Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Juggin to Twoje jedzenie jest takie super,mysle ze ktos kto nie jest na diecie , to nigdy nie uwierzy ze takie pysznosci mozemy jesc bedac na diecie.

-Asienka a ja jak jest burza to wychodze na balkon, bo uwielbiam patrzec na blyski i lejacy deszcz hihi.

grazzia odwazna dziewczyna z ciebie :D ja przed blyskami sie chowam :-D za to na deszcz lubie patrzyc wlasnie wychodzac na balkon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogole to witam wszystkie dziewczynki :lol:

u mnie pogoda w krateczke,raz wychodzi slonko,raz sie chowa,nie jest zimno. po wczorajszym dniu proteinek ucalowalam wage bo pokazala 0.5kg mniej. fajnie :D

dzis jem sobie normalnie,ale przyznam ze do tej pory nic nie zjadlam jeszcze...tylko popijalam sobie pepsi zero,nie mam apetytu chyba... :-D moze jednak cos zjem...jakis serek ale nie odchudzony bo innych nie mam.

uciekam narazie,wszamam ten serek i lece na zakupy z moim malzem :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proteinki.

W Szczecinie ulewa na maxa. Grzmi, błyska się i szaro. Leje juz jakis czas a ja zastanawiam sie, czy nie eksportowac auta z garażu podziemnego, bo on jest bardzo nisko połozony, a jeszcze jakis madry inzynier zaprojektowal wjazd do niego w formie goreczki w dół- tak wiec woda zasuwa tam bez zaproszenia specjalnego i tworzy sie naturalne bajorko :D

Ot weekend, czlowiek zaplanowal sobie lezenie w slońcu na lezaczku, a przyjdzie mu wdziac kalosze i w ramach wspolpracy sasiedzkiej zasuwac z budową wałów przeciwpowodziowych pod garażem. :-D

Caly tydzien w upale ogladałam świat zza szyby biura, a teraz znów zza szyby, na wolnym ogladam ulewę :-D

Z tego wszystkiego od rana zrobilam sobie dla uprzyjmnienia aury pyszne sniadanko z bułeczka, wędlinka jajkiem, własnym ketchupem...oj lepiej mi sie przez moment zrobiło :lol:

Miłego popołudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D U mnie już trzeci dzień fazy uderzeniowej i się trzymam. Przyznam,że myślałam, że będzie gorzej. Brzuszek już trochę spadł, ale na razie się nie ważę- będę to robić raz w tygodniu. Życzę miłego popołudnia :-D

Ps. w Wielkopolsce bardzo ładny dzień- 29' i prawie cały czas świeci Słońce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :-D U mnie już trzeci dzień fazy uderzeniowej i się trzymam. Przyznam,że myślałam, że będzie gorzej. Brzuszek już trochę spadł, ale na razie się nie ważę- będę to robić raz w tygodniu. Życzę miłego popołudnia :-D

Ps. w Wielkopolsce bardzo ładny dzień- 29' i prawie cały czas świeci Słońce

Fajnie, że Ci dobrze idzie, Justin. Początki są najgorsze, później samo poleci, ani sie nie obejrzysz :lol: :) :) . Ja już idę spac. Do napisania, do jutra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na skrzypcach, w ogóle prawie nam nie płacą. Wyjazdy nie są naszą ulubioną formą zarabiania na życie. Kiedys, jak był inny przelicznik dewizowy, to nawet przywiezienie kilkuset dolarów było ogromną kwotą. Teraz została tylko rozłąka z Rodziną i przewrócenie wszystkiego do góry nogami, bo żona i matka wyjeżdża.

Witaj Bożenko!!

No to widzę, że nie muszę się już uczyć grać na instrumencie, żeby więcej zarabiać a poza tym, jeszcze takiego instrumentu nie wymyślili co bym na nim zagrała. W dzisiejszych czasach chyba nie ma zawodu, który byłby dobrze opłacany, doceniony. Rodzinę pracownika to prawie każdy pracodawca ma gdzieś, tak jest bynajmniej u mnie w pracy. Na pewno zdarzają się wyjątki ale ja jeszcze nie miałam z nikim takim do czynienia.

Pozdrawiam i podwyżki życzę! :D

Witam was wszystkie w ta piekna pogode z nad sniadania protalowo-warzywnego, jakos teraz moja waga stoi w miejscu, ale i tak sie ciesze ze nie wzrasta :-D . Wczoraj pieklam mufinki z ciasta nana i dalam malo slodziku w plynie bo innego do pieczenia nie posiadam i wyszly mi tak jakby buleczki, nawet sie ucieszylam bo troszke mi brakuje pieczywa, a i nigdzie nie moge dostac kakao odtluszczonego :-D , gdzie sie Protalki kochane zaopatrujecie w takie specyfiki?

pozdrawiam kasias

Witaj Kasias!!!

najchudsze kakao jakie widziałam w sklepie miało 10% tłuszczu. W tabelach kalorycznych też nie spotkałam chudszego, więc pewnie nie ma.

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w ciężkim szoku, mimo @, wczorajszej imprezy z drinkami, waga pokazała rano 6 z przodu :D

Mam nadzieję, że już tam zostanie :-D

Tylko się cieszyć, ale poczekaj jeszcze do jutra. Tak było u mnie po wypiciu dwóch kieliszków wódki, waga podeszła do góry po dwóch dniach. U mnie w trzecim dniu @ waga zawsze (nawet jak przybierałam) spadała bardzo nisko ale po zakończeniu @ wskoczyła z powrotem na 'swoje' miejsce. Mam nadzieję, że u Ciebie będzie inaczej, będę trzymać kciuki.

Pozdrawiam :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kobiecinki!!!

Po wczorajszej próbie utopienia się <wypiłam 8 litrów wody> 'kochana' waga pokazała kilo mniej, czyli dwa dni dwa kilo mniej. Ogłaszam że waga na pasku znowu aktualna nie wiem na jak długo ale myślę że już piąty raz do 68 nie wrócę, no a z 69 też nie chcę się ponownie witać.

Co do koktajlu, oczywiście nie byłabym sobą, żeby nie pomajsterkować przy przepisie..... i już zostanie ze mną na zawsze.

Po wyeliminowaniu otrębów<wolę z nich zrobić placek> i truskawek :D , w zamian żeby zagęścić użyłam całej kostki twarogu i w obliczeniach wyszło tak: BIAŁKO 53,5 WĘGLE 21,8 TŁUSZCZ 0,5 chyba że, coś popieprzyłam bo z matmy to ja za dobra nie byłam. W okresie B+W spróbuję z warzywami a nie na słodko.

Dobrej nocy życzę, bo ja w pracy do rana. PAAAAAAAAA!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Panie :-D :-D :lol:

Dzisiaj mam bardzo pracowity dzień. Zaraz wyruszamy na próbę do koncertu, m.in. z japońskim zespołem rokowym. Koncert będzie w olbrzymiej hali, tej samej, gdzie nasi siatkarze grywali i wygrywali mecze. Przy okazji sobie obejrzę. Później sie wybieram na mszę w jęz. polskim, bo jest tutaj prężne duszpasterstwo, skupiajace Polonię. A wieczorem szykuje mi się imprezka. Mam nadzieję, że będę grzeczna(chodzi mi rzecz jasna o dietę) :D Do napisania później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj kobitki normalnie was kofam, tyle przepisow ze chyba zwariuje ze szczescia, a mam pytanie, uzywacie maki kukurydzianej czy maizeny? bo z tego co wiem to maka ma duzo wegli

Niektóre z nas używają mąki a niektóre skrobii. Nie możemy dojść do tego czy maizena to mąka czy skrobia kukurydziana. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.