Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Piję dużo wody mineralnej i róznych herbat (owocowych,miętowych itp.) Nigdy w życiu żadnych problemów z nerkami nie miałam. Poczekam jeszcze trochę i zobaczę czy mi przejdzie.Jeśli nie to będę musiała się konsultować z lekarzem ;) Bardzo tego nie lubie,chociaz pracuję w służbie zdrowia. Na dodatek do końca tygodnia pracuję od 8 do 18 i oby mi siły wystarczyło bo jestem słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co Kochane?? dzięki tej diecie odzyskuję radość :) Pozbywam sie właśnie kompleksów w postaci fałdek tu i ówdzie, mąż patrzy na mnie z coraz wiekszym podziwem :-D a wczoraj to nawet wcisnelam sie w kiecke rozmiar 36, ktora miałam na sobie około 8 lat temu ;)

I jeszcze troszke, a zdjęcia z prawej nie beda drażnić - będzie można samemu zrobić te specjały i zjeść :-D

Cieszę sie, ze Was znalazlam, bo dzieki Wam tak duzo osiagnelam :) Mam nadzieje ze i ja bede mogla Wam pomoc w przetrwaniu diety :)

Kochana rozmiar 36- to moje nigdy nie zrealizowane marzenie, nie bede tez plakac gdy kiedys uda mi się wcisnąć w 38- bede śpiewać i tańczyć ze szczęścia. Zazdroszczę Ci tego finiszu. Wiem, ze ostatnie kilka kg to koszmar- jestem tego zywym dowodem, bo +1 kg a za chwile -0,5 kg i tak w koło. Ale ta nasza"grupa wsparcia" jest wyjatkow i mobilizuje jak nic w świecie. Sukces nadejdzie szybciej niż myslimy.

Ja zaraz po pracy wybieram sie na zakupy- niestety w lodówce pozostalo jedynie światło :) . Wieczorem odpalę mojego niezrównanego grilla i bede próbowac. Mam w planach kotlety z soji( zarowno mielone jak i schabowe), zobaczymy czy bez tłuszczu i w panierce z jajka sie udadzą z grilla. Dodatkowo chcę tez zrobić gulasz z kotletów schabowych( sojowych) z papryką- jak sie uda - przepis wstawię i tradycyjny gulasz z zołądków kurzecych i upieke w piekarniku pieczeń z mięsa drobiowego z jajkiem. No.. na razie takie mam plany, zobaczymy czy mi czasu starczy. W kazdym bądz razie bedę śledzić Was na forum, bo laptopik odpalony w kuchni na stole stoi przez całe gotowanie :) Życze Wam udanego popołudnia. Bużka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalowiczki!

Dzis 4 dzień mojej diety trzymam się nawet dość tylko czuję się troszkę słaba czy to jest normalne? Byłam dziś w sklepie do którego chodzę codziennie i niewiem czemu ale mnie to strasznie zmęczyło. Może też temu że wczoraj odstawiłam antybiotyk i jestem osłabiona. Poza tym bolą mnie plecy na wysokości nerek. Ale to tyle marudzenia. Fajnie że chociaż nie mam problemu z rzucaniem palenia bo nigdy nie paliłam. Pozdrowionka dla Wszystkich.papa

Witaj

Pisałam ci wczoraj, że 4 dzień jest trudny. I jest to całkowicie normalne. Ja miałam kołatanie serca, ale ja to już stara jestem ;), ból głowy był nieznośny i też mi się w głowie kręciło. Jutro poczujesz się lepiej, nie rezygnuj przypadkiem. Trzymam kciuki, pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz po pracy wybieram sie na zakupy- niestety w lodówce pozostalo jedynie światło :) . Wieczorem odpalę mojego niezrównanego grilla i bede próbowac. Mam w planach kotlety z soji( zarowno mielone jak i schabowe), zobaczymy czy bez tłuszczu i w panierce z jajka sie udadzą z grilla. Dodatkowo chcę tez zrobić gulasz z kotletów schabowych( sojowych) z papryką- jak sie uda - przepis wstawię i tradycyjny gulasz z zołądków kurzecych i upieke w piekarniku pieczeń z mięsa drobiowego z jajkiem. No.. na razie takie mam plany, zobaczymy czy mi czasu starczy. W kazdym bądz razie bedę śledzić Was na forum, bo laptopik odpalony w kuchni na stole stoi przez całe gotowanie :) Życze Wam udanego popołudnia. Bużka.

A kiedy ty to wszystko zjesz dziewczynko? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piję dużo wody mineralnej i róznych herbat (owocowych,miętowych itp.) Nigdy w życiu żadnych problemów z nerkami nie miałam. Poczekam jeszcze trochę i zobaczę czy mi przejdzie.Jeśli nie to będę musiała się konsultować z lekarzem ;) Bardzo tego nie lubie,chociaz pracuję w służbie zdrowia. Na dodatek do końca tygodnia pracuję od 8 do 18 i oby mi siły wystarczyło bo jestem słaba.

Ja też tak miałam, ale to dlatego, że wcześniej piłam bardzo mało i nerki zaczęły się buntować bo w końcu dostały więcej roboty. Po kilku dniach mi przeszło i przywykły do większego obciążenia.

Idę kończyć obiadek dla syna i mamy. Na razie :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ty to wszystko zjesz dziewczynko? ;)

Pola a co to dla mnie??? Ja uwielbiam jeść i wiecznie cos żuję, dlatego nikt mi nie wierzy , że jestem na diecie. A poza tym pisalam Wam wczoraj, ze mam cichego wspólnika do tego jedzenia- mój Ukochany wcina wszystko bez zająknienia. Cwaniak- ja gotuje w pocie czoła, a on tylko wpada do lodówki i wyjada. Ale na szczeście chwali moją kuchnie, a uwierzcie mi, ze przed Protalem mialam klopot nawet z jajecznicą :)

A tak poważnie- obiecałam sobie w tym tygodniu nie grzeszyć, więc musze duzo nagotować,urozmaicić sobie jadlospis, aby nie przyszlo mi na mysl zjedzenie czegoś nie- protalowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piję dużo wody mineralnej i róznych herbat (owocowych,miętowych itp.) Nigdy w życiu żadnych problemów z nerkami nie miałam. Poczekam jeszcze trochę i zobaczę czy mi przejdzie.Jeśli nie to będę musiała się konsultować z lekarzem :) Bardzo tego nie lubie,chociaz pracuję w służbie zdrowia. Na dodatek do końca tygodnia pracuję od 8 do 18 i oby mi siły wystarczyło bo jestem słaba.

Witaj Julka w naszym protalowym gronie !

Sukcesów i wytrwałości życzę, a co do samopoczucia to Pola ma racje, może to i jedno i drugie tzn. zakończony niedawno antybiotyk i nasza dieta i psychika...która reaguje na to,że o tych objawach myślisz... będzie lepiej, buziaczki ;) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola a co to dla mnie??? Ja uwielbiam jeść i wiecznie cos żuję, dlatego nikt mi nie wierzy , że jestem na diecie. A poza tym pisalam Wam wczoraj, ze mam cichego wspólnika do tego jedzenia- mój Ukochany wcina wszystko bez zająknienia. Cwaniak- ja gotuje w pocie czoła, a on tylko wpada do lodówki i wyjada. Ale na szczeście chwali moją kuchnie, a uwierzcie mi, ze przed Protalem mialam klopot nawet z jajecznicą ;)

A tak poważnie- obiecałam sobie w tym tygodniu nie grzeszyć, więc musze duzo nagotować,urozmaicić sobie jadlospis, aby nie przyszlo mi na mysl zjedzenie czegoś nie- protalowego.

Napisz Juggin jak ci sie udały te wszystkie potrawy !

Smacznego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dasz radę, a my wcale nie chcemy Cie dołować!!! Co to znaczy w moim wieku, co to jest 47 lat. ja mam dokładnie 9 więcej!!! I czuję się świetnie ;) . Sparwdź sobie w necie ile powinnaś ważyć w tym wieku i z takim wzrostem. Wtedy wszystko będzie jasne.

Sprawdziłam i mieszczę sie w widełkach : od 63 do 76 kg, średnio 67,92 kg w zależnośi od zastosowanej metody liczenia ale to jest cel nie do osiągnięcia............ jak długo mby tomtrwało i nie jestem pewna efektu, pewnie wyglądałabym jak wygłodniałe dziecko afrykańskie, a skóry ile bym miała w nadmiarze.... na dwóch innych by starczyło.... :) ......nie nie to nie dla mnie, mysle że jak mi sie uda zamierzony cel 76 kg osiągnąc to bede szczęsliwa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko i Zuza melduje ze klopsiki w zalewie BYLY przepyszne co prawda niewiele dla mnie zostalo bo moj malzonek wrabal prawie wszystko a przed zrobieniem mowil ze nie bedzie jadl bo jest uczulony na ocet hehe cwaniaczek nie chce sie przyznac ze nasze zarelko jest super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłam i mieszczę sie w widełkach : od 63 do 76 kg, średnio 67,92 kg w zależnośi od zastosowanej metody liczenia ale to jest cel nie do osiągnięcia............ jak długo mby tomtrwało i nie jestem pewna efektu, pewnie wyglądałabym jak wygłodniałe dziecko afrykańskie, a skóry ile bym miała w nadmiarze.... na dwóch innych by starczyło.... :) ......nie nie to nie dla mnie, mysle że jak mi sie uda zamierzony cel 76 kg osiągnąc to bede szczęsliwa. :)

Ty sama kochana wiesz, w jakiej wadze będzie Ci najlepiej, skoro mieścisz się w widełkach do 76 to jest wszystko ok. ;)

Ja startowałam z takiej wagi, ale jestem 12 cm niższa :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko i Zuza melduje ze klopsiki w zalewie BYLY przepyszne co prawda niewiele dla mnie zostalo bo moj malzonek wrabal prawie wszystko a przed zrobieniem mowil ze nie bedzie jadl bo jest uczulony na ocet hehe cwaniaczek nie chce sie przyznac ze nasze zarelko jest super :)

Cieszę się że klopsiki smakowały Tobie i Twojemu małżonkowi  ;) Moje też wszyscy mi podjadają.Szczególnie lubi protalowe żarełko moja 13-to letnia córka  :) Zawsze mi coś podbiera  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz po pracy wybieram sie na zakupy- niestety w lodówce pozostalo jedynie światło :) . Wieczorem odpalę mojego niezrównanego grilla i bede próbowac. Mam w planach kotlety z soji( zarowno mielone jak i schabowe), zobaczymy czy bez tłuszczu i w panierce z jajka sie udadzą z grilla. Dodatkowo chcę tez zrobić gulasz z kotletów schabowych( sojowych) z papryką- jak sie uda - przepis wstawię i tradycyjny gulasz z zołądków kurzecych i upieke w piekarniku pieczeń z mięsa drobiowego z jajkiem. No.. na razie takie mam plany, zobaczymy czy mi czasu starczy. W kazdym bądz razie bedę śledzić Was na forum, bo laptopik odpalony w kuchni na stole stoi przez całe gotowanie :) Życze Wam udanego popołudnia. Bużka.

Ale wyżerka, ja chcę do domu!!! Taki klops z gotowanym jajkiem w środku za mna chodzi już od dłuższego czasu :) Zrobię na pewno jak wrócę, tym bardziej, że od razu będę miała urlop ;) :) :-D Juggin bardzo dziękuję za dodanie mnie do grona Twoich znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przegladalam ksiazke dukana i wiecie ze otreby owsiane przyczyniaja sie do schudniecia ale rowniez dobrze wplywaja na cukrzykow i zmniejszaja cholesterol ............ ;) jednym slowem same plusy

a swoja droga za kazdym razem jak przegladam ksiazke to wyczytam cos nowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.