Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rowniez witam wszystkie Proteinki w dniu dziesiejszym. Wczoraj mialam 3 dzien Fazy Uderzeniowej, czysto- proteinowej i kolo godziny 23.00 dostalam szalu, zeby wsunac cos slodkiego. Zaczelam juz wymyslac, ze upieke bezy,ale jak sie rozejrzalam to sie okazalo, ze nie mam ani papieru do pieczenia ani zbyt duzo slodziku. Tak czy siak polozylam sie spac z wielkaaaaa checia na slodkie kalorie. Dzisiaj wiec bede kombinowac zeby sobie cos slodkiego zrobic, ale bedzie ciezko, gdyz moj slodzik jest na wyczerpaniu, a na zakupy dzisiaj nie ma szans. Chyba zrobie kogiel mogiel :D A tak na serio, czy jest jakis naprawde szybciutko przepis i tani, ktory zaspokoi moj zwierzecy pociag do slodyczy? Prosze o porade w ciezkiej chwili :-D

Ja w takich razach biore biały serek - wszystko jedno jaki : homo 0% albo inny chudy twaróg i do tego dokładam łyżkę jogurtu chudego, słodzik i jako dodatek albo kakao albo cynamom. Pycha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczyny,witajcie nowe dietowiczki :-D

wojaciepla ja proponuje ci zrobic tak na szybko ciasteczka czekoladowe,w przepisach na ostatniej stronie sa,autor Tylda :-D sa naprawde smaczne! ja upieklam wlasnie :lol: :)

a tak wygladaja...

Boszzzzzzzz ślinotoku prawie dostałam na ich widok :D lecę zobaczyć przepis, mam taką ochote na słodkie, że mogłabym jeść słodzik łyżeczkami... wiadomo @

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę i ja zrobić w końcu zeberkę :-D To mój 7 tydzień diety, a ja jeszcze nierobiłam zebry, niewiarygodne :D

Witam nowe koleżanki, tak przy okazji :-D

U mnie minęły 2 miesiące diety a ja treż zebry nie robiłam jeszcze, a to nasz forumowo-protalowy sztandarowy deser.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczyny,witajcie nowe dietowiczki :D

wojaciepla ja proponuje ci zrobic tak na szybko ciasteczka czekoladowe,w przepisach na ostatniej stronie sa,autor Tylda :-D sa naprawde smaczne! ja upieklam wlasnie :-D :lol:

a tak wygladaja...

Ale pysznie wyglądają, a ja jeszcze jestem w pracy i długo jeszcze bede.....mniam, mniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczyny,witajcie nowe dietowiczki :D

wojaciepla ja proponuje ci zrobic tak na szybko ciasteczka czekoladowe,w przepisach na ostatniej stronie sa,autor Tylda :-D sa naprawde smaczne! ja upieklam wlasnie :-D :lol:

a tak wygladaja...

Ale pysznie wyglądają, a ja jeszcze jestem w pracy i długo jeszcze bede.....mniam, mniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Dziewczyny :-D

u mnie dziś znów 1, 2 kg mniej - to mi się bardzo podoba :lol: a co ważne ten spadek po wczorajszym jogurcie truskawkowym z otrębami nastąpił, a takie miałam wyrzuty sumienia...

Ta dieta jest niesamowita, w ogóle nie czuję głodu, nie mam ochoty na słodycze (na razie :D a widząc takie efekty jestem zmotywowana :)

Niestety nie umiem wstawiać suwaka :-D

Miłego dnia

Gratuluje ! - to daje motywacje no nie ?

Suwak na stronie z suwaczkami jak juz masz wybrany, zdefiniowane wagi wyjsciową, docelowa i obecną to klikasz rysuj, a potem robisz kopiuj bbcode i ten kod wklejsz w swoim panelu kotrolnym(zakładka od tego panelu jest na górze strony). Jak otworzysz swój panel kontrolny to po lewej stronie masz polecenie "edytuj sygnature" i jak juz wyedytujesz to w to puste miejsce ( bo jeszcze nie masz żadnej sygnatury) wklejasz bbcode i zapisujesz zmiany, i OK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki widze maja wspólny budzik, chociaz pod inną postacią :D

Witam Was Dziewczyny na porannej kawce. Stalo sie to już moim rytuałem, ze przyjezdzam do pracy, szybko kompik, szybko kawa i siadam i wpatruje się w ekran jak " sroka w gnat". :-D

Margarete- "wciagnełam nosem" swoje brakujące 200 g i suwaczek już kłamliwy nie jest :-D .

Od dziś białeczka moje Panie i zamierzam nie grzeszyć w ogóle. Wczoraj z tego powodu zrobiłam sobie kluseczki leniwe...mniam..mniam i zjadlam je z słodkim mlekiem..mniam...mniam.., a poza tym wszystko to co mogłoby ,mnie kusić..chlebki, serki waniliowe, bułeczki itd. Od dziś w lodowce same dozwolone bialka i sprawa prosta.

Pozdrawiam serdecznie i życze szybkich spadków awgi.

A nie mówiłam że te 200 g to...pikuś ... gratulacje ! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zamiast otrab orkiszowych dodalam owsiane:) nie wiem nawet jak takie orkiszowe wygladaja;)

asienka19873, orkiszowe są troszeczkę większe i "lżejsze" (a przynajmniej moje takie były).

Kupiłam takie ze względu na skład - miały lepszy stosunek białka do węglowodanów niż inne, które były w sklepie.

Otręby orkiszowe wyglądają tak:

post-15268-1246540647_thumb.jpg

Przepis na Ciasteczka Czekoladowe tutaj. Można je jeść w każdej fazie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja już wszystkich witam. Kawka wypita - zaraz będzie herbatka i czas się zabrać do pracy. Dziś się nie wyspałam choć spałam długo...ale chyba pogoda tak działa na mnie.

Wczorajszy dzień mi zleciał na niezbyt dużym grzeszeniu urodzinowym otóż wypiłam 2 drinki (jeden z colą light a drugi ze zwykłym sokiem) zjadłam 2 kawałki ciasta (w pracy - imieninowe Haliny), jednego banana, ze 4 markizy i może z garść orzechów włoskich. Może to jest duży grzeszek ale......powiem Wam, że...........rano moja waga pokazała mniej - 64,1 kg. Mimo tego, że mam @. Może się utrzyma ten spadający rytm dalej. A i jeszcze zjadłam 2 łyżki makaronu w sosie śmietanowym. Był pyszny choć nie dla mnie ale i tak zjadłam. Wczoraj miałam dyspensę wiec myślę, że rozgrzeszenie też dostanę. Pozdrawiam.

Aha. - witam nasze nowe koleżanki na forum i życzę wytrwałości w dążeniu do celu.

Grazzia i Edytah - dziękuję za życzenia.

Jestes rozgrzeszona ! :D

Mnie rogrzeszyli urodzinowe występki na przekór zasadom diety to i ja tobie moge rozgrzeszyć.... :-D

Śliweczko, Juggin - co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boszzzzzzzz ślinotoku prawie dostałam na ich widok :D lecę zobaczyć przepis, mam taką ochote na słodkie, że mogłabym jeść słodzik łyżeczkami... wiadomo @

heheh sprobuj moze akurat zaspokoja twoj apetyt na slodkie :) moze nie sa to prawdziwe ciacha ale...z braku laku dobre i takie :) moje nie wyszly kruche tylko takie mieciutkie jak biszkopciki. a slodzik to dalam w plynie na oko az masa byla bardzo slodka :lol:

Ale pysznie wyglądają, a ja jeszcze jestem w pracy i długo jeszcze bede.....mniam, mniam

dziekuje :-D to po pracy zapraszam na ciasteczka :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asienka19873, orkiszowe są troszeczkę większe i "lżejsze" (a przynajmniej moje takie były).

Kupiłam takie ze względu na skład - miały lepszy stosunek białka do węglowodanów niż inne, które były w sklepie.

Otręby orkiszowe wyglądają tak:

post-15268-1246540647_thumb.jpg

Przepis na Ciasteczka Czekoladowe tutaj. Można je jeść w każdej fazie :D

dzieki bardzo Tyldo :-D poszukam u mnie tylko zajze do slownika jak to sie zwie po niemiecku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koktajl p. Lopez wypróbowany. Jeśli o mnie chodzi pyszny ale ja oczywiście wszystko bym słodziła więc zamiast truskawek dodam słodzika i będzie gucio. może czasami dodam kakao

hehehehehe już wypróbowałam ze słodzikiem PYSZNE!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.