Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Juggin, wykorzystałam Twój pomysł na śledzie (tylko jajka i cebuli nie dawałam) - mniam :)

Tak jak i ostatnio, na białkach łączonych z warzywami jem bez opamiętania... cały czas głodna jestem :) Już pieczarkową ugotowalam, sałatkę śledziową zrobiłam, sałatkę z selera naciowego (z surimi, ogórkiem i sosem czosnkowym - pyyyycha!).

Na wagę nie próbuję nawet wchodzić,czekam na nowe baterie...

Aaa i sernik upiekłam :) Powtykałam w niego kawałeczki rabarbaru, wierzch przykryłam pianą z białek z słodzikiem - wygląda świetnie, ale jak smakuje, to jeszcze nie wiem,bo gorący ;)

Mąż mnie od komputera odgania,więcpozdrawiam serdecznie i spadam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milenko Kochana ja Cie podziwiam. Jakbym miala cały dzień wytrzymac na połowie serka , dwóch jajkach i owockach to pewnie już by mnie nie było wśród Żywych. :) A powaznie: super że lubisz owoce, pewnie teraz czujesz sie w raju co?? Ja nie przepadam za owocami, tylko truskawki i pomelo, a warzywa były dla mnie nie do zjedzenia dopóki nie poznałam Dukana- teraz czekam na faze z warzywkami z niecierpliwością. ;) . Powodzenia - jaka by dieta nie była, ważne żeby smaczna i do syta :)

No tak wiesz jak po takiej długiej przerwie one smakują mniam niebo w gębie!

Trzymam za Ciebie kciuki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. wczorajszy dzień:

1) jabłko średniej wielkości + ok 20 kulek winogrona

2)jajko+połowę serka homo więcej nie dałam rady

3)jabłko+jajko

4)pół pomidora+5 rzodkiewek

5)winogronko+jabłko

6)po połowie pomarańczy i grejpfruta

+2l wody i herbatki dla mnie to duży plus bo nie muszę gotować a produktów jest full, do tego sezon się zbliż więc już w ogóle, przed pracą wpadam do warzywniaka i robię zakupi na 2 dni...

Ło matko,toż to głodówa!!!!! :)

Oj jak dobrze że trafiłam na Dukana  ;) Owoc owocem,ale pół serka i 2 jaja??? Dla mnie koszmar!!! Życzę powodzenia,tym bardziej że ja na takim jedzeniu do rana bym nie dożyła  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zesz ty chole....cio ja ci dam nalesniki no, no, no nalesnikom mowimy niet !!!!!!!! bo pasa zdejme !!!!!!!

a dobre chociaz byly hehe jak tak to na zdrowie ale juz ostatni raz ;)

Wcale nie takie dobre,ja zbytnio ich nie lubię,ale taka głodna chodzę,że musiałam coś zjeść,a wyjadłam zapasy,więc były naleśniki.

Pas by się przydał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie takie dobre,ja zbytnio ich nie lubię,ale taka głodna chodzę,że musiałam coś zjeść,a wyjadłam zapasy,więc były naleśniki.

Pas by się przydał...

No Oliwio,nie można naleśnikami się zajadać,pasa nie mam,ale dam pałką po głowie jak jeszcze raz zjesz naleśnika!!!!!! post-7037-1245239320_thumb.gif

                       post-7037-1245239367_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie mozna. protalowe przeciez były ;) Skrobia kukurydziana dozwolona :)

Śliweczko napisz, że mozna :)

:)  Nie martw się Juggin, protalowe można,ale Oliwia zjadła normalne naleśniki z normalną nutellą!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin, wykorzystałam Twój pomysł na śledzie (tylko jajka i cebuli nie dawałam) - mniam :)

Tak jak i ostatnio, na białkach łączonych z warzywami jem bez opamiętania... cały czas głodna jestem :) Już pieczarkową ugotowalam, sałatkę śledziową zrobiłam, sałatkę z selera naciowego (z surimi, ogórkiem i sosem czosnkowym - pyyyycha!).

Na wagę nie próbuję nawet wchodzić,czekam na nowe baterie...

Aaa i sernik upiekłam :) Powtykałam w niego kawałeczki rabarbaru, wierzch przykryłam pianą z białek z słodzikiem - wygląda świetnie, ale jak smakuje, to jeszcze nie wiem,bo gorący ;)

Mąż mnie od komputera odgania,więcpozdrawiam serdecznie i spadam :)

Śledzie sa pyszne nawet bez cebuli i jajka- papryka z ogorkiem daje też niezrównany smaczek- ja wczoraj zakupilam kolejne dwa wiaderka matiasów ( w ogóle wczoraj mój ukochany jak wielbład z zakupami do domu szedł, bo kupa jogurtów, serków, mleka, jajek, pudełek wszelakich- nie to co kiedyś- chleb, wedlina i ser :-D w jednorazowej reklamówce).

Kochana wstaw przepis na sałatke z selera na stronke z przepisami- bo mi ślinka pociekła na klawiaturę. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu,serdeczne gratulacje. Idziesz jak burza, tylko pozazdrościć. :D :D :D

Bardzo Ci Bożenko dziękuję. Pośpieszyłam podzielić się z Wami tą wiadomością, bo po dłuższym zastoju wreszcie coś się ruszyło

Polu, gratulacje :D

Ja też już zgubiłam potruskawkowy kilogram :) Jak dobrze pójdzie, to jutro, w miesięcznicę mojego dietowania, waga pokaże minus 5kg ... trzymajcie kciuki ;)

Dziś jedzeniowo: na śniadanie zjadłam dużą Activię; w pracy mam pieczoną pierś kurczaka (w ziołach), na obiado-kolację chyba placek protalowy, dawno nie jadłam a lubię ten smak :) Butla wody już przygotowana, a teraz piję kawkę z mlekiem :)

I Tobie dziękuję Mari!! To dzięki Wam, bez Was pewnie już dawno bym się poddała, ale skoro widzę, że wszyscy mają wzloty i upadki to znaczy, że 'nie odbiegam od normy' :)

Wiesz, mnie te truskawki nie zwiększyły wagi, może poprostu tylko zahamowały spadek.

A przy okazji, gdzie kupujesz taką Activię bez owoców i light?

Pola- jestes dzielna i żadna lodówka nie jest w stanie z Tobą zwyciężyć- drzwi maja byc zamknięte- chyba ze w lodówce smae protalowe jedzonko- wtedy trzaskaj nimi do woli :-D

Pozdrowionka dla Wszystkich Proteinek.

Bardzo Ci dziękuję Juggin za wiarę w moją niezłomność :-D No teraz to już nie mam wyjścia, muszę się trzymać. Ale jak syn przyjedzie to mi będzie paskuda podtykał różne smakołyki, wcale nie protalowe pod nos. Często się ze mną droczy: a może jednak, no weź, spróbuj, powiedz mi - ostatecznie? Taki on jest niedobry!! :-D

Witam gorąco z kubkiem kawki!

Polu,gratuluję!!!

Dziękuję Śliweczko, przeczytałam Twoje dzisiejsze posty, i nadziwić się nie mogę, skąd w Tobie tyle energii, radości, życzliwości dla wszystkich razem i każdego z osobna!!! Jesteś super!!! :)

No i te obrazeczki i animacje stale mnie rozbawiają!

Witajcie dziewczyny!

Tak jak obiecałam będę relacjonować moje dietkowanie turbo heh

Tak więc po dwóch dniach turbo mam kilogramik mniej hehe nie macie pojęcia jaka jestem zadowolona normalnie skrzydłami urosły heh.

A co u Was Śliweczko, Polu, Bogi, Marudo, Balbinko, Asieńko, Malinko, Anulko?

Cieszę się Milenko podwójnie: po pierwsze bo dietka Ci odpowiada, a po drugie bo o nas nie zapominasz. U nas stale tak samo, z drobną różnicą: u mnie półtora kilo w dół. Podobnie jak inne dziewczyny nie mam czasu na regularne posiłki, dlatego Ducan, pozwalający jeść kiedy i ile się chce bardziej mi odpowiada. Jeszcze 3,5 kg i będę mogła wprowadzić owoce do dietki. To może być najdłuższy czas oczekiwania na te 3,5 kg w dół, ale w takim towarzystwie nie żal tego czasu :)

Witam wszystkich !

Moje gratulacje Polu. Super !!!

Ja też się cieszę Maragrette. i Tobie życzę tego samego.

No, wreszcie się nauczyłam odpowiadać wszystkim na raz. Zupełnie przypadkiem. Ale się cieszę, teraz już nikogo nie pominę !! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Chudzinki.

Cieszę się z waszych spadków wagowych i gratuluję. U mnie też troszkę poleciało w dół ale dokadnie nie wiem bo......2 razy wchodziłam na wagę to pokazała mi "kochana" 64,3 kg a kolejnym razem (3 i 4) pokazała "niedobrucha" 64,6 kg i jak sądzicie ile mam? Poczekam i zobaczę jutro ale na pasku zmienię na 64,3 to będzie moja motywacja he he he.

Milenko cieszę się, że jesteś zadowolona z tej diety (dobrego miałam pomysła , że dałam Ci namiary co?). Trzymam kciuki za Ciebie a Ty nam wszystko tu relacjonuj.

Pozdrawiam wszystkie Protalki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko,toż to głodówa!!!!! :-D

Oj jak dobrze że trafiłam na Dukana ;) Owoc owocem,ale pół serka i 2 jaja??? Dla mnie koszmar!!! Życzę powodzenia,tym bardziej że ja na takim jedzeniu do rana bym nie dożyła :)

Spoko dałbyś radę, możesz zjeść więcej każdy posiłek sama komponujesz według grup...mnie takie porcyje heh wystarczą, czuję się pełna...A na Dukanie też wiele nie jadłam dziennie bo nie za bardzo miałam czasna gotowanie, więc czasami na samych serkach... :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milenko cieszę się, że jesteś zadowolona z tej diety (dobrego miałam pomysła , że dałam Ci namiary co?). Trzymam kciuki za Ciebie a Ty nam wszystko tu relacjonuj.

Pozdrawiam wszystkie Protalki.

Nosa masz heh, na razie jestem 3 dzień zobaczymy jak będzie dalej...

Ja również trzymam za Ciebie kciuki zresztą za wszystkie protalki!

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.