Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

lo jejku jaki serniczek Sliweczko ty to masz talent :-D

i teraz obwieszczam wszem i wobec ze na 6 dniu uderzeniowki zgubilam 2,100 kg dla mnie ten wynik jest oszalamiajacy ;) :) :) :) :) :-D :-D :) :) :-D :lol: :D :D :D :D :grin: :-D jeszcze tylko jutro proteinki i warzywka

wiecie co zauwazylam, ze jak wiecej jem to wiecej gubie kiloskow :-D hmmm dziwne to jakies

No super Balbinko!Ale ja też tak mam że im więcej jem tym więcej chudnę.Musimy jeść conajmniej 1000 kalorii dziennie inaczej metabolizm zwalnia.Więc jedzmy i pijmy na zdrowie.

Śliweczko!!! cały opis na temat ciasta pominę, wszyscy mówimy jednym głosem, więc wszyscy już powiedzieli co ja myślę..........hehehehe

Sama dostaję ślinotoku kiedy pomyślę że sernik stoi w lodówce  :-D Ale go dzisiaj nie tknę.Jutro Wam powiem czy dobry  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko proszę o instrukcje jak wklejać obrazki w tym miejscu w którym chcę a nie tylko na końcu

Benek,piszę wiadomość i tam gdzie zatrzymam się np.tu post-7037-1245522621_thumb.gifw polu wybierz wybieram obraz i wciskam wyślij .Potem naciskam na zarządzaj aktualnymi załącznikami i naciskam na załącznik,który wkleja mi się w oknie wiadomości w miejscu w którym się zatrzymałam,a potem piszę dalej.I tak kilka można wkleić w miejscu w którym się chce.Nie wiem czy dobrze to wytłumaczyłam,jak będą jakieś problemy to pisz  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest próba wklejania obrazkówpost-12859-1245533489_thumb.jpg jeśli pokazało się zdjęcie to jest to moja najmłodsza córka Amelka ale to tak samo jakbyście patrzyły na Maho gdy miała dwa latkapost-12859-1245533630_thumb.jpga to jest mój kotek jeśli wkleiły się zdjęcia w takiej kolejności jak chcialam. post-12859-1245533768_thumb.gif a tak zrobię z laptopem jak mi nie wyjdzie wklejanie

post-12859-1245533860_thumb.gif Dobrej nocy życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło, wyszło!!! jakie to proste, muszę przyznać, że byłam blisko w kombinowaniu, ale bym się nie kapła. Dzięki Śliweczka!!!!!a to dla Ciebiepost-12859-1245534547_thumb.gif

Witam!

Mam pytanko czy w drugiej fazie mozna jesc brokuly i czy mozna uzywac maki kukurydzianej? Pozdrawiam Wszystkich na diecie.

Witaj Julka!!!

brokuły? chyba tak bo ja je jem nagminnie, na zmianę z kalafiorem.

Mąkę, to Ci dokładnie nie powiem czy można. Dziewczyny ostatnio prowadziły dyskusje czy Dukan zezwala na skrobie czy mąkę kukurydzianą, ale jakoś nie stwierdziły nic jednomyślnie. Wybór więc należy do ciebie, ale my używamy i mąki i skrobi kukurydzianej, oczywiście symbolicznie. Jak posiedzisz tu z nami to wszystkiego dokładnie się dowiesz. PA!!!!

post-12859-1245535649_thumb.gif

post-12859-1245534166_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanko czy w drugiej fazie mozna jesc brokuly i czy mozna uzywac maki kukurydzianej? Pozdrawiam Wszystkich na diecie.

Witaj julka_s !!!

jezeli jestes w II fazie to wiesz ze jest to dieta naprzemienna i jak masz dni warzywa + proteiny to jak najbardziej mozesz jesc

brokuly a co do maki kukurydzianej to dukan pisze o skrobi kukurydzianej inaczej zwana mazeina ale jest droga i w zastepstwie urzywamy maki,

mozesz ja uzywac do zageszczania sosow do nalesnikow czy tak jak my do zageszczania np.chlebka protalowego.

Jak bedziesz miala wiecej pytan to pisz smialo w razie mozliwosci pomozemy i nasza expertka Sliweczka cos podpowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, czyżby mąż Mallinki dzisiaj dyżurował przy zwierzaczkach? Jestem pierwsza!!! ;)

No to witam Was wszystkie w ten niedzielny poranek i życzę udanego, rodzinnego dnia, wspaniałej pogody i skutecznej walki z kilosami.

Do zobaczenia wieczorkiem

Pomykam do pracy, pa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w niedzielę jak co rano z kawką .

Witam!

Mam pytanko czy w drugiej fazie mozna jesc brokuly i czy mozna uzywac maki kukurydzianej? Pozdrawiam Wszystkich na diecie.

Witaj Julka.Dziewczyny już odpowiedziały,może tylko dodam że mąka czy też skrobia kukurydziana jest dozwolona w II fazie do 1 łyżki dziennie,ale sam Dukan w przepisach podaje maizenę ,więc chyba wolno jej używać,oczywiście nie w nadmiernych ilościach .A brokuły,owszem można...w fazie z warzywami sama je jadam w dużych ilościach  :)

Wyszło, wyszło!!! jakie to proste, muszę przyznać, że byłam blisko w kombinowaniu, ale bym się nie kapła. Dzięki Śliweczka!!!!!a to dla Ciebiepost-12859-1245534547_thumb.gif

Śliczne kwiatki,dziękuję post-7037-1245565489_thumb.gif,cieszę się że mogłam pomóc i polecam się na przyszłość  :)

Jak bedziesz miala wiecej pytan to pisz smialo w razie mozliwosci pomozemy i nasza expertka Sliweczka cos podpowie :-D

Oczywiście że pomożemy,zawsze i na każdy temat  :) A ja nie jestem ekspertką niestety,wielu rzeczy nie wiem,ale jestem już 172 dni na diecie,troszkę o niej wiem i staram się pomóc mniej doświadczonym  ;)

Pola od rana na posterunku  :-D ,a Mallinka dzisiaj zaspała  :)

Pozdrawiam gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w niedzielny poranek ja juz po kawce. Jak narazie to nie pada:) a ja mam pytanie do tych ktore zazywaja tabletek antykoncepcyjnych, czy zdarzyło sie Wam podczas protalu ze nie dostałyscie @ podczas tej 7 dniowej przerwy???? Ciąże wykluczam bo po ostatnim@ miałam robione usg zaraz potem bralam tabletki no i męża nie mialam cały miesiąc a na boki nie chodze:). Zastanawiam sie czy to odchudzanie moze byc przyczyna? Na protalu jestem od 14 kwietnia. Prosze o odpowioedz moze ktoras juz tak miala? Na tabletkach jestem juz 1,5 roku i zawsze regularnie miałam @. Miłej niedzieli życze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się zamelduję :)

Kawusia w ręku, a w telewizorku ulubiony serial - uwielbiam poranki weekendowe ;)

Witajcie poranne ptaszynki Polu, Śliweczo i Bogi!!!

post-13995-1245567698_thumb.jpg

Bogi co do Twojego pytania i niepewności - to w sumie nie mogę pomóc

choc wydaje mi się to dziwne - bo niby czemu z powodu diety miałoby coś

się aż tak rozregulowac... Ja w sumie w życiu tylko przez 5 miesięcy brałam

tabletki, tyle, że wtedy jeszcze nie byłam na diecie... - ale zrezygnowałam

- bo jestem w takim wieku, że już wypadałoby się rozmnożyc :) Dlatego jakby się wpadka zdażyła to byłabym w siódmym niebie - nawet gdy przez to trzeba bybyło

z diety zrezygnowac i znów byc GRUBYM, ale grubym inaczje :) . Choc staranie

o dzidziusia w planach za jakies 9 miesięcy!!! Więc zdąże tak schudnąc, że dodatkowe

złe kilogramy w ciąży chyba mi aż tak nie zagrożą :)

A Ty może najlepszych informacji uzyskałabyś u swojego ginekologa - bo to naprawdę

zastanawiające..

Miłego dzionka dziewczyneczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kobitki,

Polu milego dnia w pracy !!!!!!

Sliweczko juz zawsze zostaniesz naszym expertem chociazby dlatego ze jak nie potrafisz wesprzec naukowo to duchowo napewno pomorzesz :)

Bogi musze przyznac ze ja mam odwrotna sytuacje, tabletek nie biore ale za to juz trzeci raz w miesiacu dostalam @ i nie wiem co jest grane jak tylko sie skonczy ide do lekarza bo normalne to to nie jest ;)

Marudko i ty kochana doczekasz sie macierzynstwa i bedziesz szczesliwa matka i zona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.