Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Kochane Dziewczynki

Ja idę już spać, u mnie już jest 1.50 w nocy. Byłam na imprezce, ale byłam wyjątkowo grzeczna, pomogły mi kabanosy, które zabrałam ze sobą. Dobranoc, pa pa do jutra ;) :)

Dobranoc,miłych snów  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Protalki ;)

bylam dzis z moim dzieckiem na spotkaniu zapoznawczym w przedszkolu. Byli rodzice z dziećmi i wspólne zabawy, no i jedna z mam przyniosła szarlotkę. nałożyłam kawałek mojemu Sebciowi i nie wiem jak to sie stało, ale jeden malutki kawałeczek wylądował w mojej buzi. Dopiero jak go przełkenłam, zorientowałam się co właśnie zrobiłam. Czy Wam sie zdarza coś takiego? Normalnie jakby ktoś na chwilę odebrał mi świadomość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

A czy ktoras z was uzywa lenu mielonego? Ma duzo blonnika, daje uczucie sytosci, wspomaga przemiane materii i fajnie zageszcza jogurt naturalny albo sosik.

Mysle sobie ze len mielony dziala troche jak otreby ;)

Nie jestem tylko pewna czy len pasuje do Dukana i nie spowoduje wzrostu wagi.

Co o tym myslicie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Protalki ;)

bylam dzis z moim dzieckiem na spotkaniu zapoznawczym w przedszkolu. Byli rodzice z dziećmi i wspólne zabawy, no i jedna z mam przyniosła szarlotkę. nałożyłam kawałek mojemu Sebciowi i nie wiem jak to sie stało, ale jeden malutki kawałeczek wylądował w mojej buzi. Dopiero jak go przełkenłam, zorientowałam się co właśnie zrobiłam. Czy Wam sie zdarza coś takiego? Normalnie jakby ktoś na chwilę odebrał mi świadomość...

Hehe,też tak miałam na początku,ale już tyle miesięcy się dietuję że już mi się to nie zdarza  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkie ;)))Przyglądałam się od dawna waszym postom. Sama jestem już drugi raz na tej diecie, przerwałam bo miałam swoja 18-nastkę, wiec chciałam się nie ograniczać. Teraz zaczęłam od nowa. Jestem na pierwszej fazie juz 9 dzień. W czwartek chce rozpocząć II fazę 5/5 (chciała bym schudnąć jak najwięcej). Dodam ze przetestowałam wiele diet i udało mi się już trochę zgubić. Znajomi mówią ze widać już efekty i ro mnie podbudowywuje jednak wiem ze dopiero jestem w połowie. Mam jakieś 164 cm wzrostu i ważyłam aż 97 kg mając 17 lat! Na szczęście teraz już jest lepiej, co prawda nic nie urosłam ale waga spadła do 76 kg :) . Chciała bym stracić jeszcze ok 20 kg. Dzięki tej diecie wiem ze to możliwe, jednak mam czasami ciężkie dni właśnie wtedy wchodziłam na forum i czytałam o waszych postępach i to dodawało mi siły aby wytrwać. Na razie od soboty wskazówka wagi stoi w miejscu po spadku 5 kg, dlatego postanowiłam dołączyć do was aby kolejny raz się nie złamać i nie przerwać diety. Pozdrawiam i mam nadzieje ze nie będę wam bardzo przeszkadzać hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkie ;) ))Przyglądałam się od dawna waszym postom. Sama jestem już drugi raz na tej diecie, przerwałam bo miałam swoja 18-nastkę, wiec chciałam się nie ograniczać. Teraz zaczęłam od nowa. Jestem na pierwszej fazie juz 9 dzień. W czwartek chce rozpocząć II fazę 5/5 (chciała bym schudnąć jak najwięcej). Dodam ze przetestowałam wiele diet i udało mi się już trochę zgubić. Znajomi mówią ze widać już efekty i ro mnie podbudowywuje jednak wiem ze dopiero jestem w połowie. Mam jakieś 164 cm wzrostu i ważyłam aż 97 kg mając 17 lat! Na szczęście teraz już jest lepiej, co prawda nic nie urosłam ale waga spadła do 76 kg :) . Chciała bym stracić jeszcze ok 20 kg. Dzięki tej diecie wiem ze to możliwe, jednak mam czasami ciężkie dni właśnie wtedy wchodziłam na forum i czytałam o waszych postępach i to dodawało mi siły aby wytrwać. Na razie od soboty wskazówka wagi stoi w miejscu po spadku 5 kg, dlatego postanowiłam dołączyć do was aby kolejny raz się nie złamać i nie przerwać diety. Pozdrawiam i mam nadzieje ze nie będę wam bardzo przeszkadzać hehe

Witaj Pajka!!!Postaramy się pomóc Tobie w trudnych chwilach,a Ty wspieraj nas ,razem sobie poradzimy.Trzymam kciuki!!!

Bagusiu,sprawdziła skład siemienia lnianego i stwierdziłam że owszem może to i zdrowe ,ale jakie tłuste!!! Ja używać lnu nie bedę,nie wiem jak reszta dziewczyn.

Wartość odżywcza w 100g produktu

Wartość energetyczna 1698kJ (410kcal)

 Białko 19,5g

Tłuszcz 34,0g

Węglowodany 6,4g

Błonnik 27,9g

Witamina B6 0,927mg (46%)*

Kwas pantotenowy 1,53mg (26%)*

Magnez 362 mg (120%)*

Fosfor 498 mg (62%)*

Żelazo 6,22 mg (44%)*

Cynk 4,17 mg (28%)*

Wapń 199 mg (25%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pajka999 w gronie proteinowych babeczek, zyczę Ci duzo wytrwałości ;) .

No wiec skończyłam gotowanie, ale to tylko dlatego, że nie dostalam nigdzie kotletów sojowych schabowych, a dla samych mielonych nie chce mi się grilla wyciagać. Jutro poszukam po marketach i zrobie to co zaplanowalam.

Zrobilam zaś klopsa z pieczarkami i kolorowa papryka i jajkiem- studi sie ale pachnie smakowicie. Pół na poł wołowo- drobiowy. I ugotowalam gulasz z zoladków- pyszny na maxa- ale to dopeiro na środe- czwartek, bo wtedy moge warzywka szamać.Jutro zrobie reszte sojowych potraw i oczywiscie dam znac co i jak.

Miło tak gdy zapachy pyszne rozchodza sie po kuchni. Tak domowo jest. Życze Wam dziewczyny wieczornych duzych spadkow wagi.

Aha bylam w Biedronce- super paluszki sokołowskie drobiowe zakupilam i parowki, tez fajne i w dodatku po ok. 6 zł za kilogram. Jutro wrzuce je na wode, aby sprawdzic ile tłuszczu sie wygotuje.Buziaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe przywitanie. Znudziło mi się już jedzenie samego chudego serka, jogurtu naturalnego, piersi z kurczaka czy gotowanej pangi. Co możecie mi polecić? (Widziałam dziś nasza książkę wzbogacona w 350 przepisów ale nie chciałam naciągać rodziców na kolejne koszta). Jestem leniem i nie chce mi się gotować wystarczy mi ze muszę zajmować się codziennymi obiadami a jestem przekonana ze nie uda mi sie skusic ojca na nasze jedzonko hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam goraco wszystkie PANIE i NOWE PROTALKI zyczac powodzenia w dietowaniu.Mnie nareszcie choroba opuscila, waga jak narazie utrzymuje sie na miejscu nie wiem jak inne Panie bedace na III fazie ale ja czesto mam tak ze jak zjem cos zakazanego to dostaje tzw.skretu kiszek.i to odstrasza troche od grzeszkow. ;) Nie bylo mnie na forum od piatku och mialam co czytac ale ciesze sie ze waga super Wam spada oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE DZIEWCZYNKI

Ja dziś od rana stoję przy kuchence i gotuję,gotuję,gotuję.

ale będe mieć imprezkę,cała masa jedzenia i deserków i wszystko tylko dla mnie.

Powód;

-WCZORAJ RZUCIŁAM PAPIEROSY

Nie wiem jak długo wytrzymam mam nadzieję że mi się uda ale zamiast samych białek przerzucam się na warzywka bo jestem cały czas głodna ,myślę że jak pociągnę 2 razy pod rząd warzywka,to aż tak bardzo nie nagrzeszę a cel zbożny,jak myślicie?

Wierzę że będziecie trzymać za mnie kciuki i tym razem się uda,pozdrawiam.

Oliwi podziwiam Cie bardzo nie dosc ze dieta to jeszcze rzucenie palenia ;) bardzo ale to bardzo trzymam za Ciebie kciuki .Ja nie pale ale moj malzonek i syn tak nie moge ich namowic na rzucenie nawet cena ich nie odstrasza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam goraco wszystkie PANIE i NOWE PROTALKI zyczac powodzenia w dietowaniu.Mnie nareszcie choroba opuscila, waga jak narazie utrzymuje sie na miejscu nie wiem jak inne Panie bedace na III fazie ale ja czesto mam tak ze jak zjem cos zakazanego to dostaje tzw.skretu kiszek.i to odstrasza troche od grzeszkow. ;) Nie bylo mnie na forum od piatku och mialam co czytac ale ciesze sie ze waga super Wam spada oby tak dalej.

Cieszę się Grazzia że już Ci lepiej i że waga nie rośnie.Tak trzymaj!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.