie używam przypraw typu kucharek, czy innych mieszanek. Kupiłam też sól dietetyczną, o zmniejszonej zawartości sodu. A rosołek (też sporadycznie), ten nowy z Winiar ze zmiejszoną zawartością soli i tłuszczu.

Ja też mam sól dietetyczną. I używam do omletu mieszanki ziołowej z błonnikiem. Kostek rosołowych wcale nie używam, bo są słone. W ogóle staram się nie solić. Zioła lubię, i owszem :-(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.