Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny! Kupiłam w biedronce sałatkę z tuńczyka w puszce.Sałatka z tuńczyka chińska w sosie słodko kwaśnym.Jest pyszna!!! W jej składzie wyczytałam:tuńczyk,woda,koncentrat pomidorowy,papryka czerwona,ocet,cukier ;) ,cebula,marchew,ananas :) ,pędy bambusa,sos sojowy.

Białko 8g

Węgle 6g

tłuszcz 0,2g

Jak myślicie mocno zgrzeszyłam jedząc ją???

post-7037-1245592828_thumb.jpg

Śliweczko, moim zdaniem wogóle nie zgrzeszyłaś, smacznego :) , przecież białek jest więcej niż węgli i tłuszczu razem. Jak wrócę, to poszukam, bo ilość tłuszczu(mała) jest imponująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli o mnie chodzi to nic a nic nie zgrzeszyłaś. To są śladowe ilości cukru, ananasa itp. naprawdę śladowe.

Dzięki za odpowiedź, czyli niech kazdy zrobi jak uważa!

Dzięki i papaśku!!!

Dokładnie tak Benek,niech każdy zrobi jak uważa  :)

Dzięki,pocieszyłaś mnie tymi śladowymi ilościami cukru i ananasa  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko, moim zdaniem wogóle nie zgrzeszyłaś, smacznego ;) , przecież białek jest więcej niż węgli i tłuszczu razem. Jak wrócę, to poszukam, bo ilość tłuszczu(mała) jest imponująca.

Dziekuję Bożenko.Jak będziesz szukać to tylko w Biedronce,bo to produkt produkowany tylko dla tego sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kochane Protalowiczki:)))

U mnie juz tydzien mija jak jestem na nowej diecie. Rano zjadam 3sucharki z miodem i 200ml mleka, na II sniadanie owoc, na obiad cos proteinowego z warzywami, na podwieczorek owoc i na kolacje ryz lub kasze jeczmienna lub soje. To tak przykladowo Wam opisalam. Przyzwyczailam sie do Dukana i ciezko bylo mi sie przestawic. Zaczelam tez cwiczyc. Biegam codziennie na orbitreku okolo 45min. Nie narzekam. Bede Wam zdawac relacje jak mi idzie.

A Wam moje Kochane ,zycze sukcesow.

Sliweczko serniczek piekny. Od czasu do czasu jak bedzie mi sie chcialo slodkiego to zrobie taki proteinowy sernik. MYsle,ze kawalek mi nie zaszkodzi.

Pozdrawiam wszystkich. Buziaczki i duzo, duzo sloneczka Wam zycze.

dzieki za pamiec o nas doda !!

napisz czy widac juz rezultaty nowej diety i jak sie w niej czujesz mysle ze taki serniczek protalowy jeszcze nikomu nie zaszkodzil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Moje Kochane Protalki.

Zauwazylam , ze pisalyscie o soi.

Benek ja napisalam ,ze mozna jesc produkty sojowe. Mam kolezanke w Paryzu, ktora odchudza sie z Dukanem. Jest zarejestrowana na stronie Dukana i bezposrednio z niej dostaje diete. Od niej wiem,ze mozna soje. Gdybym wiedziala o tym duzo wczesniej skupilabym sie calkowicie na niej. Jest duzo lzejsza do strawienia.

Dukan bardzo ladnie pisze o niej na stronie 205 i 206 w ksiazce " NIe potrafie schudnac".

Pozdrawiam Was wszystkie:))))Udanego wieczorku

Bozenko ale Ci dobrze w tej Japonii. Kiedys bylam w Tajlandi. Kraje azjatyckie sa piekne i mozna sie od nich wiele nauczyc w kwestii odzywiania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dukan pisze: " co wazne soja, w ktorej kazdego dnia odkrywa sie nowe zalety, jest najbogatszym w proteiny pokarmem roslinnym i jedynym, ktorego proteiny maja podobna wartosc biologiczna co skladajacy sie plan PROTAL"

Wiec Kochane Moje nieobawiajcie sie z jedzeniem soi. Jest bardzo, bardzo zdrowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że pewno sobie teraz myślicie - ona nie wie co pisze ;)

Odpowiedzialnośc i w ogóle.. Mam tego świadomośc!!!

I bardzo tego pragnę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Już powolutku jakoś to moje życie się układa i zmierza w tym kierunku.

Oj, Marudko, wcale tak nie myślimy. Każda z nas przeszła taki okres w życiu, kiedy pragnienie posiadania dziecka przesaniało wszystkie inne rzeczy. Życzę Ci, aby twoje marzenie wkrótce się ziściło. :)

Witam!

Dziekuje za szybką odpowiedz. Jestem dopiero na początku diety bo dziś mam 3 dzień i już nie mogę się doczekać aż włącze do diety warzywa.( muszę jeszcze 2 dni wytrzymać )Fajnie że jest taki wątek na forum bo można się dużo o tej diecie dowiedzieć i najważniesza rzecz to ogromna ilość przepisów. Miłego dnia.

Witaj nowa proteinko!!! Przywykniesz do białeczek. Ja je tak lubię, że warzywka jem wyłącznie z rozsądku:) Jutro przed Tobą najcięższy dzień, nie zdziw się jak dostaniesz bólu głowy i będziesz osłabiona. W piątym dniu to minie.

Wita Was córka marnotrawna po weselisku :)

wrazenia po weselu- bezcenne.

I to w sumie najważniejsze Juggin! Nie ma co się wpędzać w poczucie winy :)

Witam kobitki,Polu rzeczywiście dzisiaj przy żywinie dyżurował mój mąż,spałam do 6,30.Niestety dopiero niedawno wróciłam z kursu i dopiero Was czytam.Powiem szczerze Polu,Śliweczko,Balbinko,Marudo,Bogi,Benek,Juginn i Wszystkie których nie wymieniłam,że kawa pita na szybce bez Was wcale mi nie smakowała :-D Ucieszyłam się bo jak się okazuje truskawki podziałały moczopędnie i waga w dół(teraz mam tę z początku 3 fazy 62,mimo grzeszków)

Czekam na Ciebie jutro z rana, albo ty na mnie :-D. Ja też nie tyję po truskawkach, po prostu częściej odwiedzam WC. Masz super wagę, mam nadzieję, że niedługo do ciebie dołączę.

Witam moje kochane Proteinki z obczyzny :lol:

Dorwałam sie do internetu, całe szczęście jest w pokoju, to i z Rodziną łatwiejszy kontakt. Dziękuję za wszystkie życzenia miłej podróży, musiały zadziałac, bo nawet udało mi siętrochę pospac w samolocie, a zawsze sie z tym bardzo męczyłam. J

Witaj Bożenko!! Fajnie, że masz z nami kontakt, potem trudno byłoby Ci nadrobić zaległości w czytaniu. Mnie nie było parę godzin i już 3 strony napisane.

Baw się dobrze i pracuj na chwałę firmy i kraju :-D. Wybacz, to mi jeszcze z PRLu zostało.

Dziewczyny! Kupiłam w biedronce sałatkę z tuńczyka w puszce.Sałatka z tuńczyka chińska w sosie słodko kwaśnym.Jest pyszna!!! W jej składzie wyczytałam:tuńczyk,woda,koncentrat pomidorowy,papryka czerwona,ocet,cukier  :) ,cebula,marchew,ananas  :) ,pędy bambusa,sos sojowy.

Musi być dobreeee. We wtorek poszukam. Jeszcze nigdy nie byłam w Biedronce !!!!:)

Pozdrowionka Śliweczko!

Doda, cieszę się, że masz się dobrze i że nas odwiedzasz :. Wszystkiego dobrego Ci życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dukan pisze: " co wazne soja, w ktorej kazdego dnia odkrywa sie nowe zalety, jest najbogatszym w proteiny pokarmem roslinnym i jedynym, ktorego proteiny maja podobna wartosc biologiczna co skladajacy sie plan PROTAL"

Wiec Kochane Moje nieobawiajcie sie z jedzeniem soi. Jest bardzo, bardzo zdrowa

Muszę poczytać książkę jeszcze raz, bo w takim razie skąd się wzięło przekonanie, że w naszej diecie soi nie wolno? Dziękuję za odpowiedź i życzę powodzenia!!!! odwiedzaj nas!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę poczytać książkę jeszcze raz, bo w takim razie skąd się wzięło przekonanie, że w naszej diecie soi nie wolno? Dziękuję za odpowiedź i życzę powodzenia!!!! odwiedzaj nas!!!

Benek strona 205 i 206 .Tam Dukan pisze o soi. Cytat, ktory spisalam jest ze strony 206 .

Balbinko jesli makaron to domowej robotki z odtluszczonej maki sojowej. Robi ja firma ORICO( dawna POLGRUNT). Ma 341kcal w 100g. Weglowodany 33g, tluszcz 0g, bialko 50g, blonnik 3g.

Ja soje poznalam w Tajlandi. Bardzo duzo osob zywi sie nia . Ma bardzo duze dzialanie antynowotworowe. Jest bardzo zdrowa . Nie powoduje wzdec, pomaga w problemach z trawieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być dobreeee. We wtorek poszukam. Jeszcze nigdy nie byłam w Biedronce !!!!:)

Pozdrowionka Śliweczko!

Dobre,mi bardzo smakuje.Ja w Biedronce zawsze robię zakupy,dużo tańsze rzeczy można dostać.Co prawda niektóre produkty są gorszej jakości ,ale tak już w tych dyskontach jest że jak tanie to można wcisnąć byle co.Ja mam już kilka takich produktów które wypróbowałam i które są tanie i smaczne.A ta sałatka jest naprtawdę smaczna ,no i parówki "biedronkowe"...niebo w gębie ;)  

Benek i ja muszę poczytać na temat soi...coś mi chyba umknęło...Pożyczyłam książkę,ale jak tylko ją odzyskam to biorę się do czytania  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie z ta soja to istny koszmar nakupilam maki sojowej i pozniej po oswieceniu przez benek ze musi byc odtluszczona spogladam na opakowanie a tam zadnej informacji o skladzie itd. acha a zakupilam ja wlasnie w tajlandzkim sklepie.

wiec jak widac doda nie tak latwo jest kupic make sojowa odtluszczona ale poszukam na stronach niemieckich w necie moze znajde jakas firme co produkuje ta make ;)

i dzieki za info buziole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.