Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!! Melduję się na kawusi.Trochę puźno,ale mąż dzisiaj w pracy ,a ja musiałam zająć się zwierzaczkami  :)

Maragrete ,wszystkiego najlepszego w dniu urodzin,spełnienia marzeń ,szczególnie tych związanych z dietą!!! Torcik protalowy post-7037-1245737763_thumb.gif i kwiatek dla Ciebie.         post-7037-1245737844_thumb.gif

Dziekuje Sliweczko !widze ze Ty idziesz jak burza i zawsze z usmiechem i gotowa do pomocy nie na prozno jestes naszym GURU !!!zycze Ci dalszych spadkow aha jak z kims rozmawiam o diecie daje zawsze Twoj przyklad jak juz duzo osiagnelas w takim czasieoby tak dalej:)

Dziękuję Grazzia  :-D

julka co do soi zdania sa podzielone nie wiem czy masz ksiazke dukana ale na stronie 206 pisze on o wlasciwosciach soi i jest jak najbardziej na tak tylko musialyby byc to kotlety sojowe odtluszczone :-D

niestety soja po za tym zee ma duzo bialka to rownierz jest bardzo tlusta :)

wiec sama musisz zdecydowac czy jesc kotlety czy tez nie ;)

Można jeść kotlety,tłuszczu w nich niewiele (w moich 2  g)a białka mają sporo.Od czasu do czasu  nikomu nie zaszkodzi.

Witam.

Własnie udalo mi sie kupic paczke kotletów sojowych( nie dalam za wygraną) i je gotuje. Danie expers bo wystarczy na 5 min do bulionu je wstawic, potem odsaczyc i usmażyc- ja je popanieruję w jajku.

Sklad 100 g ( cala paka kotletów)

Bialko 50 g

Wegle 33 g

Tłuszcz 1 g

Z forumowego doświadczenia tluszczu mniej niż 5 % - jest ok, bialek wiecej niż wegli- jest ok. Więc zaraz je kończe i jutro na obiad zapodam.

10 min później:)

Z paczki wychodzi około 12 kotletów.

Smak podobny do boczniaków:)

Warto dobrze doprawic bulion( moje maja za malo soli, dodalam kostke rosołową warzywna , ziele angielskie i lisc laurowy, ale malo slone są.

Ogólnie- dla mnie bomba- jutro szukam ich dalej i prpbuje robić z nich gulasz.

i tym sposobem zjadlam 2 kotlety o 22.10- ale to dla dobra nauki, jak sie zwykle mówi:)

Na zdrowie!!! Ja  pokrojone  dawałam do zupy zamiast makaronu,a dzisiaj flaczki będę z nich robić  :) z warzywami.

Sliweczko masz racje siemie lniane jest tluste, ale to mielone jest odtluszczone. ja mam takie ktore ma obnizona zawartosc tluszczu, i nie mam juz opakowania, ale jak sprawdzalam to bylo jakos 2%, wegli tez nie duzo bylo.

Hmmm....u nas pewnie nie dostanę takiego cuda...a warto bo skoro mało tłuste to dobrze byłoby jeść bo to bardzo zdrowe.I działa antyrakowo !

W nocy lało ,błyskało i ostro grzmiało wrrrrr...nie wyspałam się  :) Pozdrawiam z pochmurnego Podlasia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się wczoraj zastanawiałam, czy Wy wszyskie stosujecie rytm naprzemienny 5/5? Ktoś stosuje, albo stosował inny? Zastanawiam się czy gdybym przeszła na inny, z większą ilością dni z warzywami, to też bym chudła, pewnie tak tylko ciekawe o ile wolniej ...

Ja stosuję rytm 5/5,chociaż próbowałam już różnych .Nawet stosowałam rytm 4/6 (warzyw 4,białek 6),ale nie przyniosło to rzadnych kożyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margarete wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, aby spełnily Ci sie wszystkie marzenia i abys szybciutko doszła do celu ktory sobie załozyłaś509.gif.

Ja dzis tez jestem wysawiona na pokuse- podobnie jak Maruda- kolega zmienil stan cywilny i przyniósł tonę ciasta, m.in. napoleonki na francuskim cieście- katusze przezywam. A do tego szef mój przywiozł truskawki i czeresnie wielkości moreli....( prosto z polskiej wsi) ...jejku jakie pachnace i czerwone...i myłam te owoce i ciasto kroiłam i cierpialam, ale perspektywa pieknego cialka w przyszlości ( mam nadzieję ze niedalekiej:)) skutecznie odpycha mnie od grzechu:).

Tak wiec Marudko- woda, woda, woda uchroni nas przed całym złem tego świata( slodkiego świata).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis tez jestem wysawiona na pokuse- podobnie jak Maruda- kolega zmienil stan cywilny i przyniósł tonę ciasta, m.in. napoleonki na francuskim cieście- katusze przezywam. A do tego szef mój przywiozł truskawki i czeresnie wielkości moreli....( prosto z polskiej wsi) ...jejku jakie pachnace i czerwone...i myłam te owoce i ciasto kroiłam i cierpialam, ale perspektywa pieknego cialka w przyszlości ( mam nadzieję ze niedalekiej:)) skutecznie odpycha mnie od grzechu:).

Tak wiec Marudko- woda, woda, woda uchroni nas przed całym złem tego świata( slodkiego świata).

Dziewczyny,serdecznie Wam współczuję tego wystawienia na próbę...Trzymam kciuki żeby Was nie skusiły te okropnie słodkie grzechy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochani!!! A u mnie w koncu piekna pogoda od rana swieci piekne slonce tylko jest bardzo wietrznie i moze cos nawiac po poludniu.

-Mari ja podobnie jak Maruda stosowalam rytm 7/7 ze wzgledu na zapamietanie kiedy jaki tydzien tego ,tydzien tegi i bylo dobrze.

-Marudko ja podobnie jak kazda z nas chcialam byc na swoim i z dala od rodzicow i tak jest 400 km mam do domu rodzinnego. chociaz juz jestem po 40 to tesknie za tamtymi stronami a najgorzej jest w swieta czy wekendy kiedy odleglosc dzieli bylo nas w domu 5 wszyscy sa w Hiszpani tylko ja w Polsce i tez daleko od rodzicow ktorzy wymagaja teraz pomocy i to jest bardzo przykre ze nie ma kto pomoc przeciez my tez bedziemy kiedys starzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane protalki!!!

Ja juz po kawce bo musialam rano wyjsc i odprowadzic samochod na przeglad a tu jesien normalnie zimno, ciemno i deszcz siapi :)

Maragrete wszystkiego naj, naj, najlepszego kochana trzymaj sie dzielnie i gub kiloski :)

Sliweczka jak zwykle na strazy i o wszystkich pamieta :)

Buzia mi sie tak drze dziewczyny do spania ze szok ;) ledwo przebieram paluchami po klawiaturze a tutaj do pracy rodacy

to narazie kochane a wy protalki :) Marudo i Juggin nie grzeszcie pomyslcie sobie ze to jakies okropienstwa tfuuuu :-D

Polu ty tez dzielnie walcz u lekarza zebys sie zalapala na przeswietlenie :-D

jak kogos pominelam to przepraszam ale dzisiaj jestem jakas otepiala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochani!!! A u mnie w koncu piekna pogoda od rana swieci piekne slonce tylko jest bardzo wietrznie i moze cos nawiac po poludniu.

Oj,Ty masz ładną pogodę,a ja też na Podlasiu i pochmurno!!! Ale wiatru nie ma wogóle,wszystko wisi tak dziwnie,takie ciężkie powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARAGRETE @)-->-- @)-->-- @)-->-- @)-->--

«,•´`•.(*•.¸(`•.

¸ ¸.•´)¸.•*).•´`•,»

«*•.¸¸.*Happy Birthday!*.¸¸.•*»

«,•´`•.(¸.•´(¸.•* *•.¸)`•.¸).•´`•,»

@)-->-- @)-->-- @)-->-- @)-->--

♫ Happy Birthday to you...

♪♫

♫ ♫ Happy Birthday to

you...♫ ♪ ♪

♫ ♫ Happy Birthday

♫ Happy Birthday tooo yooouuu ♫

…………… ( …… ( ……( …… (

…………… () --- () --- () --- ()

…………… || -— || — || — ||

………… .{*~*~*~*~*~*~*}

………@@@@@@@@@@@@@

…… { ~*~*~*~****~*~*~*~ }

… . @@@@@@@@@@@@@@@

… .{*~*~*~* 100 LAT;;; *~*~*~*}

…{ *~*~ * 100 LAT 100 LAT ~*~* }

…{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ }

…@@@@@@@@@@@@@@@@@

……………… … )---------(

………… ____ ,-----------, ___

…… … /____________________________\

*"˜˜"*°•._˜"*°••°*"˜_.•*"˜˜"*°•. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin,

dużo zdrówka i uśmiechu na co dzień.

http://www.youtube.com/watch?v=m44z-223UYE...feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , pewnie mnie nie pamietacie bo byłam tu bardzo dawno , w okresie kiedy Dorotka zaczynała , schudłam , przerwałam , i troche przytyłam , mam nadzieje ze teraz mnie znów przyjmiecie . Wpradzwie czytałam posty ale tak duzo i szybko ich przybywa że nie sposób nadązyć na pasku nie poprawiam może to bedzie motywacja by znów miec 70 kg, pozdrawiam wszystkich miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , pewnie mnie nie pamietacie bo byłam tu bardzo dawno , w okresie kiedy Dorotka zaczynała , schudłam , przerwałam , i troche przytyłam , mam nadzieje ze teraz mnie znów przyjmiecie . Wpradzwie czytałam posty ale tak duzo i szybko ich przybywa że nie sposób nadązyć na pasku nie poprawiam może to bedzie motywacja by znów miec 70 kg, pozdrawiam wszystkich miłego dnia

Gaja duzo kg kosztuje takie przerwanie diety?

Dasz rade napewno- wazne aby trzymac sie razem w tym okresie, bo wtedy faktycznie jest łatwiej. Zycze duzo zaparcia i wytrwalości. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaju juggin ma racje duzo kosztuje przerwanie diety ale nasze wsparcie jest ogromne i wierze ze Ci sie uda.Ja juz w III fazie wiec dobry przyklad ze mozna schudnac teraz tylko utrwalanie a moze nie tylko oby mi sie udalo .Uciekam do pracy wiec do uslyszenia po poludniu :-D:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.