Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem, jestem Sliweczko troche mnie mniej bo od poniedzialku urlop i wyjezdzam to teraz musze gonic aby po powrocie nie utonac w robocie 8)

Maragrete pisala ze tu za granica wszystko jest a nie prawda nie ma rabarbaru :-D i kotletow sojowych tez nie moge znalesc

ogolnie soi jest bardzo duzo jakiej chcesz cietej, zmielonej, w kostkach itd. a glupich kotletow nie ma :)

BALBINKO ja kupuje rabarbar w penny :-P moze zobacz tam powinni miec!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogole to witam dziewczyny! :)

witam rowniez nowe protalki!

gratuluje spadkow wagowach,sliweczko widze ze znow na paseczku w dol :-D i mari ,zuza,super ciesze sie razem z wami 8)

u mnie pogoda bardzo ladna,swieci sloneczko od wczoraj jest cieplutko,wieje tylko maly wiaterek ale cieply :-P ciekawe jak dlugo sie to utrzyma!

oczywiscie najlepsze zyczenia dla Heloizy! sto lat i spelnienia marzen!

ciesze sie ze moglam byc na tej diecie i ze sie mi udalo!Moja waga trzyma sie bardzo ladnie,jem wszystko po trochu i jestem zadowolona! oczywiscie teraz uzywam mniej tluszczu niz wczesniej,nie objadam sie jak narazie fast foodami,przeszla mi chec na slodycze...od czasu do czasu cos skubne ale nie w takich ilosciach jak przedtem! :D pozdrawiam laseczki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogole to witam dziewczyny! :-P

witam rowniez nowe protalki!

gratuluje spadkow wagowach,sliweczko widze ze znow na paseczku w dol :) i mari ,zuza,super ciesze sie razem z wami :D

u mnie pogoda bardzo ladna,swieci sloneczko od wczoraj jest cieplutko,wieje tylko maly wiaterek ale cieply :D ciekawe jak dlugo sie to utrzyma!

oczywiscie najlepsze zyczenia dla Heloizy! sto lat i spelnienia marzen!

ciesze sie ze moglam byc na tej diecie i ze sie mi udalo!Moja waga trzyma sie bardzo ladnie,jem wszystko po trochu i jestem zadowolona! oczywiscie teraz uzywam mniej tluszczu niz wczesniej,nie objadam sie jak narazie fast foodami,przeszla mi chec na slodycze...od czasu do czasu cos skubne ale nie w takich ilosciach jak przedtem! :D pozdrawiam laseczki!

Witaj Asienko!!!

Ja również się cieszę Asienko że dobrze Ci idzie,że waga nie rośnie i mam nadzieję już nigdy nie urośnie  :-D

A na moim paseczku po troszeczku mniej...mam nadzieję że tendencja spadkowa utrzyma się jak najdłużej... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zjadłam aż 2 kawałki pleśniaka z malinami 8) ,nie mogłam mu się oprzeć.Upiekłam,bo moja córcia wraca po sesji do domku,tak kusił :) ,że nie mogłam się mu oprzeć(ale tak w głębi duszy,jakoś wcale tego nie żałuję :-P ).Wyszło słoneczko ,może to już będzie lato,tak bym chciała.Pozdrawiam i obiecuję więcej dzisiaj ani jutro ciasta już nie tknę :-D 3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas mysle o chlebie. Znalazlam taki:

Chleb Adama. Wartości kaloryczne w 100 g: 259 Kcal, Białko-33 g, Węgle -1,9 g w tym cukier-0,6g, tłuszcz-13,3 g.

Skład:mąka migdałowa, gluten pszenny witalny, ziarna lnu, ziarna słonecznika, sól, przyprawy. Drożdże suche (osobno pakowane). Cała mieszanka jest bez konserwantów.

Wiem wiem- mąka i ziarna, raczej niemozliwe do wybrania z mieszanki :-D . Ale gdyby patrzec na to , ze suma wegli i tluszczy daje mniejsza wartość niż ilośc bialka to byłoby ok.

Ja chyba zwariowałam z tym chlebem,szukam, próbuje piec...coż, za 2 dni dostanę @ więc chyba to jest przyczyną tego "chlebowego szału". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane współdietowiczki !

Polu, Zuza, Mari - gratulacje spadków wagi ! U mnie stoi jak zaklęta na tych 98 kg, czasem nawet wydaje mi się że pokazuje troszkę więcej ale potem wraca do 98. Wiem że to moja wina, zdarzaja sie grzeszki, zdarza sie dzien bez picia wody i taki efekt.. ale nic to co dzień rano mamy nowy dzień w którym można zrobić wiele dobrego dla siebie i diety.. :-D

Fasolkę szparagową można na pewno , ja ją jem często w fazie warzywnej, wczesniej jadłam mrożona, teraz juz kupuję świeżą.. pycha..

Juggin - nie jedz tego chleba Adama ! Spróbuj raz jeszcze upiec nasz, normalny protalowy - może sie uda. Ja wirtuozem w pieczeniu nie jestem ale mi wychodzi. Robie wg przepisu z naszych przepisów, ze str.6 - Chleb Dukana zmodyfikowany. Uzywam do tego chlebka 1/3 paczuszki drożdży, wkładam je do nieco podgrzanego mleka, nie może być za gorące ! do tego ciepłego mleka wsypuje lyżeczke od herbaty mąki kukurydzianej, łyżeczkę mąki pszennej i pół łyżeczki a;lbo nawet mniej cukru - żeby drożdże miały pozywke i na niej wyrosły. Odstawiam na klika minut pod przykryciem. Potem smaruje palcem oliwka metalowa forme do mufinek, bo jak raz zrobiłam w formkach silikonowych to mi sie boki nie podpiekły. Wlwam ciasto i na 20-25 min do rozgrzanego wcześniej piekarnika do 200 stopni i mam 12 bułeczek. Ostatnio eksperymentuje i albo dodaje ziół oraz troche otrebów nie mielonych albo słodziku i aromatu śmietankowego ( jak w przepisie) wtedy sa takie bardziej jakby maślane bułeczki....o jest ok! Spełnia to moje "chlebowe " potrzeby - jem 2-3 szt dziennie. Nie robie ich nigdy wiecej bo to pieczywo nie ma żadnych ulepszacy i nie może leżeć dłuzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane współdietowiczki !

Juggin - nie jedz tego chleba Adama ! Spróbuj raz jeszcze upiec nasz, normalny protalowy - może sie uda. Ja wirtuozem w pieczeniu nie jestem ale mi wychodzi. Robie wg przepisu z naszych przepisów, ze str.6 - Chleb Dukana zmodyfikowany. Uzywam do tego chlebka 1/3 paczuszki drożdży, wkładam je do nieco podgrzanego mleka, nie może być za gorące ! do tego ciepłego mleka wsypuje lyżeczke od herbaty mąki kukurydzianej, łyżeczkę mąki pszennej i pół łyżeczki a;lbo nawet mniej cukru - żeby drożdże miały pozywke i na niej wyrosły. Odstawiam na klika minut pod przykryciem. Potem smaruje palcem oliwka metalowa forme do mufinek, bo jak raz zrobiłam w formkach silikonowych to mi sie boki nie podpiekły. Wlwam ciasto i na 20-25 min do rozgrzanego wcześniej piekarnika do 200 stopni i mam 12 bułeczek. Ostatnio eksperymentuje i albo dodaje ziół oraz troche otrebów nie mielonych albo słodziku i aromatu śmietankowego ( jak w przepisie) wtedy sa takie bardziej jakby maślane bułeczki....o jest ok! Spełnia to moje "chlebowe " potrzeby - jem 2-3 szt dziennie. Nie robie ich nigdy wiecej bo to pieczywo nie ma żadnych ulepszacy i nie może leżeć dłuzej.

Dzieki Kochana. nie bede jadla chleba Adama, bo go nawet nie mam, ale gdybym miala pod reką to kto wie :-D

Ja własnie znów upieklam jakies g....z przepisu, w ktorym zamienilam make pszenna na otreby zmielone i coż, jak mówia - z gó.. guzików nie nalepisz :) . Beznadziejny wyszedl.

coż, moze w weekend spróbuję zrobic jak mowisz- ostatnia próba, a jak nie to poczekam grzecznie do II fazy i wtedy zjem sobie chleb bez żadnego wymyslania. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kochana. nie bede jadla chleba Adama, bo go nawet nie mam, ale gdybym miala pod reką to kto wie 8)

Ja własnie znów upieklam jakies g....z przepisu, w ktorym zamienilam make pszenna na otreby zmielone i coż, jak mówia - z gó.. guzików nie nalepisz :-P . Beznadziejny wyszedl.

coż, moze w weekend spróbuję zrobic jak mowisz- ostatnia próba, a jak nie to poczekam grzecznie do II fazy i wtedy zjem sobie chleb bez żadnego wymyslania. :D

Juggin ja robie chlebek dokladnie z przepisu tak jak podala margarete tylko nie dodaje drozdzy a proszek do pieczenia i sole zamiast aromatu, jak wszystko wymieszam to od razu do pieca i tak na oko 50 min w 230° z nawiewem a pozniej po jakis 15 min. wylaczam nawiew i troche zmiejszam temperature i wychodzi nie najgorzej :-D

wlasnie dzisiaj bede piekla bo juz mi sie skonczyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.