Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczynki piekłam sobie pieczywo chrupkie,pyyyszne było z szyneczką z indyka.Potem dodałam do tego samego ciasta słodzik i wyszły mi strasznie smaczne herbatniczki kruche  :)

Przepis w wątku z przepisami  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNKI ZAPOMNIAŁAM POWIEDZIEĆ,ŻE MOJA TRZY LATKA MA OSPE,DZIŚ JĄ OBSYPAŁO PO ZA TYM CZUJE SIĘ DOBRZE MACIE DZIECI MOŻE TEŻ CHOROWAŁY,WOLNO JEJ CHODZIĆ PO POLU? BO NIE MOGĘ JEJ UTRZYMAĆ W DOMU.I JESZCZE JEDNO JA NIE CHOROWAŁAM I MNIE STRASZĄ ŻE TERAZ MNIE DOPADNIE I ŻE TO ŻLE,Z WRAŻENIA WSZYSTKO JUŻ MNIE SWĘDZI I MIERZĘ TEMPERATURĘ A TU 37 JUŻ SIĘ BOJĘ.NA NASZEJ DIECIE NIE PODNOSI SIĘ TEMPERATURA?PODZIELCIE SIĘ DOŚWIADCZENIEM PROSZĘ.I JESZCZE CZY TA STARSZA MA 10 LAT PÓŁ ROKU TEMU BYŁA SZCZEPIONA TEŻ ZACHORUJE?PRZEPRASZAM ZA TYLE PYTAŃ ALE DO DOKTORKI TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ 4 DNI WCZEŚNIEJ,ROZMAWIAŁAM ZNIĄ PRZEZ TELEFON I KAZAŁA MI IŚC DO APTEKI KUPIĆ ZESTAW NA OSPĘ I TYLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie proteinki! jak milo dzisiaj czytac posty,kazda zadowolona ze spadkow wagi,w koncu ruszyla bardzo sie z tego ciesze i gratuluje.

-Mari pytalas wczoraj czy ilosc jedzenia wplywa na chudniecie?Z tego co we wczesniejszych postach czytalm to tak ,powinnismy jesc tyle aby nie byc glodnym i przynajmniej 1000kcal.chociaz wiem po sobie ze nie dalam rady jesc tak duzo i tez chudlam.

-Sliweczko te twoje obrazki sa cudowne ,a te palki naleza sie chyba kazdej,mi tez .Jesli chodzi o bób sliweczko to jak jestem w Bialymstoku to czesto kobietki sprzedaja kolo sklepu Opalek na ul .M.Curii Sklodowskiej hmm.

-Pola gratuluje spadku i wiem po sobie ze te ostatnie kilogramy trudno zrzucic .u mnie trwalo to 5 tygodni i udalo sie czego i Tobie zycze a nawet szybciej zeby sie udalo.

-u mnie znowu kg mniej i juz 61,4 kg,ale to przez chorobe bo nadal jestem na antyiotyku a jeszcze przyplatalo sie zapalenie narzadow po antybiotyku i nowa kuracja,ech zycie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ospa to choroba zakaźna,więc możesz zachorować.Im więcej lat tym gorzej się ospę przechodzi.Ale nie jest to straszna choroba,przeżyjesz ;)  Jeśli córka starsza była szczepiona to nie powinna zachorować.Na podwórko raczej nie wypuszczaj małej,bo mogą jakieś komplikacje się przypałętać.Dziwi mnie bardzo że z chorobą zakaźną trzeba się rejestrować kilka dni wcześniej,toż to rozbój w biały dzień!!!!! Ale rzeczywiście na ospę nie ma konkretnego leku,przeciwgorączkowe i puder w płynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNKI ZAPOMNIAŁAM POWIEDZIEĆ,ŻE MOJA TRZY LATKA MA OSPE,DZIŚ JĄ OBSYPAŁO PO ZA TYM CZUJE SIĘ DOBRZE MACIE DZIECI MOŻE TEŻ CHOROWAŁY,WOLNO JEJ CHODZIĆ PO POLU? BO NIE MOGĘ JEJ UTRZYMAĆ W DOMU.I JESZCZE JEDNO JA NIE CHOROWAŁAM I MNIE STRASZĄ ŻE TERAZ MNIE DOPADNIE I ŻE TO ŻLE,Z WRAŻENIA WSZYSTKO JUŻ MNIE SWĘDZI I MIERZĘ TEMPERATURĘ A TU 37 JUŻ SIĘ BOJĘ.NA NASZEJ DIECIE NIE PODNOSI SIĘ TEMPERATURA?PODZIELCIE SIĘ DOŚWIADCZENIEM PROSZĘ.I JESZCZE CZY TA STARSZA MA 10 LAT PÓŁ ROKU TEMU BYŁA SZCZEPIONA TEŻ ZACHORUJE?PRZEPRASZAM ZA TYLE PYTAŃ ALE DO DOKTORKI TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ 4 DNI WCZEŚNIEJ,ROZMAWIAŁAM ZNIĄ PRZEZ TELEFON I KAZAŁA MI IŚC DO APTEKI KUPIĆ ZESTAW NA OSPĘ I TYLE.

Nie, nie powinna chodzić na dwór, przeziębi ospę a to może grozić poważnymi powikłaniami. Trudno, zatrzymaj siłą. Jesteś z południa Polski? Tylko tam mówią, że idą na pole. Ja musiałam się tego odzwyczaić, bo nikt tutaj na zachodzie nie wiedział o jakie pole mi chodzi. A to taki fajny zwrot ;) Starsza córka niekoniecznie musi zachorować. Ty też możesz zachorować, niestety. Swędzi Cię, bo to jest podświadome. A jeśli ktoś kto już przechodził ospę jest osłabiony, może zachorować na półpasiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie proteinki! jak milo dzisiaj czytac posty,kazda zadowolona ze spadkow wagi,w koncu ruszyla bardzo sie z tego ciesze i gratuluje.

-Mari pytalas wczoraj czy ilosc jedzenia wplywa na chudniecie?Z tego co we wczesniejszych postach czytalm to tak ,powinnismy jesc tyle aby nie byc glodnym i przynajmniej 1000kcal.chociaz wiem po sobie ze nie dalam rady jesc tak duzo i tez chudlam.

-Sliweczko te twoje obrazki sa cudowne ,a te palki naleza sie chyba kazdej,mi tez .Jesli chodzi o bób sliweczko to jak jestem w Bialymstoku to czesto kobietki sprzedaja kolo sklepu Opalek na ul .M.Curii Sklodowskiej hmm.

-Pola gratuluje spadku i wiem po sobie ze te ostatnie kilogramy trudno zrzucic .u mnie trwalo to 5 tygodni i udalo sie czego i Tobie zycze a nawet szybciej zeby sie udalo.

-u mnie znowu kg mniej i juz 61,4 kg,ale to przez chorobe bo nadal jestem na antyiotyku a jeszcze przyplatalo sie zapalenie narzadow po antybiotyku i nowa kuracja,ech zycie ;)

Bardzo mi przykro, że choróbsko Cię nie opuszcza. Niestety, po antybiotykach, zwłaszcza silniejszych (takich na anginę np.) niestety często cierpi się na takie dolegliwości,. Nie brałaś nic osłonowego? Lekarz powinien Ci to od razu zaaplikować.

Wiem, że ostatnie kilogramy najtrudniej zrzucić, niestety. Robiłam sobie jakiś taki test na idealną wagę i wyszło mi, że 66 to idealna waga na mój wiek i wzrost. Jeśli będzie bardzo trudno osiągnąć te zamierzone 63 to poprzestanę na 65. Zobaczymy! Nic na siłę ani za wszelką cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie proteinki! jak milo dzisiaj czytac posty,kazda zadowolona ze spadkow wagi,w koncu ruszyla bardzo sie z tego ciesze i gratuluje.

-Mari pytalas wczoraj czy ilosc jedzenia wplywa na chudniecie?Z tego co we wczesniejszych postach czytalm to tak ,powinnismy jesc tyle aby nie byc glodnym i przynajmniej 1000kcal.chociaz wiem po sobie ze nie dalam rady jesc tak duzo i tez chudlam.

-Sliweczko te twoje obrazki sa cudowne ,a te palki naleza sie chyba kazdej,mi tez .Jesli chodzi o bób sliweczko to jak jestem w Bialymstoku to czesto kobietki sprzedaja kolo sklepu Opalek na ul .M.Curii Sklodowskiej hmm.

-Pola gratuluje spadku i wiem po sobie ze te ostatnie kilogramy trudno zrzucic .u mnie trwalo to 5 tygodni i udalo sie czego i Tobie zycze a nawet szybciej zeby sie udalo.

-u mnie znowu kg mniej i juz 61,4 kg,ale to przez chorobe bo nadal jestem na antyiotyku a jeszcze przyplatalo sie zapalenie narzadow po antybiotyku i nowa kuracja,ech zycie :)

No to zdrowiej jak najszybciej kochana ,bo wychudniesz na amen.Hmm...Białystok to daleko,bliżej mam do Sokółki  :) Bób tylko ja lubię w mojej rodzinie,więc skoro nie można to nie będę kupować  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNKI ZAPOMNIAŁAM POWIEDZIEĆ,ŻE MOJA TRZY LATKA MA OSPE,DZIŚ JĄ OBSYPAŁO PO ZA TYM CZUJE SIĘ DOBRZE MACIE DZIECI MOŻE TEŻ CHOROWAŁY,WOLNO JEJ CHODZIĆ PO POLU? BO NIE MOGĘ JEJ UTRZYMAĆ W DOMU.I JESZCZE JEDNO JA NIE CHOROWAŁAM I MNIE STRASZĄ ŻE TERAZ MNIE DOPADNIE I ŻE TO ŻLE,Z WRAŻENIA WSZYSTKO JUŻ MNIE SWĘDZI I MIERZĘ TEMPERATURĘ A TU 37 JUŻ SIĘ BOJĘ.NA NASZEJ DIECIE NIE PODNOSI SIĘ TEMPERATURA?PODZIELCIE SIĘ DOŚWIADCZENIEM PROSZĘ.I JESZCZE CZY TA STARSZA MA 10 LAT PÓŁ ROKU TEMU BYŁA SZCZEPIONA TEŻ ZACHORUJE?PRZEPRASZAM ZA TYLE PYTAŃ ALE DO DOKTORKI TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ 4 DNI WCZEŚNIEJ,ROZMAWIAŁAM ZNIĄ PRZEZ TELEFON I KAZAŁA MI IŚC DO APTEKI KUPIĆ ZESTAW NA OSPĘ I TYLE.

Nie jestem lekarzem, ale też słyszałam, że w dorosłym wieku ciężej się przechodzi

ospę.. ;) A co do zarażania - to u mnie w domu brat przyniósł ospę - i jak jeden

mąż ja i siostra się od niego zaraziłyśmy (a jest miedzy nami dokładnie 6 lat różnicy).

Tyle, że to było jakiś czas temu.. więc może nie byliśmy zaszczepieni,więc

może Twojej starszej nic nie będzie. Mój chłopak też nie miał ospy.. i też mamy

obawy co będzie jak będą dzieci i jak zachorują. A to raczej nieuniknione bo niestety

będą musiały iśc do przedszkola - a tam zarażą się napewno. Choc z drugiej strony

to i lepiej jak przejdą to zawczasu!!!

Ale miejmy nadzieje, że Ciebie i córci nie złapie :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚLIWECZKO I POLU bardzo dziękuję za szybką odpowiedż,owszem odra to choroba zakażna,ale jak mówi doktorka w aptece wiedzą co podać więc wizyta nie jest konieczna.

Polu nie strasz mnie bo już i tak się boję.Tak jestem z Podkarpacia,dawne województwo przemyskie,na zachodzie mam brata i tam z kolei jak słyszą naszą mowę to mówią że my już z Ukrainy bo mamy śpiewającą mowę,a ja do Ukrainy mam dobre 100 km. ale może to faktycznie nie tak daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorem kochane Proteinki :)

Wszystkim, którym jeszcze nie graulowałam spadków, serdecznie gratuluję :) Sama też się pochwalę, że mogę już spokojnie zapisać swój wcześnie zapowiedziany spadek, bo zdecydowanie się już utrwalił. Nawet waga pokazuje mniej, ale boję sie zapisywać, bo dzisiaj bardzo mało jadłam(praca ;) ) i boję się, że szybko nadrobię.

Polu serdecznie dziękuję, że mnie dopisałas do swoich znajomych.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu nie strasz mnie bo już i tak się boję.Tak jestem z Podkarpacia,dawne województwo przemyskie,na zachodzie mam brata i tam z kolei jak słyszą naszą mowę to mówią że my już z Ukrainy bo mamy śpiewającą mowę,a ja do Ukrainy mam dobre 100 km. ale może to faktycznie nie tak daleko.

Ja Cię nie straszę, tylko radziłam ;)

Ja pochodzę z okolic Nowego Sącza. Bardzo kocham tamte strony, choć już nie byłam tam ze 20 lat.

Wiesz, ludzie z Tarnowa mówią, że ja mam blisko nad morze, a to tez ponad 80 km.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu serdecznie dziękuję, że mnie dopisałas do swoich znajomych.

Pozdrawiam :)

Cała przyjemność po mojej stronie!! ;) Bożenko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Mój chłopak też nie miał ospy.. i też mamy

obawy co będzie jak będą dzieci i jak zachorują. A to raczej nieuniknione bo niestety

będą musiały iśc do przedszkola - a tam zarażą się napewno ;) ))

Niekoniecznie zachorują moja starsza się nie zaraziła,a właśnie od przedszkola cały czas słyszę że ktoś z ich grupy ma ospę,a mniejsza chyba przyniosła od sąsiada,to może starszą to ominie skoro do tej pory nie złapała a miała styczność ona się strasznie boi bo miesiąc wakacji prawie z głowy, bo w roku szkolnym,to chyba by się cieszyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.