Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Moje drogie Panie

Ja już ide spać. Dzisiaj całe szczęscie nie tak koszmarnie późno jak wczoraj. Pa, pa, do jutra :-D

Dobranoc Bozenko !

Ale to śmiesznie z ta róznica czasu... ja dopiero zaczynam popołudnie po pracy a ty idziesz spac...

Miłych snów... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje drogie Panie

Ja już ide spać. Dzisiaj całe szczęscie nie tak koszmarnie późno jak wczoraj. Pa, pa, do jutra 8)

W takim razie dobrej nocki, spij smacznie :).

A co do pokus to ja juz dzisiaj raz poległam- lampka szampana w pracy + jedencukierek czekoladowy ale do końca dnia jeszcze wiele wiele godzin i duuuzo okazji do grzeszków - no ale w urodziny to mi nawet chyba Śliweczka i Juggin oraz Balbinka odpuszczą .. co nie ? :-P

Już sie boje ? jaka bura bedzie od nich jutro jak sie przyznam do większych grzechów...... :-D

No coś ty, kto by śmiał Cię dzisiaj łajać, to Twój dzień, tylko od jutra, pamiętaj, żadnych słodyczy. A swoją drogą to Cię podziwiam, ja jak zjem jednego cukierka to już koniec!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś ty, kto by śmiał Cię dzisiaj łajać, to Twój dzień, tylko od jutra, pamiętaj, żadnych słodyczy. A swoją drogą to Cię podziwiam, ja jak zjem jednego cukierka to już koniec!!

Dokładnie, dzisiaj masz odpust Dukanowy :) , ale od jutra szlaban na wszelkiego rodzaju grzechy 8)

Ja nadal eksperymentuje w kuchni. Gulasz z kotletow sojowych jeszcze sie gotuje, w tym czasie zrobilam klopsiki w occie i usmazylam kotlety sojowe mielone. Tfuuu...jakie paskudztwo- niejadalne zupelnie. Dodalam przypraw, ale smakuje mi jak słodkie cos jak dynia, a smierdzi stara szafą :-D . Powedrowały do kosza!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Protalki. U mnie swieci slonko ale nadal jest wietrznie.

Ja juz po kolacji. Nadrobilam w czytaniu. Macie dziewczyny tempo. :) Widze,ze dolaczyly nowe protalki. Serdecznie witam, choc Protalka nie jestem.:-D

Maragrete wszystkiego najlepszego. 8)

Pozdrawiam wszystkich i zycze udanego wieczorku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do pokus to ja juz dzisiaj raz poległam- lampka szampana w pracy + jedencukierek czekoladowy ale do końca dnia jeszcze wiele wiele godzin i duuuzo okazji do grzeszków - no ale w urodziny to mi nawet chyba Śliweczka i Juggin oraz Balbinka odpuszczą .. co nie ? 8)

Już sie boje ? jaka bura bedzie od nich jutro jak sie przyznam do większych grzechów...... :-D

Bura? Dzisiaj? Dzisiaj wolno Ci zgrzeszyć,ale od jutra ani ,ani ...nawet małych grzeszków  :) My Cię przypilnujemy  :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postów przybywa z minuty na minute trudno nadążyć :-D , ale to dobrze bo żadna z nas nie zostanie sama. Ja mam kilka pytań skierowanych do bardziej doświadczonych niż ja:

1) Otrąb nie możemy spożywać codziennie prawda? Bo ja w sumie dawała bym je do wszystkiego: jogurtu, serka twarogowego i w ogóle hehe

2) Smażył ktoś coś na oleju parafinowym dostępnym w aptece? Boje się właściwości przeczyszczających i jakoś nie mogę się przekonać a znudziło mi się gotowane mięsko a niestety na razie nie mogę sobie pozwolić na grillowane

3) Możecie mi podpowiedzieć gdzie dostane mąkę kukurydzianą, bo nie mogę jej spotkać. Może macie informacje na temat czy nie ma jej w jakiejś sieciówce Lild, Carrefour albo Kaufland?

4) Zastanawiam sie nad zakupem nowszej książki Dukana z przepisami. Godna polecenia?

W czwartek zaczynam wreszcie warzywka po 10 dniach białek już zaczęło być to dla mnie za bardzo monotonne, wy macie ciągle jakieś nowy przepisy które wydaja się być przepyszne a ja nie mam chęci na gotowanie. Może macie coś takiego szybkiego dla takiego lenia jak ja? Przeglądałam przepisy na innym wątku ale jakoś nie mogę się przekonać do niczego chyba jestem za brdzo wybredna hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postów przybywa z minuty na minute trudno nadążyć :-D , ale to dobrze bo żadna z nas nie zostanie sama. Ja mam kilka pytań skierowanych do bardziej doświadczonych niż ja:

1) Otrąb nie możemy spożywać codziennie prawda? Bo ja w sumie dawała bym je do wszystkiego: jogurtu, serka twarogowego i w ogóle hehe

2) Smażył ktoś coś na oleju parafinowym dostępnym w aptece? Boje się właściwości przeczyszczających i jakoś nie mogę się przekonać a znudziło mi się gotowane mięsko a niestety na razie nie mogę sobie pozwolić na grillowane

3) Możecie mi podpowiedzieć gdzie dostane mąkę kukurydzianą, bo nie mogę jej spotkać. Może macie informacje na temat czy nie ma jej w jakiejś sieciówce Lild, Carrefour albo Kaufland?

4) Zastanawiam sie nad zakupem nowszej książki Dukana z przepisami. Godna polecenia?

W czwartek zaczynam wreszcie warzywka po 10 dniach białek już zaczęło być to dla mnie za bardzo monotonne, wy macie ciągle jakieś nowy przepisy które wydaja się być przepyszne a ja nie mam chęci na gotowanie. Może macie coś takiego szybkiego dla takiego lenia jak ja? Przeglądałam przepisy na innym wątku ale jakoś nie mogę się przekonać do niczego chyba jestem za brdzo wybredna hehe

Pajka,otręby jemy codziennie,3 łyżki.2łyżki owsianych i łyżkę pszennych.

Na oleju parafinowym smażyć nie radzę,raczej dodawać go można do sałatek,albo robić majonez.Smażymy na teflonowej patelni bez tłuszczu,ewentualnie lejemy kroplę oliwy.

Mąkę kukurydzianą kupuję w tesco.

Książkę Dukana z przepisami przeglądałam,ale jak dla mnie to nie ma w niej za duzo ciekawych rzeczy.Ale niektóre dziewczyny sa innego zdania.

Skoro jesteś leniem i nie chce Ci się gotować to pozostają Ci gotowe produkty,takie jak serek czy jogurt.Jeśli chcesz zjeść smacznie i nie znudzić się dietą to radzę zacząć gotować bo długo nie przetrwasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helouuu!

Mam dzisiaj dzień żarłoka. Co prawda same protalowe jedzonko wcinam, ale nie wiem co się ze mną dzieje...wrzucam w siebie jak w smietnik.To chyba wina tego patrzenia sie przez kilka godzin na jedzących ciasto cywilne :-D . Zjadłam juz 2 opakowania twarozku naturalnego z cynamonem i mało mi, mało mi slodkiego. Upieke sobie w mikrofali pieczywko chrupkie z otrębów, może mi się polepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Śliweczko za rychła odpowiedź :) Wiem ze nie pociągnę na gotowych produktach bo staja się coraz bardziej monotonne hehe Jeszcze najgorzej jest jak jestem z kimś i macha mi przed oczami samymi smakołykami i niemal wkłada do ust ale nie dam się za bardzo uparta jestem. Co jem hmmm :-D Praktycznie gotowanego fileta+jogurt naturalny+jajecznica wymienna na serek chudy czasami zjem wędzoną makrele czy tuńczyka w kwakach oczywiście w sosie własnym, wiec w sumie nie dziwne ze zaczyna mi się mój jadłospis coraz mniej podobać hehe To widzę ze czeka mnie jutro wizyta w Tesco hehe W wątku z przepisami większość jest na dni z warzywami. Co a jecie na samych białkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje drogie Panie

Ja już ide spać. Dzisiaj całe szczęscie nie tak koszmarnie późno jak wczoraj. Pa, pa, do jutra :D

Dobranoc Bozenko kolorowych :)

A co do pokus to ja juz dzisiaj raz poległam- lampka szampana w pracy + jedencukierek czekoladowy ale do końca dnia jeszcze wiele wiele godzin i duuuzo okazji do grzeszków - no ale w urodziny to mi nawet chyba Śliweczka i Juggin oraz Balbinka odpuszczą .. co nie ? :D

Już sie boje ? jaka bura bedzie od nich jutro jak sie przyznam do większych grzechów...... :-D

W dzisiejszym dniu jestes rozgrzeszona 8) ale od jutra pilnuj sie kochana bo z nami nie ma zartow :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno,skoro jesteś aż tak wybredna to co Ty jesz dziewczyno??? W wątku z przepisami są świetne,smaczne dania!!!

Ja tez sie zastanawiam co ty jadlas na samych proteinach?

my pieczemy sobie przepyszny chlebek, serniczek, placuszki mozna zrobic jajecznice z surimi och jest tego do wyboru do koloru tylko trzeba chciec :-D

tak jak pisala Sliweczka mozna dziennie zjadac 2 i 1 lyzke otrab i wlasnie z tego powstaja placki i chlebek ktore sa dozwolone w fazie bialkowej

jak nie mozesz grilowac to moze mozesz piec w piekarniku? kupisz taki rekaw do pieczenia wrzucasz do niego piers z indyka oczywiscie super doprawiona ja np. daje wszystkie masci ziol mozna posmarowac musztarda ale najlepiej dyjon (chyba tak to sie pisze) i mniam jedzenie napare dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.