Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

I ja witam z rana ...już po kawce ale przed herbatką....

Wczoraj byłam zawalona robotą i nawet się nie odezwałam.....ale w każdym bądź razie żyję.

Dziś rano troszkę zgrzeszyłam bo zjadłam kawałek zwykłego biszkopta z jakąś masą piankową ale to nic. Mam nadzieję, że nie zaszkodzi od razu....chyba, że waga mi się zatrzyma.

Też muszę zrobić cosik protalowego do jedzonka....tylko muszę wymyślić co.

Pozdrawiam wszystkie. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżaneczki!!! :)

-Sliweczko gratuluje spadku wagi.tak jak juz kiedys pisalam,szybko ujrzymy u Ciebie dwucyfrowke jestem tego zupelnie pewna nawet sie nie obejrzysz jak zobaczysz te 99kg czego goraco zycze.

Dziękuję Grazzia.Skoro piszesz że szybko osiągnę dwucyfrówkę to Ci wierzę  :-D Mam taką nadzieję  :D

Za wcześnie? ani się obejrzysz a tu już setka stuknie. DROGA pięknie prosta, szkoda tylko, że ma doły ale zaraz po nim spore wzniesienia. Dasz rade Agata! nie ma mocnych na Ciebie!

 Benek,dziękuję  :lol: Nie ma mocnych na mnie...Też tak myślę  :-D Nie poddam się bo za dużo już osiągnęłam ,a ubranie spodni i wyglądanie w nich jak człowiek jest moim  malutkim marzeniem  :lol: A spodni na tyłku nie miałam już...oj wiele lat  :-D

Dzisiaj miałam chwilowe załamanie. Zadzwoniła do mnie mama i powiedziała, że dzisiaj zmarła babcia, z którą byłam bardzo blisko :D i poczułam ochotę na coś słodkiego ale się powstrzymałam i wzięłam gume owocową bez cukru no i się chyba obejdzie bez cukru.

Moje kondolencje Komercyo.Życie nas nie rozpieszcza i jeszcze pewnie nie raz powiesz że masz już dosyć,ale nie poddawaj się!!! Trzeba myśleć pozytywnie.

A ja dzisiaj, mimo tamtych czereśni znowu 30 dkg w dół. Jeszcze 1,4 i zacznę utrwalanie. Mam nadzieję, że do końca lipca zrzucę ten balast.

Bardzo się cieszę Polu że waga spadła i że już  kończysz II fazę.Oby jak najszybciej spadł ten kilogram z kawałkiem .No i następna  dziewczyna zacznie III fazę.A na początku wątku było kilka niedowiarków...I co Wy na to teraz???

Benek dzięki! Ja Ciebie też pamiętam z Tamtych czasów. Jeszcze pamiętam Gaję i Śliweczkę. Śliweczka to jest moim wzorem niedoścignionym, ta dziewczyna to ma charakter! Szacun!

No więc właśnie, pewnie już bym była w 3 albo w 4 fazie gdybym wtedy wytrwala, a tak..... :D

Będę próbować, właśnie zjadłam placek i lecę do pracy. Może z wami mi się uda tym razem. Pozdrawiam i liczę bardzo na wsparcie.

PS.Fajnie tu u Was! ;)

Witaj Just!!! Ja też Ciebie pamiętam.Szkoda że zrezygnowałaś,teraz byłabyś już szczuplutka  :grin: Mam nadzieję że tym razem Ci się uda pokonać pokusy i schudniesz do swojej wymarzonej wagi.Dziękuję za miłe słowa  :D Ja jestem tu od stycznia i będę jeszcze bardzo długo ,bo jak już pisałam nie mam zamiaru się poddać ani  zmieniać diety ,bo gdzie będzie mi lepiej jak nie  tu,z takimi wspaniałymi kobietkami  :lol:

Witam nowe i starsze stażem koleżanki ;)

Nie wiam jak to sie stało, ale po 2 dniach B+W waga mi spadła do 50 kg. To chyba przez nerwy związane z sytuacja w domu... tak czy inaczej po warzywkach przechodzę już na utrwalanie - czyli już w niedzielę WITAJ III fazo :D

Gratulki Edytko!!! Jeszcze jedna Protakla w III fazie!!! No to bardzo motywuje!!! Może i ja kiedyś napiszę "Witaj III fazo"  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko nadrabiam zaległości

Witaj Komercyo. Życzę Ci jak najszybszego dojścia do upragnionych rezultatów. :-D

Witaj Just, ni dawaj się starym demonom :-D

Edytko, bardzo Ci gratuluję. Ostatnie Twoje wyniki są naprawdę imponujące.

Polu, Ty też idziesz jak burza. Obie obalacie mit o trudnych końcówkach. ;)

Juggin, odsuń wszystkie smuteczki i bądź znowu naszym promyczkiem forumowym :) . A jak Ci będzie bardzo źle, popatrz na swoje zdjęcie, mnie by wystarczyło do szerokiego uśmiechu :D :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was Drogie Protalki, jak tu fajnie, podoba mi sie ta atmosfera. Ja tez dzis zauwazylam kolejne 30 dkg mniej oby tak dalej bo uzywam cukru xylitol , niestety slodzikow nie umiem przelknac nie mowiac

o cisnieniu z tego powodu, a wczoraj zrobilam placuszki z serkiem homo i cukrem z waszych przepisow i pychotka, byly jako obiad. Musze sie wam przyznac ze tez czasami grzeszki popelniam, ale male :-D np. zjem skorke z pieczonego kuraka, ale tylka te papierowa, tej z tluszczykiem nie ruszam hihi, czasem zjem serek homo owocowy lub waniliowy, ale widze ze te grzeszki nie wplywaja na wage. Pozdrawiam was serdecznie

suwak-rysuj_94_80,6_65_1__155.png_004.png.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was Drogie Protalki, jak tu fajnie, podoba mi sie ta atmosfera. Ja tez dzis zauwazylam kolejne 30 dkg mniej oby tak dalej bo uzywam cukru xylitol , niestety slodzikow nie umiem przelknac nie mowiac

o cisnieniu z tego powodu, a wczoraj zrobilam placuszki z serkiem homo i cukrem z waszych przepisow i pychotka, byly jako obiad. Musze sie wam przyznac ze tez czasami grzeszki popelniam, ale male :-D np. zjem skorke z pieczonego kuraka, ale tylka te papierowa, tej z tluszczykiem nie ruszam hihi, czasem zjem serek homo owocowy lub waniliowy, ale widze ze te grzeszki nie wplywaja na wage. Pozdrawiam was serdecznie

suwak-rysuj_94_80,6_65_1__155.png_004.png.gif

Cieszę się Kasiu że Ci się u nas podoba  :-D Najważniejsze że waga spada i oby spadała cały czas.Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowe i starsze stażem koleżanki :-D

Nie wiam jak to sie stało, ale po 2 dniach B+W waga mi spadła do 50 kg. To chyba przez nerwy związane z sytuacja w domu... tak czy inaczej po warzywkach przechodzę już na utrwalanie - czyli już w niedzielę WITAJ III fazo :-D

Gratulacje! Też tak bym chciała, ale to jeszcze trochę potrwa. A tak przy okazji miłego dnia wszystkim życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

U mnie pogoda jak w kwietniu, najpierw rankiem zimno i wiatr potem ulewa a teraz świeci piękne słonko...dziwne to lato w tym roku... Pocieszam sie że zaplanowałam urlop na sierpień a wtedy juz na pewno będzie ładnie...

Bożenko -witaj w kraju !

Polu - gratuluje spadku i życze ci rychłego wejścia w kolejna fazę !

Edytko -tobie tez gratuluję spadku !

Juggin- u mnie też czasem zdarzaja sie małe smuteczki i zachodzi moje wewnetrzne słoneczko ale na krótko... ty tez rozchmurz sie :-D ! Czekamy na twoje przezabawne komentarze i autoironię... :-D Uwielbiam czytac twoje posty i chyba nie ja jedna !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin- u mnie też czasem zdarzaja sie małe smuteczki i zachodzi moje wewnetrzne słoneczko ale na krótko... ty tez rozchmurz sie :-D ! Czekamy na twoje przezabawne komentarze i autoironię... :-D Uwielbiam czytac twoje posty i chyba nie ja jedna !

Ja też podpisuję się pod tymi słowami.Juggin jesteś najweselszą osóbką na tym forum.Wychodz szybko z tego dołka i zobacz ,na górce jest tak ładnie,słoneczko świeci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam pieknie wszystkie PANIE!!! gratuluje spadkow wagi.

-Bozenko witaj na Polskiej Ziemi ja tez mysle ze to tylko opuchlizna i ujrzysz mniejsza wage.

-CYTAT(Maragrete @ 9.07.2009, 11:34) *

Juggin- u mnie też czasem zdarzaja sie małe smuteczki i zachodzi moje wewnetrzne słoneczko ale na krótko... ty tez rozchmurz sie icon_biggrin.gif ! Czekamy na twoje przezabawne komentarze i autoironię... icon_biggrin.gif Uwielbiam czytac twoje posty i chyba nie ja jedna ! ja tez sie podtym podpisuje glowa do gory bedzie dobrze

-Witaj Just! nie poddawaj sie bierz przyklad z nas, sama widzisz postepy np. u Sliweczki jak sama mowisz wiec do przodu szkoda czasu i lato{jesien) mija

-u mnie wlasnie leje od rana zimno ,mokro, jednym slowem jesien, a synek pojechal na oboz sportowy dopiero to uzyje ,ech z taka pogoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety dziekuję Wam za wsparcie, oto własnie istota tego forum- gdy człowiek ma dośc, bo praca, bo dom, bo problemy , bo wiecznie jesteśmy tą małą mróweczka, ktora próbuje odkopać sie z wielkiej górki piasku- to mozna na Was wszystkie liczyć :-D .

Coż, kazdy ma problemy, dla kazdego jego własne troski sa najwieksze i nie do przeskoczenia...ale świadomośc posiadania " Protalowych Pocieszycielek" :-D kazdej z nas dodaje skrzydeł.

Bużka dla Wszystkich Babeczek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety dziekuję Wam za wsparcie, oto własnie istota tego forum- gdy człowiek ma dośc, bo praca, bo dom, bo problemy , bo wiecznie jesteśmy tą małą mróweczka, ktora próbuje odkopać sie z wielkiej górki piasku- to mozna na Was wszystkie liczyć :-D .

Coż, kazdy ma problemy, dla kazdego jego własne troski sa najwieksze i nie do przeskoczenia...ale świadomośc posiadania " Protalowych Pocieszycielek" :-D kazdej z nas dodaje skrzydeł.

Bużka dla Wszystkich Babeczek :D

Juggin i taka postawa mi się podoba - zawsze masz wsparcie. Głowa do góry, bierz życie w garść i do przodu. Wszystkie pokonamy największe przeszkody. Buźka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za gratulacje!!! :-D 30 dkg to nie rewelacja ale zawsze w dół.

Edytko, Tobie też szczerze gratuluje.

Bożenko i Śliweczko, myślę, że to jeszcze trochę potrwa. Nie pozbędziecie się mnie tak łatwo, o nie, nie :-D.

Pozdrawiam wszystkich i życzę szybkich spadków wagi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki drogie ! wczoraj po raz pierwszy w życiu zrobiłam gulasz z żołądków indyczych wg naszego przepisu ze stronki nr 5 z przepisami, doprawiam go tak bardziej pikantnie i będzie dziś u mnie na obiadek. Wyszedł bardzo smaczny i już się nie mogę doczekać powrotu do domu.....mniam, mniam - a na deser reszta wczorajszej nutelli.........ach łakomstwo to brzydka cecha ale jaka przyjemność w jedzeniu tych wszystkich pyszności.......... :-D

Siedzę w pracy, dużo piję, brzuszek pełny i niby nie jestem głodna ale cały czas dzisiaj mysle o jedzeniu......i jak tu nie miec problemów z nadwagą jak sie ma taką naturę obżartucha... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.