Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Wam przepiszę. Zrobiła fotkę bo jest trochę namieszane w tym opisie :)

Analyse fur 100 g

EiweiB/eiwitten/protides (Nx6,25) 1,2 g

Kohlenhydrate/koolhydraten/glucides (p.d. a 100) 86,3 g

davon Zucker/waarvan suiker/ dont sucre 1,5 g

fett/vet/lipides 0,8g

eiweiß - bialka

kohlenhydrate - weglowodany

davon zucker - do tego cukier (albo w tym cukier)

fett - tluszcz a fujjj

sklad taki sobie ale jak juz kupilas to co ma sie zmarnowac na zdrowie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eiweiß - bialka

kohlenhydrate - weglowodany

davon zucker - do tego cukier (albo w tym cukier)

fett - tluszcz a fujjj

sklad taki sobie ale jak juz kupilas to co ma sie zmarnowac na zdrowie :-D

Dziękuję Balbinko za tłumaczenie. Nie dam się jej zmarnować. Dziś pierwszy raz od rozpoczęcia diety zrobię naleśniki :) A co! Pozdrawiam. wreszcie jest słonko!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim :)

Gratuluje spadkow wagi!

Ja sie niestety takowym pochwalic nie moge poki co :-D

Ale przynajmniej juz zakonczylam zabkowanie i juz mnie ta cholera nie boli, za to kiedy rosl tak mi wypchal dziaslo do gory ze nadal nie moge buzi zamknac do konca = grysc tak porzadnie tez nie moge :\ Ehh..za tydzien w czwartek wyrywanko :-P

Marudo a jak u Ciebie?

Kolejne 2 z moich kolezanek przechodza na Protal, i mam nadzieje ze dolacza do forum bo bardzo ale to bardzo im to polecam 8)

Ja od dzisiaj zaczynam cwiczyc zeby mi sie ponaciagalo cialko tu i owdzie hehe.

Pozdrawiam wszystkich ciepluchno i dodam tylko ze w Anglii pogoda tez nie specjalna...jest cieplo, ale bardzo pochmurnie, czasem cos popada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wojaciepla

Wiatm wszystkich. Dzis ja rowniez zaczelam diete Protal, poniewaz moje dwie znajome ja bardzo zachwalaja. Mama do stracenia 10 kg, by wrocic do swojje ukochanej wagi. Dzis zjadlam 3 bialka z jajek, 250 ml jogurtu naturalnego. Mam w planie zjesc 2 piersi gotowane z kurczaka, i otreby, a potem jeszcze pewnie salatke z jajek z tunczykiem. Wypilam juz 1l wody, a w planie mam na dzien 2,5 l.

Jak narazie wszystko ok, tylko czuje ze mam umysl jakis taki "zamglony", oby to uczucie nie trwalo dlugo... Chcialabym poprosic by ktos dal mi znac gdzie moge znalesc przepisy dotyczace diety Protal? Dziekuje i pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim :)

Marudo a jak u Ciebie?

Jutro jadę na wizytę do chirurga i dopiero się dowiem co mi powie.

Oj -ale teraz mnie oświeciło, że przez to nie będę na forum... Buuuu 8)

Wstane przed lekarzem napewno.. i po... też znajdę czas!!! :-P

ooooo.. burza.. pięknie - zaczyna się!!! Przeprowadzam się na północ!!! :-D

<foch>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was po weekendowej nieobecności na forum!

Moja waga, jak na nią w piątek nakrzyczałam i wyzwałam od choler... i nie tylko, to się chyba mojego gniewu przestraszyła i dziś rano pokazała delikatny spadek ! HURRA! ale jej jeszcze nie chwale, żeby nie zapeszyć.... bo jeszcze usłyszy i wróci do "starej" wielkości.. :-D :) .

Ale tak poważnie to wczoraj skończyłam warzywa wiec ten malutki spadek dziś rano mnie zdziwił, ale na suwaku nie zmieniam, zobaczę czy mi sie na białkach dzis i przez następne dni ustabilizuje na tym niższym poziomie.

A swoja droga to dzwne, byłam na białkach z warzywami i to nawet przedłużyłam o 1 dzień tą fazę, bo w niedziele miałam grilla u mnie w ogrodzie i pewnie i tak bym sie nie oparła pysznym sałatkom, więc teraz zrobie 6 dni samych białek i sei wyrówna. A do tego troszke nagrzeszyłam, bo wypiłam lampke szampana, lampke czerwonego wina i zjadłam 1 duża morele i kilka truskawek... a mimo to rano..niespodzianka - troszke w dół... :D

Sliweczko, Marudo, Juggin -super spadki, nawet malutkie ale cieszą ! gratuluje i ciesze sie z Wami !

Śliweczko - współczuje bólu spieczonych ramion i pleców - wiem że to strasznie nieprzyjemne, ale to zsziadłe mleko lub kefir powinny dac ulgę.. ale rozumiem że jak zastoswałas to mleko czy kefir było 0%....koniecznie.... jak protal to protal.... 8) :-P :D , ha, ha, ha!

Bożenko- nie bede sie powterzać ,że zazdroszcze ci tej orientalnej podróży, nawet jesli musisz tam pracowac czy uczyc sie to i tak cos tam nowego zobaczysz, czegoś spróbujesz (makaron ! :D !), czegos doswiadczysz. Pisz do nas jak nawjecej, abysmy i my mogły odetchnąć ta atmosferą dalekich podróży...

Pysiek, Balbinko -zycze wam wielu wrażeń, solidnej porcji odpoczynku i ...utraty kilosków...na urlopie.

Malinko - wow..SPA + świadomość utraconych kilogramów = lepsze samopoczucie + seksowniejszy wygląd. Gratulacje ! Relaksuj sie i wracaj do nas na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm wszystkich. Dzis ja rowniez zaczelam diete Protal, poniewaz moje dwie znajome ja bardzo zachwalaja. Mama do stracenia 10 kg, by wrocic do swojje ukochanej wagi. Dzis zjadlam 3 bialka z jajek, 250 ml jogurtu naturalnego. Mam w planie zjesc 2 piersi gotowane z kurczaka, i otreby, a potem jeszcze pewnie salatke z jajek z tunczykiem. Wypilam juz 1l wody, a w planie mam na dzien 2,5 l.

Jak narazie wszystko ok, tylko czuje ze mam umysl jakis taki "zamglony", oby to uczucie nie trwalo dlugo... Chcialabym poprosic by ktos dal mi znac gdzie moge znalesc przepisy dotyczace diety Protal? Dziekuje i pozdrawiam wszystkich.

Witam na forum kolejna proteinke :-D Poniżej link do przepisów na pyszne dania:

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...=7437&st=90

Duzo wytrwalosci i szybkiego spadku wagi dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Wojaciepla,  nowa Proteinko!!!  :-D

Z nami wszystko będzie ok!!! W trudnych chwilach pomożemy i wesprzemy dobrym słowem.Przepisy do diety masz tu :

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...t=0&start=0

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum kolejna proteinke :-D Poniżej link do przepisów na pyszne dania:

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...=7437&st=90

Duzo wytrwalosci i szybkiego spadku wagi dla Ciebie.

Ehehehehehe...byłaś szybsza... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm wszystkich. Dzis ja rowniez zaczelam diete Protal, poniewaz moje dwie znajome ja bardzo zachwalaja. Mama do stracenia 10 kg, by wrocic do swojje ukochanej wagi. Dzis zjadlam 3 bialka z jajek, 250 ml jogurtu naturalnego. Mam w planie zjesc 2 piersi gotowane z kurczaka, i otreby, a potem jeszcze pewnie salatke z jajek z tunczykiem. Wypilam juz 1l wody, a w planie mam na dzien 2,5 l.

Jak narazie wszystko ok, tylko czuje ze mam umysl jakis taki "zamglony", oby to uczucie nie trwalo dlugo... Chcialabym poprosic by ktos dal mi znac gdzie moge znalesc przepisy dotyczace diety Protal? Dziekuje i pozdrawiam wszystkich.

Witaj z nami Protalkami ! życzę sukcesów i miłego chudnięcia w naszym towarzystwie !

Przepisy znajdziez na tym naszym forum smaczny. pl, jest specjalna zakładka z przepisami na dietę Protal, na bieżąco uzupełniana.

Pozdrówki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w sobotę na szybko zrobiłam sobie krewetki z warzywami i moje dziecko mi "zeżarło" polowe, bo wyszły pycha. Kupiłam najtańsze krewetki koktajlowe mrożone w Macro Casch and Carry i wrzuciłam zamrożone na patelnie, na łyzeczke oliwki z oliwek, ale one szybko puściły sok/wode podgrzałam i dołożyłam miesznke warzyw chinskich, takich "na patelnię", potem troche sosu sojowego, i łyżke koncentratu pomidorowego. Wszystko poddusiłam i do paszczy.....pycha. Szybko, niedrogo i co najważniejsze...protalowo ! :-D

Wrzucepotem ten"przepis" na nasza stronke, a co...niech i ja mam w niej jakis swój udział, bo póki co to tylko korzystam a nic swojego tam nie dołożyłam... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko - współczuje bólu spieczonych ramion i pleców - wiem że to strasznie nieprzyjemne, ale to zsziadłe mleko lub kefir powinny dac ulgę.. ale rozumiem że jak zastoswałas to mleko czy kefir było 0%....koniecznie.... jak protal to protal.... :-D :) 8) , ha, ha, ha!

No pewnie że 0%  :-P inaczej się nie da  :D nawet na plecach protalowo  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też witam serdecznie Wojaciepla i zyczę jak najszybszych spadków wagi. :)

Ja dzisiaj na swoje nieszczęście pomaszerowałam zwiedzać browar :-D . Jak myślicie co tam sprzedawali, a ja wypiłam. Dla ułatwienia dodam, że barzo smakuje gdy jest gorąco. Całe szczęście, że było daleko i może część tej wody ognistej udało mi sie z siebie wyparować 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.