Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hellooo moje Kochane Proteinki :)

A czym to Panna nagrzeszyla?

JUGGIN

Z tego maleńkiego spadku to cieszę się ogromnie - bo wolałabym

mieć codziennie o 0.1 mniej - niż przeżywać zastój jak ostatnio ...

A w diecie - trochę mnie gubi lidl i firma linessa. Tyle pyszności

naprodukowali (choć dla nas to chyba tylko jogurty i serki są ok w diecie),

że czasami przy warzywkach (i weekendzie) pozwlam sobie na co nie co..

Zapłaciłam za to złym samopoczuciem i wzdętym brzuchem - auć..

ALE WAGA SPADŁA!!! To pewno przez to, że w sumie cały tydzień pięknie

się trzymałam na samych białkach. Zaczynam kolejny tydzeń z kolejnymi

siłami.

witam juz robie kawe i siadam z wami albo może nie , bo humor mam kiepski , wprawdzie nie pada ale pewnie zaraz będzie i ten nastroj już wczoraj mnie dopadła chandra, narazie pa

GAJA2B

Głowa do góry!!! Będzie dobrze - wróciłaś na diete i będziesz wyglądać

SUPER, i czuć się będziesz świetnie!!! Idź na zakupy i zafunduj sobie sexi

bluzeczkę!!! Od razu poczujesz się lepiej. I wcale nie musisz przepłacać :-D

Ja z racji nikczemnego wzrostu raczej ubieram się w ciucholandach, bo np.

jak mam kupić nowe spodnie i je skracać - to wolę kupić jakieś używane

i nawet ze skróceniem wychodzi mnie to taniej niż nowe. A naprawdę ładne

rzeczy można tam wygrzebać. Fakt też średnio przepadam za przekopywaniem

tych rzeczy.. ale od czasu do czasu nawet nabieram ochoty. Tym bardziej gdy

kupuję coś mniejszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

UŚMIECHNIJ SIĘ!!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam juz robie kawe i siadam z wami albo może nie , bo humor mam kiepski , wprawdzie nie pada ale pewnie zaraz będzie i ten nastroj już wczoraj mnie dopadła chandra, narazie pa

gaju szkoda czasu i energi na zly humor, zrob kawke, pusc fajna muzyczke i relaksuj sie kochana :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitki Wy to nawet w głaz serce włożycie i największy snopek siana rozweselicie!

Wcale się nie dziwię, że my w nałogu forumowym jesteśmy, sama też kombinuję jak mogę żeby tu zajrzeć i uśmiać siępost-12859-1246258258_thumb.gif można i pocieszenie znaleźć.

Balbinko! oby już przyszły te afrykańskie upały, mogą być nawet japońskie. Poprosiłam Bożenkę, aby trochę słońca do nas przywiozła, tylko żeby jej celnicy nie dorwali na przemycie... :-D

Juggin! Ty to powinnaś zacząć jakąś książkę pisać, najlepiej o naszym forum. Twoje porównania, język pisany są wprost niesamowite. >.....mahoń na plecach...< a może jak nie pisanie książki, to może teksty dla jakiegoś kabareciarza..?

Gaja! czytałaś co Juggin pisze? siadaj do stołu i kaffffke pijemy, humorki poprawiamy i wage zrzucamy. Z Marudą do sklepu po sexi bluzeczkę i nie tylko..... i świat od razu ładniejszy się stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane protalki!!!

Wróciłam do Was!! Nie było mnie przez tydzień czasu bo byłam na urlopie i nie dochodziłam do kompa - choć mnie ciągło forum ale wiecie jak to w domu nie było czasu i chciałam odpocząć. Do tego wolny internet był. Ale teraz już wróciłam na wspólną drogę i będzie ok. Naprodukowałyście tyle stron, że nie wiem czy kiedykolwiek zdołam to nadrobić ale postaram się. Moja dietka w domu bez większych zmian. Ja po prostu nie mogę b7ć w domu bo dietki nie trzymam w ryzach i nie mam efektów. Wstyd sie przyznać ale dziś miałam znów 64,9 kg i chyba już tych 5 kg nie zgubie do końca świata.

trzymajcie sie dziewczynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane koleżanki!

Dopijam kawkę i tak sobie Was czytam...

A na Podlasiu znowu praży słońce...jest gorąco i strasznie duszno.Ale dzisiaj już bez bluzki nie wyjdę na to słońce  8)

Śliweczko- jak tam Twoj mahoń na pleckach??

To na plecach to raczej ognista czerwień,a nie mahoń  :-D Noc jakoś przespałam,troszkę ulżyło mi po posmarowaniu pleców  kwaśnym mlekiem  :D Zapach odrażający  :-P ,ale środek skuteczny...dało się spać.Dzisiaj  biustonosz mi przeszkadzał  :D musiałam go zdjąć  :D mam nauczkę ...zachciało mi się opalać  :)

Balbinko ,Śliweczka jest,ale zanim przeczyta i odpisze popijając kawkę to trochę czasu mija  :D Mąż z pracy wrócił po nocnej zmianie i rozmawialiśmy,a dopiero potem mogłam włączyć kompa  :D Inaczej by się obraził  :D

Marudko,mnie też cieszy każdy,nawet najmniejszy spadek.Jakby codziennie spadało 100 g to tygodniowo byłoby 700 g ,a miesięcznie 3 kg ,to nie jest tak źle  :D

Gaju ,popieram moje przedmówczynie,głowa do góry!!!

Pozdrawiam serdecznie poniedziałkowo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane protalki!!!

Wróciłam do Was!! Nie było mnie przez tydzień czasu bo byłam na urlopie i nie dochodziłam do kompa - choć mnie ciągło forum ale wiecie jak to w domu nie było czasu i chciałam odpocząć. Do tego wolny internet był. Ale teraz już wróciłam na wspólną drogę i będzie ok. Naprodukowałyście tyle stron, że nie wiem czy kiedykolwiek zdołam to nadrobić ale postaram się. Moja dietka w domu bez większych zmian. Ja po prostu nie mogę b7ć w domu bo dietki nie trzymam w ryzach i nie mam efektów. Wstyd sie przyznać ale dziś miałam znów 64,9 kg i chyba już tych 5 kg nie zgubie do końca świata.

trzymajcie sie dziewczynki.

Nooo,nareszcie jesteś,a już się martwiłam że może nas opuściłaś  :-D Anulko,zgubisz te 5 kg,zgubisz napewno.Teraz pracujesz,nie siedzisz w domu...napewno waga spadnie  :) Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka a co zle ci z nami ? jak zgubisz te 5 kiloskow to pojdziesz w swiat i tyle cie bedziemy widziec (oczywiscie zart)

poleca, poleca te kiloski ze nawet sie nie obejrzysz a juz bedziesz w IV farzie kochana :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochane!!!

Kujawy dziś zamglone, wilgotne i jakieś takie klejące, że fuj :-D no ale chociaż nie pada.

Waga sobie stoi, ale musi znowu ruszyć tym bardziej, że od dziś białka zaczynam.

Słuchajcie kupiłam w Carrefour świetną mąkę. Wydaje mi się, że jest ona dozwolona w naszej diecie (oczywiście w małych ilościach). Skład : skrobia kukurydziana, mąka kukurydziana, zagęszczacz; guma guar, dekstroza.

Nazywa się to cudo maka bezglutenowa na naleśniki. Powiedzcie co sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka a co zle ci z nami ? jak zgubisz te 5 kiloskow to pojdziesz w swiat i tyle cie bedziemy widziec (oczywiscie zart)

poleca, poleca te kiloski ze nawet sie nie obejrzysz a juz bedziesz w IV fazie kochana :-D

Balbinko bardzo dobrze mi z Wami i na pewno tak szybko nie odejdę....będę bardzo dłłłłłłłuuuuuugo w III fazie. Ale powiedzcie.....kiedy ja nadrobię te zaległości....TYLE STRON!!!! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.