Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

DZIEWCZYNY DZIĘKI ZA ROZGRZESZENIE !!! .. :-D :) 8)

Tylda -witaj wśród nas, z nami na pewno ci sie uda osiagnąć zamierzony cel. Nawet jakbys bardzo nie chciała to tu na tym forum sa takie strażniczki diety..... :D :D :D , ze sie nie da aby umknął choc jeden grzeszek i tak potrafią cię zmobilizować, że sukces murowany .....Zyczę wytrwałości.

Polu - ciesze sie że zakupy choć połowicznie ci sie udały, a co do "młodzieżowego" stroju to miej to w nosie co myslą inni... a co ...masz tyle lat na ile sie czujesz....jak ci sie podoba to kupuj i już :-P

Pajka - u mnie w sklepach mąka kukurydziana nie stoi obok innych typów mąkia ale na regale ze zdrową żywnościa, obok otrebów i pakowana jest w mniejsze 0,5 kg torebki - może źle szukasz....

Balbinko -wy tam za granica macie wiekszy wybór odtłuszczonych i "odwęglowaodaniowanych" produktów niz my, dziewczyny z Niemiec czy z Anglii pisały już wczesniej o galaretkach light, o budyniach light itp. a u nas w tym zakresie cały czas ubogo...ja nawet zwykłego jogurtu czy serka homo 0% musze sie naszukac, bo nie zawsze jest.. noa ale trudno, jak sie chodzi i szuka to tez zuzywa sie kalorie..ha,ha,ha no nie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNY DZIĘKI ZA ROZGRZESZENIE !!! .. :D :D :D

Polu - ciesze sie że zakupy choć połowicznie ci sie udały, a co do "młodzieżowego" stroju to miej to w nosie co myslą inni... a co ...masz tyle lat na ile sie czujesz....jak ci sie podoba to kupuj i już :D

Myślę, że to nie do końca tak :-D, trzeba jeszcze, żeby to nie wyglądało głupio, no nie? Moja córcia będzie miała do tego dystans, z pewnością :).

Witam nową protalinkę. Witaj Tyldo wśród nas. Jest nas coraz więcej, fajnie!!! 8):):-P

Niestety, muszę się wziąć za pracę, ale wpadnę tu jeszcze wieczorkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie koniec dnia wprawdzie był słoneczny ale za to tak mnie ciagło do jedzenia że hej na szczęście jadlam tylko białeczko wyszukiwałam sobie zajecia by nie myslec o jedzeniu tesknie za słodkim bo to był mój pocieszyciel, a dopisałam sie do klasy proteinek proszę o akceptację, pozdrawiam wszystkich do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie koniec dnia wprawdzie był słoneczny ale za to tak mnie ciagło do jedzenia że hej na szczęście jadlam tylko białeczko wyszukiwałam sobie zajecia by nie myslec o jedzeniu tesknie za słodkim bo to był mój pocieszyciel, a dopisałam sie do klasy proteinek proszę o akceptację, pozdrawiam wszystkich do jutra

Ooo,ja często muszę szukać sobie roboty żeby nie jeść  :-D Najgorsze są weekendy...Jeśli tęsknisz za słodkim zrób sobie jakiś słodki deser protalowy,albo sernik  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się pochwaliła... 8) Ja nie znalazłam żadnych kostek odchudzonych :-D Gotuję na zwykłych,a co!!

Winiary niedawno wypuścił na rynek kostki z mniejszą zawartością soli i tłuszczu, próbowałam ważywnej i drobiowej. Opakowanie jest charakterystyczne, bo po przeciwnych stronach opakowania są w kawdratach informacje "mniej soli", "mniej tłuszczu", czy jakos tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tylda oby Ci było z nami dobrze, wsparcie tu jak nigdzie!!

Ja dokonalam odrycia :-D))))). W związku z urlopem " opijam "się czerwoną herbatą równomiernie caaaaaalyyyyyyyy dzień ,2 dzbanki dwulitrowe schodzą jak n ic i waga rewelacja...ja wiem , że mądre glowy powiedzą , że przy tej diecie trzeba dużo pić, ale moja praca nie pozwalała mi na to, rano-dopołudnia wypijałam 1 kawę a nadrabiałam po powrocie...ale efektow jakiś nie zauważylam , natomiast teraz wręcz jestem pod wrażeniem....super.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winiary niedawno wypuścił na rynek kostki z mniejszą zawartością soli i tłuszczu, próbowałam ważywnej i drobiowej. Opakowanie jest charakterystyczne, bo po przeciwnych stronach opakowania są w kawdratach informacje "mniej soli", "mniej tłuszczu", czy jakos tak :-D

Coś słyszałam,ale zapomniałam o nich  :) Jak będę na zakupach to się rozejrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete musze sie przyznac ze chyba zle szukalam hehehe ale juz jutro pojde sprawdzic ponownie. Dziekuje za cenna informacje

Dam radę ja tez nie pije zbyt duzo wody bo poprostu nie moge ale spokro widzisz taka roznice to chyba bede musiec sie zmuszac :)

Musze sie pochwalic ze wreszcie sie zmusilam i ugotowalam cos zamias jesc gotowe produkty i nawet mi posmakowalo hehe wiec jak dla mnie na poczatek jest ok :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tylda oby Ci było z nami dobrze, wsparcie tu jak nigdzie!!

Ja dokonalam odrycia :-D))))). W związku z urlopem " opijam "się czerwoną herbatą równomiernie caaaaaalyyyyyyyy dzień ,2 dzbanki dwulitrowe schodzą jak n ic i waga rewelacja...ja wiem , że mądre glowy powiedzą , że przy tej diecie trzeba dużo pić, ale moja praca nie pozwalała mi na to, rano-dopołudnia wypijałam 1 kawę a nadrabiałam po powrocie...ale efektow jakiś nie zauważylam , natomiast teraz wręcz jestem pod wrażeniem....super.....

Witam ponownie! Dam rade ja tez w III fazie malo pije ale jakos waga sie trzyma. prosze powiedz mi jak Ty teraz jesz czy tez tak poznym wieczorem czy masz okreslona godzine do ktorej jesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem.

niestey pojadlam sobie po poludniu- usmazylam placuszki i zjadlam wszystkie, trochę sledzia, trochę klopsa i waga +1 kg. Na pocieszenie przymierzylam kilka par spodni i mam lepszy nastroj.Nawet z tym kilogramem wiecej z suwaczka wszystkie jeansy wisza mi w pasie i lekko w pupie.Jak miło.

teraz czekam do 23 aby wyrobic ciasto na chlebek, bo to ciasto musi stac 12-18 godzin, a musze tak wyryrklowac,aby upiec je jutro po pracy i zeby 18 godzin od wyrobienia nie mineło, bo bedzie z mety do wyrzucenia. ale czego sie nie robi dla nauki :-D

Witam nową Proteinke i oczywiscie zycze przede wszystkim wytrwalosci , a w razie problemow pomożemy :)

Znalazłam skrobię kukurydziana w cenie 5.90 - 350 g w Szczecinie w sklepie ze zdrową żywnosci. w razie czego sluże adresem- może Pola podczas pobytu w Szczecinie skorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tylda oby Ci było z nami dobrze, wsparcie tu jak nigdzie!!

Ja dokonalam odrycia :) ))))). W związku z urlopem " opijam "się czerwoną herbatą równomiernie caaaaaalyyyyyyyy dzień ,2 dzbanki dwulitrowe schodzą jak n ic i waga rewelacja...ja wiem , że mądre glowy powiedzą , że przy tej diecie trzeba dużo pić, ale moja praca nie pozwalała mi na to, rano-dopołudnia wypijałam 1 kawę a nadrabiałam po powrocie...ale efektow jakiś nie zauważylam , natomiast teraz wręcz jestem pod wrażeniem....super.....

Ja również zauważyłamm że jak mniej piję to waga mniej spada,albo stoi.Teraz codziennie wypijam 2 litry zielonej herbatki,kawę i pół litra wody mineralnej.Kiedy piłam mniej waga nie chciała spadać tak szybko.Zatem pijcie dziewczynki duuuuuużo płynów  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbinko,co Ty ostatnio tak mało piszesz?Zawsze taka aktywna ,a teraz cisza...

Dziewczynki ,ja już się pożegnam.Jutro znowu rano pobudka,więc trzeba odpoczywać  :-D

Do jutra kochane.Miłej nocki i kolorowych snów życzę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.