Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

potwierdzam Feine speisestärke to mazeina a mazeina to skrobia kukurydziana ;) ktora poleca dukan

Dziekuję Balbinko za potwierdzenie, nie ma to jak fachowa rada :) :) .Bożenko ja dopiero zaczynam przygotowywac te pyszności ze skrobii kukurydzianej, ale juz mi to odpowiada. Nawet mąż zajadał naleśniki jak zrobiłam, czyli rodzinka też skorzysta ze zdrowego jedzonka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem.

No to poszalałam. W zwiazku z kłopotami z Wc, o ktorych truje cały dzień poszalalam strasznie ;) . po obiedzie ok 13.00 na ktory jadlam kotleciki wolowe popiłam je jogurtem naturalnym. nic to nie dało (przynajmniej tak myslalam), więc w drodze do domku wymyslilam ze zjem kiszoną kapuste z sokiem z niej co tez uczynilam. Zaszłam tez do apteki, bo przypomnialo mi sie, ze wiosna wywaliłam soj zestaw do lewatywy z zamiarem kupna nowego. w aptece zestawu nie było, ale była lewatywa jednorazowa, więc ja zakupiłam. W domku zjadłam kapustke ( ok. 200-300g), popilam jogurtem naturalnym :) i zabrałam sie za przygotowanie śledzi na sobotę ( po weselu śledzik w sam raz). No i oczywiscie takich matiaskow bez dodatkow tez popróbowałam :) . Znow jogurcik, woda i w końcu przyszedl czas na lewatywe. Ale zanim sie do niej zabrałam.. juz było po problemi. I tym sposobem od 28.15 z czestotliwościa co 20 min jestem w WC :) :) :-D .

Oj jak nie urok to...s.....jak mówia kolokwialnie :-D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko, zalewę robię identycznie tylko dodaję jeszcze słodzika w płynie ok. łyżkę. Klopsiki natomiast każdy robi po swojemu, każdy ma swój sposób na doprawienie mielonego,więc nie zamieszczam przepisu, bo będzie się dublował.

POLECAM!! PYCHA!!

Pozdrawiam i żegnam się na weekend z powodu wyjazdu. Mam nadzieję, że nie nagrzeszę za dużo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem.

No to poszalałam. W zwiazku z kłopotami z Wc, o ktorych truje cały dzień poszalalam strasznie ;) . po obiedzie ok 13.00 na ktory jadlam kotleciki wolowe popiłam je jogurtem naturalnym. nic to nie dało (przynajmniej tak myslalam), więc w drodze do domku wymyslilam ze zjem kiszoną kapuste z sokiem z niej co tez uczynilam. Zaszłam tez do apteki, bo przypomnialo mi sie, ze wiosna wywaliłam soj zestaw do lewatywy z zamiarem kupna nowego. w aptece zestawu nie było, ale była lewatywa jednorazowa, więc ja zakupiłam. W domku zjadłam kapustke ( ok. 200-300g), popilam jogurtem naturalnym :) i zabrałam sie za przygotowanie śledzi na sobotę ( po weselu śledzik w sam raz). No i oczywiscie takich matiaskow bez dodatkow tez popróbowałam :) . Znow jogurcik, woda i w końcu przyszedl czas na lewatywe. Ale zanim sie do niej zabrałam.. juz było po problemi. I tym sposobem od 28.15 z czestotliwościa co 20 min jestem w WC :) :) :-D .

Oj jak nie urok to...s.....jak mówia kolokwialnie :-D .

witam wieczorowa pora!

Juggin nareszcie ruszylo to napewno i lzej sie czujesz bo mniej kg hehe wiem cos o tym bo jak mowisz jak nie urok to ...sr... i to prawda .u mnie tez najpierw angina pozniej dolaczyly sie zapalenia a teraz na dodatek biegunka juz nie wiem czy to przez ten antybiotyk czy cos zle robie w III fazie chociaz mysle ze nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane a co myslicie o takich klopsikach tylko rybnych w zalewie?

nie jestem super truper kucharka ale wydaje mi sie ze jak sa sledzie w occie............... ;)

Ja myślę, że rybne mogą być bardzo smaczne, Balbinko jak wypróbujesz to daj znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.