Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też planuję wygrać w lotka :D i też chciałabym pojechać do Chin...jak wygram to Ciebie Anulko zabiorę...ok?

U Ciebie burza ,a u mnie w słońcu 45 stopni,rozpuszczam się!!!!!!!!

Śliweczko trzymam Cię za słowo!!! Tylko obyś szybko wygrała w totka. Jak ja wygram to Ciebie też zabiorę hi hi hi

U mnie na razie przestało grzmieć i strzelać ale jest nadal pochmurno i ciemno. I wiecie co....?......nawet grad padał miejscami a lało jakby oberwanie chmury woda stała na ziemi - studzienki nie nadążyły odbierać. Pozdrawiam do jutra. Pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pewnie że wrzuć! Smacznie brzmi,ale ja niestety nie przełamię swojej niechęci do krewetek...one tak obrzydliwie wyglądają... :lol:

Śliweczko, ja też nie mogłam się pzrtez wiele lat przekonać, ale 2 tygodnie temu w końcu pokonałam samą siebie i dopisuję się do listy ulubieńców krewetek :-D Małży i innych obślizłych nie tknę, ale krewetki są super :-D

Poczytałam właśnie o 6 Weidera, ćwiczyła któraś z Was? Właśnie się okazało, że drugi tydzień urlopu będę miała mocno plażowy i tak mnie natchnęło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałam właśnie o 6 Weidera, ćwiczyła któraś z Was? Właśnie się okazało, że drugi tydzień urlopu będę miała mocno plażowy i tak mnie natchnęło :D

A co to sa za ćwiczenia ? jakies specjalne ? dla pozbycia sie tłuszczyku czy ogólnie usprawniajace ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też planuję wygrać w lotka  :D i też chciałabym pojechać do Chin...jak wygram to Ciebie Anulko zabiorę...ok?

U Ciebie burza ,a u mnie w słońcu 45 stopni,rozpuszczam się!!!!!!!!

Sliweczko o mnie tez nie zapomnij ja tez chce do tej Japoni pliss!!!

Goraco wszystkie Panie pozdrawiam gratuluje spadkow wagi nawet te niewielkie ale ciesza. Witam nowa protalke i zycze wytrwalosci w dietce.

U mnie caly dzien upal podobnie jak u Sliweczki parno i goraco,ale niestety juz przyszlo zachmurzenie no i probuje padac i grzmiec ale narazie tylko probuje i oby tak zostalo

6Weidera probowalam cwiczyc poczatki byly ok! gorzej z wieksza iloscia lepiej poradzilam sobie z dieta.

Jesli chodzi o krewetki i itp.to jak mi mama o nich mowila to nie moglam sluchac az sama sprobowalam rewelacja dobrze przygotowane to palce lizac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Protalki, nareszcie doczytalam zaleglosci weekendowe - duuuzo tego wyszlo :-D

Ale potem w nagrode idziemy z ukochanym na kawkę do jakiejś knajpeczki- wystroje sie jak na laske przystało i bede obnosić się z moim coraz mniejszym cialkiem. Oj coraz milej mi sie z tego powodu robi :-D

Cieszą sie gdy chudniemy i mogą dumni jak paw obnosić sie nami w towarzystwie, ale gdy siedzimy na forum aby zlapac motywacje to już im nie fajnie...

Mój ślubny cale szczescie nie protestuje jak widzi mnie przy kompie - moze dlatego ze jak wraca okolo 20 do domu to marzy tylko o odpoczynku, to ktorego wcale nie jestem niezbedna :-D

Dziecko funduje mamie dzień w SPA :lol: Będę nie tylko szczupła ,ale i piękna :D .

Alez Ci zazdroszcze tego SPA.... :)

Wiatm wszystkich. Dzis ja rowniez zaczelam diete Protal, poniewaz moje dwie znajome ja bardzo zachwalaja.

Witaj wsrod nas :) wytrwalosci i szybkiego spadku wagi zycze :)

Śliweczko, ja też nie mogłam się pzrtez wiele lat przekonać, ale 2 tygodnie temu w końcu pokonałam samą siebie i dopisuję się do listy ulubieńców krewetek :) Małży i innych obślizłych nie tknę, ale krewetki są super :)

Poczytałam właśnie o 6 Weidera, ćwiczyła któraś z Was? Właśnie się okazało, że drugi tydzień urlopu będę miała mocno plażowy i tak mnie natchnęło :lol:

Krewetki baaaardzo lubie, choc kiedys nie moglam na nie spojrzec. Podobnie bylo ze slimakami, nie wyobrazalam sobie jak mozna wziac je do ust. Zmienilam zdanie gdy bylam w Brukseli. Na wesolym miasteczki zjadlam slimaka gotowanego i okazal sie naprawde smaczny - jak zelek :)

Co do cwiczen - widzialam kiedys filmik na tube i uznalam ze dla mnie to zbyt ciezkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wojaciepla

Tak to ja Paulinka, droga Bagi :D Koncze pierwszy dzien i jest dobrze. Tyle tylko, ze od tej ilosci wody to sie ledwo ruszam, Damian(moj mezczyzna) zaczyna podejrzewac dzidziusia haha :) Wlasnie gotuje mu obiad, i narazie nawet o dziwo mnie to nie irytuje :lol: dziekuje za pozdrowienia i powitanie :-D A wlasnie sie zastanawiam czy sledzie w occie sa ok w I fazie? piszcie szybko prosze, bo mam je juz w lodowce hi hi :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko o mnie tez nie zapomnij ja tez chce do tej Japoni pliss!!!

Nie ma sprawy Grazzia,nie zapomnę o Tobie.Wybierałyśmy się z Anulką do Chin,ale i  do Japonii zajedziemy  :D

Tak to ja Paulinka, droga Bagi :-D Koncze pierwszy dzien i jest dobrze. Tyle tylko, ze od tej ilosci wody to sie ledwo ruszam, Damian(moj mezczyzna) zaczyna podejrzewac dzidziusia haha :) Wlasnie gotuje mu obiad, i narazie nawet o dziwo mnie to nie irytuje :) dziekuje za pozdrowienia i powitanie :-D A wlasnie sie zastanawiam czy sledzie w occie sa ok w I fazie? piszcie szybko prosze, bo mam je juz w lodowce hi hi :lol:

Śledzie w occie radziłabym zostawic w lodówce...w pierwszej fazie raczej nie są dobrym pomysłem.W II fazie owszem od czasu do czasu można je zjeść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tu wszystkie zachwalacie krewetki i piszecie jakie są pyszne że chyba się skuszę  :D Z zamkniętymi oczami będę je jeść,może się w końcu do nich przekonam  :-D

Margarete,wstawiłaś przepis na te krewetki?Bo nie mam pojęcia jak je przyżądzić  :-D I jeszcze jedno...skoro jecie krewetki to jakie kupujecie?Mrożone?Nawet nie wiem jak się je kupuje  :lol: Jadłam tylko ze słoiczka,w maśle z czosnkiem,ale takie odpadają  :) Kurde...będę jadła krewetki  :) Nawet do krewetek jesteście w stanie mnie przekonać  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zaraz idę robic kawusię i jakieś śniadanko - ale pięknie byc rano w domu.

GPS się ładuje, żebym trafiła ładnie do lekarza.. Boję się tylko korków.

Pojadę sobie na 8 i będę miała szybko z głowy i cały dzień wolny.

Coś pięknego. Mam tylko nadzieje, że wypisze mi L4 do pracy. Jak nie

przyjmuje w innych godzinach niż rannych to nie miałam szans inaczej

jak z pracy się urwac - a nie chciałabym marnowac urlopu..

BALBINKO KOCHANA :-*** dziękuję za skany!!!

Miłego dnia - mój taki będzie - bo jak tu się nie cieszyc z wolnego

w środku tygodnia HURA!!!

Właśnie zajżałam w przepisy - kruche ciasteczka al'a Śliweczka/Tylda

robię dzisiaj jak nic :-D Chrześniaczek przychodzi po południu to ucieszy

się na pyszności. A jak uda mi się tą mieszankę warzywną paletnianą :D

zdobyc - to i obiad będę miała pyszny według Maragrete.

Dziękuję Wam za pomysły!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam drogie Panie

Dzisiaj Marudka mnie wyprzedziła, ale ja rano nie mogłam usiąść do kompa, bo wczesnie wyjeżdżaliśmy. Jestem dzisiaj w Tokio, jutro stąd wyjeżdżam, ale pojutrze znowu wracam do Tokio juz do konca wyjazdu. Mieszkamy w Shinjuku, jest to dzielnica biurowców i hoteli. Z jednej strony to dobrze, bo w Tokio właśnie wysokosciowce są interesujące, ale z drugiej strony nie mamy szans na fajne(czyt. tanie) zakupy. Zaraz jedziemy pracować, może jeszcze dam radę coś napisać w czasie Waszego popołudnia.

Chciałam jeszcze coś napisać dla tych wszystkich, którzy chcieliby pojechac do Japonii. Są tutaj piękne miejsca, właściwie słabo zagospodarowane turystycznie, bo Japończycy wolą jeździć po świecie niż po własnym kraju. Natomiast w miastach najczęściej jest okropnie, betonowe budynki wybudowane bardzo blisko siebie, niesamowite kłębowiska drutów, wszystkie są na wierzchu ze względu na trzęsienia ziemi. Tworzy to naprawdę mało przyjemne wrażenie haosu i brzydoty. Jedyne, co naprawdę jest piękne to ich kultura i wzajemne relacje miedzy ludźmi. Są bardzo uprzejmi i mili. Poza tym wszystko jest zorganizowane tak, aby ludziom było jak najwygodniej, więc jesli się nie zwraca uwagi na architekturę to jest to bardzo wygodny kraj do zamieszkania. No to tyle ode mnie o Japonii :D . Jeśli chodzi o dietę to dzisiaj byłam grzeczna, ale wczoraj to powinnam dostać pałką Śliweczki :-D :-D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.