Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Juggin- to dobrze że ci sie udało wrócić do suwaczkowej wagi, zawsze to mobilizacja jakas jest do dalszej walki... :)

Ja wczoraj i dzisiaj byłam w pracy bohaterka - wczoraj odmówiłam ciasta imieninowego naszego szefa

(serniczek....mniam, mniam - chyba, bo nie jadłam) a dzisiaj dziewczyny częstowały czekoladkami wedlowskimi, pachniało w całym pokoju, a ja dziarsko odwracałam głowę i...udało sie nie zjeść !

Jutro mam gości na grillu w ogrodzie ale może znów zrobię Protalo-grilla jak ostatnio (kurczak, ryby, warzywa), tylko szkoda,że wina albo piwa nie można....

No moje gratulacje Maragrete!!!Serniczka to i ja bym odmówiła ,ale czekoladki wedlowskie... 8)

A grila ja często robię  i sobie przygotowuję kurczaka,albo rybę i nie grzeszę.Gorzej z alkoholem...bo jakieś piwko by się do tego przydało  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moje gratulacje Maragrete!!!Serniczka to i ja bym odmówiła ,ale czekoladki wedlowskie... :)

A grila ja często robię i sobie przygotowuję kurczaka,albo rybę i nie grzeszę.Gorzej z alkoholem...bo jakieś piwko by się do tego przydało :-D

Śliweczko - ja tez tak ostatnio robiłam i grill był ok, ale troche grzeszyłam bo do sałatek dodawałam sosy na bazie oliwy z oliwek, jakoś te zrobione na parafinie mi nie smakują....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie nasza Balbinka ?

Komputer jej się dzisiaj zaciął czy co, milczy cały dzień .....

Jestem, jestem Maragrete ale tak sie net cial ze nie mialam sily i zdrowia przy nim siedziec :-D

Kochane witajcie !!!!!!

od poniedzialku w koncu jestem na urlopie a we wtorek wyjezdzam uff NARESZCIE 8) bo ile mozna pracowac :-P

edytah tez oddam swoj glos jak uda mi sie wejsc na nk bo narazie czarno to widze :)

ciesze sie z waszych spadkow wagowych i oby tak dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, jestem Maragrete ale tak sie net cial ze nie mialam sily i zdrowia przy nim siedziec :-D

Kochane witajcie !!!!!!

od poniedzialku w koncu jestem na urlopie a we wtorek wyjezdzam uff NARESZCIE 8) bo ile mozna pracowac :-P

edytah tez oddam swoj glos jak uda mi sie wejsc na nk bo narazie czarno to widze :)

ciesze sie z waszych spadkow wagowych i oby tak dalej :D

Balbinko o ile się nie mylę to jedziesz na urlop do Chorwacji,napisz w jakie miejsce bo 3 lata temu byłam w Slano koło Dubrownika,zwiedzałam też Split,Trogir,byłam w Medjugorje i innych fajnych miejscach.Bardzo bym chciała jeszcze kiedyś tam pojechać,jest tam pięknie i słonecznie :D Życzę Ci udanego urlopu.

Edytko glos oddałam.

Maragrete i sama widzisz,dzisiaj jestem tu już kolejny raz ,czy to nie jest uzależnienie :D 3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbinko o ile się nie mylę to jedziesz na urlop do Chorwacji,napisz w jakie miejsce bo 3 lata temu byłam w Slano koło Dubrownika,zwiedzałam też Split,Trogir,byłam w Medjugorje i innych fajnych miejscach.Bardzo bym chciała jeszcze kiedyś tam pojechać,jest tam pięknie i słonecznie :-D Życzę Ci udanego urlopu.

Edytko glos oddałam.

Maragrete i sama widzisz,dzisiaj jestem tu już kolejny raz ,czy to nie jest uzależnienie :-P 3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Malinko jade do Orasac tj. 16 km do centrum Dubrownika bede tam tydzien a pozniej promem do wloch i nastepny tydzien spedzimy w drodze przez wlochy, wracajac do domu moze jeszcze w austrii gdzies sie zatrzymamy wiednia nigdy nie widzialam chociaz moja mama mieszkala tam przez 5 lat ale wszystko do nadrobienia tylko zeby pogoda dopisala :)

wstawie link mozna zobaczyc gdzie beda wypoczywac moje styrane kosci z tluszczem 8)

http://www.generalturist.com/html/privatni...-mit-Schwimmbad

objekt nr.2177

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinko jade do Orasac tj. 16 km do centrum Dubrownika bede tam tydzien a pozniej promem do wloch i nastepny tydzien spedzimy w drodze przez wlochy, wracajac do domu moze jeszcze w austrii gdzies sie zatrzymamy wiednia nigdy nie widzialam chociaz moja mama mieszkala tam przez 5 lat ale wszystko do nadrobienia tylko zeby pogoda dopisala :-D

wstawie link mozna zobaczyc gdzie beda wypoczywac moje styrane kosci z tluszczem :)

http://www.generalturist.com/html/privatni...-mit-Schwimmbad

Oj! jakie piekne miejsca :-P wypoczywaj kochana oby tylko pogoda dopisala i jak cos to podeslij nam choc odrobine SLONCA 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedactwo, wiem jak to jest, bo też to przeżywałam w wieku 27 lat. Nic przyjemnego. Ale nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło, jak mówi porzekadło: przynajmniej u teściowej dadzą Ci spokój.

Życzę Ci szybkiego załatwienia sprawy - po co cierpieć.

Uważaj na siebie

Okazuje się, że jeszcze mi się to wszystko przeciągnie.. Bo muszę na razie

zapalenie wyleczyc, potem zaszczepic się przeciw żółtaczce i chyba kupic

znieczulenie - przynajmniej tak miała koleżanka.. Oj - ale już na tabletkach

funkcjonuję w miare spokojnie. Ale z jednej musiałam zrezygnowac, bo powodowała

u mnie nudności i straszne bóle głowy. Ale jestem dobrej myśli i chyba we wtorek

pojadę się zobaczyc z tym chirurgiem. Zobaczymy co powie - czy czekamy do mojego wyleczenia czy nie!!!

Witajcie !

Maruda, Zuza, mari - fajnie ze wasza waga spada, moje gratulacje ! Obym tak częściej musiała wam gratulowac i gratulowac... super ! :D

A u mnie znów nic- Cholera jasna, jak długo moge tak stac na tej smaej wadze.... :D

Malinko - pewnie ze cie od nas nie puścimy z forum, nawet jak bedziesz w IV i V i VI fazie..... :-D :) 8)

U mnie też ta waga stak stała i stała (chyba z 1,5-2 miesiące) - przez to nawet

jak o taki kawałeczek spadła to w siódmym niebie byłam. Białka mam do niedzieli

- więc może jeszcze coś nie coś mi spadnie.

GRATULUJĘ powstrzymania się od potrwa zakazanych , bo to naprawedę

graniczy z cudem, gdy wszyscy dookoła wymachują ci pysznościami

przed nosem.

Koleżanka z pracy wraca na protala - bo stwierdziła, że widzi po mnie

ładne efekty i że już super wyglądam :-P

Przerwała bo była na urlopie, ale chce znowu zacząc od nowa :D

I dobrze, bo razem raźniej.

Juggin WEEKEND - trzymasz się prosto??!!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane. Ale macie tempo z pisaniem. Mam nadzieje,ze jeszcze mnie pamietacie:)

U mnie wszystko w porzadku. 2tygodnie nowej diety zaliczone. Spadek na wadze to 2.4kg. Nie jest zle. Choc przyznam sie,ze duzo tez cwicze. No i w sumie malo jem, bo strasznie goraco. Dzis pol dnia nad morzem siedzialam. Jedyne co mi wchodzilo to arbuz. W polsce zimno, a tu znowu wrocilo goraco.

Balbinko ale super bedziesz miala trase. Napewno sie zrelaksujesz,czego bardzo Ci zycze.

Wszystkim protalkom, ktore zostaja w Polsce zycze duzo, duzo SLONKA:)

p.s Edytah oddalam glos na Twoje zdjecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie Dziwczyny

U mnie 2 w nocy, ale chcę Was wszystkie pozdrowić, bo wreszcie mam dostep do internetu. Nie wiem jak będzie jutro, bo lece do Saporro i z internetem może być róznie. Dzisiaj nagrzeszyłam , bo mało było białka na śniadaniu, a ja mam teraz czyste proteiny. Niestety nie przeszłam obojętnie obok ciasteczka francuskiego :-D Już nie mogę sie doczekać warzywek, bo wybór ich jest znacznie większy. Jedyne co dobre to bardzo duż piję, na moim stoliku zawsz stoi cała bateria szklanek. :) Nie mam też problemu z odmawianiem alkoholu, chociaż zbliżają się imieniny 3 Piotrów, na które sie wybieram. Do tej pory na spotkania towarzyskie chodziłam z własną herbatą, może warto coś innego wymyślić. A tak w ogóle to juz tęsknię za moja Rodziną i najchętniej wsiadłabym w samolot do Warszawy. Kontakt z Wami też jest łatwiejszy, gdy nie ma róznicy w czasie. To ode mnie dobranoc. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie Dziwczyny

U mnie 2 w nocy, ale chcę Was wszystkie pozdrowić, bo wreszcie mam dostep do internetu. Nie wiem jak będzie jutro, bo lece do Saporro i z internetem może być róznie. Dzisiaj nagrzeszyłam , bo mało było białka na śniadaniu, a ja mam teraz czyste proteiny. Niestety nie przeszłam obojętnie obok ciasteczka francuskiego :-D Już nie mogę sie doczekać warzywek, bo wybór ich jest znacznie większy. Jedyne co dobre to bardzo duż piję, na moim stoliku zawsz stoi cała bateria szklanek. :) Nie mam też problemu z odmawianiem alkoholu, chociaż zbliżają się imieniny 3 Piotrów, na które sie wybieram. Do tej pory na spotkania towarzyskie chodziłam z własną herbatą, może warto coś innego wymyślić. A tak w ogóle to juz tęsknię za moja Rodziną i najchętniej wsiadłabym w samolot do Warszawy. Kontakt z Wami też jest łatwiejszy, gdy nie ma róznicy w czasie. To ode mnie dobranoc. 8)

Dobranoc Bozenko !Ty to zwiedzisz swiata! Trzymaj sie mocno male grzeszki a czasami te duze sa wybaczalne oby tylko nie zdarzaly sie czesto Trzymam za Ciebie kciuki PA Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane dzieki za mile slowa co do odpoczynku :-D

a teraz eksperyment z chlebkiem ktorego zrobilam na bazie serkow odtluszczonych z ziolami :)

post-14755-1246041371_thumb.jpg

post-14755-1246041406_thumb.jpg

jest pyszny !!!!

nie miescil sie w keksowce to zrobilam w tortownicy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.