Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

julka co do soi zdania sa podzielone nie wiem czy masz ksiazke dukana ale na stronie 206 pisze on o wlasciwosciach soi i jest jak najbardziej na tak tylko musialyby byc to kotlety sojowe odtluszczone :)

niestety soja po za tym zee ma duzo bialka to rownierz jest bardzo tlusta :)

wiec sama musisz zdecydowac czy jesc kotlety czy tez nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Własnie udalo mi sie kupic paczke kotletów sojowych( nie dalam za wygraną) i je gotuje. Danie expers bo wystarczy na 5 min do bulionu je wstawic, potem odsaczyc i usmażyc- ja je popanieruję w jajku.

Sklad 100 g ( cala paka kotletów)

Bialko 50 g

Wegle 33 g

Tłuszcz 1 g

Z forumowego doświadczenia tluszczu mniej niż 5 % - jest ok, bialek wiecej niż wegli- jest ok. Więc zaraz je kończe i jutro na obiad zapodam.

10 min później:)

Z paczki wychodzi około 12 kotletów.

Smak podobny do boczniaków:)

Warto dobrze doprawic bulion( moje maja za malo soli, dodalam kostke rosołową warzywna , ziele angielskie i lisc laurowy, ale malo slone są.

Ogólnie- dla mnie bomba- jutro szukam ich dalej i prpbuje robić z nich gulasz.

i tym sposobem zjadlam 2 kotlety o 22.10- ale to dla dobra nauki, jak sie zwykle mówi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nową koleżankę ;). trzymaj się nas, wiesz jak to jest: Kupą panowie, kupy nikt nie ruszy :):):)

Piszecie tak szybko, że nie nadążam, skanuję tylko wiadomości i jak Kasia, zawsze coś nowego i ciekawego wyczytam.

Jezu, moje dziecko śpiewa w łazience "Highway to hell", jedyne, któremu Bozia słuchu nie dała!!! Chyba muszę iść po zatyczki.

Cholerka, nigdy dość czasu, zawsze ktoś się przyplącze z jakąś robotą, a ja jestem mało asertywna i się zgadzam. Zresztą żal mi ludzi, więc jak mogę pomóc to pomagam.

Jestem znowu padnięta. A jutro na prześwietlenie, ale z rana na kawie się zamelduję.

Pożegnam się już z Wami.

Śpijcie szybko i dobrze i niech szmoc będzie z Wami. :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Własnie udalo mi sie kupic paczke kotletów sojowych( nie dalam za wygraną) i je gotuje. Danie expers bo wystarczy na 5 min do bulionu je wstawic, potem odsaczyc i usmażyc- ja je popanieruję w jajku.

Sklad 100 g ( cala paka kotletów)

Bialko 50 g

Wegle 33 g

Tłuszcz 1 g

Z forumowego doświadczenia tluszczu mniej niż 5 % - jest ok, bialek wiecej niż wegli- jest ok. Więc zaraz je kończe i jutro na obiad zapodam.

10 min później:)

Z paczki wychodzi około 12 kotletów.

Smak podobny do boczniaków:)

Warto dobrze doprawic bulion( moje maja za malo soli, dodalam kostke rosołową warzywna , ziele angielskie i lisc laurowy, ale malo slone są.

Ogólnie- dla mnie bomba- jutro szukam ich dalej i prpbuje robić z nich gulasz.

i tym sposobem zjadlam 2 kotlety o 22.10- ale to dla dobra nauki, jak sie zwykle mówi:)

mniam, mniam ale ci zazdroszcze tych kotletow :) u mnie takich nie znalazlam ale jade jutro do centrum to moze cosik wymodze w tej materii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nową koleżankę ;) . trzymaj się nas, wiesz jak to jest: Kupą panowie, kupy nikt nie ruszy :) :) :)

Piszecie tak szybko, że nie nadążam, skanuję tylko wiadomości i jak Kasia, zawsze coś nowego i ciekawego wyczytam.

Jezu, moje dziecko śpiewa w łazience "Highway to hell", jedyne, któremu Bozia słuchu nie dała!!! Chyba muszę iść po zatyczki.

Cholerka, nigdy dość czasu, zawsze ktoś się przyplącze z jakąś robotą, a ja jestem mało asertywna i się zgadzam. Zresztą żal mi ludzi, więc jak mogę pomóc to pomagam.

Jestem znowu padnięta. A jutro na prześwietlenie, ale z rana na kawie się zamelduję.

Pożegnam się już z Wami.

Śpijcie szybko i dobrze i niech szmoc będzie z Wami. :) :-D

Dobranoc Polu z toba niech tez szmoc bedzie :-D papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko masz racje siemie lniane jest tluste, ale to mielone jest odtluszczone. ja mam takie ktore ma obnizona zawartosc tluszczu, i nie mam juz opakowania, ale jak sprawdzalam to bylo jakos 2%, wegli tez nie duzo bylo.

Bagi jak mozna to poprosze fotke tego lnu plissss ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.