Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Śliweczko do 3 fazy to jeszcze muszę trochę poczekać. Te 4-5 kg jest najgorsze. Kiedyś przez noc potrafiłam zlecieć nawet 1-1,3 kg a teraz 20 dag 30 dag to co to jest ale z kolei bardzo cieszą mnie chociażby takie małe spadki. Znając siebie jak będzie te 60 kg to będę chciała zobaczyć na początku 5 i nie wiem co będzie dalej :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu,doskonale Cię rozumiem.Idealna waga dla mnie to 59 -60 kg,a ja mam na suwaczku 70  :-D

Wiem że ciężko będzie schudnąć do 59 kg,narazie muszę dobić dwucyfrówki...wtedy siedemdziesiątki i jak mi się nie znudzi to pomyślimy dalej  :D

Tak wiem że ostatnie kilogramy gubi się gorzej,no niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Moje Kochane :D ,dopiero wróciłam z Jeleniej Góry i akurat dzisiaj zaczęła się duchota i upał,ale nie będę narzekać :-D .Jestem zmęczona,ale fajnie że grzeje.Śliweczko gratulację,jesteś dobrym duszkiem tego forum i tak się cieszę ,że od 4 miesięcy mnie wspierasz :-D .Teraz ja zostanę dla Ciebie,nawet w 4 fazie bo do puki wy tu będziecie ,ja też stąd nie odejdę.idę trochę odpocząć,do jutra.3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudo wiem co to znaczy - też miałam problem z jedną ósemką, 3 ósemki wyszły bez problemu a ta jedna to tragedia. Po prostu rósł mi ten ząb krzywo bo miał za mało miejsca w szczęce i tak samo na wyrywki mi rósł i wtedy bolało, puchło dziąsło, policzek, gardło - przy tym ucho i nie mogłam otwierać buzi - NIE WSPOMNĘ O JEDZENIU TYLKO WSZYSTKO POD POSATCIĄ MIAZGI BYłO NAJLEPSZE. Mam nadzieję, że Ciebie nie będzie tak mocno męczyć i trzymać bo ja to do 10 razy to liczyłam a nie wiem ile jeszcze było momentów bólu. Bolało kilka dni a później był odstęp i znów zaczynało się. Chyba ponad rok czasu minęło zanim wyszedł. Prześwietlenia nie robiłam ale co się namęczyłam to namęczyłam i stomatolodzy mi też nie mogli pomóc tylko jakieś leki dali na to i wiesz....dziąsło bolące smarowałam Bobodentem - jak niemowlakom. Oki rozpisałam się za bardzo.To narka.

Do momentu kiedy mnie to spotkało to nie wiedziałam, że są takie problemy.

Lekarka powiedziała mi, że jeszcze jedna może zacząc mi roznąc, a dwie pozostałe

raczej już nie. Gdy powiedziałam, że fajnie - to powiedziała, że jak zaczną uciskac

na siódemki to będzie gorzej. Myślałam, że jak coś boli - to razej znaczy, żę coś

złego się dzieje - a tu proszę..

Skoro to nirmalne - to muszę się pogodzic!

Sliweczko, ale wyniki!!!! G R A T U L U J Ę !!!! Takie zestawienia dodawają

skrzydeł i utwierdzają w tym, że obrało się dobrą drogę! Tak miło się czyta

o sukcesach dietetycznych!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki,znalazłam troszkę czasu żeby tu zajrzeć i pomyślałam ...Jutro zacznie się druga połówka roku...a mi minie pół roku jak jestem na diecie Protal.Czas zrobić niewielkie podsumowanie :)

Od 1 stycznia do 30 czerwca schudłam 28,4 kg. Z moich stu czterdziestu kilogramów zostało 111,6 kg. Przedemną jeszcze długa droga ,ale dużo mam już za sobą.Przeszłam tą drogę z Wami,jest mi naprawdę miło że mi pomagacie.Cieszę się ogromnie że Was mam :lol: Gdyby nie to forum i Wy dziewczynki to pewnie już bym zrezygnowała.

A teraz centymetry:

w pasie zgubiłam 26 cm

w biodrach ubyło 18 cm

pod biustem mam mniej o 19 cm (biust zaliczył zwis,no cóż,będę go zwijać w ruloniki :D )

ramię schudło o 8 cm

udo zmniejszyło się o 10 cm

razem: 81 cm...do metra niedaleko :-D czyli 81 centymetrów Śliweczki poszło w niepamięć :-D i oby nigdy nie wróciło :)

Dziękuję za to że jesteście za mną...

Śliweczko to są po prostu nieziemskie osiągnięcia. Tylko gratulować i życzyć: tak trzymaj dalej! :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziewczynki :)

Bądź dumna z siebie Śliweczko !!!! GRATUALACJE ! Sama tego dokonałaś - taki sukces, a jest to niewątpliwy sukces bardzo podnosi samoocenę i o to chodzi bo wtedy i ty sama i my mamy jeszcze większą motywacje do działania.

Życzę dalszej wytrwałości i bądź dalej dla siebie samej taka niezłomnie konsekwentna a dla nas naszym mistrzem, guru, dobrym duchem....nazwij sobie to jak chcesz ale nie zmieniaj się ..... :D (duchowo ! :-D ) bo cieleśnie to i owszem... :-D :lol:

Już sobie ciebie wyobrażam( jak sama pisałaś ): laseczka z laseczką i ten biuścik w ruloniki zwinięty... :)

Buziaki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziewczynki :D

Aha a te 28,4 kg utracone to najlepiej sobie zobaczyć na własne oczy w postaci takiego np. worka z cebula czy ziemniakami...masz pewnie taki u siebie w domu to popatrz, dźwignij i......jak sie na to spojrzy to wtedy sobie dopiero człowiek uzmysławia jak wielki wysiłek zrobił, ile dokonał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam dzis małą okazje do świętowania bo jestem na diecie na okrągło licząc dwa miesiące a dziś stuknęła mi DYCHA UTRACONYCH KILOGRAMÓW !!! :D

Udało się wreszcie wkleić nowy suwaczek...nie mogę sie na niego napatrzeć, jak ładnie to wygląda, prawie jak u Sliweczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź dumna z siebie Śliweczko !!!! GRATUALACJE ! Sama tego dokonałaś - taki sukces, a jest to niewątpliwy sukces bardzo podnosi samoocenę i o to chodzi bo wtedy i ty sama i my mamy jeszcze większą motywacje do działania.

Życzę dalszej wytrwałości i bądź dalej dla siebie samej taka niezłomnie konsekwentna a dla nas naszym mistrzem, guru, dobrym duchem....nazwij sobie to jak chcesz ale nie zmieniaj się ..... :D (duchowo ! :-D ) bo cieleśnie to i owszem... :-D :lol:

Już sobie ciebie wyobrażam( jak sama pisałaś ): laseczka z laseczką i ten biuścik w ruloniki zwinięty... :)

Buziaki !

Dziękuję Maragrete.Jestem dumna i to bardzo  :) Kiedyś będę laseczką z laseczką...napewno!

Śliweczko!!! Jesteś wspaniała............tylko coraz mniejsza...hi hi hi ale super......

Dziękuję również Tobie Basiu!!! Coraz mniejsza,to fakt...żebym tylko nie wpadła w trans i całkiem nie zniknęła .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam dzis małą okazje do świętowania bo jestem na diecie na okrągło licząc dwa miesiące a dziś stuknęła mi DYCHA UTRACONYCH KILOGRAMÓW !!! :D

Udało się wreszcie wkleić nowy suwaczek...nie mogę sie na niego napatrzeć, jak ładnie to wygląda, prawie jak u Sliweczki

Gratuluję Maragrete!!! Dziesięć kilogramów to taka okrągła sumka...ja zawsze porównywałam utracone kilogramy z cukrem...10 kg cukru to strasznie ciężkii pakunek!!!

A moje 28 kg to 10 kg cukru+ 10 kg cukru+ 8 kg cukru...Oj chyba byłoby mi ciężko podnieść taki ładunek słodkości  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.