Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam też w biedronce, ale nie znalazłam żadnych drobiowych podwędzanych paróweczek :-D , znalazłam natomiast szynkę podwędzaną z indyka, tylko że cholernie drogą. Ale od czasu do czasu sobie na nią pozwolę bo naprawdę smaczna. Nie znalazłam też serków light. Była tylko activia. Aaa, i znalazłam tę sałatkę chińską z tuńczyka, już ją nawet wszamałam, dobra !!! :)

Jutro muszę jechac po wynik to obadam lidla.

Na razie Was opuszczę, muszę zrobić mamie obiad. Buziaki, pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Rade a ja dzisiaj tak o Tobie myslalam ,ze dawno sie nie odzywalas i co u Ciebie slychac i jak u Ciebie III faza a tu takie wiesci.U mnie jak juz pisalam niezle ale na sniadanie i kolacje obowiazkowo cos protalowego w miedzyczasie czasami udaje sie w prowadzic cos nowego zycze powodzenia i trzymam za Ciebie kciuki.

O dzięki słoneczko!!! To bardzo mile :-D)))).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu, Pysiek, Marudko, Dam rade - wielkie dzieki za życzenia urodzinowe, nie nadążam odpowiadać i dziekowac - ale mam fajnie... co odpale nasze forum na kompie to kolejne zyczenia, potem praca ( bo w pracy trzeba tez czsem popracowac- no nie..ha, ha :-D ) i znów zyczenia

Marudo - karteczka milusia, dzieki ! :) i Podziwiam za wytrzymałość !

Dziękuje raz jeszcze wszystkim, jesli kogos pominęłam i nie wymieniłam osobiście to sorry !

Juggin- ty normalnie na drugiego poŚliweczce naszego strażnika wyrastasz..ho ho ho tak nas dopingujesz, pilnujesz, że ojjej! Ale to super, o to chodzi, o to chodzi..Dzieki ! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam też w biedronce, ale nie znalazłam żadnych drobiowych podwędzanych paróweczek :-D , znalazłam natomiast szynkę podwędzaną z indyka, tylko że cholernie drogą. Ale od czasu do czasu sobie na nią pozwolę bo naprawdę smaczna. Nie znalazłam też serków light. Była tylko activia. Aaa, i znalazłam tę sałatkę chińską z tuńczyka, już ją nawet wszamałam, dobra !!! :)

Jutro muszę jechac po wynik to obadam lidla.

Na razie Was opuszczę, muszę zrobić mamie obiad. Buziaki, pa

A paluszków wędzonych a la kabanosy z Sokołowa nie było ? drobiowe sa i wieprzowe i wołowe, wszystkie pyszne - paczkowane po 5 sztuk za 1,98 zł Niemiożliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin- ty normalnie na drugiego poŚliweczce naszego strażnika wyrastasz..ho ho ho tak nas dopingujesz, pilnujesz, że ojjej! Ale to super, o to chodzi, o to chodzi..Dzieki ! :-D

Kochana - taki ze mnie typ, że lubię gdy ludzie są szczesliwi, a wiem, ze tylko mając przyjazna dłoń osiaga się efekty :) . Sliweczki nikt nie zastapi i nie pobije, bo jest niepowtarzalna 8) . Zreszta kazda z nas jest niepowtarzalna :-P . Jeśli komus potrzebne wsparcie psychiczne , ale i kop w "d..." jesli pogrzeszy- chetnie służę. :D

Niestety od przyszlego tygodnia bede troszke mniej zagladać, bo to forumowe zycie troszke koliduje z pracą..hihihi...i widac juz niestety zaleglosci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha - a ja jeszcze nie powitałam nowych Proteinek - witam Pajka i Gaja.

Chociaz Gaje kojarze z początkowych stron tego forum, kiedy ja sie tylko przyglądałam i nie byłam aktywna - wiec witan nawrócona Protalke.

Zycze wytrwałości obu koleżankom!

Tak smakowicie piszecie o tych waszych poczynaniach kulinarnych ( flaczki takie śmakie, gulasze..mniam mniam) że aż nie mam możliwości żeby sie samemu na jakies takie cudo nie skusic. skąd wy dziewczyny bierzecie na to czas ? Ja po swojej pracy wracam zmęczona padnieta około 18.30-19 do domu i juz mi sie niechce eksperymentowac w kuchni. Czasem w sobote czy niedziele cos powymyslam ale was podziwiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaja, witam Ciebie serdecznie. Też Ciebie pamiętam z poczatkowych stron forum i zdaje się, że zamieszczony jest jakiś Twój przepis, więc też pamiętam. Cieszę sie, że znowu jestes na najfajniejszym forum na swiecie. :)

Gratuluję wszystkim, którzy wytrwali atak wielkich pokus. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do pokus to ja juz dzisiaj raz poległam- lampka szampana w pracy + jedencukierek czekoladowy ale do końca dnia jeszcze wiele wiele godzin i duuuzo okazji do grzeszków - no ale w urodziny to mi nawet chyba Śliweczka i Juggin oraz Balbinka odpuszczą .. co nie ? :)

Już sie boje ? jaka bura bedzie od nich jutro jak sie przyznam do większych grzechów...... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana parowki kupilam wczoraj- opakowanie 1 kg,takie brązowawe, na środku kurczak w logo chyba, na dziale chłodniczym leżały , tam gdzie wedlinki pakowane i serki obok. To ich sztandarowy produkt, ale może akurat wykupili??

Trzy razy przeszłam wzdłuż tego regału z lodówkami, były wędlinki, były serki, i nie znalazłam. Jutro pójdę znowu, trochę wcześniej, może mi się uda kupić.

POLU paroweczki sa pakowane po 1kg w cenie chyba ponad 5zl sa rzeczywiscie smaczne ,jutro masz isc do Lidla wiec proponuja zobacz jogurty, dzisiaj dostalam ulotke z Lidla i sa w niej owocowe jogurty i desery jogurtowe o zawartosci 2% i 2,4 % tl ciekawe jak z weglowodanami i bialkiem i czy sa dobre

Ok, będę wiedziała na co zwrócić uwage. Jutro wezmę zapasowe okulary, silniejsze nieco i lupę, żeby wszystko dokładnie zobaczyć. :-D Potem zdam sprawę!

A paluszków wędzonych a la kabanosy z Sokołowa nie było ? drobiowe sa i wieprzowe i wołowe, wszystkie pyszne - paczkowane po 5 sztuk za 1,98 zł Niemiożliwe...

No były, ale tylko wieprzowe, miałam je w ręku. Ale wieprzowych nie możemy, gdyby były drobiowe na pewno bym kupiła. Czasami lubię coś przegryźć.

Wiecie co, nie mogę się przełamać do słodzików. Jedyne czego używam ze słodzikiem to Cola Light, ale to tylko raz w tygodniu. Ale może skuszę się na serniczek, mam słodzik do pieczenia w proszku. Wy go robiłyście z rabarbarem, spróbuję gdzieś dostać ten rabarbar, choć rozglądałam się za nim dzisiaj na rynku i nie spotkałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.