Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczynki Proteinki!!!

Piję kawusię szybciutko,bo dzisiaj mamy wypad do kina całą rodzinką na 12.00 na "epokę lodowcową 3" Troszkę się pośmieję  :-D Może śmiejąc się zgubię kilka deko  :D  

Pogoda jak zwykle,ostatnio parno jak cholera.Potem pewnie burze znowu będą.Wczoraj cały dzień chuczało...i jak widzę ominęła nas ulewa,bo Białystok dostał sporą porcję deszczu.

Śliweczko, super że macie możliwość takich wypadów rodzinnych :lol:

Pogoda u nas faktycznie wczoraj byla wybitnie burzowo-deszczowa. Od tych halasow balam sie ze Sebus mi sie zbudzi, ale tak sie wymeczyl w dzien ze spal jak susel :-D Oczywiscie wszystkie urzadzenia elektryczne zostaly wylaczone - kilka razy podskoczylam od grzmotow - straszliwie glosne byly. Deszcz tak lal, ze gdy patrzylam przez okno na ogrod - nie bylo widac nic poza najblizszymi drzewami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny !

Justin-witaj z nami proteinkami ! Sukcesów i wytrwałości życzę.... :D

A ja nie wiem jaka jest moja waga, bo dzisiaj zapomniałam sie po prostu zważyć... az nie mogę w to uwierzyć bo ta dieta, mimo,że nie uciążliwa cały czas mi "siedziała w głowie", myslałam o niej i o wadze a teraz chyba juz sie przyzwyczaiłam i dietkowanie steje sie "normą"... to chyba dobrze, i oto chodzi, i o to chodzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wojaciepla

Ja rowniez witam wszystkie Proteinki w dniu dziesiejszym. Wczoraj mialam 3 dzien Fazy Uderzeniowej, czysto- proteinowej i kolo godziny 23.00 dostalam szalu, zeby wsunac cos slodkiego. Zaczelam juz wymyslac, ze upieke bezy,ale jak sie rozejrzalam to sie okazalo, ze nie mam ani papieru do pieczenia ani zbyt duzo slodziku. Tak czy siak polozylam sie spac z wielkaaaaa checia na slodkie kalorie. Dzisiaj wiec bede kombinowac zeby sobie cos slodkiego zrobic, ale bedzie ciezko, gdyz moj slodzik jest na wyczerpaniu, a na zakupy dzisiaj nie ma szans. Chyba zrobie kogiel mogiel :D A tak na serio, czy jest jakis naprawde szybciutko przepis i tani, ktory zaspokoi moj zwierzecy pociag do slodyczy? Prosze o porade w ciezkiej chwili :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zrobie kogiel mogiel :D A tak na serio, czy jest jakis naprawde szybciutko przepis i tani, ktory zaspokoi moj zwierzecy pociag do slodyczy? Prosze o porade w ciezkiej chwili :-D

A może placuszki dunkanowe polane jogurtem ze slodzikiem i kroplą waniliowego aromatu? Przepis jest tu:

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?showtopic=7437

szukaj jako "placuszki otrebowe z łososiem" i zamiast lososia zrob na slodko.

Nie wiem tylko nadal czy w uderzeniówce mozna jesc otreby???? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli placuszki sa dozwolone wojaciepla...szalej do woli:)

Mozesz jeszcze zeberkę zrobić, to Ci sie spodoba.

Muszę i ja zrobić w końcu zeberkę :-D To mój 7 tydzień diety, a ja jeszcze nierobiłam zebry, niewiarygodne :D

Witam nowe koleżanki, tak przy okazji :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, znalazłam artykuł o Protalu i Jennifer Lopez http://www.kobieta.pl/zdrowie/diety/zobacz...r-lopez/stan/1/ ale zaskoczył mnie koniec, czyli owy "koktajl proteinowy", co o tym myślicie?

Przeczytałam skład tego koktajlu i nie mam nic przeciwko niemu. Ponieważ ostatnio moja waga z 66 przeszła na 69 i dodatkowo wczoraj nagrzeszyłam to dzisiaj i następne 5 dni zrobię sobie uderzeniówkę. Czytam książkę od nowa, więc właśnie doczytałam się że mleko w proszku odtłuszczone jest dozwolone, dwa jogurty owocowe dziennie dozwolone więc 5 truskawek mieści się w tych granicach, płatki owsiane - być może to złe tłumaczenie na polski i chodziło o otręby ale jeśli chodzi o mnie to płatki owsiane są bardzo zbliżone składem do otrębów. Ja spróbuję na pewno, truskawki mam w ogrodzie, więc żaden to dla mnie problem.

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Dziewczyny  :-D

u mnie dziś znów 1, 2 kg mniej - to mi się bardzo podoba  :lol: a co ważne ten spadek po wczorajszym jogurcie truskawkowym z otrębami nastąpił, a takie miałam wyrzuty sumienia...

Ta dieta jest niesamowita, w ogóle nie czuję głodu, nie mam ochoty na słodycze (na razie :D a widząc takie efekty jestem zmotywowana  :)

Niestety nie umiem wstawiać suwaka  :-D

Miłego dnia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej przerwie,ale miałam problemy natury technicznej! :D

Witam także wszystkie nowe chudzinki,tutaj zawsze możecie liczyc na pomoc i wsparcie w trudnych chwilach :-D

Od mojego ostatniego pobytu na forum tyle się tu działo,że chyba nie starczy mi czasu aby to wszystko przeczytac :)

Piszecie o krewetkach,ja bym chętnie zjadła ale nawet nie wiem jakie kupowac i jak je obrac no i oczywiście jak je przyrządzic żeby były zjadliwe :-D

Witaj Czeremcho ! Fajnie że znów do nas możesz zaglądać !

Śliweczka usprawiedliwiała nam twoja nieobecność.. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczyny,witajcie nowe dietowiczki :D

wojaciepla ja proponuje ci zrobic tak na szybko ciasteczka czekoladowe,w przepisach na ostatniej stronie sa,autor Tylda :-D sa naprawde smaczne! ja upieklam wlasnie :-D :lol:

a tak wygladaja...

post-6578-1246539912_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.