Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Mialam ten sam problem, i masz racje- musisz dodac wiecej normalnego mleka wtedy bedzie rzadsza i nie bedzie sie tak scinac.

Dziękuję Bagi, tak myślałam, spróbuję i zobaczę jak wyjdzie. A powiedzcie, czy mleko odtłuszczone to kupujecie to granulowane? Bo ja innego nie widziałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez innego odtłuszczonego nie znalazłam i zrobiłam z granulowanego i smakowała mi, mojemu synusiowi również - wiesz od tak dawna mam niedobory słodyczy ...... :-D a dzis tyle o tej Nutelli rozmawiamy ze zaraz jak tylko wyjdę z pracy to pędzę do domu i robię sobie Nutelle ...........mniam :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Maragrete za robienie smaka :-D

To ja jeszcze tylko obiecane zdjęcie wkleję

i już cicho sza o nutellce.. :D

I ja też użyłam granulowanego.

Ale mi i tak to mleko smakuje tak samo jak zwykłe - nie czuję różnicy.

Jak byłam mała to zawsze podkradałam braciszkowi

i jadłam na sucho takie normalne mleko w proszku. Miło znowu było

powrócić do tamtego smaku :D

MARKIZY :-D

post-13995-1247069592_thumb.jpg

Jest taka jasna.. bo dałam zwykłe kakao.

Ale miałyście rację. Bardziej stwardniała, ale jeszcze

smarować się dało. No i wyszło mi tej nutelli właśnie

taki mały pojemniczek nie cały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poznym popoludniem! pozdrawiam nowa forumowiczke Komercya.Jak juz sama stwierdzilas protal jest super dietka .Zycze Ci powodzenia i dalszych ubytkow wagi

-Sliweczko gratuluje spadku wagi.tak jak juz kiedys pisalam,szybko ujrzymy u Ciebie dwucyfrowke jestem tego zupelnie pewna nawet sie nie obejrzysz jak zobaczysz te 99kg czego goraco zycze.

-Marudko markizy wspaniale musze zrobic ,chociaz dzisiaj mnie nalecialo zeby zrobic ciasto nie protalowe takie z torebki o nazwie krowka wyszlo super ale jeszcze nie jadlam i nie grzeszylam hehe

-Bagi ja na III fazie jem jak juz wczesniej pisalam sniadanko protalowe tzn. otreby ale od czasu do czasu np.makaron na mleku ,czy platki owsiane.wprowadzam rowniez inne produkty niekoniecznie protalowe waga stoi tzn. czasami 0,5 kg mniej lub wiecej ale ostatnio czuje sie taka pelna i wlasnie niewiem czy to efekt grzeszkow czy dlatego ze jestem przed @ zobacze po

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe,faceci naprawdę mają klapki na oczach.Mój mąż też nie zawsze zauważa zmiany.Ale kiedyś miał mnie odebrać z dworca,bo do fryzjera pociągiem pojechałam.Z długich włosów zrobiłam krótkie i wiecie co?Nie poznał mnie  :-D Przeszedł obok mnie i poszedł sobie dalej rozglądając się gdzie się zapodziałam  :D

macie zupelna racje co do tych klapek na oczach u facetow.moj jak schudlam to oczywiscie zauwazyl i powiedzial jaka z ciebie teraz laseczka.Ale jest zapalonym wedkarzem no i w sobote bedac z nim nad jeziorem on lowil a ja glupia poszlam na poziomki po deszczu wrocilam cala mokra czekajac na niego 1,5 godz. biedak jak wrocil na brzeg nawet nie zauwazyl zmarznietej zony wazniejsze mu rybki i zdziwiony mowi och jestes z nerwow wybralam sie pieszo do domu nawet zony nie zauwazyl .och ci mezczyzni :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej witam was ponownie. Dietę już prowadzę 3dnijak narazie nie widze zmian.... Mam pytanie do was przeglądając przepisy Dukana w wielu przepisach pojawia się olej parafinowy gdzie można takie coś kupić??bo nigdzie tego nie moge znaleźć. Z góry dziekuje za pomoc. Mam jeszcze jedno pytanie po jakim czasie widac jakieś wyniki tej diety jakiś spadek wagi czy uczucie że jest sie troszeczke mniejszym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie! oleju nigdy nie stosowalam ale tak jak wczesniej pisaly kobietki olej mozna kupic w aptece i jest nawet nie drogi,cos pare zl.u mnie spadek wagi zauwazylam juz w fazie uderzeniowej schudlam jak dobrze pamietam 3,5 czy 4kg. w ciagu tygodnia bo taki mialam system 7/7 ale jak zauwazylismy czasami waga stoi, a cm nam uciekaja wiec warto na poczatku zmierzyc sie tu i owdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na imprezę jeszcze za wcześnie się szykować,bo to przecież jeszcze 10 kg ...mam nadzieję że wytrwam :-D A to wszystko dzięki Wam...Jak nadal będziecie ze mną to napewno dotrę do setki :-D

Za wcześnie? ani się obejrzysz a tu już setka stuknie. DROGA pięknie prosta, szkoda tylko, że ma doły ale zaraz po nim spore wzniesienia. Dasz rade Agata! nie ma mocnych na Ciebie!

Cześć dziewczynki

Trochę nie pisałam,ale czytam co dziennie.

Myślałam,że po trzech tygodniach wreszcie pokarze się 7 z przodu ale nie wiem co się dzieje jak straciłam dwa kilo to teraz są z powrotem im więcej wody wypiję tym więcej na drugi dzień warzę.Przez ostatnie trzy miesiące zbijam te same kilogramy co ich stracę to powracają jak bumerang,już naprawdę nie wiem co robić.

Witaj w klubie Oliwi!!!

ostatni spadek wagi zanotowałam 14 maja i była to waga 67kg. Od tamtej pory ciągle podchodziła do 68 i spadała do 67,2 po czym znowu podchodziła do 68kg. 20 czerwca 66,6 a 2 lipca już 69 wtedy się wkurzyłam i przerwałam B+W i zaczęłam uderzeniówkę, w dwa dni zeszly mi dwa kilosy, była to woda ale dobre i to. przez moment pokazało się 66,6 ale na drugi dzień było znowu 67 i tak jest do dzisiaj, ale jestem przed@ więc jeszcze jestem pełna nadziei. Przeanalizowałam całe moje meni i wyszło że zjadam, placki, coraz częściej robiłam ciasto nana, parówki 16% tłuszczy, serek homo 3% tłuszczu, nutella, naleśniki z mąki kukurydzianej i sojowej, jogurty owocowe, truskawki, 2 kieliszki wódki, pół puszki piwa oraz sól - jak pisze Dukan 9 gram tej przyprawy potrafi zatrzymać 3 kilo wody na kilka dni. Nie poddawaj się, zaostrz trochę dietę (więcej białek nawet w czasie B+W) i zobaczysz czy coś pójdzie w dół. Jak przez miesiac mi nic nie zleci to zaczynam utrwalanie i finito. Nie będę się użerać z własnym organizmem. Zaskocze go w późniejszym terminie hehehehehe

Dziękuję za miłe słowa dziewczynki

benek masz racje z tym wyznaczaniem sobie celów. Moja waga wymarzona to 55 ale taka którą zaakceptuję to 60 i też będę bardzo HAPPY. Czyli jeszcze 11,5 kg przedemną :D ważyłam się rano i kolejne 0,5 kg w dół poleciało :D

Komercya, to nie mi dziękuj, to były słowa Dukana (niestety). Jak patrzę na Twój suwaczek to jakbym swój oglądała. Te 63 u mnie to tak jak u Ciebie 60. Moja wymarzona to 60 a Twoja 55. Boję się że do 63 nie dojdę bo mi organizm nie pozwoli więc przyjdzie mi zrezygnować i z 60. Plan był taki: dojść do 63 a potem jak dam rade do 60 ale się rypło wszystko. Pozdrawiam i powodzenia, wytrwałości i samozaparcia życzę.

PS. nawet wzrost ten sam a ile lat masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej witam was ponownie. Dietę już prowadzę 3dnijak narazie nie widze zmian.... Mam pytanie do was przeglądając przepisy Dukana w wielu przepisach pojawia się olej parafinowy gdzie można takie coś kupić??bo nigdzie tego nie moge znaleźć. Z góry dziekuje za pomoc. Mam jeszcze jedno pytanie po jakim czasie widac jakieś wyniki tej diety jakiś spadek wagi czy uczucie że jest sie troszeczke mniejszym??

Witaj Iskra!

olej już wiesz gdzie kupić. Nie radzę Ci na nim smażyć, bo może pod Twoimi drzwiami pojawć się straż pożarna - tak kopci, a poza tym, ponoć po podgrzaniu do tak wysokiej temperatury jest toksyczny. Co do wagi u mnie było tak: kiloski leciały w dół ale w obwodach miałam ciągle tyle samo, zadnej różnicy. długo musiałam czekać aż wejdę w stare ciuchy. Niektórym dziewczynom waga stała a obwody malały, więc nie ma jednego szablonu dla wszystkich, ale efekty będą jak nie na wadze to w centymetrach albo w obu naraz. Nie zapominaj o piciu płynów wtedy ma się najlepsze wyniki. Powodzenia !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwizapomniałam dopisać co do tej wody. Ostatnio oglądałam w TV i Dukan też chyba o tym pisze, ze jeśli raz na jakiś czas pijesz większą ilość wody to organizm jest tak cwany, że broniąc się przed jej domniemanym brakiem, zaczyna ją gromadzić w komórkach na potem. Być może, masz tendencje do zatrzymywania wody, więc nic na to nie poradzisz, jedyne co możesz zrobić, to zwiększyć zjadanie białek, bo to są naturalne osuszacze organizmu.

PAAAAAAA!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało sie...Marudko, Zuzo...wpadłam do domu głodna, zjadłam 1 udko wędzone bez skóry, talerz "ŚMIETNIKOWEJ" zupy jarzynowej na chudej wołowince (faza B+W ) a potem...szaleństwo...zrobiłam sobie nutelle i obżarłam sie nia na maxa, niewiele mi zostało na jutro...teraz mam wyrzuty sumienia i pełny brzuch, i jest mi za słodko choć wyupiłam herbate i zioła...ale mam za swoje... tak mi sie chciało słodkiego, no to mam...eh, smutny los łakomczucha....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz jak masz fajnie!!! Ja pojechałam na zakupy i kupiłm wszystko a zapomniałam o mleku w proszku :-D i na nutelkę tym samym muszę poczekać do jutra. Ale jutro za to zrobię sobie takie markizy jak Maruda, a co!! :-D

Dobrej nocki wszystkim i niech kiloski lecą w dal!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benek mam 20 lat i od zawsze tendencje do tycia. Ale zawsze utrzymywałam wage przed 70... niestety kolezanka namówiła mnie na dietę Kopenhaską i przez rok poleciało ok 6 kg do góry, a dodam, że podczas tej diety nie schudłam nic. Tak mi się metabolizm rozstroił, że nic nie dawało u mnie dobrych skutków. No aż do teraz :-D dzisiaj mija mój 8 dzień a ja o dziwo nie mam ochoty na węglowodany w postaci białego chleba, w ogóle za nim nie tęsknię.

Dzisiaj miałam chwilowe załamanie. Zadzwoniła do mnie mama i powiedziała, że dzisiaj zmarła babcia, z którą byłam bardzo blisko :-D i poczułam ochotę na coś słodkiego ale się powstrzymałam i wzięłam gume owocową bez cukru no i się chyba obejdzie bez cukru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.