Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

zanosilo sie na ponury dzien, ale piekne slonko sie przebilo i jest parno :D nareszcie od kilku dni mamy w Białymstoku piękne lato :-D

Dziś raczej mało będe się udzielac bo mąż w domu (idzie do pracy na noc) i trzeba sie nim troszke nacieszyc :lol:

Buziaki i milusiego dzionka polaczonego z maksymalnymi spadkami wagi :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochaniutkie. Na Kujawach dzisiaj jak na razie słonecznie....ale to co wczoraj było to normalnie oberwanie chmury i miejscowe podtopienia - szok! Dzisiaj jest gorąco i po południu podobno mają znów być opady. A wczoraj wieczorem się naoglądałam o Warszawie, później Łodzi itp. Co sie dzieje z tą naszą pogodą?! Z roku na rok jest coraz gorzej.

Kochane dziewczynki !!!!

syn dorwal sie do kompa i ledwo przedarlam sie zeby napisac pare slow :D

skany juz wyslane :-D

dobranoc kolorowych papa :-D

jutro przy kawce zamelduje sie :lol:

Balbinko jakie skany posiadasz bo niedoczytałam zaległości? Możesz mi też przesłać na maila: ania261978@tlen.pl będę bardzo wdzięczna.

U mnie dziś waga 300 gram w dół i dochodzę do wagi na pasku. Ale zjadłam jagodziankę.....mam nadzieję, że waga się nie zdenerwuje na ten krok. Pozdrawiam. Was. Pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane protalki !!!!!!

jak zwykle przy kawce, pogoda zrobila sie ladna mam nadzieje ze noc tez bedzie bez opadow bo bede w drodze, wyjezdzam o 8 wieczorem a nie lubie jezdzic w deszczu :D

jak mnie syn dopusci do kompa to jeszcze sie odezwe :-D

Sliweczko az mnie zatkalo jak zobaczylam twoj suwaczek SUPER dziewczyno tak trzymac !!!!!!!!

dziewczynki bawcie sie dobrze, wypoczywajcie gubcie kiloski i nie grzeszcie :-D

Anula te skany to ksiazka dukana jak chcesz to nie ma sprawy wysle :lol:

podobno ten gosciu co nam wynajmuje dom ma internet wiec moze od czasu sie pojawie i ponarzekam wam troche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tu wszystkie zachwalacie krewetki i piszecie jakie są pyszne że chyba się skuszę :D Z zamkniętymi oczami będę je jeść,może się w końcu do nich przekonam :-D

Margarete,wstawiłaś przepis na te krewetki?Bo nie mam pojęcia jak je przyżądzić :-D I jeszcze jedno...skoro jecie krewetki to jakie kupujecie?Mrożone?Nawet nie wiem jak się je kupuje :lol: Jadłam tylko ze słoiczka,w maśle z czosnkiem,ale takie odpadają :) Kurde...będę jadła krewetki :) Nawet do krewetek jesteście w stanie mnie przekonać :)

Pewnie że wstawiłam.. :)

A ja kupuje krewetki mrożone, drobne, koktajlowe....sa niedrogie, bo wszystkie świeże owoce morza są droższe i trudno je dostac...moze w duzych miastach..?

SMACZNEGO ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochaniutkie. Na Kujawach dzisiaj jak na razie słonecznie....ale to co wczoraj było to normalnie oberwanie chmury i miejscowe podtopienia - szok! Dzisiaj jest gorąco i po południu podobno mają znów być opady. A wczoraj wieczorem się naoglądałam o Warszawie, później Łodzi itp. Co sie dzieje z tą naszą pogodą?! Z roku na rok jest coraz gorzej.

Balbinko jakie skany posiadasz bo niedoczytałam zaległości? Możesz mi też przesłać na maila: ania261978@tlen.pl będę bardzo wdzięczna.

U mnie dziś waga 300 gram w dół i dochodzę do wagi na pasku. Ale zjadłam jagodziankę.....mam nadzieję, że waga się nie zdenerwuje na ten krok. Pozdrawiam. Was. Pa.

Gratuluje spadku ! 300 gram to tez cos ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane protalki !!!!!!

jak zwykle przy kawce, pogoda zrobila sie ladna mam nadzieje ze noc tez bedzie bez opadow bo bede w drodze, wyjezdzam o 8 wieczorem a nie lubie jezdzic w deszczu :-D

jak mnie syn dopusci do kompa to jeszcze sie odezwe :-D

Sliweczko az mnie zatkalo jak zobaczylam twoj suwaczek SUPER dziewczyno tak trzymac !!!!!!!!

dziewczynki bawcie sie dobrze, wypoczywajcie gubcie kiloski i nie grzeszcie :lol:

Anula te skany to ksiazka dukana jak chcesz to nie ma sprawy wysle :)

podobno ten gosciu co nam wynajmuje dom ma internet wiec moze od czasu sie pojawie i ponarzekam wam troche :)

Powodzenia na urlopie Balbinko !

Odpoczywaj i chudnij......i wracaj do nas odmieniona, radosna ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Protalki z dusznej, parnej ziemi łódzkiej !

Wczoraj rzeczywiście u nas była potężna burza nocna i ulewa, szczególnie ucierpiały ulice Łodzi, wody było po koła aut, dzis juz ok ! Lato, lato, lato.... nareszcie :lol: !

U mnie spadek wczorajszy sie utrwalił, więc za chwile zmienię na suwaku, mam nadzieje ze juz tak zostanie, albo będzie tylko niżej.... :D :-D :-D !

Miłośnikom krewetek (i tym wątpiącym też...) życzę smacznego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko az mnie zatkalo jak zobaczylam twoj suwaczek SUPER dziewczyno tak trzymac !!!!!!!!

Balbinko,waga pomalutku spada,po wzrostach i zastojach nareszcie w dół, co mnie bardzo cieszy :D Wam wszystkim życzę żebyście gubiły kilogramy w zawrotnym tempie!!!

Anulko,gratuluję spadku!!!

Maragrete,dziękuję za informacje o krewetkach :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem :lol: Piekę ciasteczka!!!

Ale wiecie co - zmarnowałam tylko czas... Czekania tam było

co nie miara - a i tak okazało się, że sama muszę sobie poradzić

z bólem :-D Na szczęście już i tak nie boli tak bardzo!!!

Za to wydałam ostatnie pieniążki na zdjęcie rendgenowskie

45 zł - nie wiedziałam, że to może tyle kosztować...

No i tak bez zmian - za to mam drogie zdjęcie na pamiątkę.

CHYBA W RAMKĘ OPRAWIĘ TĘ SWOJĄ SZCZĘKĘ!!!

Bo z ząbkiem wszystko ok - po prostu na starość ZĄBKUJĘ ja niemowlak!!!

I mi przyczyny mojego bólu nie usuną. Trochę się zdenerwowałam..

Niby fajnie, że ząbki zdrowe.. Ale co - za jakiś czas znowu zacznie

boleć, spóchnę.. a jak co gorsza przed jakimś moim ślubem.. :-D

Chciałam usunąć, żeby już nie mieć problemu.. a tu bania...

Zmykam robić obiad - bo przez to z krewetek nici.. muszę

wykorzystać to co w domu.. Po wypłacie zaczaleję!!! :D))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki,znalazłam troszkę czasu żeby tu zajrzeć i pomyślałam ...Jutro zacznie się druga połówka roku...a mi minie pół roku jak jestem na diecie Protal.Czas zrobić niewielkie podsumowanie  :)

Od 1 stycznia do 30 czerwca schudłam 28,4 kg. Z moich stu czterdziestu kilogramów zostało 111,6 kg. Przedemną jeszcze długa droga ,ale dużo mam już za sobą.Przeszłam tą drogę z Wami,jest mi naprawdę miło że mi pomagacie.Cieszę się ogromnie że Was mam  :lol: Gdyby nie to forum i Wy dziewczynki to pewnie już bym zrezygnowała.

A teraz centymetry:

w pasie zgubiłam 26 cm

w biodrach ubyło 18 cm

pod biustem mam mniej o 19 cm (biust zaliczył zwis,no cóż,będę go zwijać w ruloniki :D )

ramię schudło o 8 cm

udo zmniejszyło się o 10 cm

razem: 81 cm...do metra niedaleko  :-D czyli 81 centymetrów Śliweczki poszło w niepamięć  :-D i oby nigdy nie wróciło  :)

Dziękuję za to że jesteście za mną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem :lol: Piekę ciasteczka!!!

Ale wiecie co - zmarnowałam tylko czas... Czekania tam było

co nie miara - a i tak okazało się, że sama muszę sobie poradzić

z bólem :-D Na szczęście już i tak nie boli tak bardzo!!!

Za to wydałam ostatnie pieniążki na zdjęcie rendgenowskie

45 zł - nie wiedziałam, że to może tyle kosztować...

No i tak bez zmian - za to mam drogie zdjęcie na pamiątkę.

CHYBA W RAMKĘ OPRAWIĘ TĘ SWOJĄ SZCZĘKĘ!!!

Bo z ząbkiem wszystko ok - po prostu na starość ZĄBKUJĘ ja niemowlak!!!

I mi przyczyny mojego bólu nie usuną. Trochę się zdenerwowałam..

Niby fajnie, że ząbki zdrowe.. Ale co - za jakiś czas znowu zacznie

boleć, spóchnę.. a jak co gorsza przed jakimś moim ślubem.. :-D

Chciałam usunąć, żeby już nie mieć problemu.. a tu bania...

Zmykam robić obiad - bo przez to z krewetek nici.. muszę

wykorzystać to co w domu.. Po wypłacie zaczaleję!!! :D))

Marudo wiem co to znaczy - też miałam problem z jedną ósemką, 3 ósemki wyszły bez problemu a ta jedna to tragedia. Po prostu rósł mi ten ząb krzywo bo miał za mało miejsca w szczęce i tak samo na wyrywki mi rósł i wtedy bolało, puchło dziąsło, policzek, gardło - przy tym ucho i nie mogłam otwierać buzi - NIE WSPOMNĘ O JEDZENIU TYLKO WSZYSTKO POD POSATCIĄ MIAZGI BYłO NAJLEPSZE. Mam nadzieję, że Ciebie nie będzie tak mocno męczyć i trzymać bo ja to do 10 razy to liczyłam a nie wiem ile jeszcze było momentów bólu. Bolało kilka dni a później był odstęp i znów zaczynało się. Chyba ponad rok czasu minęło zanim wyszedł. Prześwietlenia nie robiłam ale co się namęczyłam to namęczyłam i stomatolodzy mi też nie mogli pomóc tylko jakieś leki dali na to i wiesz....dziąsło bolące smarowałam Bobodentem - jak niemowlakom. Oki rozpisałam się za bardzo.To narka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki,znalazłam troszkę czasu żeby tu zajrzeć i pomyślałam ...Jutro zacznie się druga połówka roku...a mi minie pół roku jak jestem na diecie Protal.Czas zrobić niewielkie podsumowanie :)

Od 1 stycznia do 30 czerwca schudłam 28,4 kg. Z moich stu czterdziestu kilogramów zostało 111,6 kg. Przedemną jeszcze długa droga ,ale dużo mam już za sobą.Przeszłam tą drogę z Wami,jest mi naprawdę miło że mi pomagacie.Cieszę się ogromnie że Was mam :lol: Gdyby nie to forum i Wy dziewczynki to pewnie już bym zrezygnowała.

A teraz centymetry:

w pasie zgubiłam 26 cm

w biodrach ubyło 18 cm

pod biustem mam mniej o 19 cm (biust zaliczył zwis,no cóż,będę go zwijać w ruloniki :D )

ramię schudło o 8 cm

udo zmniejszyło się o 10 cm

razem: 81 cm...do metra niedaleko :-D czyli 81 centymetrów Śliweczki poszło w niepamięć :-D i oby nigdy nie wróciło :)

Dziękuję za to że jesteście za mną...

Śliweczko gratuluję!!!! Mi mięło już 5 miesięcy 28 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko gratuluję!!!! Mi mięło już 5 miesięcy 28 czerwca.

Dziękuję Anulko.Jesteś jedną z tych dziewczyn które są na forum niewiele krócej odemnie.Już niewiele Ci zostało ...Zaraz zaczniesz III fazę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.