Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

heehehehehehehehehihihihihihihihihihahahahahahhah

z tymi zielonymi to kawał roku!!!!!!!!!! myślałam że padnę ze śmiechu, aż dziecko mnie się zapytało, co się stało heheheheh

Dopijam kawę i zaraz zmykam do ogrodu. Dalej objadam się truskawkami, waga nie rośnie ale może to bomba z opóźnionym zapłonem.

prowadzę notatki wagowe przez cały czas trwania diety i zauważyłam, że nie mam zastojów w spadku tylko w pewnym momencie(pod koniec miesiąca) waga nagle podskoczy do góry o tyle ile schudłam czyli tak jakbym zaczynała od nowa. teraz też mi waga powoli idzie w dół ale pewnie pod koniec miesiąca podejdzie do góry. trwa to już drugi miesiąc ale trzymam się dzielnie bo znam mój uparty organizm, który zrobi wszystko abym się poddała.

Czytając Wasze posty widzę, że przestoje wagowe to normalka i tylko trzeba je dzielnie przeczekać. Osobiście będę czekać na spadek do końca życia, nie dam się!!!!!

zaleta diety:

Po 14 latach przestały mnie boleć nogi - żaden lekarz nie umiał mi powiedzieć skąd ten ból i żadne leki ani maści mi nie pomagały.

Od lutego ani razu nie miałam napadu dławicowego w mostku (zapomniałam fachowej nazwy)

w zanadrzu mam jeszcze kilka chorób ale cierpliwie poczekam aż przejdą heheheheh

Pozdrawiam!

Ps. jakieś naleśnikowe dni mieliśmy bo ja też zjadłam nie protalowe naleśniki, ale były bez tłuszczu na szczęście (sama je zrobiłam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milenko moje gratulki!!!!

Moja waga też stoi już dwa miesiące ale cierpliwie poczekam. Jutro będę w pracy więc zajrzę do tej diety i spróbuje ją połączyć z protalem. Jeśli coś z tego wyjdzie to napiszę.

Pa!!! Milenko!!!! i trzymaj się na nowej dietce. nie zapomnij o relacjach z dietkowania i zapisuj co jadłaś bo może i nam się przyda na protalu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Protalki!

Śliweczko - mnie prosze tez pałką w łeb- wczoraj znów jadłam truskawki..niechze sie one wreszcie skończą... :)

Mari - naprawde super, gratuluję !

Milenko - to fajnie ze sie odnalazłas na tej nowej dietce, bo spada waga, ty zaadowolona .. niczego lepszego nie trzeba. Trzymaj sie dalej i zdawaj nam relacje.. ;)

Onyks - mnie tez przykro, ze naraziłaś swoje zdrowie, ale lepiej posłuchac fachowców i zmienic diete. W twoim konkretnym przypadku, to rzeczywiście lepiej żebys sie skonsultowała z dietetykiem i wybrała cos dla siebie najlepszego! Zycze ci zdrowia i sukcesów w spadku wagi... :)

Dziewczyny z tym, tym, .....tasiemcem to koszmar.....blee..ale ludzie zrobia wszystko najbardziej głupiego dla wyglądu, pomyslcie ile osób robi sobie beznadziejne niepotrzebne operacje, za ciężkie pieniądze... więc i w tasiemca tez wierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane protalki,bardzo dziekuje za wsparcia,jak zwykle,jestescie naprawde kochane.Taka jestem zla,ze mi sie tak porobilo,bo naprawde,jak mowicie,ta dieta pozwala jesc ile sie chce,o jakiej porze sie chce,to sa wieelkie argumenty,i chudniesz.Zdarzalo mi sie5dni,ale tym razem to juz za dlugo,zwlaszcza po takiej iilosci wody,figury i tabletek przeczyszczajacych.Ale dietkowac sie bede(wlasciwie dalej jem podobnie,choc malo)niech tylko rodzinka mi sie uspokoji.

Gratuluje serdecznie takiego wyniku mari.A swoja droga to dobrze jest sie zmierzyc przed.

Wkazdym razie zycze dziewczynki powodzenia w dietkowaniu,i super wynikow.A ja na pewno bede tu zagladac,buziaki

Onyx, a może mogłabyś zostać na protalu gdybyś zmieniła rytm fazy naprzemiennej, np. 1/1 lub 2/1 ? Jakby nie było błonnik zawarty w warzywach wpływa ogromnie na przemianę materii, a i dieta jest wtedy dużo bardziej rozsądna niż rytm który ja stosuję 5/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaleta diety:

Po 14 latach przestały mnie boleć nogi - żaden lekarz nie umiał mi powiedzieć skąd ten ból i żadne leki ani maści mi nie pomagały.

Od lutego ani razu nie miałam napadu dławicowego w mostku (zapomniałam fachowej nazwy)

w zanadrzu mam jeszcze kilka chorób ale cierpliwie poczekam aż przejdą heheheheh

Benek, mi natomiast pod koniec ciaży strasznie szybko drętwiały kończyny. Teraz siedzę juz 15 minut "po turecku" i zero oznak drętwienia nóg :)

Poza tym zauważyłam, że jak chudnę to ubywa mi wizualnych latek ;) wygladam młodziej :)

Jutro, jak zmniejszona waga się utrzyma - zmienię suwaczek :)

A tak na marginesie - tekst o ochronie robali był czadowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Prot

Dziewczyny z tym, tym, .....tasiemcem to koszmar.....blee..ale ludzie zrobia wszystko najbardziej głupiego dla wyglądu, pomyślcie ile osób robi sobie beznadziejne niepotrzebne operacje, za ciężkie pieniądze... więc i w tasiemca tez wierze...

Podejrzewam,że nie mieli zielonego pojęcia,po prostu były to tabletki,które naprawdę działały więc kupowali,dopiero przy złym samopoczuciu, leczenie i okazało się co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi już tylko pół godzinki zostało.. i do domciu. Tylko szkoda, że to nie piątek...

Ale wydrukowałam sobie 3 strony naszych przepisów i dzisiaj coś

sobie zrobię. Właściewie to mam dylemat chałwa czy nutelka!!

Na szczęście przepisy podobne.. więc zobaczę co wyjdzie ;)

Wiecie co - super, że wklejacie zdjęcia w tych przepisach,

przynajmniej człowiek wie czy mu wyszło czy nie :)

No to powoli zmykam. Może wieczorkiem sobie poczytam co nowego :)

bo rano potem mam problem z nadrobieniem wieczornych

zaległości :) Słoneczko świeci więc może do sklepu jeszcze podjadę.

Ładnego popołudnia życzę PA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda, ja raz robiłam nutellę i nie wiem czy po raz kolejny się skuszę, Stwardniała mi ta masa po jakiś 10 minutach od zrobienia, w smaku też nic nadzwyczajnego. Zdecydowanie bardziej wolę ptasie mleczko waniliowo-kakaowe - i na pewno jest zdecydowanie bardziej protalowe ;) To mleko oddtłuszczone w proszku ma jednak dużo więcej węgli jak białka, a ptasie mleczko robisz z chudego mleka i jajka. Nie wiem jak z tą żelatyną, pisałyście że ma dużo węgli, ja w składzie na opakowaniu nic takiego nie wyczytałam ? Nie mniej jednak, używałam w ciągu tego miesiąca żelatyny co najmniej 6 razy i schudłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie dziękuję Kochana żeby nie zapeszyć ale już pędzę czym prędzej aby zmienić w końcu dane na pasku, hmmm no właśnie jak to się robiło heh dddddaaaaawwwwno tam nie zaglądałam ;) :) :) :)

Zuzo a co u Ciebie?

A dziękuję, że pytasz. Idzie bardzo wolno, ale do przodu. Jeszcze nigdy na żadnej diecie nie schudłam tyle co na Dukanie i to nie ograniczając jedzenia. Jestem z siebie dumna i bardzo zadowolona z postępów. Mam nadzieję, że osiągnę zamierzony cel prędzej czy później :) Pozdrawiam Ciebie i pozostałe Proteinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pogoda za oknem zrobila sie beznadziejna, zimno, kropi deszcz. Chyba dzisiaj mam gorszy dzień. Denerwuję się jutrzejszym ślubem koleżanki, a przede wszystkim moją kreacją bez pleców. Zimno pewnie bedzie i wymarznę, a niestety nie znalazłam nic w sklepie co moglabym na te moje okoszczone plecy zarzucić. Własnie- jestem dośc nieproporcjonalnie zbudowana i gdy schudłam można mi na plecach i łopatkach, obojczykach wyraźnie policzyć kości. Niestety od pasa w dół kości nie ma :)

A poza tym te kłopoty z WC- coż do konca dnia będę jeść wylącznie nabiał- jogurty, twarogi, bez żadnych dodatków- może cos się ruszy. Czuję się dziś niefajnie :) , ale wiem, ze to musi minąc, kazdego przeciez nachodzi gorszy czas ;) .

No coż- ciesze się jednak, ze nawet gdy mamy gorsze dni to nie wszystkie naraz :) , bo wtedy byłby wisielczy nastroj. A tak raz jedna raz inna i jakoś ciagniemy te nasze wózki z niedolami losu :)

W każdym razie ja juz przestaje marudzić i usmiecham sie do Was szeroko, tak z ząbkami :-D , bo to zawsze pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda, ja raz robiłam nutellę i nie wiem czy po raz kolejny się skuszę, Stwardniała mi ta masa po jakiś 10 minutach od zrobienia, w smaku też nic nadzwyczajnego. Zdecydowanie bardziej wolę ptasie mleczko waniliowo-kakaowe - i na pewno jest zdecydowanie bardziej protalowe ;) To mleko oddtłuszczone w proszku ma jednak dużo więcej węgli jak białka, a ptasie mleczko robisz z chudego mleka i jajka. Nie wiem jak z tą żelatyną, pisałyście że ma dużo węgli, ja w składzie na opakowaniu nic takiego nie wyczytałam ? Nie mniej jednak, używałam w ciągu tego miesiąca żelatyny co najmniej 6 razy i schudłam.

Ja tam nie wiem, ale wydaje mi się, że żelatyna to samo białko, więc nie ma problemu, zresztą ja też bardzo dużo jej używam do deserów i galaret z kurczaka, czy ozorków i jakoś chudnę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalki.

Wybaczcie dziewczyny,ze nie pokazuje sie na forum. Mialam troche problemow zdrowotnych zwiazanych niestety z dieta Dukana. Musialam z niej zrezygnowac. Ale trzymam za Was kciuki. Mam nadzieje,ze pozwolicie mi z Wami zostac. Zadomowilam sie u Was, bo znalazlam tu wsparci i zawsze dobre slowo.Nadal sie bede ochudzac tylko inaczej. Tak jak zalecil lekarz..

Troche mi smutno,ze zostawiam Dukana, ale to dla mojego zdrowia.

Zycze Wam duzo, duzo sukcesow.

Buziaki dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.