Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Kochane!!!

Kujawy dziś zamglone, wilgotne i jakieś takie klejące, że fuj :-D no ale chociaż nie pada.

Waga sobie stoi, ale musi znowu ruszyć tym bardziej, że od dziś białka zaczynam.

Słuchajcie kupiłam w Carrefour świetną mąkę. Wydaje mi się, że jest ona dozwolona w naszej diecie (oczywiście w małych ilościach). Skład : skrobia kukurydziana, mąka kukurydziana, zagęszczacz; guma guar, dekstroza.

Nazywa się to cudo maka bezglutenowa na naleśniki. Powiedzcie co sądzicie??

Zuza,a jakie ma wartości ta mąka...ile białka ile węgli? Bo dekstoza to cukier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie kupiłam w Carrefour świetną mąkę. Wydaje mi się, że jest ona dozwolona w naszej diecie (oczywiście w małych ilościach). Skład : skrobia kukurydziana, mąka kukurydziana, zagęszczacz; guma guar, dekstroza.

Nazywa się to cudo maka bezglutenowa na naleśniki. Powiedzcie co sądzicie??

Wszystko oprócz dekstrozy dokładnie dozwolone :-D Ale dekstroza to po prostu glukoza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bożenko! Witajcie dziewczyny!

Słońca nie ma. Pada, ale lepiej niech pada u nas niż na południu. Bożenko jak będziesz wracać z Japonii, to tak po kryjomu zapakuj do walizki troszkę słońca i wypuść je u nas, niech tu też troszkę pogrzeje. Fajne uczucie tak wejść w starą sukienkę i wyglądać jak kobieta. Mi jeszcze daleko do wejścia w te odłożone ciuchy, ale jak to mówią już bliżej niż dalej.

Pozdrów Japonię i jej mieszkańców.

Zapakowanei słońca do walizki masz jak w banku 8) Z tym wyglądem jak kobieta to bez przesady, ale grunt, że widać różnicę :) . Z pozdrowieniami będzie ciężko, bo pojapońsku umiem tylko dzień dobry, do widzenia, proszę, dziekuję i tak. Może wystarczy jak powiem od Ciebie dzień dobry :-D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno, jak już kupiłam , to zużyję. Dodałam wczoraj dwie łyżki do chlebka i fajnie podrósł. Mam tylko nadzieję, że aż tak bardzo mi na wagę nie wpłynie :-D

Jakoś nie mogę się doczytać niczego z tego zdjęcia  :) Wiele produktów zawiera cukier,nie wiem tylko jaka ilość tego jest w Twojej mące.Napewno nic się nie stanie jak po trochu będziesz dodawała jej do np.chlebka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam przepiszę. Zrobiła fotkę bo jest trochę namieszane w tym opisie :-D

Analyse fur 100 g

EiweiB/eiwitten/protides (Nx6,25) 1,2 g

Kohlenhydrate/koolhydraten/glucides (p.d. a 100) 86,3 g

davon Zucker/waarvan suiker/ dont sucre 1,5 g

fett/vet/lipides 0,8g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam przepiszę. Zrobiła fotkę bo jest trochę namieszane w tym opisie 8)

Analyse fur 100 g

EiweiB/eiwitten/protides (Nx6,25) 1,2 g

Kohlenhydrate/koolhydraten/glucides (p.d. a 100) 86,3 g

davon Zucker/waarvan suiker/ dont sucre 1,5 g

fett/vet/lipides 0,8g

Ło matko...nic nie kumam  :-P Ale mogę się tylko domyślać że te kohlenhydrate to węgle  :D ,eiweib to białka  :) ,dalej to już rozumiem .Ale pewności nie mam...trzeba prosić o tłumaczenie Balbinkę  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane protalki!!!

Wróciłam do Was!! Nie było mnie przez tydzień czasu bo byłam na urlopie i nie dochodziłam do kompa - choć mnie ciągło forum ale wiecie jak to w domu nie było czasu i chciałam odpocząć. Do tego wolny internet był. Ale teraz już wróciłam na wspólną drogę i będzie ok. Naprodukowałyście tyle stron, że nie wiem czy kiedykolwiek zdołam to nadrobić ale postaram się. Moja dietka w domu bez większych zmian. Ja po prostu nie mogę b7ć w domu bo dietki nie trzymam w ryzach i nie mam efektów. Wstyd sie przyznać ale dziś miałam znów 64,9 kg i chyba już tych 5 kg nie zgubie do końca świata.

trzymajcie sie dziewczynki.

Anula, jak się cieszę, że jesteś. Już się martwiłam, że uciekłas od Protala. A z kim Ci będzie tak źle jak z nami :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam przepiszę. Zrobiła fotkę bo jest trochę namieszane w tym opisie :-D

Analyse fur 100 g

EiweiB/eiwitten/protides (Nx6,25) 1,2 g

Kohlenhydrate/koolhydraten/glucides (p.d. a 100) 86,3 g

davon Zucker/waarvan suiker/ dont sucre 1,5 g

fett/vet/lipides 0,8g

Chyba macie rację z tą mąką, ze pierwsze to białka, a nastepne węglowodany. Dobrze, że tłuszczu prawie nie ma, ale chyba skład maki i skrobii kukurydzianej je st lepsz, już nie mówiąc o mące sojowj odtłuszczonej. Ale, Zuza w małych ilośiach to na pewno możesz zjeść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,wprawdzie nie z rana ,ale dopiero teraz mam czas na kawkę,rano miałam dużo zajęć.Teraz sobie siedzę z maseczką na pyszczydle bo jutro jadę do jeleniej góry na kurs i chce ładnie wyglądać :) Nie ważę się dopóki nie skończy się@.Muszę zrobic dwa dni białkowe bo w piątek jadę na 3 dni do Wrocławia do mojej córki i na pewno nagrzeszę 8) Dziecko funduje mamie dzień w SPA :-P Będę nie tylko szczupła ,ale i piękna :-D .zaraz ide z sunią na spacer zobaczę jak tam rzeka ,czy nie wylała dalej.W nocy padało ale teraz coś tam nawet troche przebija się słonko zza chmur.pozdrawiam ,wpadne póżniej3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.