Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też regularnie "w tych kwestiach";) dzięki jogurtowi Activia, moze spróbujcie. Na myśl o lewatywie mam gęsią skórkę. Jeszcze mi się przypomniało, że gdy mój synek miał mega zaparcia lekarka poleciła nam syrop Laktulosum (czy jakoś tak) i jak ręką odjął; dla dorosłych też jest dawkowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Protaleczki!!!

Bardzo żałuję, że nie pomierzyłam się na początku diety. Pewnie jeszcze bardziej bym się zmotywowała teraz. Ale pewnie nic straconego pomierzę się dziś i zobaczę co będzie za miesiąc.

Onyx życzę Ci znalezienia odpowiedniej dla Ciebie dietki i dużych spadków wagowych!!!

Marudko, ale dali czadu u Ciebie z tym tasiemcem ;)

Miłego dnia życzę z chłodnych, ale wreszcie nie deszczowych Kujaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panie

Marudko przypomniałaś mi że kiedyś była afera za granicą,były jakieś fajne tabletki na odchudzanie,ponoć bardzo skuteczne,szybko się traciło wagę a potem problemy zdrowotne,okazało się że w tabletkach były jajeczka tasiemca,brr.

Matko na co to ludzie nie wpadną. Obrzydliwe, nie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dużo z Was o tym słyszało - ja to się dzisiaj od współpracowników

dopiero dowiedziałam.

To wszystko przez to, że jak przechodziłam na diete

to ogłosiłam to całemu światu, żeby nie móc się już wyłamać.. :)

A że w pracy człowiek spędza prawie połowę życia..

Ale jakby nie było - to jest to wykorzysytwanie 'zwierzątek',

że jeszcze zieloni się za to nie wzięli... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he dobre z tym Green Peace. A co do tych tabletek to była bardzo głośna sprawa - ludzie to głupieją. Ale ja na początku zanim trafiłam na dietę też nie wiedziałam jak schudnąć - mówię ćwiczyć mi się nie chce - nie mam motywacji i pomyślałam o tabletkach ale z drugiej strony pomyślałam, że mam się truć chemią a później i tak będzie to samo po odstawieniu...albo i gorzej? I stwierdziłam, że to nie dla mnie, że potrzebna jest zmiana stylu życia i odżywiania. I bardzo się ciesze, że trafiłam na to forum bo od tego się wszystko zaczęło.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane protalki,bardzo dziekuje za wsparcia,jak zwykle,jestescie naprawde kochane.Taka jestem zla,ze mi sie tak porobilo,bo naprawde,jak mowicie,ta dieta pozwala jesc ile sie chce,o jakiej porze sie chce,to sa wieelkie argumenty,i chudniesz.Zdarzalo mi sie5dni,ale tym razem to juz za dlugo,zwlaszcza po takiej iilosci wody,figury i tabletek przeczyszczajacych.Ale dietkowac sie bede(wlasciwie dalej jem podobnie,choc malo)niech tylko rodzinka mi sie uspokoji.

Gratuluje serdecznie takiego wyniku mari.A swoja droga to dobrze jest sie zmierzyc przed.

Wkazdym razie zycze dziewczynki powodzenia w dietkowaniu,i super wynikow.A ja na pewno bede tu zagladac,buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzien dzisiejszy musze przemyslec co bedzie dobre dla mnie,musze poczytac o tej Milenkowej diecie.Tyle dobrego,ze juz3kg.mniej.zycze Wam powodzenia,pozdrawiam cieplutko

No tak moja droga zdrowie najważniejsze, mnie na Dukanie nic nie było ale ten ponad 2 miesięczny zastój już mnie wk...!

Poczytaj o diecie turo lub o diecie ONZ. Ale najlepiej skonsultuj ją również z lekarzem... Ja jak na razie czuję się ok, te owoce, mięsko tak jak na Dukanie, serki jajka również, no i te dodatki orzeszki, migdałki, czereśnie, truskawy, wino-gronka, mango, jajka, rybki, cukinie, fasolka, kalafiorki mmmm mogłabym tak w nieskończoność tyle tego jest do wyboru na turbo i co najważniejsze sama sobie dobieram co danego dnia zajem, można miksować na maksa heh

Co najważniejsze waga spada, jestem na trzecim dniu i na -2,3 kg jupi!!!!

Buziaki, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dam ! Minus 5 kg moje drogie panie :)

Wymiary przed:

biust: 107

talia: 87

pas: 101

biodra: 110

udo: 62

ramię: 32

Wymiary dzisiaj:

biust: 105

talia: 82

pas: 94

biodra: 105

udo: 59

ramię: 31

Zadowolona i to bardzo z efektów, grzecznie zjadłam dziś na śniadanie Activię, na lunch mam pieczony filet z kurczaka, a później to jeszcze nie wiem, ale na pewno zgodnie z zasadami :)

No skrzydeł dostałam normalnie ;)

Kochana serdecznie gratuluje spadków!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak moja droga zdrowie najważniejsze, mnie na Dukanie nic nie było ale ten podan 2 miesięczny zastój już mnie wk...!

Poczytaj o diecie turo lub o diecie ONZ. Ja jak na razie czuję się ok, te owoce, mięsko tak jak na Dukanie, serki jajka również, no i te dodatki orzeszki, migdałki, czereśnie, truskawy, wino-gronka, mango, jajka, rybki, cukinie, fasolka, kalafiorki mmmm mogłabym tak w nieskończoność tyle tego jest do wyboru na turbo i co najważniejsze sama sobie dobieram co danego dnia zajem, można miksować na maksa heh

Co najważniejsze waga spada, jestem na trzecim dniu i na -2,3 kg jupi!!!!

Buziaki, M

Noo niezły wynik GRATULACJE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo niezły wynik GRATULACJE!!!

...nie dziękuję Kochana żeby nie zapeszyć ale już pędzę czym prędzej aby zmienić w końcu dane na pasku, hmmm no właśnie jak to się robiło heh dddddaaaaawwwwno tam nie zaglądałam ;) :) :) :)

Zuzo a co u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.