Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Poola wiesz ,ja chyba Was nigdy nie opuszczę,bardzo się z Wami wszystkimi zżyłam i nie wyobrażam sobie dnia,żeby do Was nie zajrzeć :D 3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Bardzo się cieszę, że z nami zostaniesz. Mnie też Was brakuje jak nie mogę do Was zajrzeć. :-D

To taka rodzina odchudzaczek :):)8)

Uwaga bedę się chwalic :D . Zwalilam w końcu ten 1 kg i waga na suwaczku jest jak najbardziej aktualna. Coż, trzeba to przyznac ze bialka czynia cuda.

Martwi mnie weekend, bo jak to w weekend zdarzaja mi się GRZECHY straszne, ale tym razem zamierzam sie pilnowac bardziej niz zwykle. I tu apel do Was kolezanki- pomóżcie mi sie pilnowac i tchnijcie pozytywna energią. :D

Gratulacje!!! Juggin

Ja mogę Cię wspierać jedynie duchowo, niestety i w sobotę i w piątek pracuję. A że w niedzielę będę bardzo blisko Ciebie, to może fluidy powstrzymujące do Ciebie dotrą :-P:):D Mam zajęcia na Mieszka w Collegium Balticum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga bedę się chwalic 8) . Zwalilam w końcu ten 1 kg i waga na suwaczku jest jak najbardziej aktualna. Coż, trzeba to przyznac ze bialka czynia cuda.

Martwi mnie weekend, bo jak to w weekend zdarzaja mi się GRZECHY straszne, ale tym razem zamierzam sie pilnowac bardziej niz zwykle. I tu apel do Was kolezanki- pomóżcie mi sie pilnowac i tchnijcie pozytywna energią. :-P

No to ja Cię przypilnuję Kochana!!!

Jestem na środkach znieczulających na tego mojego

nieszczęsnego zęba i nigdzie w weekend nie zamieżam się

ruszać!!! Właściwie to nie mogę - bo prowadzić przez to

samochodu nie mogę.. Ale w sumie to trochę się cieszę -

bo jestem usprawiedliwiona jeśli chodzi o imprezę urodzinową

przyszłej teściowej w niedziele - więc nie będę grzeszyć.

A Ty za to będziesz miała kata nad sobą :-D

Mi też waga trochę drgnęła aż o 0,300!!! Ale się nie chwaliłam

bo ostatnie dwa dni umierałam z bólu - ale teraz już na tych tabletkach

moża żyć. Teraz muszę się umówić do chirurga dentystycznego,

bo ta moja ósemka dość kiepsko wyrosła - i bez operacji się nie obejdzie.

Ale przynajmniej będę miała problem z głowy. Mam nadzieje, że przez

to też trochę kilo zrzucę - jak będę spuchnięta i nic do ust nie będę mogła

włożyć. :D Zawsze da się znaleźć jakiś plus :D

O minusach nie będę dzisiaj pisać :)

Pozdrawiam Was serdecznie dziewczynki!!! :-*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Heloizo!

Spóźnione ale równie serdeczne życzenia urodzinowe!post-12859-1246002305_thumb.gif

Fajnie, że placuszki mogą spełniać rolę torcika no i główna zaleta mini torcika-mało świeczek się na nich zmieści. Ja też byłam niedawno u fryzjera. Weszłam i mówię tak: ‘proszę mi zrobić taką fryzurę abym wyglądała o 10 lat młodsza i szczuplejsza’. Kobieta się wystraszyła i te moje trzy piórka obcinała z godzinę, ale wyszło jej. Po 15 latach trzymania długich włosów nawet mi się podoba, tylko musze się nauczyć używać żelu i pianki, co mi na razie miernie wychodzi. Praktyka czyni mistrza, jak to ktoś powiedział, więc kiedyś się nauczę tym bardziej że w młodości chciałam być fryzjerką.

Pozdrawiam!!!!

Witaj Juggin!

Jeśli masz ochotę na chlebek a nie masz talentu do zrobienia go, to zacznij od przepisu na mufinki.

Jeśli mojej córce, totalnie nie doświadczonej w pieczeniu ani w gotowaniu, udało się upiec muffinki to Tobie na pewno też się uda. Przepis jest oczywiście na stronie z przepisami, pamiętaj żeby dodać łyżeczkę proszku do pieczenia i zamiast słodzika jakąś przyprawę to będziesz miała chlebek smakowy(sól). Wrzuć całość ciasta do formy keksówki i piecz. Pamiętaj aby formę wyłożyć papierem do pieczenia.

Jeśli chodzi o racuchy to mi się udały ale nie używałam otrębów tylko 4 łyżki mąki sojowej, 4 łyżki mąki kukurydzianej i 4 łyżki mąki owsianej – aby wyszlo w sumie 11/2 szklanki mąki. Urosły ale trwało to bardzo długo, dłużej niż na mące pszennej a potem na patelnie bez kropli oleju i nie przywierały.

Powodzenia w eksperymentach kulinarnych

Witaj Sofia!post-12859-1246002327_thumb.gif

Ale walnęłaś nam opowieść z dreszczykiem. Jak fajnie poczytać, że wszystko jest tak jak pisze Dukan, mimo że nie przestrzegałaś zasad. Oby i nam się udało. Myślę, że nie będzie aż tak źle, ja przez ten czas ( a jeszcze mi dużo zostało) odzwyczaiłam się od drożdżówek, które nałogowo , codziennie rano przed śniadaniem, do kawy od 20 lat jadałampost-12859-1246002352_thumb.gif i muszę przyznać, że ku mojemu zdziwieniu nie tęsknie za nimi. Powodem braku tęsknoty są pewnie placki, które z powodzeniem zastąpiły ciastka i mam nadzieje że już tak zostanie. No i odzwyczaiłam się od piwa, co już w ogóle wydawało mi się nie realne, nie żebym była w nałogu ale ja je piłam dla bąbelków (wody gazowanej też już nie pijam) i dla zdrowotności nerek (mam piasek w nerkach), tak mi się wydawało. Teraz wiem, że nerki żyją i mają się dobrze bez piwa, a mój organizm odzwyczaił się na dobre od gazu. Jeśli tak dalej pójdzie to jest nadzieja, że nabiorę i innych dobrych nawyków żywieniowych i III faza nie będzie dla mnie straszna i tragiczna czyt. przybierająca na wadze.

Pozdrawiam i sukcesów w gubieniu kilosków życzę.!

post-12859-1246002404_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja Cię przypilnuję Kochana!!!

Jestem na środkach znieczulających na tego mojego

nieszczęsnego zęba i nigdzie w weekend nie zamieżam się

ruszać!!! Właściwie to nie mogę - bo prowadzić przez to

samochodu nie mogę.. Ale w sumie to trochę się cieszę -

bo jestem usprawiedliwiona jeśli chodzi o imprezę urodzinową

przyszłej teściowej w niedziele - więc nie będę grzeszyć.

A Ty za to będziesz miała kata nad sobą :-D

Mi też waga trochę drgnęła aż o 0,300!!! Ale się nie chwaliłam

bo ostatnie dwa dni umierałam z bólu - ale teraz już na tych tabletkach

moża żyć. Teraz muszę się umówić do chirurga dentystycznego,

bo ta moja ósemka dość kiepsko wyrosła - i bez operacji się nie obejdzie.

Ale przynajmniej będę miała problem z głowy. Mam nadzieje, że przez

to też trochę kilo zrzucę - jak będę spuchnięta i nic do ust nie będę mogła

włożyć. 8) Zawsze da się znaleźć jakiś plus :-P

O minusach nie będę dzisiaj pisać :)

Pozdrawiam Was serdecznie dziewczynki!!! :-*

Biedactwo, wiem jak to jest, bo też to przeżywałam w wieku 27 lat. Nic przyjemnego. Ale nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło, jak mówi porzekadło: przynajmniej u teściowej dadzą Ci spokój.

Życzę Ci szybkiego załatwienia sprawy - po co cierpieć.

Uważaj na siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie .Piję kawusię i patrzę w okno na pochmurne niebo,ale suche...nareszcie nie pada!!!

W tej chwili staram się wrócić na dietę protal bo mam chęć jeszcze na 2 kg ale jakoś życie podsuwa mi tyle smakołyków, że trudno sie oprzeć...

Dodam, że jedząc normalnie (choć zgodnie z dietą bo nabiał chudy, mało pieczywa, ziemniaków itp, choć zdarzają mi sie także poza warzywami owoce oraz (!) słodycze) - schudłam po powrocie z wakacji kolejny kilogram.

To po prostu niewiarygodne...

Witaj Sofio!!! Zastanawiałam się co się u Ciebie dzieje.O wakacjach wiedziałam,piękne zdjęcia wstawiłaś na klasę  8) Zazdroszczę troszkę takich wakacji...ta woda i słońce...a u nas nie ma lata  :-D Fajnie że utrzymałaś wagę mimo tego jedzenia.Chcesz wrócić to zapraszamy!!! Wracaj do nas bu zgubić to co uważasz za zbędne!!! Pozdrawiam.

Witam przy porannej kawce i śniadanku.Juggin ja najbardziej w tym wszystkim teskniłam za chlebkiem,nigdy nie jadłam praktycznie białego pieczywa i teraz też nie.uwielbiam wszelkie ciemne chlebki na rynku teraz jest bardzo duży wybór,albo piekę sama.Ja już powoli przymierzam się do 4 fazy,jestem 10 tygodni w 3,jeszcze 20 dni.Nie pada,jest ciepło chociaż pochmurno.Żczę miłego dnia.

Ooo Mallinko!!! Ty to masz fajnie!!!Zaraz kończysz III fazę...a ja??? Mam nadzieję że będziesz do nas zaglądać i pomagać nam (mi!) gubić te moje hipciowe kilogramy  :)

Uwaga bedę się chwalic :-P . Zwalilam w końcu ten 1 kg i waga na suwaczku jest jak najbardziej aktualna. Coż, trzeba to przyznac ze bialka czynia cuda.

Martwi mnie weekend, bo jak to w weekend zdarzaja mi się GRZECHY straszne, ale tym razem zamierzam sie pilnowac bardziej niz zwykle. I tu apel do Was kolezanki- pomóżcie mi sie pilnowac i tchnijcie pozytywna energią. :D

Będę Ciebie pilnować kochana!!! Duchowo Cię wpierać będę i cały czas szeptać Ci do ucha -nie ruszaj ,nie bierz...nie wolno  :D

Pozdrawiam Was wszystkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez goraco wszystkie Panie pozdrawiam.U mnie za oknem mimo obiecanej pogody jest zimno i pochmurnie.Myslalam tez o sliweczce ciekawe czy nie ma problemow z internetem po burzy bo ponoc w jej stronach przeszla.Ja koncze III tydzien utrwalania jest ok! mimo ze w tym nalogu pracy przez dwa tygodnie zapomnialam o dniu protalowym ale wczoraj zrobilam i waga nadal pokazuje te 62,4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moje Kochane psiapsółki :-P :D :D

Serdecznie gratuluję tym protalkom którym ubyło hehe

A tym które stoją w miejscu lub kuszą ich zakazane produkty życzę cierpliwości i mówienia nie...sama wiem że to trudne, nie raz poległam na placu Dukana :-D :) 8)

Witam serdecznie również nowe protalki pamiętajcie w grupie raźniej, dacie radę!

Informuję Was że jestem po 9dniowej serii diety TURBO w sumie mam na minusie 5 cieszę się ogromnie... Teraz zastanawiam się czy zrobić sobie przerwę 3 dniową czy zacząć od początku cykl 9 dniowy, powiem Wam że jestem pod wrażeniem, te owoce, orzeszki itp i w dodatku chudnę heh fajowo!

Czytam Was systematycznie nie piszę często ponieważ to nie jest forum odnośnie turbo i nie chciałabym wprowadzać jakiegoś zamieszania!!!

Buziaki dla Was!!!

M. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!! Juggin

Ja mogę Cię wspierać jedynie duchowo, niestety i w sobotę i w piątek pracuję. A że w niedzielę będę bardzo blisko Ciebie, to może fluidy powstrzymujące do Ciebie dotrą :) 8) :-P Mam zajęcia na Mieszka w Collegium Balticum.

Dziekuję, pozytywne wibracje napewno do mnie dotrą- zawsze docierają.

No to ja Cię przypilnuję Kochana!!!

Jestem na środkach znieczulających na tego mojego

nieszczęsnego zęba i nigdzie w weekend nie zamieżam się

ruszać!!! Właściwie to nie mogę - bo prowadzić przez to

samochodu nie mogę.. Ale w sumie to trochę się cieszę -

bo jestem usprawiedliwiona jeśli chodzi o imprezę urodzinową

przyszłej teściowej w niedziele - więc nie będę grzeszyć.

A Ty za to będziesz miała kata nad sobą :-D

Pozdrawiam Was serdecznie dziewczynki!!! :-*

Gratuluje spadku wagi, oj idziesz Kochana do przodu, a zęba koniecznie trzeba usunąc, bo od takich spraw inne sie komplikują. Musisz byc dzielna Dziewczynka :D .

Witaj Juggin!

Jeśli masz ochotę na chlebek a nie masz talentu do zrobienia go, to zacznij od przepisu na mufinki.

Jeśli mojej córce, totalnie nie doświadczonej w pieczeniu ani w gotowaniu, udało się upiec muffinki to Tobie na pewno też się uda. Przepis jest oczywiście na stronie z przepisami, pamiętaj żeby dodać łyżeczkę proszku do pieczenia i zamiast słodzika jakąś przyprawę to będziesz miała chlebek smakowy(sól). Wrzuć całość ciasta do formy keksówki i piecz. Pamiętaj aby formę wyłożyć papierem do pieczenia.

Jeśli chodzi o racuchy to mi się udały ale nie używałam otrębów tylko 4 łyżki mąki sojowej, 4 łyżki mąki kukurydzianej i 4 łyżki mąki owsianej – aby wyszlo w sumie 11/2 szklanki mąki. Urosły ale trwało to bardzo długo, dłużej niż na mące pszennej a potem na patelnie bez kropli oleju i nie przywierały.

Powodzenia w eksperymentach kulinarnych

Wypróbuje w weekend na bank. Dziekuję za dobre rady, dzięki Wam i tak jestem "kulinarnym mistrzem świata" w stosunku do poziomu jaki reprezentowalam na poczatku. Teraz gotuje, pieke i prawie 80% potraw jest jadalna. :-D

Będę Ciebie pilnować kochana!!! Duchowo Cię wpierać będę i cały czas szeptać Ci do ucha -nie ruszaj ,nie bierz...nie wolno :-D

Ślwieczeko wiem, że na Ciebie zawsze możemy liczyć, potrzebny taki dobry duch jak Ty :grin:

Witajcie moje Kochane psiapsółki :D :D :D

Informuję Was że jestem po 9dniowej serii diety TURBO w sumie mam na minusie 5 cieszę się ogromnie... Teraz zastanawiam się czy zrobić sobie przerwę 3 dniową czy zacząć od początku cykl 9 dniowy, powiem Wam że jestem pod wrażeniem, te owoce, orzeszki itp i w dodatku chudnę heh fajowo!

Czytam Was systematycznie nie piszę często ponieważ to nie jest forum odnośnie turbo i nie chciałabym wprowadzać jakiegoś zamieszania!!!

Buziaki dla Was!!!

M. :D :D :D

Gratuluję Milenko tak rewelacyjnego spadku!!. Jak będziesz gubic w takim tempie to znikniesz nam z forum, więc przystopuj odrobinkę. :grin: Żartuję, niech leca kilogramy na zdrowie i na piękna sylwetkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.