Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam kefir na oparzenia słoneczne. Kładziemy go warstewka na poparzone miejsca ( najlepiej tamponikiem z waty) i czekamy az sie zetnie. Potem zmywamy i nakladamy nowa warstewke.Raczej nie pachnie cudnie, ale pomaga na 100 %, wyciaga poparzenie z ciala i przeciwdziala bąbelkom poparzeniowym.Jogurt napewno ma podobne działanie.

Dziękuję Wam dziewczyny,mam jogurt i zsiadłe mleko,więc wypróbuję te naturalne leki na oparzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pusto u nas i cicho na forum. Ja osobiscie najbardziej lubie poranki kawowe na forum, gdy kazda zaglada i pisze co ciekawego sie wydarzyło, ile kilo zgubila itd. Potrzebuje Was kobitki, bo bez was smutno i nie chce sie chudnąc.

Dzisiaj dzień prawie bez grzechu, bo zjadłam sobie budyń waniliowy ze slodzikiem na mleku 0%. A poza tym protal protal protal. Do środy jestem na warzywkach, a od wczoraj mam chleb, wiec nic mi do szczęścia nie trzeba. Do chleba mam cichego wspólnika( czyt. Ukochany mój) wiec czuję, ze w tygodniu bedę znow piekla.

Pogoda dzis była bardzo ladna, choc rano sie nie zapowiadalo. Spedzilam popoludnie na spacerkach po uliczkach Szczecina, nawdychalam sie pseudozdrowego powietrza i teraz oczka mi sie kleja. Jutro znów zaczyna sie tydzien pracy, ale na pocieszenie poranna kawka z Wami.

Pozdrawiam serdecznie i zycze duzych spadkow wagi przez noc. Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie tradycyjnie rano

Wczoraj założyłam nową sukienkę i było dużo komplementów. :) Nie nosiłam jej jakiś czas, bo wyglądałam jak baleron, ale teraz uznałam, że mogę ją założyć.

Zaczyna mi doskwierać, że nie mogę się zważyć. Idę zaraz na śniadanie i utopię swoje smutki w kawie i rybce. Pojawię się później :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bożenko! Witajcie dziewczyny!

Słońca nie ma. Pada, ale lepiej niech pada u nas niż na południu. Bożenko jak będziesz wracać z Japonii, to tak po kryjomu zapakuj do walizki troszkę słońca i wypuść je u nas, niech tu też troszkę pogrzeje. Fajne uczucie tak wejść w starą sukienkę i wyglądać jak kobieta. Mi jeszcze daleko do wejścia w te odłożone ciuchy, ale jak to mówią już bliżej niż dalej.

Pozdrów Japonię i jej mieszkańców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry KOCHANE BABECZKI!!!

Marudko chlebek piękny. dziwię się, że Ci papier na nim został, bo mi się to nigdy nie zdarzyło. Zaraz po wyjęciu z pieca wyciągam chlebek (ciągnąc za papier) z blaszki i odklejam boki. Jak troszkę przestygnie to przesuwam go trochę na papierze, bo pod nim tak wilgotno jest.

No też nie wiem czemu mi ten papier został jak ładnie się wszystko upiekło.

Będę kombinować dalej :D Ale tak ładnie jak tym razem to jeszcze ani razu mi

chlebek nie wyszedł!!!!

Witam Panie tradycyjnie rano

Wczoraj założyłam nową sukienkę i było dużo komplementów. :D Nie nosiłam jej jakiś czas, bo wyglądałam jak baleron, ale teraz uznałam, że mogę ją założyć.

Zaczyna mi doskwierać, że nie mogę się zważyć. Idę zaraz na śniadanie i utopię swoje smutki w kawie i rybce. Pojawię się później :-P

Rozumiem Cię :D Ja w nowych obcisłych dzinsach i w kusej bluzeczce czuję

się prawie jak modelka :-D (no ale z tym prawie - to wiecie jak jest... 8) ).

Chyba też będę musiała w pracy w końcu się w kawę zaopatrzyć,

bo tak mi żal siedzieć przy herbatce jak Wy ciągle o kawce mówicie :)

Tylko my tu lodówki nie mamy, a bez mleka nie pijam..

U mnie znowu spadek wagi - i dziwo - o kolejne 0,100. Obiecałam pilnować

Juggin - a ona pięknie sama się pilnowała, a sama nabroiłam. No nic ważne, że

tydzień białkowy jeszcze działał. Zaraz zabieram się za sałatkę - oczywiście

mam na myśli jedzenie :D :D :D .

Juggi gratuluję samokontroli.

Śliweczko nie zazdroszczę poparzenia - ale koleżanki dobrze radzą, więc mam

nadzieje, że przetrwasz.

A u mnie wczoraj wieczorem i straszna ulewa i burza była. Dzisiaj mam wieczorkiem

brata odebrać.. z miasta obok, ale jak będzie tak jak wczoraj to chyba się posikam

ze strachu!!! Burza jest ok - ja siedzie w domu i nigdzie nie muszę wychodzić.

No i całe szczęście, że w pobliżu mnie nie ma żadnej wody i na wzniesieniu tak

jakby mieszkam. Narazie - bo tam gdzie się przeprowadzę to mnóstwo stawów

będę miała dookoła.. To ma swój urok na niedzielny spacerek z dzieckiem...

Ale to wszystko!!!

Miłego dzionka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim protalkom!!!!!!

tradycyjnie juz z kawka w garsci 8)

w koncu urlop hurrrrraaaaaa!!!!!!! jeszcze tylko pare rzeczy dociagne do konca i juz nie mysle o pracy przez dwa tygodnie :-P

dzisiaj przylatuje moj syn nie widzialam go pol roku :) i juz od rana mam dobry humor nawet waga mi nie straszna :D

Bozenko moje gratulacje !!!!!! oj jak ja juz bym chciala w jakis fajny sexii ciuszek wejsc i nie wciagac brzuszyska i zeby faldy tluszczu mi sie nie wylewaly z boku ale coz porzyjemy zobaczymy moze w koncu nadejdzie ten dzien :D

Benek widze ze i ty popijasz z nami ranna kawke :D i nie martw sie slonko bedzie podobno ida afrykanskie upaly :D

Marudo widze ze u ciebie tez dobrze zaczal sie dzien spadkiem wagi i tak trzymac :D a burza napewno cie ominie takze nie martw sie na zapas :D

Milego dnia dziewczynki :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellooo moje Kochane Proteinki 8)

Pogoda szara , bura, ale to już tak ma byc bo zostalo mi jeszcze kilka kilogramów do zgubienia.. a potem juz bedzie lato :D

Benek masz cłakowita rację- pomimo , ze nie lubie to przyjme na Szczecin kazdą porcję deszczu zamiast ludzai na poludniu, to co tam sie dzieje jest koszmarne. Nie ma sensu wbijać sie w dyskusje na temat naszego kraju i ludzi, ktorzy maja w nim cokolwiek do powiedzenia, bo to temat rzeka. Ale gdy dzis uslyszałam, ze zapomogi wyniosa tyle ile wyniosłoby zabezpieczenie przed powodzą, to niestety tylko łza sie w oku kręci na taką bezczynność.

Dzień dobry KOCHANE BABECZKI!!!

U mnie znowu spadek wagi - i dziwo - o kolejne 0,100. Obiecałam pilnować

Juggin - a ona pięknie sama się pilnowała, a sama nabroiłam. No nic ważne, że

tydzień białkowy jeszcze działał. Zaraz zabieram się za sałatkę - oczywiście

mam na myśli jedzenie :D :D :D .

Juggi gratuluję samokontroli.

Miłego dzionka!!!

Marudko Kochana 100 g to tez spadek no nie?? A uwierz mi, ze te małe spadki sa trwalsze niż te duże. W sobotę byłam taka chudziutka ze szok. Spadlo mi 2 kg, a juz dzis rano wrócilo 1,5 kg :-P . Widzisz sama- cieszymy sie z kazdych spadkow.

A czym to Panna nagrzeszyla?

Ja trzymałam się dzielnie ( za wyjątkiem budyniu) , ale mam @ wiec moje spadki sa łudzące, nigdy wtedy nie wiem czy schudlam czy tez przytyłam. Zobaczymy za kilka dni.

Czesc wszystkim protalkom!!!!!!

tradycyjnie juz z kawka w garsci :D

w koncu urlop hurrrrraaaaaa!!!!!!! jeszcze tylko pare rzeczy dociagne do konca i juz nie mysle o pracy przez dwa tygodnie :D

dzisiaj przylatuje moj syn nie widzialam go pol roku :) i juz od rana mam dobry humor nawet waga mi nie straszna :D

Milego dnia dziewczynki :-D

Balbinko szalejesz dziś co?? Syn pewnie zacałuje mame na śmierć?? Ciesze się, że rodzinka sie skompletuje na jakis czas, bo nie wyobrazam sobie nie widziec rodziców pół roku. Mieszkam 120 km od rodzicow, a byl taki czas ze co weekend siadalam w autko i do mamci zasuwałam.

Poza tym zycze Wam milego dzionka.

Śliweczko- jak tam Twoj mahoń na pleckach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam juz robie kawe i siadam z wami albo może nie , bo humor mam kiepski , wprawdzie nie pada ale pewnie zaraz będzie i ten nastroj już wczoraj mnie dopadła chandra, narazie pa

Gaja dawj tu do nas- chandre zostaw w innym pokoju :-D . W kilka osób zawsze raźniej pokonac złe humory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.