Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Anulko,ja cały czas tańczę!!! Co prawda zmieniłam styl,ale tańczę  :-D

post-7037-1246971055_thumb.gif Być może to taniec indiański pomaga,więc wrócę do tańca indiańskiego...mam nadzieję że pomoże post-7037-1246971134_thumb.gif  

                           :) :) :) :) :) :-D :lol: :D :D :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D

Sliweczko Twoje tance to jest dopiero cos wspanialego!!!

Burza ta z Wejherowa już przeszła teraz chyba cos nowego nadciąga,moze teraz z Gdyni do Wejherowa!? :D Tak myslałam że maczałas w tym palce :lol: :) Następnym raze proszę dmuchac na Słupsk :-D hehe

Kochaniutkie chyba mocno dmuchalyscie bo burze doszly az do Suwalk dopiero jedna minela a juz druga taka czarna nadchodzi chyba bede opuszczac kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bozenko zycze szczesliwego powrotu do kraju! nie zapomnij zabrac sloneczka :-D

-goraco witam Nowe Panie jak juz zapewne wiecie na tym forum mozna stracic KILOSY ,zyskac przyjaciol, uzyskac wsparcie ,dostac" palka Sliweczki "(.bez obrazy Sliweczko)nawet rodzina takiego wsparcia nie da jak tutaj dostaniemy wiec powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm....Tak myślę i myślę i niewiem o co kaman z tą wódką  :-D  

Już wyjaśniam: w moich stronach było takie powiedzonko ' dobrze mówi, dać mu wódki!!!'

Myślałam, że istnieje także w innych rejonach kraju. A chodziło mi o to, że masz racje, iż w grupie jest raźniej i wszyscy mogą liczyć na pomoc. To tak jak z tym Twoim 'o co kaman' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, Grazzia, wzrost nie jest ważny: Napoleon był mały, Aleksander Wielki, Karol Wielki, wszystko to byli mali ludzie. Ale okrzyknięto ich wielkimi. Najważniejsze, żeby wszysto było na swoim miejscu :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny :D

Najpierw chciala bym powitac wszystkie nowe proteinki ktorych jeszcze nie witalam. Zycze wytrwalosci, a sukces bedzie na 100%.

A 'starym wyjadaczkom' dobry wieczor :-D

U mnie ostatnio bardzo, ale to bardzo ciezko...z opieraniem sie pysznosciom zakazanym- tylko na mnie nie krzyczcie jeszcze, bo sie nie skusilam na nic, oj nie nie, tylko ze tak bardzo mnie kusi...ojj....nawet jak sie najem do syta protalowego jedzonka to nadal jest ta pokusa diabelna, i czuje ze juz dlugo nie wytrzymam. Dlatego tez decyzja o przejscu na faze III zaraz po moich dniach warzywnych ktore zaczynam jutro. Waga w chwili obecnej stoi na 61kg i ze wszystkimi wokol skrzeczacymi ze juz mi wystarczy tej diety doszlam do wniosku, ze lepiej dumnie wkroczyc w faze III teraz zanim narozrabiam i bede do niewiadomo kiedy w fazie II.

Oczywiscie na forum pozostaje jak najbardziej :-D

PS. u mnie pogoda paskudna, bo i pada i zimno...ale nie martwicie sie, za pare dni do Was dojdzie :) hahah <zlosnica!>

PS2. To tylko zart byl :) mam nadzieje ze u Was bedzie pieknie, cieplo i slonecznie, szczegolnie tam gdzie jestescie na urlopach :lol:

BUZKA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wyjaśniam: w moich stronach było takie powiedzonko ' dobrze mówi, dać mu wódki!!!'

Myślałam, że istnieje także w innych rejonach kraju. A chodziło mi o to, że masz racje, iż w grupie jest raźniej i wszyscy mogą liczyć na pomoc. To tak jak z tym Twoim 'o co kaman' :-D

Ale ja nie kumata  :) Pewnie że znam to powiedzonko...chyba już za długo siedzę przed kompem i nic nie kumam  :lol: O co kaman ,to moje dzieci tak mówią,a ja łapię slang młodzieżowy  :D

Kurcze siedzę przed tym kompem i nie widzę monitora..Oglądałam pożegnanie Michaela Jacksona,popłakałam się...Choć nigdy nie byłam stuprocentową fanką Michaela,to jakoś tak smutno mi się zrobiło... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny,hejka nowe kolezanki :-D

a ja musze sie przyznac ze poszalalm sobie za bardzo ze slodyczami,nawet bardzo bardzo......na wadze +2kg ale nie ma co sie dziwic jak sie zre slodycze o nie wskazanych porach jak rowniez inne rzeczy w ciagu dnia z nie mala iloscia tluszczu.... :D mam dola i czuje sie strasznie...brzydka. chociaz moj malzyk prawil mi komplementy dzis jak to moj brzuszek plaski jest. nie wierze mu...pewnie mu sie patrzalki zabrudzily i nic nie widzial.

sama sobie winna jestem...nie wiem co mnie napadlo!wchlanialam wszystko to co mialo najwiecej kalorii chyba.#

ale od jutra koniec trzeba sie nawrocic...w tym tyg. 3 dni proteinek!

pozdrawiam i zycze wam powodzenia,zeby nie dopadlo was to co mnie. moze to na @?! sama nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskie Forumowiczki :-D

O protalu dowiedziałam się od koleżanki z pracy, przyniosła mi książkę, szybciutko ją przeczytałam i zdecydowałam ze jest to dieta dla mnie.

Na protalu jestem od 1 lipca. Wzrost 160 cm, waga wyjściowa 75 :D po 5 dniach -3 kg ^^ postanowiłam, że będę się ważyła co 5 dni. Moja wymarzona waga to 55 ale nie jestem pewna czy nie będę wyglądała zbyt chudo ponieważ podoba mi się jak kobieta jest trochę zaokrąglona. Przy 60 kg wyglądam całkiem całkiem ale jejku kiedy to było :-D

Czuję się ŚWIETNIE na tej diecie (wczesniej próbowałam już kilku innych i nie było zbyt miło)!! No i te pierwsze 3 kg mniej są na prawde swietna motywacją. Jutro a raczej jeszcze dzisiaj ale troszkę później ^^ zrobię sobie zdjęcia, żeby módz się później porównać jak było na początku i jak będzie po skończonym odchudzaniu.

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.