Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczyny.

Dziś trochę później jestem niż zwykle ale tak mnie muli, że szok. Od samego rano była burza i padało teraz jest z kolei gorąco....a ja wypiłam już 2 litry wody i 2 kawki małe...a tu jeszcze muszę troszkę posiedzieć. Waga pokazała mi troszkę mniej ale zobaczę czy jutro będzie to samo - mogłoby tak być.

Juggin laska jesteś, że szok. Jesteś chyba wysoką osóbką co?

Edyta pomału wszystko musi się ułożyć.....ja też bym chciała mieć swoje.....to życie jest niesprawiedliwe.

Gaju z dobrym i optymistycznym nastawieniem na pewno znajdziesz pracę. Ale faktem jest, że pracodawcy wolą młodszych ale z kolei młodszy to niedoświadczony i takie tam błędne koło się tworzy (ale po znajomości to niedoświadczony i starszy dostanie!!!). Sama wiem to z doświadczenia. Grunt to dobre podejście i nie spinać się na rozmowie (ale to chyba raczej nie jest możliwe.)

Witam nowe dziewczyny: Do-Dę i Iskierkę. Dziewczyny do boju z kiloskami. Trzymam kciuki za Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny.

Juggin laska jesteś, że szok. Jesteś chyba wysoką osóbką co?

Kochana wytlumaczylam się wczesniej z tego zdjecia :D Nie bede Wam czarowac, ze wstawiłam je przez przypadek czy cos takiego. Wiadmo, ze jak sie czlowiek odchudz, to chce aby wszyscy naokoło widzieli efekty :-D To zdjecie bardzo mi sie osobiscie podoba i jest jednym z tych, na ktore sama lubie patrzec i ktore motywuje mnie do kolejnych dni z Dukanem :-D . w ogóle jest mi super..oststnio sama zaproponowalam ukochanemu, abysmy porobili sobie troszke zdjęc, choć wczesniej kazda proba fotografowania mnie kończyla sie fochem i krzykiem z mojej strony. Coż .. tak to jest jak czlowiek zacznie siebie lubić :lol:

A co do wzrostu mam 176 cm, jestes wysoka, ale jestem tez DUżA-tzn. grube kości, szerokie ramiona itd.... no widzicie, znów mówię o sobie w negatywach... jak ciezko sie jednak przestawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do-do i Iskierko - witam wśród nas, wsparcie i nawet kopy macie u mnie zapewnione ! Aha uwżajcie bo Śliweczka bije pałka w łeb za grzeszki.....i boli, oj jak boli... :-D

Oj, nie straszcie mną nowych Proteinek,bo się naprawdę przestraszą pałki i uciekną  :D A ja całkowicie niegroźna jestem  :-D Jak ten tytuł filmu..."niespotykanie spokojny człowiek"  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana wytlumaczylam się wczesniej z tego zdjecia :-D Nie bede Wam czarowac, ze wstawiłam je przez przypadek czy cos takiego. Wiadmo, ze jak sie czlowiek odchudz, to chce aby wszyscy naokoło widzieli efekty :-D To zdjecie bardzo mi sie osobiscie podoba i jest jednym z tych, na ktore sama lubie patrzec i ktore motywuje mnie do kolejnych dni z Dukanem :lol: . w ogóle jest mi super..oststnio sama zaproponowalam ukochanemu, abysmy porobili sobie troszke zdjęc, choć wczesniej kazda proba fotografowania mnie kończyla sie fochem i krzykiem z mojej strony. Coż .. tak to jest jak czlowiek zacznie siebie lubić :)

A co do wzrostu mam 176 cm, jestes wysoka, ale jestem tez DUżA-tzn. grube kości, szerokie ramiona itd.... no widzicie, znów mówię o sobie w negatywach... jak ciezko sie jednak przestawić.

O matko ja tez mam 176 cm i duuuzo więcej lat niz ty i moim celem jest 76 kg czyli tyle ile dla ciebie jest nie do zaakceptowania.. jak to różne ludziska cele maja i z czego róznego sie cieszą, zależy od punktu odniesienia.... :)

Wierz mi jak osiągne te 76 kilosków to będę przeszczęśliwa... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko ja tez mam 176 cm i duuuzo więcej lat niz ty i moim celem jest 76 kg czyli tyle ile dla ciebie jest nie do zaakceptowania.. jak to różne ludziska cele maja i z czego róznego sie cieszą, zależy od punktu odniesienia.... :)

Wierz mi jak osiągne te 76 kilosków to będę przeszczęśliwa... :D

Poczekaj, poczekaj .. apetyt rosnie w miare jedzenia :-D A Twoj cel za niedlugo będzie zupelnie realny :-D .Trzymam kciuki za te 76 kg i za kazdy kilogram mniej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Protaleczki.

Szczególne powitanie dla NOWYCH forumowiczek!!! Wytrwałości życzę, a z pewnością niedługo będziecie chudzinki :-D

Marudko jak zaczęłam czytać Twojego posta, to zamarłam. Na szczęście na koniec okazało się, że dołek zasypałaś i trwasz dalej z nami :D

Juggin wyglądasz super!!! Ja mam tyle samo wzrostu, a moje oczekiwania końcowe były Twoimi początkowymi wynikami. Ale tak jak Maragrete będę szczęśliwa kiedy uda mi się osiągnąć te 75 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana wytlumaczylam się wczesniej z tego zdjecia :D Nie bede Wam czarowac, ze wstawiłam je przez przypadek czy cos takiego. Wiadmo, ze jak sie czlowiek odchudz, to chce aby wszyscy naokoło widzieli efekty :-D To zdjecie bardzo mi sie osobiscie podoba i jest jednym z tych, na ktore sama lubie patrzec i ktore motywuje mnie do kolejnych dni z Dukanem :-D . w ogóle jest mi super..oststnio sama zaproponowalam ukochanemu, abysmy porobili sobie troszke zdjęc, choć wczesniej kazda proba fotografowania mnie kończyla sie fochem i krzykiem z mojej strony. Coż .. tak to jest jak czlowiek zacznie siebie lubić :lol:

A co do wzrostu mam 176 cm, jestes wysoka, ale jestem tez DUżA-tzn. grube kości, szerokie ramiona itd.... no widzicie, znów mówię o sobie w negatywach... jak ciezko sie jednak przestawić.

Juggin! odrobina samouwielbienia jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a pomogła pokonać niejeden zły humor. Myślę, że w rzeczywistości wyglądasz równie pięknie jak na zdjęciu, tylko tego jeszcze nie widzisz. Z dużą pupą wygląda się kobieco, z dużym brzuchem (tak jak ja) jakby się było w ciąży, tylko jakoś urodzić nic nie można. Rano jak stoję przed lustrem to cały czas powtarzam sobie "jestem piękna, jestem piękna, jestem...." i wszystkie zmarszczki się naciągają, worki pod oczami wchłaniają, siwe włosy.... a prawda jest taka, że jak się nie ma co sie lubi, to się lubi co się ma. Wygladasz pięknie i basta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, poczekaj .. apetyt rosnie w miare jedzenia :-D A Twoj cel za niedlugo będzie zupelnie realny :-D .Trzymam kciuki za te 76 kg i za kazdy kilogram mniej :lol:

Dziewczynki,nieważne ile która chce ważyć,ważne to czy czuje się w swoim ciele dobrze.Niektóre z Was mają wagę wyjściową taką jak moja końcowa,ale nie mam pojęcia czy kiedykolwiek ją osiągnę ,bo musiałabym schudnąć o połowę.To tak jakby połowa mnie odeszła w niepamięć  :) Moim marzeniem jest 90 kg.Ale wiem że apetyt rośnie w miarę jedzenia i może połaszczę się na większe ubytki.Najważniejsze to chudnąć z rozsądkiem,żeby nie wpaść w jakąś straszną chorobę.Mam nadzieję że wszystkie panujecie nad utratą wagi...

Benek masz całkowitą rację...Ja też jestem piękna  :D Kurcze tak dużo kilogramów straciłam i już czuję się piękna...a jak będę dalej gubić kiloski to będę jeszcze piękniejsza  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Proteinki,

czytam Was juz od 2 miesiecy a od 11 maja stosuje diete Dukana, ale przez ostatnie dwa tygodnie nie udawało mi sie....jakos tak wyszło. Od niedzieli zaczełam faze białkowa i mam nadzije tym razem wytrwać. To co udałO MI SIE ZGUBIC TO W DUZYM STOPNIU ZASłUGA TEGO FORUM. Dzis postanowiłam zarejestrowac sie i wspołnie z Wami walczyc z tym paskudnym tłuszczykiem:)Bardzo prosze o wsparcie.

Pozdrawiam cieplutko,

Ofelia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Proteinki,

czytam Was juz od 2 miesiecy a od 11 maja stosuje diete Dukana, ale przez ostatnie dwa tygodnie nie udawało mi sie....jakos tak wyszło. Od niedzieli zaczełam faze białkowa i mam nadzije tym razem wytrwać. To co udałO MI SIE ZGUBIC TO W DUZYM STOPNIU ZASłUGA TEGO FORUM. Dzis postanowiłam zarejestrowac sie i wspołnie z Wami walczyc z tym paskudnym tłuszczykiem:)Bardzo prosze o wsparcie.

Pozdrawiam cieplutko,

Ofelia

Witaj Ofelio!!! Szkoda że dopiero teraz się zarejestrowałaś...ale dobrze że w końcu jesteś z nami.W kupie raźniej!!!! Będziemy się wspierać i pomagać w razie potrzeby.Pisz o sukcesach i problemach (oby takowych nie było)  :D Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki,wróciłam z zakupów i jestem mokra jak szczur taka duchota,ale zaczyna grzmiec to moze się trochę rozładuje :-D

Przecież my wszystkie jesteśmy śliczne,o czym tu mowa :-D Ja nie dietuję się dla kogos tylko dla siebie żeby byc jeszcze piękniejsza :D

MUszę wyłączac kompa bo wali że hej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ofelio.

Z nami na pewno dasz radę. Nasze GURU (czyt. Śliweczka) czuwa nad nami i pomocą służy a jak trzeba to i taniec indiański zatańczy i przez głowę da...ale to pomaga!!!!

A tak swoją drogą to Śliweczko czemu tak wolno tańczysz teraz??????

Nie obijaj się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.